کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-09-23 ساعت 01:54)rez1 نوشته:  سلام دوستان عزیز بنده در فرم ds 260 دانشگاه علمی کاربردی را زدم elmi karbordi university در حالی که وقتی ترجمه کردم نوشته scientific applied comprehensive university . به کی سی سی ایمیل زدم که فرمو باز کنند ولی اونها جواب دادند
Thank you for your inquiry.

The inquiry you are making is regarding a case number and/or program that is closed. KCC cannot provide any further information regarding this matter. For information about future DV programs, refer to www.travel.state.gov.
یعنی که فرم من بسته شده و نمیشه تغییر داد(البته این استنباطی هست که من کردم) به نظرتون برای من مشکلی پیش میاد ؟ ودوست ندارم این مساله باعث کلیرینس خوردنم بشه.حالا فکری که خودم کردم اینه که یک بار دیگه ترجمه کنم مدرکمو و در ترجمه کنار اسم دانشگاه درون پرانتز elmi karbordi university بگم وارد کنند.نظر شما چیه ؟ ایا زیاد از حد حساسیت دارم؟

با سلام خدمت شما

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم اون چیزی که دارالترجمه برای شما زده را بزنید . و اونجا اگر لازم شد به آفیسر توضیح بدید .
نیاز به نگرانی زیادی نیست .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، rez1 ، سوین
دوستان تو فرم تاریخ شروع و پابان تحصیلات هر مقطعی رو حتی روز و ماه اش رو هم پرسیده، من دقیقش رو ندارم، و مدارک ام هم حاضر نیست.
اگر بعدا که اصل مدارک رو بردم، این روز و ماه رو اشتباه زده باشم که دروغ به حساب نمی‌آد؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 14:15)tara2005 نوشته:  دوستان تو فرم تاریخ شروع و پابان تحصیلات هر مقطعی رو حتی روز و ماه اش رو هم پرسیده، من دقیقش رو ندارم، و مدارک ام هم حاضر نیست.
اگر بعدا که اصل مدارک رو بردم، این روز و ماه رو اشتباه زده باشم که دروغ به حساب نمی‌آد؟

شما میتونید زمان شروع و پایان سال تحصیلی رو وارد کنید در اصل میخوان ببیند که حداقل شما 12 سال تحصیل داشتید.

روز مصاحبه هم به افیسر میتونید توضیح بدهید.
تشکر کنندگان: babak12 ، tara2005 ، A_A
سلام دوستان
بالاخره فرم 260 رو تکمیل و ارسال کردم ....
از همه عزیزانی که به سوالاتم با صبر و دانش پاسخ دادن سپاسگذارم
به امید لحظه های شاد برای همه شما
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، نیلان ، r.bazargan ، sunflower00 ، Zahrashkr
فـــــــوری ..

دوستان به عنوان آخرین سوال وقتی تاریخ شروع و پایان دیپلم رو میزنم، میشه ۳ سال.
پیش دانشگاهی رو هم میزنم میشه ۱ سال.

خودشون جمع این‌ها رو ۱۲ سال تحصیل حساب میکنند یا ۴ سال؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 22:58)tara2005 نوشته:  فـــــــوری ..

دوستان به عنوان آخرین سوال وقتی تاریخ شروع و پایان دیپلم رو میزنم، میشه ۳ سال.
پیش دانشگاهی رو هم میزنم میشه ۱ سال.

خودشون جمع این‌ها رو ۱۲ سال تحصیل حساب میکنند یا ۴ سال؟
دیپلم 12 ساله حساب میشه
سخت نگیرید دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tara2005 ، A_A ، sunflower00
اساتید محترم خواهشا یکی مارو کامل راهنمایی کنه.
من تو فرم 260 تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم high school diploma.ولی بعضی ها میگن که این گزینه مال دیپلم 12 ساله هست و متاسفانه من دیپلم 11 ساله کار و دانش دارم.البته سابقه کار قوی تو دو تا شرکت دارم ولی ترسم روی اون قضیه هست که گیر ندن بگن شما که دیپلمت 11 ساله بوده چرا زدی دیپلم 12 ساله.در کنارش چندتا مدرک خوب فنی و حرفه ای هم دارم که اصلا اونا رو داخل فرم ننوشتم.به نظرتون روز مصاحبه کیس من رد میشه؟چکار کنم.خواهشا یه نفر خوب مارو راهنمایی کنه.اگر قراره رد بشه کیسم اصلا نرم سفارت و انقدر هزینه نکنم.ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 14:31)ashkan af نوشته:  اساتید محترم خواهشا یکی مارو کامل راهنمایی کنه.
من تو فرم 260 تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم high school diploma.ولی بعضی ها میگن که این گزینه مال دیپلم 12 ساله هست و متاسفانه من دیپلم 11 ساله کار و دانش دارم.البته سابقه کار قوی تو دو تا شرکت دارم ولی ترسم روی اون قضیه هست که گیر ندن بگن شما که دیپلمت 11 ساله بوده چرا زدی دیپلم 12 ساله.در کنارش چندتا مدرک خوب فنی و حرفه ای هم دارم که اصلا اونا رو داخل فرم ننوشتم.به نظرتون روز مصاحبه کیس من رد میشه؟چکار کنم.خواهشا یه نفر خوب مارو راهنمایی کنه.اگر قراره رد بشه کیسم اصلا نرم سفارت و انقدر هزینه نکنم.ممنون
اشکان عزیز سلام
شما از 2 طریق می تونید برای تایید صلاحیت و گرفتن این نوع ویزا اقدام کنید :
1- مدرک دیپلم 12 ساله (دیپلم + پیش دانشگاهی) و یا مدارک بالاتر(فوق دیپلم ،لیسانس.....)
اگر شما در حال حاضر دیپلم فنی دارید حتما باید نامه معادل سازی فوق دیپلم با پیش دانشگاهی درخواست بدید که درخواست این نامه مستلزم داشتن فوق دپیلم می باشد (حتما توصيه مي شود كه به اموزش و پروش هر استاني كه موفق به گرفتن ديپلم شدين مراجعه و تحقيقات لازم انجام بدين )
2- شما باید 2 سال سابقه و تجربه در مشاغل مورد تایید یو اس اس با SVP رنج 7 به بالا داشته باشید که می تونید از اینجا طریقه پیدا کردن شغل مورد نظرتون مطالعه بفرمایید
شما حتما عنوان شغل خودتون در مسیری که بالا اشاره کردم دنبال کنید و اگر مورد تایید بود می تونید از طریق عنوان شغلی و سابقه کار اقدام کنید.
با توجه به اطلاعات بالا و مطالعه انها شما باید بررسی لازم انجام بدهید
که ایا شرایط اولیه برای گرفتن ویزا دارید یا نه ?
سپس با توجه به بررسی شرایط خودتون می تو نید در این مورد تصمیم نهایی بگیرید
موفق باشید

این هم منبع مطالب بالا که بطور خلاصه مطرح شده که توصیه می کنم حتما مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، A_A ، r.bazargan ، rezasadeghi ، سوین
متاسفانه دیر فرستادن فرم باعث دیرتر دعوت شدن من به مصاحبه شده ! پیشنهاد من به دوستان فرمو زود بفرستید
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، HERMES7 ، r.bazargan
سلام
یه سوال برای دوستم می پرسم
Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?
چه نوع اطلاعاتی می خواد منظورش چیه؟
درجه تحصیلی رو می خواد یا سابقه کار آموزشی ؟
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 00:58)p.arsa نوشته:  سلام
یه سوال برای دوستم می پرسم
Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?
چه نوع اطلاعاتی می خواد منظورش چیه؟
درجه تحصیلی رو می خواد یا سابقه کار آموزشی ؟

سلام پارسا جان

منظورش از دیپلم به بالاست . مدارکی که اخذ کردید را می نویسید . مدارکی که اخذ کردید نه مدرکی که دارید الان میخونید .
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام سئوالی داشتم البته تو پست سفر به ترکیه نوشتم جوابی نگرفتم اینجا مطرح کردم ببخشید ایا کپی نامه اول و دوم باید جز مدارک 15 روز قبل به تسفارت ترکیه پست بشه
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 17:51)1352ghazal نوشته:  سلام سئوالی داشتم البته تو پست سفر به ترکیه نوشتم جوابی نگرفتم اینجا مطرح کردم ببخشید ایا کپی نامه اول و دوم باید جز مدارک 15 روز قبل به تسفارت ترکیه پست بشه

داخل لیست که نیست چون نامه اول قبولیه و نامه دوم تعیین وقت که خود سفارت میدونه! بعید میدونم بخواد ولی روز مصاحبه همراهتون باشد.
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi
سلام دوستان، اگه بخواهیم آدرسی که واسه ارسال گرین کارت دادیم را عوض کنیم، یعنی کلن یه ایالت دیگه آدرس بدیم باید قبل مصاحبه این کارو انجام بدیم؟ راهش چیه کلن؟!
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 19:37)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان، اگه بخواهیم آدرسی که واسه ارسال گرین کارت دادیم را عوض کنیم، یعنی کلن یه ایالت دیگه آدرس بدیم باید قبل مصاحبه این کارو انجام بدیم؟ راهش چیه کلن؟!
ممنون
سلام دوست عزیز
هم می تونید در خواست انلاک فرم بدین
و هم می تونید در بدر ورود در فرودگاه این ادرس تغییر بدین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rezasadeghi ، Mahmood129 ، sunflower00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان