کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-08-22 ساعت 18:08)shayan seyfi نوشته:  سلام دوستان به شدت نیازمند راهنماییتونم
شماره کیس بنده 69xx
من هنوز فرم ds-260 پر نکردم (منتظر پاسپورت هستم)
آیا خیلی دیر شده؟ شانسه خودم رو از دست دادم؟
مرسی بابت راهنماییتون
سلام دوست عزیز
نه هیچ دیر نشده چرا اینقدر نا امید
با دقت فرم پر کنید
ببنید دوست عزیز هنوز معلوم نیست شماره کیس شما در چه ماهی کارنت میشه البته بعد از سری دوم کارنتیها می تونید تا حدودی پیش بینی کنید
ولی با این حال حتما با دقت و حوصبه لازم فرمها پر کنید
و نه استرس داشته باشید و نه نگرانی
فقط برنامه ریزی و حتما سایت بولتن ویزا دنبال کنید

(2014-08-22 ساعت 18:36)tara2005 نوشته:  دوستان Do you have any previous spouses? یعنی تا به حال ازدواج کرده‌اید؟ درسته؟
بله
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، A_A ، tara2005 ، alinima
Babak12 بابت کمک هاتون به بچه ها من به نوبه خودم تشکر میکنم.
مدیر محترم اگر امکان داره یه ستاره بهشون بدین چون خیلی اقا هستن Smile
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، آزاده_امین ، alinima ، TajbakhshSalma
دوستان من در تهران freelance کار طراحی انجام میدم که توی occupation اول اشاره کردم، اما یکی از شرکت ها که زاهدان هست، اونجا هم غیرحضوری کار میکنم، دو ماه است که بیمه‌ام کرده‌اند.
حالا برای این یه بخش توی other occupation دوباره آدرسش رو وارد کنم و یه occupation جدا تعریف کنم؟

یا تو همون occupation اول که نوشتم قرار میگیره.

مزسی اگر کمکم کنید
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 23:55)tara2005 نوشته:  دوستان من در تهران freelance کار طراحی انجام میدم که توی occupation اول اشاره کردم، اما یکی از شرکت ها که زاهدان هست، اونجا هم غیرحضوری کار میکنم، دو ماه است که بیمه‌ام کرده‌اند.
حالا برای این یه بخش توی other occupation دوباره آدرسش رو وارد کنم و یه occupation جدا تعریف کنم؟

یا تو همون occupation اول که نوشتم قرار میگیره.

مزسی اگر کمکم کنید
سلام دوست عزیز
بله باید شما other occupation انتخاب کنید و اطلاعات شغل دوم اعلام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: tara2005 ، A_A
دوستان سوال مهمی دارم، میدونم تکراریه، اما فرصت خوندن همه صفحات رو ندارم و وقت هم کم دارم برای ارسال
خیلی ممنون میشم جواب بدید:

من مدارک زیر رو دارم، از شماره مدرک ۴ باید شروع کنم؟ به ترتیب زیر؟

سوال بعدی، عنوان های زیر به انگلیسی چی میشه؟

۱. دیپلم فنی حرفه‌ای ( vocational school) ??
۲. پیش دانشگاهی ( pre-university degree ) ??
۳. فوق دیپلم ( university degree ) ??
۴. لیسانس ( Bachelor ) ??
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-08-23 ساعت 05:37)tara2005 نوشته:  دوستان سوال مهمی دارم، میدونم تکراریه، اما فرصت خوندن همه صفحات رو ندارم و وقت هم کم دارم برای ارسال
خیلی ممنون میشم جواب بدید:

من مدارک زیر رو دارم، از شماره مدرک ۴ باید شروع کنم؟ به ترتیب زیر؟

سوال بعدی، عنوان های زیر به انگلیسی چی میشه؟

۱. دیپلم فنی حرفه‌ای ( vocational school) ??
۲. پیش دانشگاهی ( pre-university degree ) ??
۳. فوق دیپلم ( university degree ) ??
۴. لیسانس ( Bachelor ) ??

سلام
بله درست هستش
موفق باشید
تشکر کنندگان: babak12 ، tara2005
سلام دوست عزیز این پست را ببینید جواب سوالتان شفاف داده شده

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، آزاده_امین ، tara2005 ، alinima
(2014-08-24 ساعت 19:58)ahmad120 نوشته:  ببخشید چند تا سوال داشتم:
1- منظور از Military Specialty که تخصص نظامی در سربازی است. همان رسته است یا چیز دیگری است؟ میشه لطفا توضيح دهيد. (پر کردن این قسمت شامل سربازان وظیفه می شود یا خیر؟)
2- من در حال حاضر در حال خدمت سربازي هستم. بايد قسمت مربوط به سربازي را در فرم ds-260 را Yes بزنم يا No؟
3- من در حال حاضر در حال خدمت سربازي هستم. شغل اوليه ام را در فرم ds-260 بايد چه چيزي بنويسم؟
با تشکر
سلام
1- none بزنید
2-yes
3-شغل اصلی رو بنویس سربازی الان و اگه قبلا شغل دیگه ای داشتی در قسمت شغل های دیگه بنویس
تشکر کنندگان:
با سلام با راهنمایی دوستان من فرمم را چک کردم ولی هنوز انلاک نشده بود حالا سوالی که دارم اینه که با توجه به کیس نامبر من که بین 7000 و 8000 است و من نیاز به گرفتن یک سو پیشینه از پلیس ترکیه دارم اگر در ماه آبان یا آذر درخواست انلاک داده و مجددا فرم را سابمیت کنم در کارنت شدن یا دریافت نامه دوم من تاخیری ایجاد میشود؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-25 ساعت 17:08)eeift نوشته:  با سلام با راهنمایی دوستان من فرمم را چک کردم ولی هنوز انلاک نشده بود حالا سوالی که دارم اینه که با توجه به کیس نامبر من که بین 7000 و 8000 است و من نیاز به گرفتن یک سو پیشینه از پلیس ترکیه دارم اگر در ماه آبان یا آذر درخواست انلاک داده و مجددا فرم را سابمیت کنم در کارنت شدن یا دریافت نامه دوم من تاخیری ایجاد میشود؟
سلام دوست عزیز
اگر انلاک نشده باید دوباره ایمیل بزنید و حتما پیگیری کنید
ضمنا حتما صفحه اول فرم جک کنید از حالت کامپلت خارج شده باشه چون در بیشتر موارد در خوص انلاک شدن به دوستان ایمیل ارسال نشده .
در کارنت شدن تاثیری ندارد .
با این حال فعلا قابل پیش بینی نیست که ایا زود یا دیر فرستادن فرمها تاثیری در روند جایگزینی نامه دوم دارد یا نه. تا سری اول کارنتیها ،نامه دوم آنها جایگزین نشه نمی توان در این خصوص اظهار نظر قطعی انجام داد.
به نظر بعد از انلاک شدن شما هر تغییراتی که دارید زودتر انجام بدید و دوباره فرم بفرستید
و برای گرفتن سوء پیشینه از ترکیه اقدام کنید البته حتما مدت زمان اعتبار سوء پیشینه هم در نظر بگیرید
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
با سلام
من اين سوال رو چند بار پرسيدم يه بار ديگه واسه مطمئن شدن ميپرسم
من موقع ثبت نام دي وي لاتاري اسم پسر بزرگم كه بالاي 21 سال بود نميتونستم وارد كيس نامبر خودم بكنم سوالم اينه كه موقع پر كردن فرم ds260 بايد add applicant بزنم و كل فرم رو يه بار واسش پر كنم؟
يا اينكه تو تعداد فرزندانم اسمشو وارد كنم كافيه با توجه به اينكه من فرمامو submit كردم اگه لازمه زودتر بهم بگين تا فرمامو unlock كنم و اصلاحش كنم
ممنون
**2015َُ34
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 11:49)p00ya2001 نوشته:  با سلام
من موقع ثبت نام دي وي لاتاري اسم پسر بزرگم كه بالاي 21 سال بود نميتونستم وارد كيس نامبر خودم بكنم سوالم اينه كه موقع پر كردن فرم ds260 بايد add applicant بزنم و كل فرم رو يه بار واسش پر كنم؟
يا اينكه تو تعداد فرزندانم اسمشو وارد كنم كافيه با توجه به اينكه من فرمامو submit كردم اگه لازمه زودتر بهم بگين تا فرمامو unlock كنم و اصلاحش كنم
ممنون
**2015َُ34

سلام دوست عزيز
نه
چون سن پسر شما بالاي 21 ساله نمي تونيد براي اون فرم جداگانه پركنيد
بله بايد تو قسمت مربوط به فرم شما اطلاعات ايشون وارد مي كرديد
اگر شما اين كار انجام نداديد تا وقت هست درخواست انلاك فرم بديد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 12:36)babak12 نوشته:  
ممنون
**2015َُ34

سلام دوست عزيز
نه
اسمشو تو فرم خودم و همسرم وارد كردم پس نياز نيست كه فرم جديد باز كنم مرسي از راهنماييتون
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-26 ساعت 12:49)p00ya2001 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 12:36)babak12 نوشته:  
ممنون
**2015َُ34

سلام دوست عزيز
نه
اسمشو تو فرم خودم و همسرم وارد كردم پس نياز نيست كه فرم جديد باز كنم مرسي از راهنماييتون

بله دوست عزيز
نياز نيست
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: p00ya2001
پدرم برنده اصلی هستند ولی مادرم متاسفانه نمی توانند همراهی کنند .میخواستم ببینم آیا زن و شوهر حتما باید با هم باشند و اگر پدرم تنها اقدام کند مشکلی پیش می اید و آیا مادرم نیز لازم است فرم 260 را پر کند؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان