کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
بچه ها یکی زحمت بکشه سوالای این عکسو چند بار عوض کنه و اسکرین شاتشو بگیره بزاره.مثلا این عکس هر دوتاش بله رو زده .شما یکی رو بله یکی رو نه بزنید یا هردو رو نه.کلا سه حالته
[عکس: 67693551394801386223.png]
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من سوال دارم:
من دیپلم و پیش دانشگاهی دارم کارشناسیم هم تو سال 92 تموم کردم ولی هنوز مدرکم آماده نشده و نمیدونمم کی آماده میشه ( یا دو ماه دیگه یا حتی شاید بعد از مصاحبه) حالا من تو primary occupation زدم student بعد در ادامه هم که آدرس دانشگاه رو دادم تا این جا درسته دیگه؟؟؟؟

در ادامه یعنی در صفحه بعد تو قسمت highest level زدم university, no degree و در قسمت Number of educational institutions attended عدد 3 رو وارد کردم با توجه به اینکه هنوز مدرک دانشگام رو ندارم و درسمم تو سال 92 تموم کردم.. ایا همه چیز رو درست وارد کردم عدد رو چی؟ لطفا کمک کنید
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 00:18)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 00:16)samirakn نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 23:44)aidaz نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:27)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:25)aidaz نوشته:  مطمئنی؟؟؟ من فکر کردن منظورش اینه که رشتمون چی بوده!!!

خب می تونید خودتونم معنی کنید که مطمن شید
course of study
field of study

ببین این دوتا یکی هستن یا فرق دارن

مرسیییی پس من فرمو اشتباه پر کرده بودم. ممنون از راهنماییتون.

خوب اگه course of study معنیش مقطع تحصیلی هست،اون وقت جلوی degree or diploma چی باید نوشته بشه؟

مذرک
مثلا دوران دبیرستان
course of study:hightschool
degree:diploma
بچه ها دقت کردید برای راهنمایی course of study نوشته مشخص کنید که برای دبیرستان academic بوده یا vocational که همون فنی حرفه ای خودمونه فکر کنم. بعد نوشته برای سایر مقاطع تحصیلی چیزی که روش تمرکز داشتید و یا موضوع اصلی تون رو بزنید.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: samansaba ، A_A ، t_arian_n
(2014-05-21 ساعت 00:26)hamidreza60 نوشته:  دوستان سلام من سوال دارم:
من دیپلم و پیش دانشگاهی دارم کارشناسیم هم تو سال 92 تموم کردم ولی هنوز مدرکم آماده نشده و نمیدونمم کی آماده میشه ( یا دو ماه دیگه یا حتی شاید بعد از مصاحبه) حالا من تو primary occupation زدم student بعد در ادامه هم که آدرس دانشگاه رو دادم تا این جا درسته دیگه؟؟؟؟

در ادامه یعنی در صفحه بعد تو قسمت highest level زدم university, no degree و در قسمت Number of educational institutions attended عدد 3 رو وارد کردم با توجه به اینکه هنوز مدرک دانشگام رو ندارم و درسمم تو سال 92 تموم کردم.. ایا همه چیز رو درست وارد کردم عدد رو چی؟ لطفا کمک کنید

نه شماکه دانشجو نیستید دیگه.تو قسمت شغل باید شغلتونو بنویسید.
خب برو مدرک موقتتو بگیر .ببین امادست.اگه نبود یه گواهی بگیر که تموم کردی.یا حداقل صبر کن مدرکت بیاد کیس نامبرت هر چقد باشه می تونی چند ماه دیگه هم فرمو پر کنی
اره قسمت تحصیلیت درسته.می تونی اینم بفرستی ولی صبر کن تا مدرکت بیاد چه عجله ایه اخه
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 00:27)aidaz نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 00:18)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 00:16)samirakn نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 23:44)aidaz نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:27)..... نوشته:  خب می تونید خودتونم معنی کنید که مطمن شید
course of study
field of study

ببین این دوتا یکی هستن یا فرق دارن

مرسیییی پس من فرمو اشتباه پر کرده بودم. ممنون از راهنماییتون.

خوب اگه course of study معنیش مقطع تحصیلی هست،اون وقت جلوی degree or diploma چی باید نوشته بشه؟

مذرک
مثلا دوران دبیرستان
course of study:hightschool
degree:diploma
بچه ها دقت کردید برای راهنمایی course of study نوشته مشخص کنید که برای دبیرستان academic بوده یا vocational که همون فنی حرفه ای خودمونه فکر کنم. بعد نوشته برای سایر مقاطع تحصیلی چیزی که روش تمرکز داشتید و یا موضوع اصلی تون رو بزنید.

واسه دانشگاه نیاز نیست رشته ذکر شه؟
For all other educational levels, provide your major or concentration.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
بنده هر کاری کردم نشد، سیاستشون عوض شده. میگن از همین الان اسپانسرت رو مشخص کن.

دوستان از کسایی که الان به فرم 260 انلاین دسترسی دارند اون قسمت ادرس آمریکا رو یه اسکرین شات بگیرند اینجا بزارند ببینیم یه فکری می کنیم در موردش[/color][/size]
[/quote]
اسکرین پرینت گرفتم [/php]چجوری Attach کنم؟
[/quote]

پیام خصوصیتو چک کن
[/quote]

رسید؟
[/quote]
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان:
[quote='arveen100' pid='499621' dateline='1400618324']
بنده هر کاری کردم نشد، سیاستشون عوض شده. میگن از همین الان اسپانسرت رو مشخص کن.

با کجا تماس گرفتی؟ آدرس سکونت می خوان و آدرس میل گرین کارت؟ اسپانسرش کو؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 22:34)..... نوشته:  دوستان از کسایی که الان به فرم 260 انلاین دسترسی دارند اون قسمت ادرس آمریکا رو یه اسکرین شات بگیرند اینجا بزارند ببینیم یه فکری می کنیم در موردش

اینم همه حالت های ممکن

[عکس: 84330810015093655406.png]

[عکس: 90830630348112957462.png]

[عکس: 15506066610550786366.png]
تشکر کنندگان: A_A ، ramin5589 ، نیلان
دوستان من تو قسمت course of study , و همچنین تو قسمت پایینش degree, diploma or certificate received برای
دیپلم (ریاضی) و
پیش دانشگاهی و
همچنین کارشناسی (مهندسی نرم افزار کامپیوتر ) چی بنویسم ؟
خواهشا واضح بهم بگید ممنون
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m007
من سوال دارم
من دیپلم و پیش دانشگاهی دارم دانشگام هم تمام شده ولی هنوز مدرکم آماده نشده و نمیدونمم کی آماده میشه یا امروز یا فردا یا سال بعد،بعداز مصاحبه این دانشگاه گندم گواهی هم نمیده من تو قسمت Previous Work/Education/Training Information در قسمت Degree, Diploma or Certificate Received با توجه به اینکه هنوز مدرک دانشگام رو نگرفتم باید چی وارد کنم و بنویسم ؟؟؟؟.....بایدمدرک پیش دانشگاهی بنویسم یا لیسانسی که هنوز مدرکش رو نگرفتم و در قسمت تاریخ باید چه تاریخی از پایان درسم رو بنویسم؟؟؟؟ (فقط یه تاریخ حدودی از زمان پایان دانشگاهم رو میدونم )
.
دارم دیوانه میشم تورو خدا واضح جواب بدین متشکرم
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مشکلی که دارم اینه که دوتا دیپلم دارم یکی نظری که 12 ساله ویکی کاردانش که 11 ساله ولی تحصیلات دانشگاهیمو در ادامه دیپلم کاردانشم رفتم حالا باید کدومو وارد کنم؟ اگه دیپلم تجربی و وارد کنم لیسانسم هیچ ربطی به دیپلمم نداره! میشه هردو رو وارد کرد؟
سوال بعدم اینه که از تحصیلات کمتر به بیشتر وارد کنیم یا بلعکس؟
و سوال آخر اینکه 12 سال تحصیلی دیپلم رو یکجا بزنیم یا دبستان و راهنمایی و دبیرستان جدا؟ و اگر کسی مثلا دبیرستان رو تو 3تا مدرسه مختلف خونده باشه قضیش چه جوریه؟ Sad
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 02:10)hilda60 نوشته:  من سوال دارم
من دیپلم و پیش دانشگاهی دارم دانشگام هم تمام شده ولی هنوز مدرکم آماده نشده و نمیدونمم کی آماده میشه یا امروز یا فردا یا سال بعد،بعداز مصاحبه این دانشگاه گندم گواهی هم نمیده من تو قسمت Previous Work/Education/Training Information در قسمت Degree, Diploma or Certificate Received با توجه به اینکه هنوز مدرک دانشگام رو نگرفتم باید چی وارد کنم و بنویسم ؟؟؟؟.....بایدمدرک پیش دانشگاهی بنویسم یا لیسانسی که هنوز مدرکش رو نگرفتم و در قسمت تاریخ باید چه تاریخی از پایان درسم رو بنویسم؟؟؟؟ (فقط یه تاریخ حدودی از زمان پایان دانشگاهم رو میدونم )
.
دارم دیوانه میشم تورو خدا واضح جواب بدین متشکرم

دوست عزیز نگران نباشین به نظر من بهتره اخرین مدرکی که دستتون دارین رو بنویسین و ریز نمرات دیپلمتون روز مصاحبه همراهتون باشه که اگه خواستن بهشون بدین که یه وقت نقص مدرک نخورین. در ضمن میتونین گواهی موقت از دانشگاه بگیرین و اونم ترجمه کنین و همراهتون داشته باشین

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: hilda60
دوستانی که ترجمه فرم رو گذاشته بودند، در واقع از روی فرم سال قبل ترجمه کرده بودند، و بعضی جاهاش رو احتمال میدادند که برای امسال تغییر پیدا کنه
فرم همین امسال رو میشه پی دی اف کاملش رو پیدا کرد و بعد کامل به صورت دستی پرش کرد تا بعدا اشتباهی نشه تو فرم اصلی؟
ممنون میشم اگر کسی داره؟
تشکر کنندگان: A_A
salam doostan
man forme 260 ro por kardam va confirmation ham ro gereftam, man alan bayad che kare dgei anjam bedam yaani bayad chizi ro bapost ham barashun befrestam.
mamnoon misham age kasi be man javab bedeh
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 06:57)maryam2015 نوشته:  salam doostan
man forme 260 ro por kardam va confirmation ham ro gereftam, man alan bayad che kare dgei anjam bedam yaani bayad chizi ro bapost ham barashun befrestam.
mamnoon misham age kasi be man javab bedeh

دوست عزيز اولأ لطف كنيد و فارسي تايپ كنيد.
دومأ خير، نياز به پست كردن چيزي نداريد، فقط صبر پيشه كنيد تا كارنت بشيد
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: soruosh ، نیلان ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان