کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-10-10 ساعت 01:35)babak12 نوشته:  
(2014-10-10 ساعت 01:01)سوین نوشته:  سلام دوستان
بالاخره با کمک و راهنمایی شما اساتید و مدیران عزیز امروزفرم260 راتکمیل و ارسال کردیم .با توجه به کیس $$$5حالا ازاین به بعد چه کارهایی باید انجام بدهیم؟
لطفا راهنمایی کنید
به سلامتی ایشاله دوست عزیز
باید از واکسنها شروع کنید
حتما واکسن هپاتیت که در 3 مرحله است شروع کنید برای تزریق
مابقی واکسنها از ماه دیگه شروع کنید بجز انفولانزا که 1 ماه مانده به مصاحبه باید تزریق کنید الیته برای واکسن MMR هم باید درنظر داشته باشید که 1 ماه مانده به مصاحبه نباید این واکسن تزریق کنید چون ویروس زنده ایت و در ازمایش مدیکال شما اختلال ایجاد میکنه پس حتما برنامه ریزی داشته باشید با توجه به کیس نامبرتون و تاپیک مربوطه به واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی مطالعه بفرمایید کاملا توضیح داده شده
مدارک که برای مصاحبه نیازه سعی کنید اماده کنید و نزدیکه به مصاحبه ترجمه کنید(حتما تاپیک ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه مطالعه بفرمایید)
باید منتظر کارنت شدن بشید که می تونید این تاپیک مطالعه بفرمایید در حال حاضر تا شماره 3200 کارنت شدن
بعد از کارنت شدن باید منتظر نامه دوم باشید که بهترین موقع برای ترجمه مدارک است که می تونید این تاپیک مطالعه بفرمایید
حتما با توجه به محل مصاحبه سفرنامهای سنوات گذشته هم مطالعه بفرمایید که پر از نکتهای بسیار مفید می باشد
آقا بابک واقعا ممنون از پاسخهای جامعتون به سوالات Winkچون نمیتونم رتبه بدم بدینوسیله مراتب تشکر خودمو اعلام میدارم....موفق باشید.
تشکر کنندگان: kaamiran ، HERMES7 ، سوین
با سلام خدمت دوستان
من ds-260 رو 7 جون فرستادم...حالا فهمیدم که شماره یک خیابون رو اشتباه نوشتم و همچنین آموزشگاه خصوصی رو که توش زبان درس میدادم برای 4 یا 5 ماه (که حتی سالش رو هم دقیقا نمیدونم) رو ننوشتم.....به نظر شما درخواست آنلاک کنم یا موقع مصاحبه توضیح بدم؟لطفا راهنمایی کنید......مر30
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 16:18)حامد آیلتس نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من ds-260 رو 7 جون فرستادم...حالا فهمیدم که شماره یک خیابون رو اشتباه نوشتم و همچنین آموزشگاه خصوصی رو که توش زبان درس میدادم برای 4 یا 5 ماه (که حتی سالش رو هم دقیقا نمیدونم) رو ننوشتم.....به نظر شما درخواست آنلاک کنم یا موقع مصاحبه توضیح بدم؟لطفا راهنمایی کنید......مر30
سلام دوست عزيز
هم مي تونيد درخواست انلاك بدين
و هم روز مصاحبه اعلام كنيد
به نظر مشكلي پيش نمي ياد نگران نباشيد همون روز مصاحبه قبل از قسم خوردن اعلام كنيد
باز تصميم با شماست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ofrfar ، حامد آیلتس ، saboteur ، سوین
ببخشيد اكه مدرك كارداني داشته باشيم و بدون پيش دانشگاهي.بايد بزنم 2؟ ايا قابل قبوله؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
بابک جان سلام
ازراهنمایی های کامل و جامع شما ممنونم.با توجه به تجربه شما و کارنتی های سالهای گذشته ما کی کارنت خواهیم شد
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 13:51)saghi0053 نوشته:  ببخشيد اكه مدرك كارداني داشته باشيم و بدون پيش دانشگاهي.بايد بزنم 2؟ ايا قابل قبوله؟

سلام دوست عزیز
بله باید بزنید 2
قبوله
ملاک اخرین مدرک تحصیلی شماست
پیشنهاد می کنم سعی کنید نامه معادل پیش هم داشته باشید که در صورت درخواست ارائه بدین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-10-13 ساعت 14:00)سوین نوشته:  بابک جان سلام
ازراهنمایی های کامل و جامع شما ممنونم.با توجه به تجربه شما و کارنتی های سالهای گذشته ما کی کارنت خواهیم شد
خواهش می کنم دوست عزیز
والا ی خورده پیش بینی کردن سخت شده
چون هر ماه تعداد کارنتیهای مشخصی اعلام نمیشه
ولی فکر کنم تا عید شما کارنت میشید البته یاز این ی حدس و قابل تغییر
پیشنهاد می کنم هر ماه تعداد اعلامی کارنتیها بررسی کنید تا بتونید ی پیش بینی نسبی از ماه کارنت شدنتون داشته باشید

این جدول مشاهده بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: saboteur ، سوین ، HERMES7 ، Alex 2014 ، behjat ، آلیس-1980
نامه معادل پيش چي هست؟اخه رشته برق پيش دانشكاهي نداشت.
يه سوال ديكه.ايا كيس نامبر محرمانست و نبايد به كسي شماره ي دقيقشو كفت؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 18:01)saghi0053 نوشته:  نامه معادل پيش چي هست؟اخه رشته برق پيش دانشكاهي نداشت.
يه سوال ديكه.ايا كيس نامبر محرمانست و نبايد به كسي شماره ي دقيقشو كفت؟
نامه معادل سازی فوق دیپلم با پیش دانشگاهی
که می تونید با این نامه دیپلم خودتون 12 ساله کنید (دیپلم 11 ساله فنی برق +نامه معادل سازی که میشه دیپلم 12 ساله )
این پست مطالعه بفرمایید کاملا توضیح داده شده
بله سعی کنید به کسی این شماره ندید
اگر هم میخواین اعلام کنید حدودی بگید
مثلا 13xx
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
ميشه اينجا كامنت خودمونو پاك كنيم كه ديگه كسي نبينه؟
بعد اكه معدل پيش بگيرم ديگه تحصيلاتم تا ديپلم محسوب ميشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 18:16)saghi0053 نوشته:  ميشه اينجا كامنت خودمونو پاك كنيم كه ديگه كسي نبينه؟
بعد اكه معدل پيش بگيرم ديگه تحصيلاتم تا ديپلم محسوب ميشه؟
در خصوص سئوال اول این که بهتر که برای کیس نامبر حدودی اعلام کنید
این طوری کسی به اطلاعات شما دسرسی نداره
بله می تونید پاک کنید
چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟ این تاپیک مطالعه بفرمایید
بله بعد دیپلم شما 12 ساله میشه
البته چون شما فوق دیپلم دارید مشکلی نیست ولی برای اینکه روز مصاحبه نقص مدرک نخورید این نامه تهیه کنید و همراه داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
نتونستم بفهمم ججوري بايد كامنتمو پاك كنم.
حالا من اكه نامه پيش دانشكاهي تهيه كنم بايد 3 توي فرمم بزنم يا 2؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 18:48)saghi0053 نوشته:  نتونستم بفهمم ججوري بايد كامنتمو پاك كنم.
حالا من اكه نامه پيش دانشكاهي تهيه كنم بايد 3 توي فرمم بزنم يا 2؟
2 بزن
دوست عزیز قسمت پایین هر پست شما جایی هست که علامت ضربدر قرمز دارد
هر پستی که برای شما هست می تونید روش کلیک کنید و پاکش کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
سلام.ببخشيد من خيلي سوال ميپرسم.اكه پاسپورت نداشته باشيم بايد تو قسمت مشخصات پاسپورت چي بنويسم.ايا گزينه ديگه اي هست؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 22:25)saghi0053 نوشته:  سلام.ببخشيد من خيلي سوال ميپرسم.اكه پاسپورت نداشته باشيم بايد تو قسمت مشخصات پاسپورت چي بنويسم.ايا گزينه ديگه اي هست؟
خواهش می کنم
من پیشنهاد می کنم از صفحه 50 به بعد این تاپیک مطالعه بفرمایید
هر جایی ابهام بود سئوال بفرمایید حتما پاسخکو هستیم
نگران نباش فقط با دقت فرم پر کنید که دیگه نیاز به انلاک کردن نباشه
other travel document
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان