کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام دوستان در قسمت Social Security Number Information چه جوابی باید به سوالا بدم .بله یا خیر ؟
به این سوال باید چه جوابی بدم Is your spouse immigrating to the U.S. with you?
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 17:11)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان در قسمت Social Security Number Information چه جوابی باید به سوالا بدم .بله یا خیر ؟
به این سوال باید چه جوابی بدم Is your spouse immigrating to the U.S. with you?
1-
no
yes
yes
2-
باید yes بزنید
مربوط به همسر شماست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mani_badb0y
یه سوالم من از شما دارم آقا بابک, بعد از قبولی برای تک تک افراد فرم 260 رو پر کردید؟؟؟فرم 261 چیه؟؟ممنون از توضیحتون
تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 20:10)ofr نوشته:  یه سوالم من از شما دارم آقا بابک, بعد از قبولی برای تک تک افراد فرم 260 رو پر کردید؟؟؟فرم 261 چیه؟؟ممنون از توضیحتون
سلام دوست عزیز
بله باید برای همه اعضایی که داخل کیس شما هستن پر کنید
من در مورد فرم 261 اطلاع خاصی ندارم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ofrfar ، ofr
سلام.من براي تكميل فرم 260 بايد به همون سايت dvlottery برم؟ اخه الان فقط واسه 2016 ثبت نام داره.
تشکر کنندگان:
من از برندگان 2015 هستم ولي ازونجاييكه معلوم نيست قبول شم ميتونم امسالم دوباره ثبت نام كنم و در ان واحد مراحل قبولي رو هم طي كنم؟
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-10-09 ساعت 16:37)saghi0053 نوشته:  من از برندگان 2015 هستم ولي ازونجاييكه معلوم نيست قبول شم ميتونم امسالم دوباره ثبت نام كنم و در ان واحد مراحل قبولي رو هم طي كنم؟

بلههه هیچ مشکلی نداره.
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 16:34)saghi0053 نوشته:  سلام.من براي تكميل فرم 260 بايد به همون سايت dvlottery برم؟ اخه الان فقط واسه 2016 ثبت نام داره.

سلام خیر به ادرس ذیل بروید و هرچه زودتر فرم خودتون رو پر کنید.

اینجا

با شماره کیس نامبر و تاریخ تولد میلادیتون وارد شوید.
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-09 ساعت 16:34)saghi0053 نوشته:  سلام.من براي تكميل فرم 260 بايد به همون سايت dvlottery برم؟ اخه الان فقط واسه 2016 ثبت نام داره.
خیر دوست عزیز از اینجا می تونید گزینه DS-260, Online Immigrant Visa and Alien Registration Application انتخاب و با وارد کردن کسی نامبر و مشخصات شروع به پر کردن قرم کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: ofrfar ، HERMES7
نميشه اول يه پرينت از تمام صفحات بگيرم دستي پر كنم بعد ان لاين كه اشتباه نكنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 20:08)saghi0053 نوشته:  نميشه اول يه پرينت از تمام صفحات بگيرم دستي پر كنم بعد ان لاين كه اشتباه نكنم؟

خیر قربان
نمیشه
این قابلیت وجود داره قبل از سامبیت کردن می تونید هر جای فرم که نیاز به تغییرات باشه اعمال کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7
اخه من الان نميدونم چه سوالايي رو قراره جواب بدم
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 20:11)saghi0053 نوشته:  اخه من الان نميدونم چه سوالايي رو قراره جواب بدم
نیاز به پاسخ دادن سئوال در ابتدای فرم نیست باید اطلاعات فردی که مطابق پاسپورت شما است وارد بفرمایید
دوست عزیز شما همونطور که بالا اشاره کردم وارد بشین و شروع به پر کردن فرم بفرمایید بتدریج مراحل پر کردن فرم متوجه میشید
ضمنا سعی کنید این تایپیک از صفحه 50 به بعد مطالعه بفرمایید اکثر سئوالها پاسخ داده شده
اگر جایی مبهم بود سئوال بفرمایید پاسخکو هستیم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: ofrfar ، HERMES7
سلام دوستان
بالاخره با کمک و راهنمایی شما اساتید و مدیران عزیز امروزفرم260 راتکمیل و ارسال کردیم .با توجه به کیس $$$5حالا ازاین به بعد چه کارهایی باید انجام بدهیم؟
لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2014-10-10 ساعت 01:01)سوین نوشته:  سلام دوستان
بالاخره با کمک و راهنمایی شما اساتید و مدیران عزیز امروزفرم260 راتکمیل و ارسال کردیم .با توجه به کیس $$$5حالا ازاین به بعد چه کارهایی باید انجام بدهیم؟
لطفا راهنمایی کنید
به سلامتی ایشاله دوست عزیز
باید از واکسنها شروع کنید
حتما واکسن هپاتیت که در 3 مرحله است شروع کنید برای تزریق
مابقی واکسنها از ماه دیگه شروع کنید بجز انفولانزا که 1 ماه مانده به مصاحبه باید تزریق کنید الیته برای واکسن MMR هم باید درنظر داشته باشید که 1 ماه مانده به مصاحبه نباید این واکسن تزریق کنید چون ویروس زنده ایت و در ازمایش مدیکال شما اختلال ایجاد میکنه پس حتما برنامه ریزی داشته باشید با توجه به کیس نامبرتون و تاپیک مربوطه به واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی مطالعه بفرمایید کاملا توضیح داده شده
مدارک که برای مصاحبه نیازه سعی کنید اماده کنید و نزدیکه به مصاحبه ترجمه کنید(حتما تاپیک ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه مطالعه بفرمایید)
باید منتظر کارنت شدن بشید که می تونید این تاپیک مطالعه بفرمایید در حال حاضر تا شماره 3200 کارنت شدن
بعد از کارنت شدن باید منتظر نامه دوم باشید که بهترین موقع برای ترجمه مدارک است که می تونید این تاپیک مطالعه بفرمایید
حتما با توجه به محل مصاحبه سفرنامهای سنوات گذشته هم مطالعه بفرمایید که پر از نکتهای بسیار مفید می باشد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: ofrfar ، kaamiran ، HERMES7 ، سوین ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان