کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-19 ساعت 15:34)rohemast نوشته:  سلام به همه دوستان ، من فرم رو به صورت کامل پر کردم
قط 2 تا نکته
اینکه به با توجه به اینکه من دیپلم ریاضی داشتم و پیش داشگاهی خوندم و جایی واسه مدرک پیش نبود اون رو یک جا زدم و مدرسه پیش داشنگاهی رو وارد نکردم ( 3 سال دبیرستان + 1 سال پیش ( که پیش رو 2 ساله خونده بودم ) مجموع 5 سال ) ؛ اشکالی پیش میاد ؟
و اینکه دیروز که وارد فرم شدم ، امکان انتخاب سفارت بود ( ازهمه جای دنیا ) اما امروز نبود ، البته من مایل به تغییر نبودم ؛ چون سفارتم آنکارا بود
با سپاس

نه پیش نمیاد
به گفته دوستان می تونی تغییر بدین
تشکر کنندگان: نیلان ، soruosh
(2014-05-19 ساعت 14:28)..... نوشته:  [quote='ahr270' pid='498499' dateline='1400493315']
با سلام خدمت تمامی اساتید

آقا من یه سوال واضح دارم و یک جواب واضح و صد البته منطقی میخوام
در قسمت Permanent address ٬ یک آدرس اجباری در ایالات متحده میخواد
این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به آمریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در آمریکا رو داشته باشه و بخواد بده
لطفا جواب های حدس و گمانی ندید
اگر کسی دقیقا میدونه داستان از چه قراره ٬ توضیح بده

سپاسگزارم

گوش کنید اولا not applied بزنید اگه قبول کرد که هیچی ولی اگه قبول نکرد وهیچ کس و هیچ ادرسی ندارید از خدمات ایمیگرنجل استفاده کنید.تموم شد رفت دیگه
[/quote]

با سلام مجدد
اولا not applied نداره
دوما این که نشد جواب
من دارم سوال دیگه ای میپرسم
دارم میگم چطور ممکنه یک نفر که تا به حال پاش به امریکا نرسیده باشه ، آدرس در امریکا داشته باشه اونم permanent یعنی ثابت و دایمی ؟؟؟؟
با عقل جور در نمیاد

(2014-05-19 ساعت 14:29)gholamrezaei نوشته:  [quote='ahr270' pid='498499' dateline='1400493315']
با سلام خدمت تمامی اساتید

این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به آمریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در آمریکا رو داشته باشه و بخواد بده

سپاسگزارم
با دوستان برگزار کننده همایش تماس بگیرید ایشون راهنمائیتون میکنن و بهتون آدرس میدن
با سلام

ممنونم از راهنماییتون
من دارم میپرسم چطور ممکنه یک نفر که تا به حال پاش به امریکا نرسیده باشه ، آدرس در امریکا داشته باشه اونم permanent یعنی ثابت و دایمی ؟؟؟؟
با عقل جور در نمیاد

لطفا این موضوع رو جواب بدید

موفق باشید
شماره کیس : 22XX
تاریخ رویت قبولی : 2014/May/2 ساعت 6 صبح
کنسولگری : ANKARA
جمع تعداد افراد در کیس : 2
پر نمودن فرمهای سری اول (DS-260) : -
کارنت شدن کیس : -
مصاحبه : -
دریافت ویزا : -
ورود به آمریکا : -
دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه‌ها تاکنون : ۶۰۰ هزار تومن
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 15:41)ahr270 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 14:28)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 14:25)ahr270 نوشته:  با سلام خدمت تمامی اساتید

سپاسگزارم

گوش کنید اولا not applied بزنید اگه قبول کرد که هیچی ولی اگه قبول نکرد وهیچ کس و هیچ ادرسی ندارید از خدمات ایمیگرنجل استفاده کنید.تموم شد رفت دیگه

با سلام مجدد
اولا not applied نداره
دوما این که نشد جواب
من دارم سوال دیگه ای میپرسم
دارم میگم چطور ممکنه یک نفر که تا به حال پاش به آمریکا نرسیده باشه ، آدرس در آمریکا داشته باشه اونم permanent یعنی ثابت و دایمی ؟؟؟؟
با عقل جور در نمیاد
میدونم نداره خودتون بنویسید دوما من همین قدر اطلاعات دارم.خب اونا یه ادرس برای ارسال می خوان همین.دیگه شما کاری به اینکه چرا این سوالو پرسیدن نداشته باش.اگه دارین بده اگه ندارین از ایمیگرنجل استفاده کنید
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 15:38)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 15:34)rohemast نوشته:  سلام به همه دوستان ، من فرم رو به صورت کامل پر کردم
قط 2 تا نکته
اینکه به با توجه به اینکه من دیپلم ریاضی داشتم و پیش داشگاهی خوندم و جایی واسه مدرک پیش نبود اون رو یک جا زدم و مدرسه پیش داشنگاهی رو وارد نکردم ( 3 سال دبیرستان + 1 سال پیش ( که پیش رو 2 ساله خونده بودم ) مجموع 5 سال ) ؛ اشکالی پیش میاد ؟
و اینکه دیروز که وارد فرم شدم ، امکان انتخاب سفارت بود ( ازهمه جای دنیا ) اما امروز نبود ، البته من مایل به تغییر نبودم ؛ چون سفارتم آنکارا بود
با سپاس

نه پیش نمیاد
فقط یکبار می تونی سفارتو تایید یا تغییر بدی شما دیروز تایید کرده بودین

نه اقا چیچیو فقط یک بار میتونی . شما وقتی وارد میشی از قسمت دوم اطلاعات رو برات میاره . خودت یک فیلد قبل رو باز کن دوباره میتونی سفارتو تغییر بدی. منم همین سوال برام پیش اومده بود. بدجوری بازار اطلاعات غلط گرم شده هاااا خوشم میاد بعضی ها واسه همه یه جواب الکی تو استینشون دارن.
تشکر کنندگان: rohemast ، baabaak
(2014-05-19 ساعت 10:53)..... نوشته:  [quote='ahr270' pid='498185' dateline='1400460191']
با سلام
Are you a former exchange visitor (J) who has not yet fulfilled the two-year foreign residence
requirement?

دوستان معنی این سوال چیه ؟؟؟؟
کلا اگه یکی زحمت میکشید معنی روان این سوالات آخر فرم ۲۶۰ رو میگذاشت ٬ خیلی عالی بود
به شخصه ممنونش میشدم

دوست عزیز سوالای اخر رو به غیر از سوال دوم همه رو نه بزنید

(2014-05-19 ساعت 04:53)ahr270 نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
همسر بنده فارغ التحصیل رشته بیهوشی هستند
جواب این دو تا سوال رو در فرم ۲۶۰ چی بزنیم ؟؟؟
Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the
United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination
or its equivalent?
...
Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but have not
yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools or
from an equivalent approved independent credentialing organization?

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

[/quot
دو تا سوال اخر هم باید بله بزنید. امان از اینهمه راهنمایی الکی
تشکر کنندگان: baabaak
(2014-05-19 ساعت 14:49)behrayan نوشته:  سلام
در قسمت PRESENT WORK/EDUCATION عنوان PRIMARY OCCUPATION رو واسه شرکت خصوصی کامپیوتری که خودم عضوش هیت مدیره اش هستم چی بزنم
1 BUSINESS
2 COMPUTER SCIENCE
3 OTHER و توضیح دهم ؟

3
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
دوستان من هرچقدر مشخصاتم رو وارد می کنم خطا میده.... چیکار کنم؟؟ عصبی شدم دیگه Sad یعنی همه راحت وارد شدین؟؟؟؟
تشکر کنندگان: SH_USA
(2014-05-19 ساعت 16:07)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 10:53)..... نوشته:  [quote='ahr270' pid='498185' dateline='1400460191']
با سلام
Are you a former exchange visitor (J) who has not yet fulfilled the two-year foreign residence
requirement?

کلا اگه یکی زحمت میکشید معنی روان این سوالات آخر فرم ۲۶۰ رو میگذاشت ٬ خیلی عالی بود
به شخصه ممنونش میشدم

Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the
United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination
or its equivalent?
...
Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but have not
yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools or

[/quot

خخخخخخخ
دوست عزیز الکی نبوده اگه نگا کنید اونجایی که فرمو گزاشتم با خط قرمز درشت نوشتم امکان اشتباه هست خودتونم به دقت بررسی کنید.منم نگفتم هر چی میگم درسته همین سوال خود دوستان یه زحمت به خودشون ندادن که حتی تو گوگل ترانسلیت کپی کنن ببینن چی نوشته

حالا چیزی نشده اگه الکی هست من همه پستامو پاک میکنم
در ضمن اینجا انجمن هست یعنی هرکی تا حدی اگه می تونه اطلاعات خودشو به اشتراک بزاره
تشکر کنندگان: i.rainy ، Mahmood129
از همه دوستان ممنون
تو فرم الان محل interview آنکارا زده که ok هستش
یه آرامش خاصی دارم ، امیدوارم همه ی دوستان به درستی فرم رو کامل پر کنند Rolleyes
f
(2014-05-19 ساعت 16:00)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 15:57)mohammad877 نوشته:  
قط 2 تا نکته
با سپاس
نه اقا چیچیو فقط یک بار میتونی . شما وقتی وارد میشی از قسمت دوم اطلاعات رو برات میاره . خودت یک فیلد قبل رو باز کن دوباره میتونی سفارتو تغییر بدی. منم همین سوال برام پیش اومده بود. بدجوری بازار اطلاعات غلط گرم شده هاااا خوشم میاد بعضی ها واسه همه یه جواب الکی تو استینشون دارن.
من اصلا فرمو باز نکردم اینو یکی از دوستان که فرمو باز کرده بود نوشته بود.به هر حال ببخشید
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
با سلام
requirement?

به شخصه ممنونش میشدم

or its equivalent?
...

[/quot
ببخشید شما دو تا سوال اخر رو بیارید اینجا ترجه کنید که چرا بله بزنید؟

اینم دو سوال اخر
•Has the Secretary of Homeland Security of the United States ever determined that you knowingly made a frivolous application for asylum? Yes No
•Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No
تشکر کنندگان:
سلام. لطفا من را راهنمایی کنید.
من در ثبت نام اولیه چند اشتباه داشتم. اول اسم وفامیل را جابجا زدم دوم تاریخ تولد را یکروز جلوتر زدم سوم من دانشجوی ارشد هستم و در انجا ارشد را انتخاب کردم در حالی که باید کارشناسی را انتخاب می کردم.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من فرم رو از کجا می تونم ببینم؟
شرمنده بخدا هر چی صفحات رو خوندم چیزی دستگیرم نشد

[عکس: latariiiiii.jpg]
تشکر کنندگان: SH_USA
(2014-05-19 ساعت 16:46)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:39)..... نوشته:  
با سلام
requirement?

به شخصه ممنونش میشدم

or its equivalent?
...

[/quot
ببخشید شما دو تا سوال اخر رو بیارید اینجا ترجه کنید که چرا بله بزنید؟

اینم دو سوال اخر
•Has the Secretary of Homeland Security of the United States ever determined that you knowingly made a frivolous application for asylum? Yes No
•Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No

شما یه صفحه دیگه هم سوال دارید. اینا سوالای اخر نیست. حتما باید براتون می نوشت ادامه سوالات در صفحه بعد؟؟؟؟؟
Do you want the social security administration to issue a social security number and a card?? خب شما شاید نمی خواین میتونین نه بزنید
خخخخخخخخخخخخخخ
عزیز دل منظورمو از اون سوالا سوالای چک امنیتی هست
اونایی که شما میگین مربوط به سوشال سکیوریتیه.
عزیز دل برو اول فرمی رو که ترجمه کردم ببین اینجا الکی جار نزن که اشتباست
جالبه قیافه حق به جانبم گرفتین
الانم میگم سوالای چک امنیتی به غیر از سوال دوم همه شون نه هست جوابششون.جالبه اون سوالاتیم که اون دوست عزیز پرسیدن مربوط به چک امنیتی هست
از اینجا اعلام می کنم دوستان خودتون هم سوالا رو یه بار بخونین و ترجمه کنین شاید مال من درست نباشه

واقعا متاسفم
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 16:45)camel_60 نوشته:  سلام دوستان من فرم رو از کجا می تونم ببینم؟
شرمنده بخدا هر چی صفحات رو خوندم چیزی دستگیرم نشد

[عکس: latariiiiii.jpg]

فرم 260 منظورتونه؟
رو این لینک کلیک کنید.... https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
بعدشم این فرم 260 به صورت پی دی اف، قبل از پر کردن فرم اصلی اول اینو پر کنید به عنوان چک نویس کارتون: http://uploadboy.com/9rd6ld6buvyk.html
اینم ترجمه فرمه: http://uploadboy.com/w17cd4ih17v1.html
تشکر کنندگان: camel_60 ، نیلان ، SAAM_60
(2014-05-19 ساعت 16:54)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:46)mohammad877 نوشته:  شما کجا اشاره کردی سوالای چک امنیتی؟؟؟؟؟ شما به اون بنده خدا میگی همه سوالا به جز سوال دوم. متاسف بمونید همچنان
توی ترجمه شما برم چیکار ؟؟ صفحه سوالات یه جای دیگه ست
جالبه واقعا
خب اگه خیلی مطمنید اون بنده خدا خودش دو تا سوالو گزاشته.هنوز هست اتفاقا.برو نگا کن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان