کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
نیلان عزیز
شما جواب منو نمی دونی؟
چرا ثبت نهایی نمی شه آخه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 13:15)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:19)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:17)nkazemi نوشته:  دوستان یکی بگه چه جوری می تونم بدون اینکه صفحه اول رو پر کنم (مشخص کردن سفارت) به صفحات بعد برم و کل سوالات فرم رو ببینم؟ Sad
خب نمیشه.باید به ترتیب بری

فرم ۲۶۰ رو دانلود کنید. توی همین تاپیک لینکش بود. از مهاجر سرا دانلود کنید تا یه دور همه ی صفحات رو ببینید

فرم 260 رو دانلود کردم و دیدم ولی اون ماله قبل 19 می 2014 هستش. می خوام بدونم این جدیده تغییری کرده یا نه...
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب سوال منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
آقا یکی از دوستان خواهشا به من بگه الان من دانشجوی کارشناسی هستم تعداد مراکر آموزشی که میخواهد رو چند تا بزنم؟ ترتیب وارد کردن مدارک رو هم بگید
در ضمن الان پیش دانشگاهی ما رو کلا از بین رفته اونجا که درس میخوندیم و شده کانون بازنشسته شده ها، الان من بدبخت چی بنویسم آدرسش رو؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: A_A ، m007
چرا وقتی می زنم Sign and submit نمیاره؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-04 ساعت 10:03)mordad نوشته:  سلام به همه منم برنده شدم و نیاز اساسی به کمک دارم به همه برنده ها هم تبریک میگم با ارزوی موفقیت
حالا بریم سراغ سوالات زیادمون
NVC و Invoice NVC دقیقا اینا چیه؟؟؟؟؟

شما اینهارو احتیاج ندارید، سایت رو هم از دیشب عوض کردند، این رو برداشتن، شما با کیس نامبر وارد سایت بشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
اینجور میگن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام
لطفاْ راهنمایی کنید :
معنی و مفهوم دقیق Petitioner درفرم 260 چیه ؟
- با توجه به Help موجود در فرم باید خویشاوند خود در آمریکا رو معرفی کنیم ؟ یا خودم رو ؟ ( بعنوان Petitioner )
- آیا Petitioner به معنی پرکننده فرم 260 هست یا مفهوم دیگه ای داره ؟
- همسرم من هم باید خودش رو به عنوان Petitioner در فرمش عنوان کنه یا من رو که برنده اصلی هستم ؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 13:15)gogolian نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:02)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:00)gogolian نوشته:  سلام به همه دوستان

Have you attended any educational institutions at a secondary level or above؟

1-در مورد این سوال که پرسیده (secondary level) منظورش دیپلم هست ؟
2- من در مورد تحصیلات باید اول - لیسانس-فوق دیپلم-دیپلم هنرستان را بنویسم؟ و تا کجا ادامه بدم؟ آیا دیپلم هنرستان قبول دارند؟
نه.از دیپلم به بالاست
بله به ترتیب بنوییسید

ببخشید گیچ شدم.Sad لیسانس و فوق دیپلم کافی هست؟ تعداد 2 بزنم کافیه؟

با سپاس از راهنمایی شما

من نفهمیدم که دیپلم رو باید بنویسیم یه نه؟ مثلا این درسته: دیپلم. پیش دانشگاهی. فوق دیپلم. لیسانس. فوق لیسانس. دکتری.
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-19 ساعت 13:41)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:15)gogolian نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:02)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:00)gogolian نوشته:  سلام به همه دوستان

Have you attended any educational institutions at a secondary level or above؟

1-در مورد این سوال که پرسیده (secondary level) منظورش دیپلم هست ؟
2- من در مورد تحصیلات باید اول - لیسانس-فوق دیپلم-دیپلم هنرستان را بنویسم؟ و تا کجا ادامه بدم؟ آیا دیپلم هنرستان قبول دارند؟
نه.از دیپلم به بالاست
بله به ترتیب بنوییسید

ببخشید گیچ شدم.Sad لیسانس و فوق دیپلم کافی هست؟ تعداد 2 بزنم کافیه؟

با سپاس از راهنمایی شما

من نفهمیدم که دیپلم رو باید بنویسیم یه نه؟ مثلا این درسته: دیپلم. پیش دانشگاهی. فوق دیپلم. لیسانس. فوق لیسانس. دکتری.

برای منم سوال شده
اون عددو با احتساب دیپلم بزنیم یا بعد از دیپلم؟
و کسی که دانشجو هست با احتساب همون مقطعی که درس می خونه بزنه یا بدون اون؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 06:39)reza.aa نوشته:  عاقا یه نفر بگه ادرس آمریکا رو چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

من هم همین مشگل رو دارم، تا نزنید جلو نمیره
تشکر کنندگان: m007
(2014-05-19 ساعت 08:00)mbsamani نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 00:08)..... نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 23:06)aghamilad نوشته:  سلام
In which occupation do you intend to work in the U.S.? منظورش اینه که در آمریکا میخوام چیکار کنم؟
من رشته تحصیلیم معماری به نظرتون باید engineering بزنم یا other?

میگه میخای در آمریکا چ کاری بکنی؟
می تونی بگی کارای مرتبط با معماری

(2014-05-18 ساعت 23:17)mbsamani نوشته:  سلام دوستان،
من شاغل خصوصی هستم و بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه مشغول کار شدم و زمان خدمتم هم تو همون شرکت کار میکردم(به صورت نیمه وقت) و وقتی هم خدمتم تموم شد تو همون شرکت ادامه دادم،( قبل از اتمام خدمتم بیمه نداشتم ولی خدمتم که تموم شد بیمه شدم) الان چطور فرم رو پر کنم؟ Sad

دوست عزیز خدمتتو که هیچی ولی بعد از خدمتو به عنوان شغل وارد کن

من حدود 1 سال و چند ماه قبل از رفتن به خدمت کار میکردم(تویه شرکت فعلی)، این بازه رو ننویسم؟
میتونیم بنویسیم نمیدونیم میخوایم چیکار کنیم؟ چون من واقعا نمیدونم...
تشکر کنندگان:
دوستان اینم Screen Shot که دوست عزیز گذاشته بود و دانلود نمیشد من جای دیگه آپلودش کردم
این Screen Shot تمام حالات ممکن را نشون داده مثل : در صورتیکه مجرد باشید / متاهل باشید و....

همه مراحل رو ببینید باتوجه به مشخصات خودتون جوابهاشو آماده کنید بعد فرم رو پرکنیدShy
عجول نباشید
فرصت هست
اسکرین شات فرم 260
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A ، نیلان ، omidjon2001 ، Mahmood129 ، owen2015
سلام دوستان. ببخشید اون قسمتی که گفته در امریکا میخواید مشغول به چه کاری بشید...میشه جواب داد هنوز مطمئن نیستیم...چون من واقعا نمیدونم
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 14:04)r.bazargan نوشته:  دوستان اینم Screen Shot که دوست عزیز گذاشته بود و دانلود نمیشد من جای دیگه آپلودش کردم
این Screen Shot تمام حالات ممکن را نشون داده مثل : در صورتیکه مجرد باشید / متاهل باشید و....

همه مراحل رو ببینید باتوجه به مشخصات خودتون جوابهاشو آماده کنید بعد فرم رو پرکنیدShy
عجول نباشید
فرصت هست
اسکرین شات فرم 260

خب عزیز من این اسکرین شات تو امضای منم هست
تشکر کنندگان: ramin5589 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان