کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-19 ساعت 16:51)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:46)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:39)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:07)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 10:53)..... نوشته:  [quote='ahr270' pid='498185' dateline='1400460191']
با سلام
Are you a former exchange visitor (J) who has not yet fulfilled the two-year foreign residence
requirement?

دوستان معنی این سوال چیه ؟؟؟؟
کلا اگه یکی زحمت میکشید معنی روان این سوالات آخر فرم ۲۶۰ رو میگذاشت ٬ خیلی عالی بود
به شخصه ممنونش میشدم

دوست عزیز سوالای اخر رو به غیر از سوال دوم همه رو نه بزنید

(2014-05-19 ساعت 04:53)ahr270 نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
همسر بنده فارغ التحصیل رشته بیهوشی هستند
جواب این دو تا سوال رو در فرم ۲۶۰ چی بزنیم ؟؟؟
Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the
United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination
or its equivalent?
...
Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but have not
yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools or
from an equivalent approved independent credentialing organization?

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

[/quot
دو تا سوال اخر هم باید بله بزنید. امان از اینهمه راهنمایی الکی
ببخشید شما دو تا سوال اخر رو بیارید اینجا ترجه کنید که چرا بله بزنید؟

اینم دو سوال اخر
•Has the Secretary of Homeland Security of the United States ever determined that you knowingly made a frivolous application for asylum? Yes No
•Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No

شما یه صفحه دیگه هم سوال دارید. اینا سوالای اخر نیست. حتما باید براتون می نوشت ادامه سوالات در صفحه بعد؟؟؟؟؟
Do you want the social security administration to issue a social security number and a card?? خب شما شاید نمی خواین میتونین نه بزنید
خخخخخخخخخخخخخخ
عزیز دل منظورمو از اون سوالا سوالای چک امنیتی هست
اونایی که شما میگین مربوط به سوشال سکیوریتیه.
عزیز دل برو اول فرمی رو که ترجمه کردم ببین اینجا الکی جار نزن که اشتباست
جالبه قیافه حق به جانبم گرفتین
الانم میگم سوالای چک امنیتی به غیر از سوال دوم همه شون نه هست جوابششون.جالبه اون سوالاتیم که اون دوست عزیز پرسیدن مربوط به چک امنیتی هست
از اینجا اعلام می کنم دوستان خودتون هم سوالا رو یه بار بخونین و ترجمه کنین شاید مال من درست نباشه

واقعا متاسفم

ایرانیا همه جا باید دعوا راه بندازن.... بابا یه فرمه اگه حرف همو قبول ندارین لازم نیست به هم بی احترامی کنین که...
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، A_A ، سوین
دوستان این فرم شماره پاسپورت هم میخواد؟؟؟!!
من میتونم بدون پاسپورت فرم روپر کنم و بعد زمان مصاحبه ام رو عوض کنم؟ کیس نامبر من 3xx هست.
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 16:58)nkazemi نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:51)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:46)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:39)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:07)mohammad877 نوشته:  دوست عزیز سوالای اخر رو به غیر از سوال دوم همه رو نه بزنید

[/quot
دو تا سوال اخر هم باید بله بزنید. امان از اینهمه راهنمایی الکی
ببخشید شما دو تا سوال اخر رو بیارید اینجا ترجه کنید که چرا بله بزنید؟

اینم دو سوال اخر
•Has the Secretary of Homeland Security of the United States ever determined that you knowingly made a frivolous application for asylum? Yes No
•Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No

شما یه صفحه دیگه هم سوال دارید. اینا سوالای اخر نیست. حتما باید براتون می نوشت ادامه سوالات در صفحه بعد؟؟؟؟؟
Do you want the social security administration to issue a social security number and a card?? خب شما شاید نمی خواین میتونین نه بزنید
خخخخخخخخخخخخخخ
عزیز دل منظورمو از اون سوالا سوالای چک امنیتی هست
اونایی که شما میگین مربوط به سوشال سکیوریتیه.
عزیز دل برو اول فرمی رو که ترجمه کردم ببین اینجا الکی جار نزن که اشتباست
جالبه قیافه حق به جانبم گرفتین
الانم میگم سوالای چک امنیتی به غیر از سوال دوم همه شون نه هست جوابششون.جالبه اون سوالاتیم که اون دوست عزیز پرسیدن مربوط به چک امنیتی هست
از اینجا اعلام می کنم دوستان خودتون هم سوالا رو یه بار بخونین و ترجمه کنین شاید مال من درست نباشه

واقعا متاسفم

ایرانیا همه جا باید دعوا راه بندازن.... بابا یه فرمه اگه حرف همو قبول ندارین لازم نیست به هم بی احترامی کنین که...

جالبه ولا
کلی وقت بزار و ترجمه کن بعدا بیان بی دلیل بگن اشتباس
بعدشم ادم بده بشی
جالبه.دست همتون درد نکنه
تشکر کنندگان: vahid1432 ، Mahmood129 ، lighter ، SAAM_60 ، samirakn ، t_arian_n ، سوین ، masoud222
دوستانی که صبح اومدن و نوشتن که محل سفارت رو اگه اول بزنیم دیگه قابل تغییر نیست، اشتباه متوجه شدن، آخرسر که فرم تموم میشه قابل تغییر هست هنوز، پس نگران نباشید. با ارزوی موفقیت برای همه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، k1_m_1358 ، SH_USA ، baabaak ، samirakn
(2014-05-19 ساعت 11:10)nkazemi نوشته:  دوستان من یه سوال داشتم، اونایی که فرم رو پر کردن احتمالا جوابشو بدونن.
می شه اون صفحه اول که از ما می خواد سفارت رو مشخص کنیم را پر کنیم و به صفحه بعد بریم ولی بعداً دوباره بخواهیم تغییر بدیم؟ یعنی مثلا بخواهیم سفارت را عوض کنیم یا همان سفارتی که هست را بگذاریم بماند؟؟؟

دوستانی که صبح اومدن و نوشتن که محل سفارت رو اگه اول بزنیم دیگه قابل تغییر نیست، اشتباه متوجه شدن، آخرسر که فرم تموم میشه قابل تغییر هست هنوز، پس نگران نباشید. با ارزوی موفقیت برای همه.
آخر سر که فرم پر شد میرید قسمت review, بعد تمام صفحات رو از اول تا آخر چک کنید بعد آخرین صفحه دوباره به شما گزینه ی تغییر محل سفارت رو میده
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، nkazemi ، samirakn
دوستان عزیز اینجا همه دوست داریم به هم کمک کنیم .

فرمایش هر 2 دوست درسته من از جفتتون عذر میخام که بحثی دیگه نکنید ...
چون حالا دوستان هی بر میگردن عقب میبینن اینجا ایجوریه اون پیج اونجوری بیشتر گیجتر میشن .

در هر صورت قصد هر 2 دوستمون کمک هست .
از هر دو ممنونم ولی لطفا وقت خودتونو با ادامه دادن به این بحث تلف نکنید.
سپاس و با آرزوی خوشبختی تمام دوستان گل
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: SAAM_60
سلام دوستان، امیدوارم همه در حال پایان تکمیل فرم باشید. من یه سوال داشتم، اگه کسی توی ایران داده باشه براش بیمه رد شده باشه این بیمه فقط جهت سابقه کار داشتن و بازنشسته شدن در ایران باشه و واقعا کار نکرده باشه...باید چطوری فرمش رو پر کنه؟ میتونه این رو ننویسه جزو سابقه ی کارش؟ چون حقیقت اینه که اونجا کار نکرده و سابقه کار نداشته
تشکر کنندگان: SH_USA
دوستان در مورد پر کردن قسمت مربوط به سربازی لطفا من رو راهنمایی کنید که جلوی این قسمت ها چی باید بنویسم:
branch of service
و
military specialty
لطفا به من بگید از توی کارت پایان خدمت کدوم قسمت ها رو باید جلوی این سوالات بنویسم، مثلا برای branch باید بنویسم سپاه یا نیروی انتظامی یا ناجا یا ارتش و برای specialty چی؟ مرسی
تشکر کنندگان:
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 16:21)maryamaa نوشته:  دوستان من هرچقدر مشخصاتم رو وارد می کنم خطا میده.... چیکار کنم؟؟ عصبی شدم دیگه Sad یعنی همه راحت وارد شدین؟؟؟؟

من کیس نامبر رو کپی پیست کردم و بقیه اطلاعات رو وارد کردم، طبق اون چیزی که قبلا برای ثبت نام وارد کرده بودم. شاید اشتباه وارد میکنید
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 16:37)rohemast نوشته:  از همه دوستان ممنون
تو فرم الان محل interview آنکارا زده که ok هستش
یه آرامش خاصی دارم ، امیدوارم همه ی دوستان به درستی فرم رو کامل پر کنند Rolleyes
f
(2014-05-19 ساعت 16:00)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 15:57)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 15:34)rohemast نوشته:  سلام به همه دوستان ، من فرم رو به صورت کامل پر کردم
قط 2 تا نکته
اینکه به با توجه به اینکه من دیپلم ریاضی داشتم و پیش داشگاهی خوندم و جایی واسه مدرک پیش نبود اون رو یک جا زدم و مدرسه پیش داشنگاهی رو وارد نکردم ( 3 سال دبیرستان + 1 سال پیش ( که پیش رو 2 ساله خونده بودم ) مجموع 5 سال ) ؛ اشکالی پیش میاد ؟
و اینکه دیروز که وارد فرم شدم ، امکان انتخاب سفارت بود ( ازهمه جای دنیا ) اما امروز نبود ، البته من مایل به تغییر نبودم ؛ چون سفارتم آنکارا بود
با سپاس
نه اقا چیچیو فقط یک بار میتونی . شما وقتی وارد میشی از قسمت دوم اطلاعات رو برات میاره . خودت یک فیلد قبل رو باز کن دوباره میتونی سفارتو تغییر بدی. منم همین سوال برام پیش اومده بود. بدجوری بازار اطلاعات غلط گرم شده هاااا خوشم میاد بعضی ها واسه همه یه جواب الکی تو استینشون دارن.
من اصلا فرمو باز نکردم اینو یکی از دوستان که فرمو باز کرده بود نوشته بود.به هر حال ببخشید
دوستان نگران نباشید امکان تغییر سفارت وجود داره. فرم رو که کامل پر میکنید دوباره میاید review میکنید و بالای هر قسمت برای تغییر گزینه ی edit هست و صفحه ی آخر محل سفارت هست و اون هم همین امکان تغییر رو داره
تشکر کنندگان: mbsamani
سلام رفقا
من اسپل اسمم داخل فرم اولیه ثبت نام اشتباه نوشته بودم توی فرم DS-260 هم باید به همون صورت اشتباه بنویسم یا باید صحیحش را وارد کنم ؟ خواهشاً راهنمایی بفرمایید .
متشکرم
(2014-05-19 ساعت 17:34)iman2 نوشته:  سلام رفقا
من اسپل اسمم داخل فرم اولیه ثبت نام اشتباه نوشته بودم توی فرم DS-260 هم باید به همون صورت اشتباه بنویسم یا باید صحیحش را وارد کنم ؟ خواهشاً راهنمایی بفرمایید .
متشکرم

صحیحشو مطابق پاسپورتت وارد کن
تشکر کنندگان: iman2 ، t_arian_n
(2014-05-19 ساعت 17:34)iman2 نوشته:  سلام رفقا
متشکرم

فکر میکنم باید طبق پاسپورت اسمتون رو توی فرم ۲۶۰ وارد کنید ولی راجع به این موضوع من اگه جای شما بودم به کی سی سی ایمیل میزدم و اطلاع میدادم چون روز مصاحبه ممکنه به شما بگن که شما این فردی که ثبت نام کرده نیشتید یا ممکنه اصلا دعوت به مصاحبه نشید ولی اگه الان به کی سی سی ایمیل بزنید و اطلاع بدید، احتمال تمام این ها پایین میاد. امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد.
تشکر کنندگان: iman2
سلام،
این فرم 260 که نوشته 20 دقیقه وقت داره یعنی کل فرم رو فقط 20 دقیقه وقت داریم پر کنیم؟ چون فرمش خیلی زیاده و 20 دقیقه خیلی کمه...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان