کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-22 ساعت 12:40)reytoon نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 12:34)sm2015 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 12:28)reytoon نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 11:26)sm2015 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 10:42)reytoon نوشته:  مرسی از پاسختون...یه نکته من یادمه موقع ثبت نام توی گزینه تعداد بچه ها زده بود optional بهمین خاطر اسمشو نیاوردم .... فرم رو دوباره رفتم دیدم ....نظرتون چیه...
بله درست می گین.امسال گزینه اختیاری برای تعداد فرزندان بود٬به راحتی با kcc مکاتبه کنید و یا تماس بگیرین بهتون پاسخ میدن٬من برای یکی از دوستانم سوال کردم و پاسخ دادن اگر نام فرزند نیست از صفحه اصلی آپلای کنید ما پس از بررسی در صورت واجد شرایط بودن فرم را اکتیو می کنیم ٬پر کنید و ارسال کنید با این حال تصمیم در خصوص اعطای ویزا منوط به نظر آفیسر روز مصاحبه می باشد این هم تصویر فرمی که شما میگن اختیاری بود تعداد فرزندان .
کاملا حق با شماست ..
[عکس: 31786724094030859976_thumb.png]
سپاسگزارم از وقتی که گذاشتی دوست من اگر ممکنه متن نامه ای که به kcc زدید رو بدید من انجام بدم ... خدایش خیلی زور داره... من بعد از 5 سال برنده شدم ...

ما تماس تلفنی گرفتیم .دستورالعملی که گفتن برای اضافه کردن را انجام دادیم .

دوست من لطفا بیشتر توضیح میدی... مشکل دوست شما هم مثل من بود...

مشکل این بود که ایشون مشخصات فرزندش رو در فرم ابتدایی ثبت نام وارد کرده بود اما عکسش رو نفرستاده بود چون گزینه اختیاری بود اما در فرم های نهایی متقاضیان نام فرزندش ثبت نشده بود و براش فایل ارسال پرونده ساخته نشده بود٬پیگیری کردیم گفتن شما از داخل سایت فرم جدید بسازین ما بررسی می کنیم و اگر تایید بشه فرم براشون اکتیو میشه که پس از یک روز اکتیو شد و فرم را کامل کردن و فرستادن و کد تاییدیه هم صادر شد .\
برای همین شما هم می تونید درخواست فرم را بدهید اگر تایید شد کامل کنید و در روز مصاحبه به آفیسر توضیح بدین .همه چیز دست آفیسر روز مصاحبه است و اون باید تشخیص بده که با رفتن شما به امریکا موافق است یا مخالف ....موفق باشین Wink
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
دوستان سلام. خواهش میکنم کمکم کنین
1- در پر کردن اطلاعات سربازی همسرم باید رسته 33 و درجه ستوان یکم را چه ترجمه کنم؟
2-ما یک سری ترجمه داریم مال سال ۲۰۱۰ هست مربوط به شناسنامه و مدارک تحصیلی و ترجمه سند خونه و ازدواج . میشه این ترجمه ها رو استفاده کرد یا اینکه همشون باید جدید باشن. فک کنم خونه و ازدواج باید تاریخش جدید باشه
از راهنمایی شما ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 13:05)sm2015 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 12:28)reytoon نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 11:26)sm2015 نوشته:  بله درست می گین.امسال گزینه اختیاری برای تعداد فرزندان بود٬به راحتی با kcc مکاتبه کنید و یا تماس بگیرین بهتون پاسخ میدن٬من برای یکی از دوستانم سوال کردم و پاسخ دادن اگر نام فرزند نیست از صفحه اصلی آپلای کنید ما پس از بررسی در صورت واجد شرایط بودن فرم را اکتیو می کنیم ٬پر کنید و ارسال کنید با این حال تصمیم در خصوص اعطای ویزا منوط به نظر آفیسر روز مصاحبه می باشد این هم تصویر فرمی که شما میگن اختیاری بود تعداد فرزندان .
کاملا حق با شماست ..
[عکس: 31786724094030859976_thumb.png]
سپاسگزارم از وقتی که گذاشتی دوست من اگر ممکنه متن نامه ای که به kcc زدید رو بدید من انجام بدم ... خدایش خیلی زور داره... من بعد از 5 سال برنده شدم ...

مشکل این بود که ایشون مشخصات فرزندش رو در فرم ابتدایی ثبت نام وارد کرده بود اما عکسش رو نفرستاده بود چون گزینه اختیاری بود اما در فرم های نهایی متقاضیان نام فرزندش ثبت نشده بود و براش فایل ارسال پرونده ساخته نشده بود٬پیگیری کردیم گفتن شما از داخل سایت فرم جدید بسازین ما بررسی می کنیم و اگر تایید بشه فرم براشون اکتیو میشه که پس از یک روز اکتیو شد و فرم را کامل کردن و فرستادن و کد تاییدیه هم صادر شد .\
برای همین شما هم می تونید درخواست فرم را بدهید اگر تایید شد کامل کنید و در روز مصاحبه به آفیسر توضیح بدین .همه چیز دست آفیسر روز مصاحبه است و اون باید تشخیص بده که با رفتن شما به آمریکا موافق است یا مخالف ....موفق باشین Wink

ببین مشکل من اینه که فرزندم رو نمیخام ببرم باخودم و اطلاعات الان ما درسته .... اینکه اسمشو اعلام نکردم توی فرم اولیه مشکله منه..
ضمنا اصلاح فرم رو از ds260 انجام دادید...
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 13:22)reytoon نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 13:05)sm2015 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 12:28)reytoon نوشته:  سپاسگزارم از وقتی که گذاشتی دوست من اگر ممکنه متن نامه ای که به kcc زدید رو بدید من انجام بدم ... خدایش خیلی زور داره... من بعد از 5 سال برنده شدم ...

برای همین شما هم می تونید درخواست فرم را بدهید اگر تایید شد کامل کنید و در روز مصاحبه به آفیسر توضیح بدین .همه چیز دست آفیسر روز مصاحبه است و اون باید تشخیص بده که با رفتن شما به آمریکا موافق است یا مخالف ....موفق باشین Wink

ببین مشکل من اینه که فرزندم رو نمیخام ببرم باخودم و اطلاعات الان ما درسته .... اینکه اسمشو اعلام نکردم توی فرم اولیه مشکله منه..
ضمنا اصلاح فرم رو از ds260 انجام دادید...
برای فعال کردن از داخل هموم فرم ۲۶۰ انجام بدین اگر تایید شد که خوب فرم را پر کنید ....اما قبلش تلفن رو بردارین و به شماره تلفنی که داخل فرم ۲۶۰ هست زنگ بزنید مشکلتون رو بگید به راحتی راهنماییتون می کنن...Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان یه سوال ابتدایی ؟ Postal Zone/ZIP Code کد پستی رو بزنم یا Does Not Apply بزنم
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 14:27)sunn789 نوشته:  سلام
دوستان یه سوال ابتدایی ؟ Postal Zone/ZIP Code کد پستی رو بزنم یا Does Not Apply بزنم

کد پستی و اگر نداریدDoes Not Apply
تشکر کنندگان: sunn789
(2014-05-22 ساعت 11:37)sm2015 نوشته:  [quote='ashkansoso65' pid='500523' dateline='1400742024']
با سلام و احترام : اگر واسه خودم کار کنم و شغلم آزاد باشه تو قسمت شغل چی بنویسم بهتره قسمت نام employer چی بنویسم ؟ ممنون

بهتره بنویسی individual enterprises
البته اگر قانونا مالیات میدی و کارت مشخصه و الا در اروپا و آمریکا همه باید مالیات بدن و اصلا شغل آزاد به سبک ایران معنی نداره !

با سلام و تشکر از دوست عزیزم : در قسمت work یه گزینه ای هست به نام primary occupation که یه سری گزینه داده . پس من باید other بزنم ؟ اخه من مغازه دارم و مالیاتم می دم . ولی self employ کار می کنم و می خواستم بزنم bussiness که جز گزینه های خودش هم هست ولی گفتم مشورت کنم بهتره .
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 14:27)sunn789 نوشته:  سلام

هر دو کار رو می تونی بکنی
یا کد رو وارد کن یا تیک اونو بزن.به خودت بستگی داره دیگه

(2014-05-22 ساعت 14:29)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 11:37)sm2015 نوشته:  [quote='ashkansoso65' pid='500523' dateline='1400742024']
با سلام و احترام : اگر واسه خودم کار کنم و شغلم آزاد باشه تو قسمت شغل چی بنویسم بهتره قسمت نام employer چی بنویسم ؟ ممنون

بهتره بنویسی individual enterprises
البته اگر قانونا مالیات میدی و کارت مشخصه و الا در اروپا و آمریکا همه باید مالیات بدن و اصلا شغل آزاد به سبک ایران معنی نداره !

با سلام و تشکر از دوست عزیزم : در قسمت work یه گزینه ای هست به نام primary occupation که یه سری گزینه داده . پس من باید other بزنم ؟ اخه من مغازه دارم و مالیاتم می دم . ولی self employ کار می کنم و می خواستم بزنم bussiness که جز گزینه های خودش هم هست ولی گفتم مشورت کنم بهتره .

دوست عزیز به نظر من other بزن و بگو فروشنده ای البته می تونی BUSINESS هم بزنی
تشکر کنندگان:
دوستاني كه فرم و پر كردن ميتونن راهنمايي كنن كه براي محل سكونت تا چند سال و ميخواد؟ چون من بايد برم كلي كد پستي گير بيارم. از شانزده سالگيه واقعا، كيس نامبر من دو رقميه ، فك كنم دارم زمان واز دست ميدم
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 13:20)kiamehr نوشته:  دوستان سلام. خواهش میکنم کمکم کنین
1- در پر کردن اطلاعات سربازی همسرم باید رسته 33 و درجه ستوان یکم را چه ترجمه کنم؟
2-ما یک سری ترجمه داریم مال سال ۲۰۱۰ هست مربوط به شناسنامه و مدارک تحصیلی و ترجمه سند خونه و ازدواج . میشه این ترجمه ها رو استفاده کرد یا اینکه همشون باید جدید باشن. فک کنم خونه و ازدواج باید تاریخش جدید باشه
از راهنمایی شما ممنونم

Branch of Service: _______________________ رسته یا شاخه خدمت
Rank/Position: _______________________ رتبه / سمت
Military Specialty: _______________________ تخصص نظامی
به نظرم در قسمت Branch of Service باید ارگانو بنویسی .مثل سپاه یا ارتش

2-اگه تغییری در اونها منظورم مدرک اصلی هست نشده باشه قبوله
البته می تونی ببری پیش یه مترجم هم بازم تایید کنی
تشکر کنندگان:
سلام
من یک ماه دیگه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشدم هستش.تو قسمت مدرک تحصیلی میتونم فوق لیسانس بنویسم؟ و دوم اینکه تاریخ خاتمه رو میتونم بزنم تیر ماه در حالی که در موقع ای که دارم فرم رو پر میکنم هنوز تیر ماه نرسده که!!!
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 14:37)Hagh81 نوشته:  دوستاني كه فرم و پر كردن ميتونن راهنمايي كنن كه براي محل سكونت تا چند سال و ميخواد؟ چون من بايد برم كلي كد پستي گير بيارم. از شانزده سالگيه واقعا، كيس نامبر من دو رقميه ، فك كنم دارم زمان واز دست ميدم

دوست عزیز نیاز نیست 30 تا وارد کنی اگه زیاد عوض کردی 4 ،5 تا بنویس
فقط مواظب تاریخ هاش باش با هم بخونه.همچنین نیاز نیست کد پستی همه رو وارد کنی اگه نداریش خودتو اذیت نکن تیک does not apply رو بزن
تشکر کنندگان: Hagh81
(2014-05-22 ساعت 14:40)arzansaray نوشته:  سلام
من یک ماه دیگه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشدم هستش.تو قسمت مدرک تحصیلی میتونم فوق لیسانس بنویسم؟ و دوم اینکه تاریخ خاتمه رو میتونم بزنم تیر ماه در حالی که در موقع ای که دارم فرم رو پر میکنم هنوز تیر ماه نرسده که!!!

نه باید در قسمت تحصیلات حتما تموم کرده باشی.اگه کیس نامبرت بالا3000 هست صبر کن و تیر ماه فرمتو پرکن.البته الانم می تونی پر کنی ولی باید ارشدتو تو قسمت شغل بنویسی
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 14:37)Hagh81 نوشته:  دوستاني كه فرم و پر كردن ميتونن راهنمايي كنن كه براي محل سكونت تا چند سال و ميخواد؟ چون من بايد برم كلي كد پستي گير بيارم. از شانزده سالگيه واقعا، كيس نامبر من دو رقميه ، فك كنم دارم زمان واز دست ميدم

باید از شانزده سالگی تا کنون محل های زندگی رو ذکر کنید و همچنین در مکانهایی که بیش از شش ماه زندگی کرده اید نه مثلا برای تفریح٬مسافرت و ....
تشکر کنندگان: Hagh81
(2014-05-22 ساعت 14:42)atlantis770 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 14:36)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 14:35)atlantis770 نوشته:  کسی هست که لاتاری برنده شده باشه و دانشجوی دکترا هم باشه؟
لطفا بگید.
Atlantis770@yahoo.com

بله چطور؟

لطفا آی دی بدید یا اینکه محبت کنید من رو ادد کنید تا سوالامو مطرح کنم.
Atlantis770@yahoo.com

خب دوست عزیز تو قسمت شغل بنویس student و مدارک قبلی رو مثل ارشد و... در قسمت تحصیلات بنویس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان