کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-09-12 ساعت 21:37)mehdi1989 نوشته:  ببخشید من که الان دانشجو هستم در قسمت Number of Educational Institutions Attended لازم است رشته فعلی را بنویسم یا فقط باید مواردی را بنویسم که مدرکش را گرفتم؟ ممنون

سلام دوست عزیز
نیازی نیست
فقط تو قسمت Primary Occupatio باید گزینه student انتخاب کنید و مشخصات درخواستی را وارد کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، mehdi1989
ممنون میشم اگه با من هم فکر بشید دوستان.
من الان دانشجوی لیسانس هستم.در قسمت :
highest Level of Education Comple
باید بگم که دیپلم دارم یا بزنم داشگاه بدون مدرک ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
(2014-09-13 ساعت 00:27)rezasadeghi نوشته:  ممنون میشم اگه با من هم فکر بشید دوستان.
من الان دانشجوی لیسانس هستم.در قسمت :
highest Level of Education Comple
باید بگم که دیپلم دارم یا بزنم داشگاه بدون مدرک ؟؟

دوست عزیز در این قسمت باید فقط تعداد مدارک اخذ شده ارو بنویسید
شما چون هنوز دوره لیسانستون تموم نشده باید در این قسمت :
اگر دیپلم و پیش دانشگاهی دارید عدد 2
اگر دیپلم و پیش دانشگاهی و فوق دیپلم دارید عدد 3 بزنید و اطلاعات این دوره ها را وارد کنید
و شغل فعلی اتون رو بزنید sTUDENT و اطلاعات دانشگاه و... رو وارد کنید
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، rezasadeghi ، HERMES7
سلام

من به جز شغلی که در حال حاضر دارم، یک شرکت به صورت غیرحضوری کار میکنم که البته برام دو سه ماهی هست بیمه رد میکنند و در زاهدان هست، من باید وارد کنم اینو هم؟ الان یه شغل دارم تو تهران که نوشتم. اینو چه جوری وارد کنم؟ چون زاهدان هست. جایی هم نیست که بتونم بگم غیرحضوری هستم؟ کمک کنید ممنون میشم از همفکریتون
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 02:58)tara2005 نوشته:  سلام

من به جز شغلی که در حال حاضر دارم، یک شرکت به صورت غیرحضوری کار میکنم که البته برام دو سه ماهی هست بیمه رد میکنند و در زاهدان هست، من باید وارد کنم اینو هم؟ الان یه شغل دارم تو تهران که نوشتم. اینو چه جوری وارد کنم؟ چون زاهدان هست. جایی هم نیست که بتونم بگم غیرحضوری هستم؟ کمک کنید ممنون میشم از همفکریتون

سلام دوست عزیز
اگر بخواهید وارد کنید میتونید other بزنید اونجا بنویسید توی توضیحی که می خواهید بدید .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-09-16 ساعت 02:58)tara2005 نوشته:  سلام

سلام دوست عزيز
بله هم مي تونيد اعلام كنيد هم مي تونيد اعلام نكنيد چون مدت زيادي نيست ، تصميم با شماست
پس از تكميل گزينه primary occuptioan براي عنوان شغل اول
مي تونيد به تعداد شغلهاي كه داريد اين گزينه do you have other occuptioan انتخاب كنيد
اگر عنوان شغل دوم شما در عناوين مربوطه در فرم است مي تونيد انتخاب كنيد اگر هم نيست Other بزنيد و توضيح بديد كه بصورت غير حضوري فعاليت داريد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، tara2005
( همفکری )

دوستان عزیزم سلام . به هر حال واسه خود منم یه سوال پیش اومده Big Grin گفتم از دوستان بپرسم و نظر بدند ممنون میشم

-----------

دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی که دانشگاه در شهر دیگر به مدت 2 سال بوده و اونجا خوابگاه داشته اما 2 هفته 1 بار به مدت 2-3 روز میومده شهر خودشون

آیا نیاز است در فرم اون قسمت که از 16 سالگی به بعد آیا جای دیگری بودید یا خیر این مورد را قید کنه ؟

این مورد را میپرسم چون در راهنما فرم این چنین اومده

Previous addresses should only include those addresses at which you established a residence (for example on campus housing where you lived for an academic term at your college or university) and should not include places at which you were temporarily present (for example a hotel at which you stayed for vacation).

اون قسمتی که Bold کردم منظورش اقامت کامل است . یکی از مترجمین میگفتن نیازی نیست اما بعضی از دوستان میگن بنویسید

حال نظر دوستان در این مورد چیست ( نسبت به وضعیت این فرد ) ؟!
(فرد شیراز زندگی میکرده - دانشگاه بوشهر بوده ) و مدرکشم گرفته 2 سال پیش
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2014-09-12 ساعت 18:32)khalilkhah نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 11:21)Ehsan171 نوشته:  یک سوال داشتم امیدوارم سو تعبیر نشه.با توجه به اینکه بچه های 2014 با کیس نامبر های پایین از 1000 تا 4000 نتونستن ویزا بگیرن اونم بخاطر پروسه کلیرنس به نظر شما کیس نامبر های بالا حدود 7000- 8000 مثل ما چقدر شانس دارند.حتما میدونید که کل سهمیه ایرانی ها 3500 نفره و متاسفانه این عدد شامل همه کسانی میشه که ویزا میگیرند یعنی شخص برنده و اعضای خانوادشون. با این حساب که فکر میکنم اکثر برندگان متاهل هستند اگر فقط یک بچه داشته باشند تعداد ویزا به یک سوم کاهش پیدا میکنه , اگر عیالوار یاشند که واویلا.....
این مطلب رو بر این اساس میگم که کیس حدود 4000 کلیر شده اما بهش گفتند که سهمیه ویزا تموم شده .پس همانطور که قدیمیهای این فروم میگن برای همه بخصوص کیس نامبر های بالا ,زندگی عادیتونو بخاطر برنده شدن تو لاتاری بهم نزنید و تا ویزا نگرفتید به کسی در این باره چیزی نگید,چون مثل خوره میوفته به جونتون.
اگر تاپیک های سالهاس قبل رو بخونید بهتر متوجه مطلب میشید.خودم وقتی بعضی از این دوستان رو میبینم که بعد یکسال دوندگی و صرف هزینه دست آخر فقط با گفتن اینکه ویزا تموم شده پروندشونو میبندند حالم گرفته میشه.
البته امیدوارم همه اونهایی که برنده شدند ویزا بگیرند ولی حقیقت رو نباید انکار کرد
موفق باشید

دوست من در پاسخ به سوال شما جدول 2013
[img]H:\D-2015\Misc\Untitled.png[/img]
سلام دوست عزیز میتونید تحلیلتون از جدول 2013 رو در رابطه با سوال دوستمون بفرمایین؟خیلی ممنون میشم.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 11:05)Mahmood129 نوشته:  ( همفکری )

دوستان عزیزم سلام . به هر حال واسه خود منم یه سوال پیش اومده Big Grin گفتم از دوستان بپرسم و نظر بدند ممنون میشم

-----------

دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی که دانشگاه در شهر دیگر به مدت 2 سال بوده و اونجا خوابگاه داشته اما 2 هفته 1 بار به مدت 2-3 روز میومده شهر خودشون

آیا نیاز است در فرم اون قسمت که از 16 سالگی به بعد آیا جای دیگری بودید یا خیر این مورد را قید کنه ؟

این مورد را میپرسم چون در راهنما فرم این چنین اومده

Previous addresses should only include those addresses at which you established a residence (for example on campus housing where you lived for an academic term at your college or university) and should not include places at which you were temporarily present (for example a hotel at which you stayed for vacation).

اون قسمتی که Bold کردم منظورش اقامت کامل است . یکی از مترجمین میگفتن نیازی نیست اما بعضی از دوستان میگن بنویسید

حال نظر دوستان در این مورد چیست ( نسبت به وضعیت این فرد ) ؟!
(فرد شیراز زندگی میکرده - دانشگاه بوشهر بوده ) و مدرکشم گرفته 2 سال پیش

سلام
بنظر من بنویسید !
ادرس هم طوری بنویسد که اسم خوابگاه داخلش باشه و با قسمت سال های تحصیلشون یکی در بیاد.

و چون ایشون دوسال اونجا بودن و احتمالا اسم دانشگاه را در قسمت مدارک تحصیلی نوشته اید. ادرسش هم وارد کنید بهتر هستش.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
سلام دوستان
من يه چيزي رو تو سوابق كاريم يادم رفته وارد كنم
من حدود 6-7 ماه تو يه شركت كار كردم خيلي سال قبل
بعدش 2 سال بيكار بودم دوباره يه جا استخدام شدم 7 سال كار كردم بعدش رفتم دانشگاه دوباره يه جا ديگه استخدام شدم
حالام نزديك بازنشستگيمه
اون 7 ماه اولي رو اصلا يادم نبود بنويسم
واسم بيمه رد شده
درخواست آنلاك كنم؟
كيسم 3400 ميترسم دير بشه
يا بيخيال بشم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2014-09-17 ساعت 04:39)mojtabatavana نوشته:  hamegi khaste nabashid
ye chanta soal dashtam albate motmaenam kheyliha ghablan pasokh dadan vali mikham chon tedade safahat ziyade nmishe resid hamaro khund
aval ink tarjomeye form 260 ro man hija natunestam dl konama ag kasi dare b in email vasam befrste lotfan mojtabatavana1369@gmail.com-
?dovom ink manzur az ducument id hamun passport no hastesh-
va ink man emaili k mogheye sabte nam dadam chon pesar khalam sabte nam avaliye karde bud yechize dgas mikham bbinam un email lazeme
ya mitunam emailamo avaz konam aln
soale chaharomam ineke inayi k payin har post minevisan karent shodan case ya tedade afrade maznoon dar case inchizaro az koja miyaran Smile) chon man asan harjaye page ghabulimo mibinam
joz case numbero injur chiza chize khasi nist
soale akharamam ineke case numbere 6000 ziyade ya khube chon asan nmafahmidam chi b chiye.yeki mige khube yeki mige bade.ag kasi tarikhe taghribiye mosahebamo midune lotf kone bege v ink man ta aln sabte nam nakardam dire va ag zoodtar sabtenam mikardam zoodtar miraftam vase mosahebe?m
mrc az hammee

سلام دوست عزیز لطفا فارسی بنوییس چشمون دراومد تا خوندیم Big Grin
به این تاپیک http://www.mohajersara.com/thread-6199.html
و صفحه اول همین تاپیک مراجعه کن جواب سوالهای 2 و 4 رو میگیری
در مورد کیس نامبرت هم نگران نباش من خودم کیس نامبر 5000 هستم و امیدوار به رفتنCool با توجه به سالهای پیش حدود دی تا فروردین زمان مصاحبه من هست ولی همه اینها بستگی به تعداد کیس نامبر ها و سفارت ها داره صبر داشته باشی همه چی حله Wink
موفق باشی
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام، دوستان (غیر حضوری) میدونید به انگلیسی چی میشه؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

تشکر کنندگان:
(2014-09-17 ساعت 14:45)tara2005 نوشته:  سلام، دوستان (غیر حضوری) میدونید به انگلیسی چی میشه؟

سلام فکر کنم منظورتون کلاس های مجازی یا آموزش از راه دور باشه که میشه Virtual Class یا Distance Learning .
تشکر کنندگان: tara2005
ممنونم، منظورم کارمند جایی بودن هست، به صورت غیر حضوری

(2014-09-17 ساعت 15:09)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 14:45)tara2005 نوشته:  سلام، دوستان (غیر حضوری) میدونید به انگلیسی چی میشه؟

سلام فکر کنم منظورتون کلاس های مجازی یا آموزش از راه دور باشه که میشه Virtual Class یا Distance Learning .

تشکر کنندگان:
(2014-09-17 ساعت 15:41)tara2005 نوشته:  ممنونم، منظورم کارمند جایی بودن هست، به صورت غیر حضوری

(2014-09-17 ساعت 15:09)رضا2015 نوشته:  

اشتباه نکنم منظورتون دور کاری هست؟ میشه Teleworking
تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، tara2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان