کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-19 ساعت 13:56)A_A نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:41)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:15)gogolian نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:02)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:00)gogolian نوشته:  سلام به همه دوستان

Have you attended any educational institutions at a secondary level or above؟

1-در مورد این سوال که پرسیده (secondary level) منظورش دیپلم هست ؟
2- من در مورد تحصیلات باید اول - لیسانس-فوق دیپلم-دیپلم هنرستان را بنویسم؟ و تا کجا ادامه بدم؟ آیا دیپلم هنرستان قبول دارند؟
نه.از دیپلم به بالاست
بله به ترتیب بنوییسید

ببخشید گیچ شدم.Sad لیسانس و فوق دیپلم کافی هست؟ تعداد 2 بزنم کافیه؟

با سپاس از راهنمایی شما

من نفهمیدم که دیپلم رو باید بنویسیم یه نه؟ مثلا این درسته: دیپلم. پیش دانشگاهی. فوق دیپلم. لیسانس. فوق لیسانس. دکتری.

برای منم سوال شده
اون عددو با احتساب دیپلم بزنیم یا بعد از دیپلم؟
و کسی که دانشجو هست با احتساب همون مقطعی که درس می خونه بزنه یا بدون اون؟

من هم نمیدونم که مقطعی که هنوز ازش فارق التحصیل نشده، جزو این هست یا نه...ولی فعل سوال گذشته هست و فکر کنم فقط جاهایی که ازشون فارغ التحصیل شدیم رو شامل میشه...لطفا دوستان بیان و به ما راهنمایی بدن. مرسی
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-19 ساعت 14:17)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:02)..... نوشته:  نه.از دیپلم به بالاست
بله به ترتیب بنوییسید

با سپاس از راهنمایی شما

من نفهمیدم که دیپلم رو باید بنویسیم یه نه؟ مثلا این درسته: دیپلم. پیش دانشگاهی. فوق دیپلم. لیسانس. فوق لیسانس. دکتری.

برای منم سوال شده

من هم نمیدونم که مقطعی که هنوز ازش فارق التحصیل نشده، جزو این هست یا نه...ولی فعل سوال گذشته هست و فکر کنم فقط جاهایی که ازشون فارغ التحصیل شدیم رو شامل میشه...لطفا دوستان بیان و به ما راهنمایی بدن. مرسی

عزیزان ببینید.اگه الان در حال تحصیل هستید باید تو قسمت Primary Occupation بنویسید و در قسمت مدارک تحصیلی مقطع های پایین تر رو تا دیپلم بنویسید
تشکر کنندگان: m007 ، نیلان ، A_A
با سلام خدمت تمامی اساتید

آقا من یه سوال واضح دارم و یک جواب واضح و صد البته منطقی میخوام
در قسمت Permanent address ٬ یک آدرس اجباری در ایالات متحده میخواد
این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به امریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در امریکا رو داشته باشه و بخواد بده
لطفا جواب های حدس و گمانی ندید
اگر کسی دقیقا میدونه داستان از چه قراره ٬ توضیح بده

سپاسگزارم
شماره کیس : 22XX
تاریخ رویت قبولی : 2014/May/2 ساعت 6 صبح
کنسولگری : ANKARA
جمع تعداد افراد در کیس : 2
پر نمودن فرمهای سری اول (DS-260) : -
کارنت شدن کیس : -
مصاحبه : -
دریافت ویزا : -
ورود به آمریکا : -
دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه‌ها تاکنون : ۶۰۰ هزار تومن
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، aria802
(2014-05-19 ساعت 13:02)..... نوشته:  نه.از دیپلم به بالاست
بله به ترتیب بنوییسید

با سپاس از راهنمایی شما

برای منم سوال شده

دوستانی که تجربه پر کردن فرم را دارند، لطفا راهنمایی کنند؟
این قسمت از فرم برا من و خیلی از دوستان سوال شده؟
مقطع بالاتر از دیپلم برای من میشه (به طور مثال:1- لیسانس2- فوق دیپلم تعداد مقاطع را 2 بزنیم کافیه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 14:25)ahr270 نوشته:  با سلام خدمت تمامی اساتید

این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به آمریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در آمریکا رو داشته باشه و بخواد بده

سپاسگزارم

گوش کنید اولا not applied بزنید اگه قبول کرد که هیچی ولی اگه قبول نکرد وهیچ کس و هیچ ادرسی ندارید از خدمات ایمیگرنجل استفاده کنید.تموم شد رفت دیگه
تشکر کنندگان: soruosh
[quote='ahr270' pid='498499' dateline='1400493315']
با سلام خدمت تمامی اساتید

این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به آمریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در آمریکا رو داشته باشه و بخواد بده

سپاسگزارم
با دوستان برگزار کننده همایش تماس بگیرید ایشون راهنمائیتون میکنن و بهتون آدرس میدن
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 13:27)eastern phoenix نوشته:  سلام
لطفاْ راهنمایی کنید :
معنی و مفهوم دقیق Petitioner درفرم 260 چیه ؟
- با توجه به Help موجود در فرم باید خویشاوند خود در آمریکا رو معرفی کنیم ؟ یا خودم رو ؟ ( بعنوان Petitioner )
- آیا Petitioner به معنی پرکننده فرم 260 هست یا مفهوم دیگه ای داره ؟
- همسرم من هم باید خودش رو به عنوان Petitioner در فرمش عنوان کنه یا من رو که برنده اصلی هستم ؟؟؟

این قسمت مربوط کیس های خانوادگی هست و چون قبلا این فرم برای کیس های خانوادگی بوده حالا در فرم وجود دارد .احتمالا این قسمت برای کیس های لاتاری حذف شود اگه نشد در این قسمت اگه خودتون برنده اصلی هستین باید بگین خودتونید و برای همراهان باید اسم برنده اصلی رو بنویسید
تشکر کنندگان: camel_60 ، soruosh
سلام
در قسمت PRESENT WORK/EDUCATION عنوان PRIMARY OCCUPATION رو واسه شرکت خصوصی کامپیوتری که خودم عضوش هیت مدیره اش هستم چی بزنم
1 BUSINESS
2 COMPUTER SCIENCE
3 OTHER و توضیح دهم ؟
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان: rz59
(2014-05-19 ساعت 11:53)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 11:51)ramin5589 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 10:29)ramin5589 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان میخواستم بدونم مدارک تحصیلی نفری که در کیس نفر دیگه هست همونقدر مهمه مثلا من ارشد دارم ولی همه مدارک دست دانشگاه هست باید برم بگیرم یا نه البته مدرک ارشدم چون ذانشگاه آزاد بوده دست خودمه ولی بقیه مثل لیسانس و پیش نه چه کار کنم بهتره

دوستان میتونید کمک کنید

نه دوست عزیز ملاک فقط مدرک تحصیلی فرد برنده ست.شمام هم که مدرک ارشد دستته همون رو ببر
دست شما درد نکنه ممنون
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان:
درجه های سربازی به انگلیسی

http://en.wikipedia.org/wiki/Rank_insign...n_military
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، samansaba ، Sam2014 ، vahid1432 ، SH_USA ، rohemast ، amin arefi ، samirakn ، sa2015 ، milad.nas
(2014-05-19 ساعت 14:23)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:15)gogolian نوشته:  ببخشید گیچ شدم.Sad لیسانس و فوق دیپلم کافی هست؟ تعداد 2 بزنم کافیه؟

با سپاس از راهنمایی شما

برای منم سوال شده

عزیزان ببینید.اگه الان در حال تحصیل هستید باید تو قسمت Primary Occupation بنویسید و در قسمت مدارک تحصیلی مقطع های پایین تر رو تا دیپلم بنویسید

مرسی بالاخره دوزاریم افتادBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: tapartoor600
شغل خیاطی چی ؟
1 BUSINESS
2 OTHER و توضیح دهم ؟
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 15:10)behrayan نوشته:  شغل خیاطی چی ؟
1 BUSINESS
2 OTHER و توضیح دهم ؟

2
تشکر کنندگان: behrayan
(2014-05-19 ساعت 15:03)mamali121 نوشته:  درجه های سربازی به انگلیسی

http://en.wikipedia.org/wiki/Rank_insign...n_military
دم شما گرم Tongue
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: Sam2014
سلام به همه دوستان ، من فرم رو به صورت کامل پر کردم
قط 2 تا نکته
اینکه به با توجه به اینکه من دیپلم ریاضی داشتم و پیش داشگاهی خوندم و جایی واسه مدرک پیش نبود اون رو یک جا زدم و مدرسه پیش داشنگاهی رو وارد نکردم ( 3 سال دبیرستان + 1 سال پیش ( که پیش رو 2 ساله خونده بودم ) مجموع 5 سال ) ؛ اشکالی پیش میاد ؟
و اینکه دیروز که وارد فرم شدم ، امکان انتخاب سفارت بود ( ازهمه جای دنیا ) اما امروز نبود ، البته من مایل به تغییر نبودم ؛ چون سفارتم آنکارا بود
با سپاس
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان