کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-10-04 ساعت 02:11)mehrdad_123 نوشته:  سلام من فرم ها را ارسال کردم و ایمیلی هم برام اومد و در سایت هم نوشته completed اما وارد صفحه ام میشم ایا این درسته؟
سلام دوست عزیز
بله درسته
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، A_A
(2014-10-04 ساعت 02:14)babak12 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 02:11)mehrdad_123 نوشته:  سلام من فرم ها را ارسال کردم و ایمیلی هم برام اومد و در سایت هم نوشته completed اما وارد صفحه ام میشم ایا این درسته؟
سلام دوست عزیز
بله درسته

پس این قضیه انلاک چیه خب این مگه نمیشه ویرایش کرد؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 02:27)mehrdad_123 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 02:14)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
بله درسته

پس این قضیه انلاک چیه خب این مگه نمیشه ویرایش کرد؟

در حالت عادی دوست عزیز وقتی شما فرم ارسال کردید و completed شد دیگه قابلیت ویرایش نخواهید داشت
در صورتی امکان ویرایش وجود دارد که شما از طریق مکاتبه با kcc درخواست انلاک کردن فرم بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، mehrdad_123 ، HERMES7
اقا يه سوال اگه كسي توي لاتاري قبول شده و اين فرم دوم رو هم پر نكرده و كلا بيخيالش شده .. آيا سفارت يا كي سي سي ميرن چك كنن يا كلا براشون ديگه مهم نيست ؟ آيا اتوماتيك تاريخ مصاحبه ميزارن براي اون شخص؟
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 07:34)Mrng93 نوشته:  اقا يه سوال اگه كسي توي لاتاري قبول شده و اين فرم دوم رو هم پر نكرده و كلا بيخيالش شده .. آيا سفارت يا كي سي سي ميرن چك كنن يا كلا براشون ديگه مهم نيست ؟ آيا اتوماتيك تاريخ مصاحبه ميزارن براي اون شخص؟
نه محمود جان!
به محض سابمیت کردن فرم دوم هستش که مدارک شما ارسال میشه و وارد پروسه اداریه اونا (که هیچ کس هم نمیدونه از چه الگوریتیمی پیروی میکنه )میشه
در غیر این صورت شما تو این پروسه جایی نداری که بخوان بهت تاریخ مصاحبه هم بدن .

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ofrfar ، Mrng93 ، babak12 ، A_A ، r.bazargan
دوستان من واقعا گیج شدم...من با قسمت تحصیلی مشکل دارم...من دیپلم ریاضی دارم پیشدانشگاهی هنر و دو سال در ایران دانشگاه موسیقی که در مقطع کارشناسی بود و من نصفه ولش کردم...و مدرکی ندارم بعد از اون در هند پیشدانشگاهی تجربی گرفتم و الان دانشجوی مدیکال هستم...الان باید فرم چطور پر کنم/
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 02:36)setareye asemoon نوشته:  دوستان من واقعا گیج شدم...من با قسمت تحصیلی مشکل دارم...من دیپلم ریاضی دارم پیشدانشگاهی هنر و دو سال در ایران دانشگاه موسیقی که در مقطع کارشناسی بود و من نصفه ولش کردم...و مدرکی ندارم بعد از اون در هند پیشدانشگاهی تجربی گرفتم و الان دانشجوی مدیکال هستم...الان باید فرم چطور پر کنم/

شما باید مدارک اخذ شده رو وارد کنید اینطور که نوشیتید:
1- دیپلم ریاضی
2-پیش دانشگاهی هنر
3-پیش دانشگاهی تجربی

میشه سه مدرک تحصیلی که کفایت میکنه و شغلتون هم میتونید بزنید student و اطلاعات نحصیلی فعلیتون(مدیکال) رو وارد کنید و شاید لازم باشه یه گواهی اشتغال به تحصیلم همراهتون داشته باشید
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: setareye asemoon
سلام دوستای گلم. من برنده لاتاریم و متاهل اما بدلایلی باید تنها مهاجرت کنم (حداقل فعلا) و میخوام به سوال همراهی همسر با من no بزنم.
1. آیا این سوال مربوط به پایان پروسه 2015 هست ؟
2. جواب دادن no من و همراهی نکردن ایشون تو مصاحبه واسه من مشکل ساز نیست ؟ ( علاوه بر یک سری مسایل ایشون بدلیل تعهدی که دارن شرایط مهاجرتو ندارن )
3. آیا برای ایشونم باید فرم پر کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 15:45)Oskol نوشته:  سلام دوستای گلم. من برنده لاتاریم و متاهل اما بدلایلی باید تنها مهاجرت کنم (حداقل فعلا) و میخوام به سوال همراهی همسر با من no بزنم.
1. آیا این سوال مربوط به پایان پروسه 2015 هست ؟
2. جواب دادن no من و همراهی نکردن ایشون تو مصاحبه واسه من مشکل ساز نیست ؟ ( علاوه بر یک سری مسایل ایشون بدلیل تعهدی که دارن شرایط مهاجرتو ندارن )
3. آیا برای ایشونم باید فرم پر کنم ؟
به نظر من دوست عزیز
بهترین مرجع برای گرفتن یک جواب کامل مکاتبه با KCC و حتما ازشون بخواین به چه صورتی باید فرمها پر کنیم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-10-06 ساعت 20:07)setareye asemoon نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 11:16)r.bazargan نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 02:36)setareye asemoon نوشته:  دوستان من واقعا گیج شدم...من با قسمت تحصیلی مشکل دارم...من دیپلم ریاضی دارم پیشدانشگاهی هنر و دو سال در ایران دانشگاه موسیقی که در مقطع کارشناسی بود و من نصفه ولش کردم...و مدرکی ندارم بعد از اون در هند پیشدانشگاهی تجربی گرفتم و الان دانشجوی مدیکال هستم...الان باید فرم چطور پر کنم/

1- دیپلم ریاضی
2-پیش دانشگاهی هنر
3-پیش دانشگاهی تجربی

میشه سه مدرک تحصیلی که کفایت میکنه و شغلتون هم میتونید بزنید student و اطلاعات نحصیلی فعلیتون(مدیکال) رو وارد کنید و شاید لازم باشه یه گواهی اشتغال به تحصیلم همراهتون داشته باشید
ممنونم ولی توی اون مربع که تعداد مدارک رو خواسته باید چندتا بزنم ؟ واینکه فقط بزنم مدرک دیپلم دارم نه اینکه چند وا حد گذروندم؟/قسمتی که شغل الانو خواسته دانشجو زدم ولی اینکه چه شغلی اونجا خواهم داشت و چی بزنم؟/
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 20:14)setareye asemoon نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 20:07)setareye asemoon نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 11:16)r.bazargan نوشته:  

1- دیپلم ریاضی
2-پیش دانشگاهی هنر
3-پیش دانشگاهی تجربی

ممنونم ولی توی اون مربع که تعداد مدارک رو خواسته باید چندتا بزنم ؟ واینکه فقط بزنم مدرک دیپلم دارم نه اینکه چند وا حد گذروندم؟/قسمتی که شغل الانو خواسته دانشجو زدم ولی اینکه چه شغلی اونجا خواهم داشت و چی بزنم؟/

سلام دوست عزیز
در اول لطفا چندین پست پشت سر هم نزنید . پست های اضافی پاک شد

حال سوال شما دوست عزیز

ببینید شما کلا 3 مدرک دارید پس اگر 3 مدرک الان دستتون هست باید عدد 3 بزنید
در مورد شغل اونجا هرچیزی دوست دارید میتونید بزنید . این یه سوال از شماست فقط . شما میتونید اونجا که رفتید شغل دیگه ای انتخاب کنید .
لذا سعی کنید شغل خیلی بالایی نزنید که اصلا هم به مدرکتون نخوره .

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: setareye asemoon ، ofrfar ، babak12
ممنونوم دوست عزیز با این حساب من باید گزینه high school diplom رو انتخاب کنم؟یا اینکه چون الان سال دوم هستم و دانشحوام باید بگم universiy no degree ؟/

واینکه ادرس جاهایی که درس خوندیم از چه مقطعی بابد وارد کنیم/از دبستان و راهنمایی/یا دبیرستان و پیشدانشگاهی کفایت میکنه؟

اول باید از مقطع پایین تر شروع کنیم به بالا یا مثلا اول ادرس پیشدانشگاهی رو وارد کنیم بعد دبیرستان و....
ممنونم که با حوصله جواب میدین چون تک تک سوالهام دغدغمه و راهنمایی ندارم
تشکر کنندگان: ofrfar
(2014-10-06 ساعت 22:52)setareye asemoon نوشته:  ممنونوم دوست عزیز با این حساب من باید گزینه high school diplom رو انتخاب کنم؟یا اینکه چون الان سال دوم هستم و دانشحوام باید بگم universiy no degree ؟/

واینکه ادرس جاهایی که درس خوندیم از چه مقطعی بابد وارد کنیم/از دبستان و راهنمایی/یا دبیرستان و پیشدانشگاهی کفایت میکنه؟

اول باید از مقطع پایین تر شروع کنیم به بالا یا مثلا اول ادرس پیشدانشگاهی رو وارد کنیم بعد دبیرستان و....
ممنونم که با حوصله جواب میدین چون تک تک سوالهام دغدغمه و راهنمایی ندارم
ستاره جون این لینک زیر رو بخون ,در ضمن تو این پروسه یاد بگیر صفحات اول هر تاپیک رو مطالعه کنی....موفق باشی
http://www.mohajersara.com/post-509017.html#pid509017
تشکر کنندگان: setareye asemoon
ممنونم از راهنماییت دوست خوبم.من چون 2تا مدرک پیش دانشگاهی توی 2 تا رشته مختلف دارم نمیدونم که اینم جز مدارک محسوب میشه...یا نه چون لیسانس ندارم اشکالی نداره 3 رو وارد کنم...یا باید همون 2 رو بزنم ....
تشکر کنندگان: ofrfar
(2014-10-07 ساعت 01:14)setareye asemoon نوشته:  ممنونم از راهنماییت دوست خوبم.من چون 2تا مدرک پیش دانشگاهی توی 2 تا رشته مختلف دارم نمیدونم که اینم جز مدارک محسوب میشه...یا نه چون لیسانس ندارم اشکالی نداره 3 رو وارد کنم...یا باید همون 2 رو بزنم ....

دوست عزیز شما میتونید 3 بزنید اما از یه طرف هم میتونید 2 یزنید و فقط یکی از پیش دانشگاهی های خودتونو وارد کنید.
اما کلا اگر قانونیش بخاید حساب کنید میشه 3 و هر 3 را بنویسید . موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، ofrfar ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان