کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام من دانشجوی مقطع لیشانس هستم و ترم بعد درسم تموم میشه
1- من مدرک تحصیلیم را چی بزنم؟
2-Have you attended any educational institutions at a secondary level or above چی بنویسم ؟بنویسم مثلا دبستان . راهنمایی . دبیرستان . هنرستان . کاردانی و کارشناسی. یعنی 6 مورد بنویسم؟
3- در فرم ازمون ادرس ایمیل نمیخواد؟
[/quote]

1-student بزن واگه تا موقع مصاحبه درست تموم نشد یه گواهی اشتغال به تحصیلم بزن
2-نه فقط مدارک بعد دیپلم مثل لیسانس و....
3-ادرس ایمیل که قبلا دادی اگه هم خواست بده دیگه
[/quote]
ممنون از کمکتون
پس یعنی من که بعد از دیپلمم یه کاردانی خوندم جواب اون سوالی را که در بالا گذاشتم را عدد 1 بنویسم و فقط ادرس دوره اردانیم را بنویسم یا عدد 2 بنویسم و ادرس مقطع کارشناسی را هم که درحال تحصیل هستم را هم بنویسم؟
در هنگام ثبت نام اولیه من خودم ثبت نام نکردم و نمیدونم دوستم چه ایمیلی داده باید چیکار کنم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 16:36)atlantis770 نوشته:  خیلی ممنون عزیزم از اطلاعات خوبی که دادید.یک سوال دارم.
منظور از ID number چیه؟
همون کد ملی میشه؟
دقیقا چی هست؟
ممنونم کسی بگه.
نه دوست عزیز اونNVC id number هست که برای کیس های لاتاری مورد نیاز نیست
تشکر کنندگان: atlantis770
سلام من دیپلمم فنی حرفه ای هست یعنی 11 سال ولی فوق دیپلم دارم و الان هم تا پایان لیسانسم یک ترم دیگه مونده ایا به من بابت مدرک تحصیلی(دیپلم) گیر میدند؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 16:22)mbsamani نوشته:  سلام،
من هم کار می کنم و هم درس میخونم، چه طور باید قسمت مربوط به "work, education, and training Information "رو پر کنم. تو قسمت "work, education, and training Information " یکی از گزینه هایی که به عنوان کار انتخاب میکنی Students هست. این قسمت باید چه طور پر کرد؟
(در قسمتPrimary Occupation شغل رو بنویسم و در قسمت Other Occupation بنویسم Students )

اگه شغلت رسمی نیست :
در قسمتPrimary Occupation گزینه student رو بنویسمو در قسمت Other Occupation شغلتو بنویس
اگه شغلت رسمی هست:
در قسمتPrimary Occupation شغل رو بنویس و در قسمت Other Occupation بنویس Students
تشکر کنندگان: mbsamani
(2014-05-17 ساعت 17:04)..... نوشته:  
من هم کار می کنم و هم درس میخونم، چه طور باید قسمت مربوط به "work, education, and training Information "رو پر کنم. تو قسمت "work, education, and training Information " یکی از گزینه هایی که به عنوان کار انتخاب میکنی Students هست. این قسمت باید چه طور پر کرد؟
(در قسمتPrimary Occupation شغل رو بنویسم و در قسمت Other Occupation بنویسم Students )

اگه شغلت رسمی نیست :
در قسمتPrimary Occupation گزینه student رو بنویسمو در قسمت Other Occupation شغلتو بنویس
اگه شغلت رسمی هست:
در قسمتPrimary Occupation شغل رو بنویس و در قسمت Other Occupation بنویس Students

منظورتون از شغل رسمی چی هست؟ من کارمند شرکت خصوصی هستم و سابقه بیمه هم دارم ( در حال حاضر نیز این کار ادامه دارد)( دانشجو ارشد هستم)
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از دوستان
شانس آسمانی نسیب من نیز شد و من نیز قبول شدم!!!! می خواستم بپرسم که توی اون برگه که قبول شدم مکان مصاحبه رو نوشته آنکارا، حالا تو اون فرم 260 میشه این مکان رو عوضش کرد؟؟؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-05-17 ساعت 19:07)128 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 18:27)houshym نوشته:  دوستان سایت درست شده ولی من نتونستم لاگین کنم لطفا چک کنید خبر بدید

سلام جواب چی میده؟

مگه سایت سازمان سنجشه که صد دفعه اعلام کنند امروز نه فردا میاد. وقتی میگن 19 می یعنی تمام. تا اون موقع هم خودتونو الکی خسته نکنید. سایت خراب نشده بود که درست شه. کیس نامبرتون رو نمیشناسه تا دوشنبه. عجباااااااا
تشکر کنندگان:
دوستان چهار تا سئوال که یکیش از قبل بی جواب موند:
من سربازی ناجا بودم بنویسم : ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN POLICE؟
بخش Military speciality رو بنویسم None یا Typist؟
و سوم در بخش اطلاعات کار فعلی دیدم یه جا یه سئوال پرسیده که آیا این کارتون احتیاج به 2 سال تجربه داره؟ بزنم بله یا خیر؟ اخه من فوق دارم و اصلا به سابقه برای قبولی احتیاج ندارم و در ضمن نمیدونم کارم جزو کارهایی هست که احتیاج به 2 سال سابقه داشته باشه:دی
راستی من کد پستی یکی از خونه هایی که زندگی میکردم و یکی از کارهام و دبیرستان و پیش دانشگاهیمو نمیدونم و تقریبا نمیتونم پیداشون هم بکنم. Not aplicable رو بزنم ایرادی داره؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 19:10)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از دوستان
شانس آسمانی نسیب من نیز شد و من نیز قبول شدم!!!! می خواستم بپرسم که توی اون برگه که قبول شدم مکان مصاحبه رو نوشته آنکارا، حالا تو اون فرم 260 میشه این مکان رو عوضش کرد؟؟؟

تبریک میگم بهتون. بله محل مصاحبه رو میشه تغییر داد.
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 19:18)behdadK نوشته:  دوستان چهار تا سئوال که یکیش از قبل بی جواب موند:
و سوم در بخش اطلاعات کار فعلی دیدم یه جا یه سئوال پرسیده که آیا این کارتون احتیاج به 2 سال تجربه داره؟ بزنم بله یا خیر؟ اخه من فوق دارم و اصلا به سابقه برای قبولی احتیاج ندارم و در ضمن نمیدونم کارم جزو کارهایی هست که احتیاج به 2 سال سابقه داشته باشه:دی
راستی من کد پستی یکی از خونه هایی که زندگی میکردم و یکی از کارهام و دبیرستان و پیش دانشگاهیمو نمیدونم و تقریبا نمیتونم پیداشون هم بکنم. Not aplicable رو بزنم ایرادی داره؟

منم سوالم درمورد Military speciality هستش، تو پستهای قبلی هم مطرح کردم اما هنوز جواب نگرفتم،دوستان کمک کنند.
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 19:30)mbsamani نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:18)behdadK نوشته:  دوستان چهار تا سئوال که یکیش از قبل بی جواب موند:

منم سوالم درمورد Military speciality هستش، تو پستهای قبلی هم مطرح کردم اما هنوز جواب نگرفتم،دوستان کمک کنند.
اگر تخصص نظامی مثل باز و بسته کردن اصلحه و بمب و.... دارید بنویسید.البته ننوشتنش بهتره.
سلام.بله none بزنید-
واقعیتو بنویسید برای کار این فقط برای تکمیل اطلاعاته. شما که فوق دارین دیگه نیازی به سابقه کار ندارین که.فقط واقعیتو بنویسین-
نه ایرادی نداره
تشکر کنندگان: behdadK ، pari pariaaa
(2014-05-17 ساعت 17:07)mbsamani نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 17:04)..... نوشته:  

اگه شغلت رسمی نیست :
اگه شغلت رسمی هست:

منظورتون از شغل رسمی چی هست؟ من کارمند شرکت خصوصی هستم و سابقه بیمه هم دارم ( در حال حاضر نیز این کار ادامه دارد)( دانشجو ارشد هستم)
خوبه پس اول در قسمتPrimary Occupation شغل رو بنویس و در قسمت Other Occupation بنویس Students
البته فرقی نمی کنه ها ولی این طوری معمول تره
تشکر کنندگان: mbsamani ، pari pariaaa
(2014-05-17 ساعت 19:07)128 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 18:27)houshym نوشته:  دوستان سایت درست شده ولی من نتونستم لاگین کنم لطفا چک کنید خبر بدید

سلام جواب چی میده؟

عزیز من سایت 19 می باز میشه.لطفا عجله نکنید
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 16:49)aghamilad نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 16:49)..... نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 16:49)aghamilad نوشته:  سلام من دانشجوی مقطع لیشانس هستم و ترم بعد درسم تموم میشه
1- من مدرک تحصیلیم را چی بزنم؟
2-Have you attended any educational institutions at a secondary level or above چی بنویسم ؟بنویسم مثلا دبستان . راهنمایی . دبیرستان . هنرستان . کاردانی و کارشناسی. یعنی 6 مورد بنویسم؟
3- در فرم ازمون ادرس ایمیل نمیخواد؟

1-student بزن واگه تا موقع مصاحبه درست تموم نشد یه گواهی اشتغال به تحصیلم ببر
2-نه فقط مدارک بعد دیپلم مثل لیسانس و....
3-ادرس ایمیل که قبلا دادی اگه هم خواست بده دیگه
ممنون از کمکتون
پس یعنی من که بعد از دیپلمم یه کاردانی خوندم جواب اون سوالی را که در بالا گذاشتم را عدد 1 بنویسم و فقط ادرس دوره اردانیم را بنویسم یا عدد 2 بنویسم و ادرس مقطع کارشناسی را هم که درحال تحصیل هستم را هم بنویسم؟
در هنگام ثبت نام اولیه من خودم ثبت نام نکردم و نمیدونم دوستم چه ایمیلی داده باید چیکار کنم؟

بله.خب به تعداد مثلا کاردانی و کارشناسی هم بنویس
به KCC ایمیل بزن و ایمیلتو تغییر بده
برای مکاتبه با KCC حتما اول این تاپیکو مطالعه کنید
http://www.mohajersara.com/thread-6454.html
تشکر کنندگان: mbsamani ، aghamilad ، pari pariaaa ، t_arian_n
(2014-05-17 ساعت 16:55)aghamilad نوشته:  سلام من دیپلمم فنی حرفه ای هست یعنی 11 سال ولی فوق دیپلم دارم و الان هم تا پایان لیسانسم یک ترم دیگه مونده ایا به من بابت مدرک تحصیلی(دیپلم) گیر میدند؟
نه ذوست عزیز اگه تونستی اصل گواهی فوق دیپلم و گواهی اشتغال به تحصیل لیسانستو ببر
تشکر کنندگان: mbsamani ، aghamilad ، pari pariaaa ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان