کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2015-05-18 ساعت 14:21)joybar نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 14:14)سونیا 57 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال ازتون دارم. من پزشک هستم. چند سال پیش مطب داشتم ولی الان در تامین اجتماعی کار می کنم. اگر ننویسم در تامین اجتماعی کار میکنم مشکلی برام پیش نمیاد؟و ایا با مطرح نکردن ابن موضوع احتمال کلیرنس شدن پایین می اید؟ خیلی دچار سردرگمی شدم. لطفا منو راهنمایی کنید.
با تشکر از توجه و لطف شما.
دوست محترم برای چه ننویسی ؟ مگر درحال حاضر انجا کار نمیکنی ؟ توصیه میشود صادقانه جواب بدید. تازه کلیرنس انقدرها هم ربط به اداره و سازمان نداره
اگر کیس نامبرتون زیر پنج هزار باشه حداقل پنج ماه برای کلیرنس وقت دارید و بالاخره ویزا را میگیرید
ممنون از جوابتون. کیس من ۱۷xx هست. کی به مصاحبه دعوت میشم؟ کلیر شدنم چقدر طول میکشه؟
تشکر کنندگان:
سلام عزیزم چه خوب که تونستی ترجمه کنی ... فکر کنم ترجمه فرم ها باید اول اسکن بشه اگر امکان اسکن داشته باشی اینجا هم میتونی بذاری...
کلی برای من که مشکل زبان دارم کار و آسون کردی ...ولی به قول خودت چطوری ما دسترسی بهش داشته باشیم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 14:36)سونیا 57 نوشته:  
یه سوال ازتون دارم. من پزشک هستم. چند سال پیش مطب داشتم ولی الان در تامین اجتماعی کار می کنم. اگر ننویسم در تامین اجتماعی کار میکنم مشکلی برام پیش نمیاد؟و ایا با مطرح نکردن ابن موضوع احتمال کلیرنس شدن پایین می اید؟ خیلی دچار سردرگمی شدم. لطفا منو راهنمایی کنید.
دوست محترم برای چه ننویسی ؟ مگر درحال حاضر انجا کار نمیکنی ؟ توصیه میشود صادقانه جواب بدید. تازه کلیرنس انقدرها هم ربط به اداره و سازمان نداره
اگر کیس نامبرتون زیر پنج هزار باشه حداقل پنج ماه برای کلیرنس وقت دارید و بالاخره ویزا را میگیرید
ممنون از جوابتون. کیس من ۱۷xx هست. کی به مصاحبه دعوت میشم؟ کلیر شدنم چقدر طول میکشه؟
سلام خانم دکتر من هم خودم پزشکم ، منتظر مصاحبه هستم . تبریک :شماره تون خیلی پایینه و عالی ، به احتمال زیاد تو ماه نوامبر یا دسامبر (اذر) میرن مصاحبه و شاید یکضرب همون روز بگیرین و شاید هم مثل خیلی های دیگه کلیرنس بخورید که از بیست روز تا شش ماه هم ممکنه طول بکشه ولی نگران نباشید حتی اگر شش ماه هم بشه تازه سال دیگه همین موقعه ویزا تون میاد .و اینکه بندرت کسی با کلیرنس ریجکت بشه کلیرنس فقط موضوعش زمان است .بنظر من با این شماره خودتون را اماده رفتن کنید. در ضمن خانم دکتر حتما میدونید که هیج نوع کاری مرتبط با پزشکان تو امریکا نیست ؟! و پاس کردن یو اس ام ای هم خیلی سخت وزمانبر است. تازه اگر بیشتر از ده سال از فارغ التحصیلی گذشته باشه که دیگه هیچی ! خلاصه باید فکر یک شغل دیگه باشید .. موفق باشید
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: sadaf44
دوستان اون قسمتی که در مورد واکسیناسیون پرسیده باید بگیم بله و یه توضیحی بدیم؟ (اینو تو راهنما خوندم) شما دقیقا چی نوشتین؟
یه سوال در مورد شغل: من سابقه کار پاره وقت دارم (5 سال) که هیچ بیمه ای رد نشده و نمیدونم اگه بپرسن فاصله بین لیسانس و فوق چیکار کردی چون 2 سال بوده باید چی بگم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﮕﻲ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮﻣﻦ 3336 ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﻛﻲ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻴﺮﻡ?
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-19 ساعت 00:03)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﮕﻲ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮﻣﻦ 3336 ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﻛﻲ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻴﺮﻡ?

سلام دوست عزیز
اگه فرماتونو ارسال کردین احتمالا توی اذر یا دی میرین مصاحبه

(2015-05-19 ساعت 00:03)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﮕﻲ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮﻣﻦ 3336 ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﻛﻲ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻴﺮﻡ?

سلام دوست عزیز
اگه فرماتونو ارسال کردین آذر یا دی میرین مصاحبه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 15:31)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 17:28)ben123 نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 17:14)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 13:50)ben123 نوشته:  سلام دوستان
برای فرم ds 260 قسمت محلهای زندگی قبلی مثلا اگه با ویزای توریستی سه ماه رفته باشیم یه کشور دیگه باید اونم بیاریم توو محلهای زندگیمون؟؟
چون هتل و اینا که محل زندگی نمیشه Sad

سلام خیر نیازی نیست. من تجربه مشابح داشتم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد. روز مصاحبه فقط از اقامتهای بالای ۶ ماه از من سوال کردن که وقتی گفتم کمتراز ۶ ماه بیرون بودم هیچ سوال دیگه ای نپرسیدن.
موفق باشی

سلام من سربازی بسیج دانشجویی بودم باید تو قسمت سربازی بزنمbasij student org یا چیز دیگه ای

واسه ۹ ماهی که استرالیا بودم باید سوء پیشینه بگیرم یا نه؟ هرایواییه چیزی میگه Sad

دوست عزيز به اين لينك وزارت امور خارجه امريكا مراجعه كن جوابت دقيقا نوشته انهايي كه بيش از۱ سال در يك كشور ديگر ساكن باشند نياز به پليس سرتيفيكيت دارند گواهي عدم سوء پيشينه ايران رو هم قبول ندارند

http://travel.state.gov/content/visas/en...ments.html

موفق باشين
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 06:06)hadir نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 20:09)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 20:01)sheinos نوشته:  سلام دوستان عریرم
مرسی از این همه اطلاعات خویتون
یه سوال
من محل خدمتم وزارت دفاع بوده. ولی در بین Branch of services تو wikipidia چیزی جز این موارد نیست:
The IRIA is divided into ۴ branches of service:

Army Ground Forces
Air Force
Navy
Air Defense Force
حالا من چی باید بنویسم؟
سلام دوستان من که بسیج دانشجویی بودم چی بنویسم ،بنویسم سپاه یا بسیج دانشجویی

سلام بنظر من بهترین گزینه ای که به مورد شما میخوره اولین گزینست
Army Ground Forces
وزارت دفاع که فکر نکنم نیروی زمینی محسوب بشه شما همون وزارت دفاع بنویسین بعد تو مصاحبه که میپرسن کارتون چی بوده تو سربازی اونجا توضیح بدین
ترجمه کارت پایان خدمت چی نوشته اونو بنویسین
کارت پایان خدمت رو بدین ترجمه 24 ساعت که بیشتر طول نمیکشه بعد عین اون وارد کنین تو فرم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 14:36)سونیا 57 نوشته:  
سال 2015 مرحله اول تا 2500 کارنت کردن اگه بر اون اساس باشه شما همون سری اول یعنی اکتبر میری مصاحبه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 15:03)ریحانا نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 16:46)Mey30 نوشته:  سلام دوستان
دارم فرم 260 رو پر میکنم ولی هنوز مدارکم رو به صورت کامل ندارم و بدست آوردن همش و ترجمش زمان میبره.
حالا این سوالا رو دارم:
۱- در قسمت Number of Educational Institutions Attended من که لیسانس و فوق دیپلم و دیپلم فنی حرفه ای دارم ۲ رو انتخاب کنم یا ۳؟
۲- چون مدارک رو الان ندارم و بدست آوردنش هم زمان میبره به صورت حدودی میخوام تاریخ رو بزنم. مشکلی نداره؟

۱- ۳ را انتخاب کنید تا سه بخش داشته باشید اولی برای جزئیات لیسانس دومی برای کاردانی و سومی برای دیپلم اگر پیش داشتید که ۴ بزنید که سومی میشه پیس و چهارمی دیپلم.
۲- من خودم زمان شروع مقطع دبیرستان و پیش رامعادل اول مهرزدم و لیسانس هم که از اول مهر تا تاریخ مندرج در مدارک تحصیلی . فقط دقت کنید تاریخ ها با هم تلاقی نکند.

تاریخ های مدارک من تداخل داره!!! چون همش پشت سر هم بوده
همشون تو مدارک زده پایان بهمن و شروعشون هم ترم 2 بوده که میشه اول بهمن!!! چکار کنم؟
کیس نامبر من 5000 هست اگه تا 2-3 هفته دیگه فرم رو نفرستم و بزارم ترجمه مدارکم بیاد مشکل پیش نمیاد؟
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان:
1- کارت پایان خدمت الکترونیک رو ترجمه می کنن؟
2- رفتم پاستور. گفت برو MMR رو بزن و 1 ماه قبل مصاحبه بیا اینحا تا بقیش رو بزنیم!!!
تو انجمن چیزای دیگه نوشته بود که! چکار کنم؟
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 10:35)laleht نوشته:  وزارت دفاع که فکر نکنم نیروی زمینی محسوب بشه شما همون وزارت دفاع بنویسین بعد تو مصاحبه که میپرسن کارتون چی بوده تو سربازی اونجا توضیح بدین
ترجمه کارت پایان خدمت چی نوشته اونو بنویسین
کارت پایان خدمت رو بدین ترجمه 24 ساعت که بیشتر طول نمیکشه بعد عین اون وارد کنین تو فرم

این جواب من برا 7-8 روز پیش بود و فرداش جواب درست رو پیدا کردیم.در واقع جواب این دوستمون ministry of defense هستش.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان در قسمت مربوطه به اطلاعات تحصیلی Previous work/ Education/...
سوال پرسیده شده موردنظر ( ?were you previously employed ) را چی بزنم yes یا No

(2015-05-21 ساعت 00:12)sosol نوشته:  سلام
دوستان در قسمت مربوطه به اطلاعات تحصیلی Previous work/ Education/...
سوال پرسیده شده موردنظر ( ?were you previously employed ) را چی بزنم yes یا No

اين ميپرسه كه بجز شغل فعلى در گذشته شغل ديگه اى داشتى يا نه؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: sosol
(2015-05-20 ساعت 21:20)Mey30 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 15:03)ریحانا نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 16:46)Mey30 نوشته:  سلام دوستان
دارم فرم 260 رو پر میکنم ولی هنوز مدارکم رو به صورت کامل ندارم و بدست آوردن همش و ترجمش زمان میبره.
حالا این سوالا رو دارم:
۱- در قسمت Number of Educational Institutions Attended من که لیسانس و فوق دیپلم و دیپلم فنی حرفه ای دارم ۲ رو انتخاب کنم یا ۳؟
۲- چون مدارک رو الان ندارم و بدست آوردنش هم زمان میبره به صورت حدودی میخوام تاریخ رو بزنم. مشکلی نداره؟

۱- ۳ را انتخاب کنید تا سه بخش داشته باشید اولی برای جزئیات لیسانس دومی برای کاردانی و سومی برای دیپلم اگر پیش داشتید که ۴ بزنید که سومی میشه پیس و چهارمی دیپلم.
۲- من خودم زمان شروع مقطع دبیرستان و پیش رامعادل اول مهرزدم و لیسانس هم که از اول مهر تا تاریخ مندرج در مدارک تحصیلی . فقط دقت کنید تاریخ ها با هم تلاقی نکند.

تاریخ های مدارک من تداخل داره!!! چون همش پشت سر هم بوده
همشون تو مدارک زده پایان بهمن و شروعشون هم ترم ۲ بوده که میشه اول بهمن!!! چکار کنم؟
کیس نامبر من 5000 هست اگه تا ۲-۳ هفته دیگه فرم رو نفرستم و بزارم ترجمه مدارکم بیاد مشکل پیش نمیاد؟

با توجه به کیس نامبرتون نه مشکلی نیست
در ضمن ترجمه رو 72 ساعته میدن چون تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه رو نمی خواد
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Mey30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان