کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
تورو خدا یکی جواب بده!!!

مال تعطیلیسون نیست!؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 16:50)aliklz نوشته:  شماره پاسپورت من یه n قبش داره ولی من نزدم
الان نامه دومم هم اومده چیکار کنم؟ مهمه؟

سلام من هم نزدم !! نمیدونم اقای بهداد نظر بدن؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 16:50)aliklz نوشته:  شماره پاسپورت من یه n قبش داره ولی من نزدم
سلام دوست عزیز
مشکل پیش نمی یاد نگران نباشید روز مصاحبه برای افیسر توضیح بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
قربان به نظر نباید چیز مهمی باشه. من ایشون را راهنمایی کردم که درخواست بازکردن فرمشان را بدهند و علتش را بنویسند که عدد پاسپورتشان ناقص است. اگر باز شد که تغییر دهند اگر هم باز نشد مهم نیست. به هر حال چه تغییر یافته و چه تغییر نیافته روز مصاحبه حتما فرم قبلی را با خودشان باید ببرند (به همراه نامه ای که زده اند و احتمالا جوابی که دریافت کرده اند یا فرم اصلاح شده در سایت که پرینت کرده اند) و جایی که تغییر کرده را هایلایت کنند و کنارش درستش را بنویسند و به مسئولی که مدارک را تحویل می دهد اول نشان دهند و بعد قبل از قسم خوردن آفیسر را در جریان بگذارند. اما در کل مسئله مهمی نیست.
در خصوص شما با توجه به اینکه باز کردن مجدد فرم ممکن است زمان دریافت نامه دوم شما را تغییر دهد بنده نمیتوانم راهنماییتان کنم که ریسک کنید و درخواست بازکردن فرم ندهید و روز مصاحبه همراه با خودتان ببرید. یا بازش کنید و تاخیر احتمالی را به جان بخرید. تصمیمش با خودتان است. اما هرچه کردید روز مصاحبه همان توصیه به بهرام را برای شما هم تکرار میکنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-01 ساعت 17:53)behdadK نوشته:  قربان به نظر نباید چیز مهمی باشه. من ایشون را راهنمایی کردم که درخواست بازکردن فرمشان را بدهند و علتش را بنویسند که عدد پاسپورتشان ناقص است. اگر باز شد که تغییر دهند اگر هم باز نشد مهم نیست. به هر حال چه تغییر یافته و چه تغییر نیافته روز مصاحبه حتما فرم قبلی را با خودشان باید ببرند (به همراه نامه ای که زده اند و احتمالا جوابی که دریافت کرده اند یا فرم اصلاح شده در سایت که پرینت کرده اند) و جایی که تغییر کرده را هایلایت کنند و کنارش درستش را بنویسند و به مسئولی که مدارک را تحویل می دهد اول نشان دهند و بعد قبل از قسم خوردن آفیسر را در جریان بگذارند. اما در کل مسئله مهمی نیست.
در خصوص شما با توجه به اینکه باز کردن مجدد فرم ممکن است زمان دریافت نامه دوم شما را تغییر دهد بنده نمیتوانم راهنماییتان کنم که ریسک کنید و درخواست بازکردن فرم ندهید و روز مصاحبه همراه با خودتان ببرید. یا بازش کنید و تاخیر احتمالی را به جان بخرید. تصمیمش با خودتان است. اما هرچه کردید روز مصاحبه همان توصیه به بهرام را برای شما هم تکرار میکنم

من اصلا پر نکردم فرم رو!!!!!
چیکا کنم؟
به من اطلاعاتی نمیده اینجوری که!!!!
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
یکی کمک کنه بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 16:29)bahram10 نوشته:  سلام بچه ها فوری فوری!!!

فرم رو پر کردم آخرین صفحه که sign and submit دکمه sign and submit application کار نمیکنه!!!
اصلا صفحه رفرش نمیخوره که confirmation بیاد!!!!

چیکا کنم!!!!!؟
سلام دوست عزیز
اگر سن شما بین 18 تا 26 سال است یک فرمی است برای خدمت سربازی که باید دانلود کنید و روز مصاحبه همراه شما باشه
اگر چنین شرایط سنی دارید بعد از دانلود کردن گزینه sign and submit برای شما فعال می شود
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
(2014-09-01 ساعت 17:28)رضا2015 نوشته:  

سلام من هم نزدم !! نمیدونم اقای بهداد نظر بدن؟

مدارک رو که 15 روز زودتر میفرستید آنکارا یه کپی پاس که یه نامه بهش ضمیمه شده باشه در مورد اشتباهی که کردید هم بفرستید و روز مصاحبه هم در قسمت اصلاح مدارک درستش کنید.خیالتون هم راحت هیچ مشکلی نیست
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 18:09)babak12 نوشته:  

فرم رو پر کردم آخرین صفحه که sign and submit دکمه sign and submit application کار نمیکنه!!!

چیکا کنم!!!!!؟
سلام دوست عزیز
اگر سن شما بین 18 تا 26 سال است یک فرمی است برای خدمت سربازی که باید دانلود کنید و روز مصاحبه همراه شما باشه
اگر چنین شرایط سنی دارید بعد از دانلود کردن گزینه sign and submit برای شما فعال می شود

داداش من دانلودم کردم ولی همچنان عمل نمیکنه!!!
میشه وقتش تموم شده باشه!!!Sad
تشکر کنندگان:
سلام.واسه شماره تلفن با چه فرمتی بنویسیم منظورم پیش شماره هست کسی که میخواد از اونجا زنگ بزنه باید چه پیش شماره ای بگیره؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 22:54)bahram10 نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 18:09)babak12 نوشته:  

چیکا کنم!!!!!؟
سلام دوست عزیز

داداش من دانلودم کردم ولی همچنان عمل نمیکنه!!!
میشه وقتش تموم شده باشه!!!Sad
دوباره کاملا فرم جک کنید یک بار کاملا از فرم خارج بشید و دوباره وارد بشید
دوباره pdf دانلود کنید
نه دوست عزیز چرا وقتش تموم بشه
شما تا ستامبر 2016 وقت دارید فرم ارسال کنید" البته با در نظر گرفتن یک زمانی برای مصاحبه" یعنی حدودا 2 الی 3 ماه مانده به سپتامبر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK
کمک بچه ها!!

زور به خدا!!! تا الان مشکل داشتم حالا که درست شده فرم ثبت نمیشه!!!
تشکر کنندگان:
بابک جان نوکرتم به مولا!!!!!!!
درست شد!Big Grin

صفحه confirmation اومده چیکا کنم؟
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-01 ساعت 23:04)bahram10 نوشته:  کمک بچه ها!!

زور به خدا!!! تا الان مشکل داشتم حالا که درست شده فرم ثبت نمیشه!!!
دوست عزیز اون لینکی که بالای سابمیت هست را دانلود کردید؟اگر اون را دانلود کنید مشکلتان باید حل شود و یا شاید هم یک جایی از فرم را ناقص پر کردید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، behdadK ، rezasadeghi
(2014-09-01 ساعت 23:14)bahram10 نوشته:  بابک جان نوکرتم به مولا!!!!!!!
درست شد!Big Grin

صفحه confirmation اومده چیکا کنم؟
یه پزینه داره که میگه میخواهید کد را به ان بفرستند اگر مایل بودید این کار را انجام دهید البته فکر کنم یک ایمیل دیگر میخواد و اون صفحه ایی که امده ان کد را ذخیره کنید( همون صفحه ای که نوشته این ویزا نیست)
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان