کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
اگه اين گزينه رو بزنم سوالات ديگه اي هم ميپرسه؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 22:39)saghi0053 نوشته:  اگه اين گزينه رو بزنم سوالات ديگه اي هم ميپرسه؟
خیر
دیگه اطلاعات پاسپورت شما نمی خواد
اگر دقت کرده باشید شما وقتی این گزینه انتخاب می کنید دیگه نیازی به وارد کردن اطلاعات پاسپورت نیست!!!!!
دوست عزیز سعی کنید اطلاعات وارد کنید ودر اخر می تونید دوباره اطلاعات وارد شده جک کنید
حتما پست های قبل مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام دوستان من 1 ماهی میشه که ازدواج کردم و درخواست آنلاک فرمم رو دادم و آنها هم برام آنلاک کردن حالا چنتا سوال دارم
1.تو ی قسمت spouse,s address چی بزنم؟the same address as present
2. من موقع پر کردن مدارک خودم تعداد مدارک تحصیلیمو 2 زدم یعنی دبیرستان و لیسانس یعنی مدرک پیش دانشگاهیمو عنوان نکردم به نظرتون حالا که فرمم آنلاک شده اون رو هم بنویسم؟
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 00:53)mandikhanum نوشته:  سلام دوستان من 1 ماهی میشه که ازدواج کردم و درخواست آنلاک فرمم رو دادم و آنها هم برام آنلاک کردن حالا چنتا سوال دارم
2. من موقع پر کردن مدارک خودم تعداد مدارک تحصیلیمو 2 زدم یعنی دبیرستان و لیسانس یعنی مدرک پیش دانشگاهیمو عنوان نکردم به نظرتون حالا که فرمم آنلاک شده اون رو هم بنویسم؟

سلام دوست عزیز

در مورد سوال 1 بله چون همسر شما با شما زندگی میکنه پس درسته همونو بزنید

در مورد سوال 2 بله دیپلم پیش دانشگاهی لیسانس . پس یعنی شما الان 3 مدرک در دست دارید و کامل تمام شده همون 3 را بزنید

خوشبخت بشید Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، L_haam ، mandikhanum
(2014-10-15 ساعت 01:05)Mahmood129 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 00:53)mandikhanum نوشته:  سلام دوستان من 1 ماهی میشه که ازدواج کردم و درخواست آنلاک فرمم رو دادم و آنها هم برام آنلاک کردن حالا چنتا سوال دارم

سلام دوست عزیز

در مورد سوال 1 بله چون همسر شما با شما زندگی میکنه پس درسته همونو بزنید

در مورد سوال 2 بله دیپلم پیش دانشگاهی لیسانس . پس یعنی شما الان 3 مدرک در دست دارید و کامل تمام شده همون 3 را بزنید

خوشبخت بشید Smile
طبق تجربه ی قبلی دوستان تو سالهای پیش و چیزایی که خوندیم ما 2زدیم [emoji2] یعنی ما اشتباه زدیم؟ [emoji2] مگه واسه اونا دیپلم 12ساله ملاک نیست؟
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: saboteur ، mandikhanum
سلام الهام خانم .

والا هم 2 درسته هم 3 از دید من البته !!!! شاید دوستان دیگر نظر دیگه ای داشته باشن ( آخه از دید من اینجاست که مشخص میشه تفاوت بین کسی که دیپلم فنی داره با نظری ) رو این حساب گفتم 3

اما فعلا چیزی که از بچه هایی که رفتن مصاحبه 2015 شنیدیم اینه که اصلا کار به مدرک آخر نداشتن فقط گفتن دیپلم پیش را ببینیم .!!!
نمیدونم تا آخر روندش اینه یا خیر
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes

تشکر کنندگان: L_haam ، saboteur ، mandikhanum ، sunflower00
(2014-10-15 ساعت 01:53)Mahmood129 نوشته:  سلام الهام خانم .

والا هم 2 درسته هم 3 از دید من البته !!!! شاید دوستان دیگر نظر دیگه ای داشته باشن ( آخه از دید من اینجاست که مشخص میشه تفاوت بین کسی که دیپلم فنی داره با نظری ) رو این حساب گفتم 3

اما فعلا چیزی که از بچه هایی که رفتن مصاحبه 2015 شنیدیم اینه که اصلا کار به مدرک آخر نداشتن فقط گفتن دیپلم پیش را ببینیم .!!!
سلام آقا محمود Big Grin
خب پس فکر کنم نکته ی مهمی نیست که این 2 یا 3 نوشتن باعث ایجاد مشکل بشه و صرفا نشون دادن مدرک براشون مهمه
ممنون
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، saboteur ، babak12 ، HERMES7 ، mandikhanum ، sunflower00
(2014-10-15 ساعت 01:57)L_haam نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 01:53)Mahmood129 نوشته:  سلام الهام خانم .

سلام آقا محمود Big Grin
خب پس فکر کنم نکته ی مهمی نیست که این 2 یا 3 نوشتن باعث ایجاد مشکل بشه و صرفا نشون دادن آخرین مدرک براشون مهمه
ممنون

خیر مشکلی نیست ایشالا

تشکر کنندگان: saboteur ، L_haam ، babak12 ، mandikhanum
(2014-10-04 ساعت 08:14)rezasadeghi نوشته:  [quote='Mrng93' pid='554284' dateline='1412391881']
اقا يه سوال اگه كسي توي لاتاري قبول شده و اين فرم دوم رو هم پر نكرده و كلا بيخيالش شده .. آيا سفارت يا كي سي سي ميرن چك كنن يا كلا براشون ديگه مهم نيست ؟ آيا اتوماتيك تاريخ مصاحبه ميزارن براي اون شخص؟
نه محمود جان!
به محض سابمیت کردن فرم دوم هستش که مدارک شما ارسال میشه و وارد پروسه اداریه اونا (که هیچایوایهم نمیدونه از چه الگوریتیمی پیروی میکنه )میشه
در غیر این صورت شما تو این پروسه جایی نداری که بخوان بهت تاریخ مصاحبه هم بدن .

--> به امید ویزای یکضرب <-

چرا من یه لحظه احساس کردم مغزم خالی شده??? این فرم دوم چیه? مگه فرم دیگه ای هم بجز 260 بوده??
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 15:32)Memolk نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 08:14)rezasadeghi نوشته:  [quote='Mrng93' pid='554284' dateline='1412391881']
اقا يه سوال اگه كسي توي لاتاري قبول شده و اين فرم دوم رو هم پر نكرده و كلا بيخيالش شده .. آيا سفارت يا كي سي سي ميرن چك كنن يا كلا براشون ديگه مهم نيست ؟ آيا اتوماتيك تاريخ مصاحبه ميزارن براي اون شخص؟
نه محمود جان!
به محض سابمیت کردن فرم دوم هستش که مدارک شما ارسال میشه و وارد پروسه اداریه اونا (که هیچایوایهم نمیدونه از چه الگوریتیمی پیروی میکنه )میشه

چرا من یه لحظه احساس کردم مغزم خالی شده??? این فرم دوم چیه? مگه فرم دیگه ای هم بجز 260 بوده??
منظور از فرم دوم همون 260 هستش ! فرم اول فرم شرکت در لاتاری هستش
تشکر کنندگان: Memolk
(2014-10-15 ساعت 15:40)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 15:32)Memolk نوشته:  
نه محمود جان!

منظور از فرم دوم همون 260 هستش ! فرم اول فرم شرکت در لاتاری هستش

یه لحظه تمام درسهایی که خونده بودم همش یادم رفتBig Grin
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ofrfar
سلام دوستان آیا آفیسر فرم اولیه ثبت نام را بررسی میکنه یا اصلا براش مهم نیست و ملاک اصلیش فرم دوم هست ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 18:25)حسین69 نوشته:  سلام دوستان آیا آفیسر فرم اولیه ثبت نام را بررسی میکنه یا اصلا براش مهم نیست و ملاک اصلیش فرم دوم هست ؟
ملاک اطلاعات فرم DS-260 است
با این حال اطلاعات فرم اول هم جک میشه
اگه مدنظر شما اعلام اطلاعات اشتباه بوده در هنگام ثبت نام اولیه نگران نباشید
در فرم DS-260 می بایست اطلاعات درست ارسال کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sunflower00 ، حسین69
دوستان سلام. من دیدم که عکسی که باهاش ثبت نام کردم یه خورده کشیده شده . به نظرتون مشکلی پیش میاد بعدا؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 10:19)hesam427 نوشته:  دوستان سلام. من دیدم که عکسی که باهاش ثبت نام کردم یه خورده کشیده شده . به نظرتون مشکلی پیش میاد بعدا؟

حسام جان این سوال را اونور هم پرسیده بودید . جواب کامل را اونجا دادم . اما در کل خیر ولی عکس جدید با خودتون زمان مصاحبه ببرید تحویل بدید

موفق باشید

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان