کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام وخسته نباشید
لطفا راهنمایی کنید صفحه اخر فرمDs260 باید عکس هم فرستاد ؟اگر باید عکس بفرستیم چرا لینک عکس عکس رو قبول نمی کنه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-29 ساعت 18:41)shokreya نوشته:  سلام وخسته نباشید
لطفا راهنمایی کنید صفحه اخر فرمDs260 باید عکس هم فرستاد ؟اگر باید عکس بفرستیم چرا لینک عکس عکس رو قبول نمی کنه ؟
دوست عزیز فرم آنلاین عکسی نخواسته!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12
باسلام
کسی از دوستان راجع به کارت پایان خدمت جدید که الکترونیکی شده اطلاعی دارد؟
من کارت پایان خدمتم را الکترونیکی کردم، الان که اومده هیچ نشونه ای راجع به محل خدمت(ارتش، سپاه، نیروی انتظامی) نداره، یعنی دیگه مشخص نیست در چه نیرویی خدمت کرده ایم!
تشکر کنندگان:
(2014-08-29 ساعت 18:48)miyu نوشته:  
(2014-08-29 ساعت 18:41)shokreya نوشته:  سلام وخسته نباشید
دوست عزیز فرم آنلاین عکسی نخواسته!
لینک عکس جهت اطلاع شما از نوع و اندازه عکس برای روز مصاحبه است
حتما مطالعه بفرمایید برای روز مصاحبه طبق شرایط اعلام شده در لینک اقدام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
سلام من تازه الان دارم فرمم رو پر میکنم

Do you have an address in the United States where you intend to live؟

بله و خیر نداره!!!

آدرس آمریکا میخواد!! چیکا کنم!!؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
آدرس آمریکا بدید
یک نفر رو باید گیر بیارید که گرین کارت در خانه او برود.
اگر کسی را ندارید از خدمات ایمگرانجل که تبلیغش بالای سایت است استفاده کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7
دوستان این سوابق تامین اجتماعی که تو سایت خودش قابل دسترسیه درمورد من اشتباه داره یه سری سوابقم رد نشده یه سری زیادی رد شده اصلا وضعیتیه Sad یکروز هم رفتم تامین اجتماعی هی منو پاس دادند این ور اون ور آخرشم گفتن مهم نیست هی من گفتم مهمه هی اونا گفتن مهم نیست.حالا به این سایت استناد میکنند یعنی ؟ وضعیت کشور ما رو نمیدونن که اینا بلد نیستن اطلاعات رو درست وارد کنندSad اینطوری که ناجور میشه Sad تو مصاحبه بگم این سایت اشتباهه یا به روی خودم نیارم؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 00:20)mel نوشته:  دوستان این سوابق تامین اجتماعی که تو سایت خودش قابل دسترسیه درمورد من اشتباه داره یه سری سوابقم رد نشده یه سری زیادی رد شده اصلا وضعیتیه Sad یکروز هم رفتم تامین اجتماعی هی منو پاس دادند این ور اون ور آخرشم گفتن مهم نیست هی من گفتم مهمه هی اونا گفتن مهم نیست.حالا به این سایت استناد میکنند یعنی ؟ وضعیت کشور ما رو نمیدونن که اینا بلد نیستن اطلاعات رو درست وارد کنندSad اینطوری که ناجور میشه Sad تو مصاحبه بگم این سایت اشتباهه یا به روی خودم نیارم؟
سلام دوست عزیز
مشخصی نیست که دسترسی به سوابق بیمه دارن یا نه . در کل نگران این موضوع نباشید
بهترین پیشنهاد گرفتن گواهی اشتغال به کار با سربرگ محل کار شما است و نیاز به سابقه بیمه نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mel ، A_A
(2014-09-01 ساعت 00:39)babak12 نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 00:20)mel نوشته:  دوستان این سوابق تامین اجتماعی که تو سایت خودش قابل دسترسیه درمورد من اشتباه داره یه سری سوابقم رد نشده یه سری زیادی رد شده اصلا وضعیتیه Sad یکروز هم رفتم تامین اجتماعی هی منو پاس دادند این ور اون ور آخرشم گفتن مهم نیست هی من گفتم مهمه هی اونا گفتن مهم نیست.حالا به این سایت استناد میکنند یعنی ؟ وضعیت کشور ما رو نمیدونن که اینا بلد نیستن اطلاعات رو درست وارد کنندSad اینطوری که ناجور میشه Sad تو مصاحبه بگم این سایت اشتباهه یا به روی خودم نیارم؟
سلام دوست عزیز
بهترین پیشنهاد گرفتن گواهی اشتغال به کار با سربرگ محل کار شما است و نیاز به سابقه بیمه نیست

با اینکه لیسانس دارم فکر میکنید گرفتن اشتغال به کار لازمه ؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان 2015
یک سئوال داشتم شایدم تکراری باشه .
وقتی برای یک کیس 2 نفره ثبت نام میکنیم و تایید میشه فقط برای شخص برنده ایمیل میاد یا باید برای هر دو نفر بیاد .
ممنون
زندگی زیباست زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست
ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست.
تشکر کنندگان:
هر فرمی که پر میکنید در انتها به شما یک بارکد پیگیری میده و اونجا میتوانید انتخاب کنید که فرم را به شما میل بزنه یا نه. حالا شما فقط برای برنده رو فرایند میل زدن رو تکمیل کنید به برنده فقط می آید یا هر دو این کار را بکنید و ...
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، bahram2014
(2014-09-01 ساعت 01:32)mel نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 00:39)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز

با اینکه لیسانس دارم فکر میکنید گرفتن اشتغال به کار لازمه ؟

خیر

اگر زیر دیپلم بودید لازم بود
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، mel
سلام بچه ها فوری فوری!!!

فرم رو پر کردم آخرین صفحه که sign and submit دکمه sign and submit application کار نمیکنه!!!
اصلا صفحه رفرش نمیخوره که confirmation بیاد!!!!

چیکا کنم!!!!!؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
بچه ها کمک!!!!!Sad
تشکر کنندگان:
شماره پاسپورت من یه n قبش داره ولی من نزدم
الان نامه دومم هم اومده چیکار کنم؟ مهمه؟
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان