کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
پدرم برنده اصلی هستند ولی مادرم متاسفانه نمی توانند همراهی کنند .میخواستم ببینم آیا زن و شوهر حتما باید با هم باشند و اگر پدرم تنها اقدام کند مشکلی پیش می اید و آیا مادرم نیز لازم است فرم 260 را پر کند؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 23:51)طاها99 نوشته:  پدرم برنده اصلی هستند ولی مادرم متاسفانه نمی توانند همراهی کنند .میخواستم ببینم آیا زن و شوهر حتما باید با هم باشند و اگر پدرم تنها اقدام کند مشکلی پیش می اید و آیا مادرم نیز لازم است فرم 260 را پر کند؟

سلام.
می تونن موقع پر کردن فرم DS260 مادرتون رو اضافه نکنند و در نتیجه لازم نیسن برای مادرتون فرم رو ارسال کنند . به نظر من اگه تو ثبت نام اولیه اسم مادرتون رو به همراه کیس خودشون وارد کردن بهتره که حالا هم برای مادرتون اقدام کنند چون الان شرایط برای گرفتن ویزا برای مادرتون راحت تره ولی بعدن انجام این کار از روشی غیر از لاتاری هم سخت تره و هم زمان بر خواهد بود.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-27 ساعت 20:10)ahmad120 نوشته:  با سلام
من در حال حاضر كه دانشجو كارشناسي هستم، بايد در قسمت تعداد موسسات آموزشي گذرانده شده بنويسم: 02 و ديپلم + پيش دانشگاهي و در قسمت شغل اوليه بنويسم كه دانشجو هستم و مشخصات دانشگاه ام را وارد كنم. درسته؟

سلام

بله فکر میکنم درست هستش
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
سلام دوستان من تازه دارم فرمها را پر می کنم لطفا بگید دیر شده یا نه و در مورد سوء پیشینه از پلیس ترکیه یک توضیح بدهید . منتظرم و ممنون
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان:
خیر دیر نشده ، شماره کیس نامبرتون چنده ؟ الان تا 2500 دعوت به مصاحبه شدن .اصلا نگران نباشید .اگه از نظر مالی مشکل دارید به ارمنستان هم نگاهی داشته باشید . و به خودتون استرس ندید

Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
(2014-08-28 ساعت 06:46)reza.aa نوشته:  خیر دیر نشده ، شماره کیس نامبرتون چنده ؟ الان تا 2500 دعوت به مصاحبه شدن .اصلا نگران نباشید .اگه از نظر مالی مشکل دارید به ارمنستان هم نگاهی داشته باشید . و به خودتون استرس ندید

با سلام آقا رضا کیس نامبر من حدود 4500 است و می خواستم بدونم بین ارمنستان و ابوظبی با ذکر دلیل کدام رو شما توصیه می کنید بجز مسایل مالی که اصلا مهم نیست
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
تشکر کنندگان:
در مورد سوء پیشینه از پلیس ترکیه یک توضیح بدهید آیا این برای کسانی است که برای مصاحبه به آنکارا می روند یا نه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-28 ساعت 10:20)ALIARAD نوشته:  در مورد سوء پیشینه از پلیس ترکیه یک توضیح بدهید آیا این برای کسانی است که برای مصاحبه به آنکارا می روند یا نه ؟

سلام دوست عزیز
این لینک قسمت police records مطالعه برفرمایید
خیر مختص کسانی نیست که مصاحبه ترکیه دارن
منطور از سوءپیشینه برای کسانی است که به هر دلیلی بیش از 1 سال خارج از ایرن در هر کشور دیگه ای اقامت داشتن که باید از همون کشور نامه سوءپیشینه بگیرن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، ALIARAD
سلام دوستان من یه چیزی را متوجه شدم که انها روی فرم هایی که فرستادیم بررسی های کاملی انجام دادند زیرا:
من وقتی فرمم را انلاین پر کردم و فرستادم متوجه شدم که در قسمت تحصیلی و ادرس برای امریکا کمی اشتباه کردم و 7 اگوست درخواست انلاک دادم و 12 اگوست انلاک شد فرمم . اول رفتم قسمت تحصیلیم را درست کردم و وقتی رفتم قسمت ادرس برای امریکا را اصلاح کنم با تعجب دیدم که ادرس به صورت اتومات اصلاح شده ( من یک حرف از ادرس را اشتباه نوشته بودم و یک ویرگول جابجا گذاشته بودم) . پس به این نتیجه رسیدم که انها از همین الان دارند بررسی ها را انجام میدند که ایا کلیرنس بدند یا ویزا یکضرب
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، HERMES7 ، areb1356 ، Rooz ، sheghi
(2014-08-28 ساعت 14:03)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من یه چیزی را متوجه شدم که انها روی فرم هایی که فرستادیم بررسی های کاملی انجام دادند زیرا:
من وقتی فرمم را انلاین پر کردم و فرستادم متوجه شدم که در قسمت تحصیلی و ادرس برای آمریکا کمی اشتباه کردم و 7 اگوست درخواست انلاک دادم و 12 اگوست انلاک شد فرمم . اول رفتم قسمت تحصیلیم را درست کردم و وقتی رفتم قسمت ادرس برای آمریکا را اصلاح کنم با تعجب دیدم که ادرس به صورت اتومات اصلاح شده ( من یک حرف از ادرس را اشتباه نوشته بودم و یک ویرگول جابجا گذاشته بودم) . پس به این نتیجه رسیدم که انها از همین الان دارند بررسی ها را انجام میدند که ایا کلیرنس بدند یا ویزا یکضرب

منم حس ششم میگه این دفعه قبل مصاحبه تعیین تکلیف شدیم Tongue
تشکر کنندگان: areb1356 ، aghamilad ، babak12 ، r.bazargan ، kaamiran ، rezasadeghi
(2014-08-28 ساعت 19:25)رضا2015 نوشته:  
(2014-08-28 ساعت 14:03)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من یه چیزی را متوجه شدم که انها روی فرم هایی که فرستادیم بررسی های کاملی انجام دادند زیرا:
من وقتی فرمم را انلاین پر کردم و فرستادم متوجه شدم که در قسمت تحصیلی و ادرس برای آمریکا کمی اشتباه کردم و 7 اگوست درخواست انلاک دادم و 12 اگوست انلاک شد فرمم . اول رفتم قسمت تحصیلیم را درست کردم و وقتی رفتم قسمت ادرس برای آمریکا را اصلاح کنم با تعجب دیدم که ادرس به صورت اتومات اصلاح شده ( من یک حرف از ادرس را اشتباه نوشته بودم و یک ویرگول جابجا گذاشته بودم) . پس به این نتیجه رسیدم که انها از همین الان دارند بررسی ها را انجام میدند که ایا کلیرنس بدند یا ویزا یکضرب

منم حس ششم میگه این دفعه قبل مصاحبه تعیین تکلیف شدیم Tongue
پس امیدوارم هممون یه ضرب باشیم امسالCool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: aghamilad ، A_A ، HERMES7
دوستان من پاسپورتم تا 16 شهریور 1394 اعتبار داره بنظرتون پاسمو عوض کنم یا اول فرم ارسال کنم و قبل از مصاحبه عوضش کنم . البته به این دلیل تا حالا عوض نکردم که ویزای مالتی پل کانادا را دارم و اگر عوض می کردم ویزای کانادام باطل می شد .
تشکر کنندگان:
(2014-08-29 ساعت 01:25)ALIARAD نوشته:  دوستان من پاسپورتم تا 16 شهریور 1394 اعتبار داره بنظرتون پاسمو عوض کنم یا اول فرم ارسال کنم و قبل از مصاحبه عوضش کنم . البته به این دلیل تا حالا عوض نکردم که ویزای مالتی پل کانادا را دارم و اگر عوض می کردم ویزای کانادام باطل می شد .

دوست عزیز به نظر من عوض کنید و با پاسپورت جدید فرمها پر کنید و ارسال کنید
که خیالتون راحت باشه که قبل از مصاحبه یا سال دیگه از این بابت نگرانی نداشته باشید
فکرکنم حدود یک هفته طول بکشه با این حال حتما قبل از تعویض بپرسید که چند روزه به شما پاسپورت تحویل میدن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
سلام به همه دوستان واساتیدوبرندگان عزیز
درمورد قسمتی که شغل در امریکامیخواهیم انجام دهیم سوال میکند بنده در شرکت ساختمانی مشغول هستم وهمسرم نیز مهندس معمار ولی خانه دار هستند.اساتیدودوستان باتجربه لطفاما راهنمایی کنیدکه چه شغلی انتخاب وبنویسیم که دچار مشکل نشویم
تشکر کنندگان:
(2014-08-29 ساعت 12:36)سوین نوشته:  سلام به همه دوستان واساتیدوبرندگان عزیز
درمورد قسمتی که شغل در آمریکامیخواهیم انجام دهیم سوال میکند بنده در شرکت ساختمانی مشغول هستم وهمسرم نیز مهندس معمار ولی خانه دار هستند.اساتیدودوستان باتجربه لطفاما راهنمایی کنیدکه چه شغلی انتخاب وبنویسیم که دچار مشکل نشویم
سلام دوست عزیز
در مورد شغل زیاد نگران نباشید حتما هر شغلی که انتخاب می کنید ملزم به انجام دادن اون نیستید.می تونید هر شغلی که اینجا دارید متناسب یا ان نزدیک ترین شغل تو لیست مربوطه انتخاب کنید یا هر شغلی که علاقه دارید انجام بدید انتخاب کنید .با این حال برای خودتون می تونید Business بزنید و برای همسرتون homemaker یا همون Business یا ENGINEERING انتخاب کنید
زیاد سخت نگیرید در این مورد چون شما برای شاغل شدن در هر کاری باید Licence اون شغل داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، A_A ، سوین ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان