کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-19 ساعت 16:44)mehdi1989 نوشته:  سلام. لطفا من را راهنمایی کنید.
من در ثبت نام اولیه چند اشتباه داشتم. اول اسم وفامیل را جابجا زدم دوم تاریخ تولد را یکروز جلوتر زدم سوم من دانشجوی ارشد هستم و در انجا ارشد را انتخاب کردم در حالی که باید کارشناسی را انتخاب می کردم.

این اشتباهات خیلی مهمه. به کی سی سی اطلاع بدید و منتظر جواب اونا باشید. فرم ها رو صحیح پر کنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
کسی میدونه برای پیش دانشگاهی این دوتا رو چی باید بزنیم:
course of study:
degree of diploma:
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: SH_USA
(2014-05-19 ساعت 16:58)nkazemi نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:51)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:46)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:39)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:07)mohammad877 نوشته:  دوست عزیز سوالای اخر رو به غیر از سوال دوم همه رو نه بزنید

دوست عزیز سوالای اخر رو به غیر از سوال دوم همه رو نه بزنید
[/quot
دو تا سوال اخر هم باید بله بزنید. امان از اینهمه راهنمایی الکی
ببخشید شما دو تا سوال اخر رو بیارید اینجا ترجه کنید که چرا بله بزنید؟

اینم دو سوال اخر
•Has the Secretary of Homeland Security of the United States ever determined that you knowingly made a frivolous application for asylum? Yes No
•Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No

شما یه صفحه دیگه هم سوال دارید. اینا سوالای اخر نیست. حتما باید براتون می نوشت ادامه سوالات در صفحه بعد؟؟؟؟؟
Do you want the social security administration to issue a social security number and a card?? خب شما شاید نمی خواین میتونین نه بزنید
خخخخخخخخخخخخخخ
عزیز دل منظورمو از اون سوالا سوالای چک امنیتی هست
اونایی که شما میگین مربوط به سوشال سکیوریتیه.
عزیز دل برو اول فرمی رو که ترجمه کردم ببین اینجا الکی جار نزن که اشتباست
جالبه قیافه حق به جانبم گرفتین
الانم میگم سوالای چک امنیتی به غیر از سوال دوم همه شون نه هست جوابششون.جالبه اون سوالاتیم که اون دوست عزیز پرسیدن مربوط به چک امنیتی هست
از اینجا اعلام می کنم دوستان خودتون هم سوالا رو یه بار بخونین و ترجمه کنین شاید مال من درست نباشه

واقعا متاسفم

ایرانیا همه جا باید دعوا راه بندازن.... بابا یه فرمه اگه حرف همو قبول ندارین لازم نیست به هم بی احترامی کنین که...

با هم دعوا نکنید، یه نفر لطف کرده ترجمه کرده و اطلاعات شخصیش رو داده، هر جاش اشتباهه بیاید و محترمانه بگید.
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2014-05-19 ساعت 17:42)s.zare نوشته:  کسی میدونه برای پیش دانشگاهی این دوتا رو چی باید بزنیم:
course of study:
degree of diploma:

احتمالا
pre-university
pre-university degree
شاید چیز دیگه ای هم باشه ولی اینا هم قابل قبوله
تشکر کنندگان: mbsamani
(2014-05-19 ساعت 15:41)ahr270 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 14:28)..... نوشته:  [quote='ahr270' pid='498499' dateline='1400493315']
با سلام خدمت تمامی اساتید

آقا من یه سوال واضح دارم و یک جواب واضح و صد البته منطقی میخوام
در قسمت Permanent address ٬ یک آدرس اجباری در ایالات متحده میخواد
این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به آمریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در آمریکا رو داشته باشه و بخواد بده
لطفا جواب های حدس و گمانی ندید
اگر کسی دقیقا میدونه داستان از چه قراره ٬ توضیح بده

سپاسگزارم

گوش کنید اولا not applied بزنید اگه قبول کرد که هیچی ولی اگه قبول نکرد وهیچ کس و هیچ ادرسی ندارید از خدمات ایمیگرنجل استفاده کنید.تموم شد رفت دیگه

با سلام مجدد
اولا not applied نداره
دوما این که نشد جواب
من دارم سوال دیگه ای میپرسم
دارم میگم چطور ممکنه یک نفر که تا به حال پاش به آمریکا نرسیده باشه ، آدرس در آمریکا داشته باشه اونم permanent یعنی ثابت و دایمی ؟؟؟؟
با عقل جور در نمیاد

(2014-05-19 ساعت 14:29)gholamrezaei نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 14:25)ahr270 نوشته:  با سلام خدمت تمامی اساتید

آقا من یه سوال واضح دارم و یک جواب واضح و صد البته منطقی میخوام
در قسمت Permanent address ٬ یک آدرس اجباری در ایالات متحده میخواد
این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به آمریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در آمریکا رو داشته باشه و بخواد بده
لطفا جواب های حدس و گمانی ندید
اگر کسی دقیقا میدونه داستان از چه قراره ٬ توضیح بده

سپاسگزارم
با دوستان برگزار کننده همایش تماس بگیرید ایشون راهنمائیتون میکنن و بهتون آدرس میدن
با سلام

ممنونم از راهنماییتون
من دارم میپرسم چطور ممکنه یک نفر که تا به حال پاش به آمریکا نرسیده باشه ، آدرس در آمریکا داشته باشه اونم permanent یعنی ثابت و دایمی ؟؟؟؟
با عقل جور در نمیاد

لطفا این موضوع رو جواب بدید

موفق باشید

من هم همین مشکل رو داشتم و اصلا بدون آدرس صفحات بعدی باز نمیشه. مجبور هستید آدرس وارد کنید حالا منطقی بودن یا نبودنش رو من نمیدونم، شاید منظقشون اینه که نمیخوان کسی که هیچ کسی رو اونجا نداره فرم رو پر کنه...من واقعا گیج شدم چون تو فرم های سال قبل شما میتونستی آدرس ندی اما امسال نمیشه...
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 17:43)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:58)nkazemi نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:51)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:46)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:39)..... نوشته:  ببخشید شما دو تا سوال اخر رو بیارید اینجا ترجه کنید که چرا بله بزنید؟

اینم دو سوال اخر
•Has the Secretary of Homeland Security of the United States ever determined that you knowingly made a frivolous application for asylum? Yes No
•Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No

شما یه صفحه دیگه هم سوال دارید. اینا سوالای اخر نیست. حتما باید براتون می نوشت ادامه سوالات در صفحه بعد؟؟؟؟؟
Do you want the social security administration to issue a social security number and a card?? خب شما شاید نمی خواین میتونین نه بزنید
خخخخخخخخخخخخخخ
عزیز دل منظورمو از اون سوالا سوالای چک امنیتی هست
اونایی که شما میگین مربوط به سوشال سکیوریتیه.
عزیز دل برو اول فرمی رو که ترجمه کردم ببین اینجا الکی جار نزن که اشتباست
جالبه قیافه حق به جانبم گرفتین
الانم میگم سوالای چک امنیتی به غیر از سوال دوم همه شون نه هست جوابششون.جالبه اون سوالاتیم که اون دوست عزیز پرسیدن مربوط به چک امنیتی هست
از اینجا اعلام می کنم دوستان خودتون هم سوالا رو یه بار بخونین و ترجمه کنین شاید مال من درست نباشه

واقعا متاسفم

ایرانیا همه جا باید دعوا راه بندازن.... بابا یه فرمه اگه حرف همو قبول ندارین لازم نیست به هم بی احترامی کنین که...

با هم دعوا نکنید، یه نفر لطف کرده ترجمه کرده و اطلاعات شخصیش رو داده، هر جاش اشتباهه بیاید و محترمانه بگید.

دوست عزیز منم همینو میگم.از اول گفتم هر جاش اشتباه بیاین با کمک هم اصلاحش کنیم.
حالا هیچ اشتباه نبود بهمون هم الکی میگن اشتباهه و طعنه هم میزنن
تشکر کنندگان: نیلان ، Aamed
دوستان این فرم شماره پاسپورت هم میخواد؟؟؟!!
من میتونم بدون پاسپورت فرم روپر کنم و بعد زمان مصاحبه ام رو عوض کنم؟ کیس نامبر من 3xx هست.
اگه دی ماه فرم رو پر کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
با توجه به کیس نامبرم بعد از پر کردن فرم زود کارنت میشم یا باید خیلی صبر کنم؟؟
تشکر کنندگان:
ممنونم ..... عزیز.
برای مدرک کارشناسی هم باید به ترتیب :
bachelor
bachelor'degree
بنویسم.؟؟
جایی لازم نیست رشته دانشگاهیمون رو بنویسیم؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
پر کردن فرم نیازی به عکس نداره
عکس برای زمان مصاحبه هست که در آخر خود سایت یه لینک که مشخصات عکس اونجا ذکر شده برات میزاره

(2014-05-19 ساعت 12:23)behdadK نوشته:  کسایی که فرم پر کردن و عکس آپلود کردن مشخصات عکس باید چی باشه؟ دقیقا مثل عکس لاتاری؟ ذکر شده که عکس باید واسه 6 ماه پیش باشه؟
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
در مورد پیش دانشگاهی گفته cours of study چی باید بزنیم دوستان؟ و همچنین پایینش نوشته dgree اون رو چی بزنیم؟
دوستان تو رو قران با هم دوست باشید چرا این همه دعوا و جنگ و جدل آخه، بیایید با آرامش مشکلات رو بگیم و همه بتونیم کاری کنیم که نه تنها امسال بلکه سال های بعد هم بتونن از دسترنج ما استفاده درست کنن، برای همتون آرزوی بهترین ها میکنم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
صمد جان بی نهایت بابت زحمتی که کشیدی و فرمو ترجمه کردی ازت ممنونم، قدر شما دوستان خوب رو باید دونست Smile
تشکر کنندگان: rohemast ، SH_USA ، Aamed ، baabaak ، soruosh
بعد از تأیید نهایی نمیشه ویرایش کرد ولی میشه وارد پروفایلت بشی و ازشون پرینت یا pdf بگیری یا بگی برات میل کنه فرم نهایی رو که توش کانفیر میشین نیم هست .
(2014-05-19 ساعت 13:10)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:48)arman70 نوشته:  سلام

دوستان عزیز لطفا این دو تا سوالم کمکم کنید
کسی هست تایید نهایی زده باشه و بعد اون آیا براش ایمیل آمد یا نه؟؟؟

آیا بهد تاییید نهایی میشه ویرایش داد یا نه ؟

تایید نهایی رو که بزنید دیگه نمیشه ویرایش کنید...قبل از تایید نهایی ویرایش کنید و وقتی همه چیز مرتب بود پرینت بگیرید بعد تایید نهایی رو بزنید
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
من فرم رو پر کردم و تأیید نهایی زدم
همچین مطلبی نخواست
این فرم که قبلا تو سایت بود مربوط به نوع دیگر مهاجرت هست فرم DS-260 لاتاری همچین گزینه ای نداره

(2014-05-19 ساعت 13:27)eastern phoenix نوشته:  سلام
لطفاْ راهنمایی کنید :
معنی و مفهوم دقیق Petitioner درفرم 260 چیه ؟
- با توجه به Help موجود در فرم باید خویشاوند خود در آمریکا رو معرفی کنیم ؟ یا خودم رو ؟ ( بعنوان Petitioner )
- آیا Petitioner به معنی پرکننده فرم 260 هست یا مفهوم دیگه ای داره ؟
- همسرم من هم باید خودش رو به عنوان Petitioner در فرمش عنوان کنه یا من رو که برنده اصلی هستم ؟؟؟

تشکر کنندگان: m007 ، t_arian_n
فرم همه اعضا خانواده رو باید پر کنیم تا بشه ثبت نهایی کرد؟؟ یا برای هر نفر جدا دکمه ثبت داره؟ من دخترم هنوز پاسش نیومده.

تشکر کنندگان: SH_USA
من دیپلم + پیش + کاردانی + کارشناس داشتم
که 3 زدم ، چون جایی واسه پیش نداشت
دیپلم و پیش رو یکجا حسب کردم
و مشکلی نداشت .
(2014-05-19 ساعت 14:27)gogolian نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 14:17)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:56)A_A نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:41)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:15)gogolian نوشته:  ببخشید گیچ شدم.Sad لیسانس و فوق دیپلم کافی هست؟ تعداد 2 بزنم کافیه؟

با سپاس از راهنمایی شما

من نفهمیدم که دیپلم رو باید بنویسیم یه نه؟ مثلا این درسته: دیپلم. پیش دانشگاهی. فوق دیپلم. لیسانس. فوق لیسانس. دکتری.

برای منم سوال شده
اون عددو با احتساب دیپلم بزنیم یا بعد از دیپلم؟
و کسی که دانشجو هست با احتساب همون مقطعی که درس می خونه بزنه یا بدون اون؟

من هم نمیدونم که مقطعی که هنوز ازش فارق التحصیل نشده، جزو این هست یا نه...ولی فعل سوال گذشته هست و فکر کنم فقط جاهایی که ازشون فارغ التحصیل شدیم رو شامل میشه...لطفا دوستان بیان و به ما راهنمایی بدن. مرسی

دوستانی که تجربه پر کردن فرم را دارند، لطفا راهنمایی کنند؟
این قسمت از فرم برا من و خیلی از دوستان سوال شده؟
مقطع بالاتر از دیپلم برای من میشه (به طور مثال:1- لیسانس2- فوق دیپلم تعداد مقاطع را 2 بزنیم کافیه؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان