کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-22 ساعت 17:22)برنده 2015 نوشته:  سلام به همگی.
ما هم فرما هارو پر کردیم و confirmation number هم گرفتیم و به ایمیلمون هم اومد.
فقط یه چیزی عجیب بود. اونم مربوط به سوابق کاری بود. اینکه، در قسمت primary occupation جایی برای نوشتن supervisor name و از کی تا کی نبود.
اما برای occupation های قبلی همه توضیحات مانند موارد فوق، خواسته شده بود!!!

خب این فرم که من ترجمه کردم مال قبله و مال ویزاهای خونوادگی بوده خب طبیعیه یه کم تغییر کرده خب
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، bia2mob
دوستان سلام. خواهش میکنم کمکم کنین
1- در پر کردن اطلاعات سربازی همسرم باید رسته 33 و درجه ستوان یکم را چه ترجمه کنم؟
2-ما یک سری ترجمه داریم مال سال ۲۰۱۰ هست مربوط به شناسنامه و مدارک تحصیلی و ترجمه سند خونه و ازدواج . میشه این ترجمه ها رو استفاده کرد یا اینکه همشون باید جدید باشن. فک کنم خونه و ازدواج باید تاریخش جدید باشه
از راهنمایی شما ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام
در مورد بخش شغل, آیا نوشتن تمام شغلها هر چند کوتاه اجباریه؟ سابقه بیمه برا روز مصاحبه نیازه؟ یعنی از هر جا بیمه رد شده باید قبلش تو این فرم نوشته باشیم یا فقط اصلی ها را؟
ممنون
علی
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز .من سه تا سوال داشتم
1) دیپلم کار و دانش رشته کامپیوتر گرافیک
2) دیپلم تجربی
3) فوق دیپلم (کاردانی اطاق عمل ) معنیشون چی میشه
با تشکر از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 19:14)satanicboy1 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 15:27)Hagh81 نوشته:  تاريخ انقضاي كارت ملي كه گذشته!

کارت ملی رو به همراه یک عکس ۳*۴ ببرید دفاتر پیشخوان دولت بگید برای ترجمه میخواهید تعویض کنید ، من دادم تعویض گفت ۱ ماه میاد .

دوست عزیز کارت ملی نیاز نیست فقط همونی که هست ترجمه کنید.چرا به خودتون زحمت میدین اخه
تشکر کنندگان: m007 ، bia2mob
(2014-05-22 ساعت 18:44)aminuga نوشته:  سلام
در مورد بخش شغل, آیا نوشتن تمام شغلها هر چند کوتاه اجباریه؟ سابقه بیمه برا روز مصاحبه نیازه؟ یعنی از هر جا بیمه رد شده باید قبلش تو این فرم نوشته باشیم یا فقط اصلی ها را؟
ممنون
علی

دوست عزیز اگه خیلی زیاده.چند تاش رو بنویس فقط مواظب باش تاریخ هاش ون بهم بخوره.در مورد اینا هم مدرکی داشته باشین بهتره نکنه یه وقت افیسر بخواد
تشکر کنندگان: m007 ، bia2mob
سلام دوستان عزیز .من سه تا سوال داشتم
2) دیپلم تجربی
با تشکر از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
سلام نمیدونم چی شد انجمن خوابش برده مثل اینکه همه جوابها رو گرفتن اما من هنوز درگیر جوابها هستم
معنی این چی میشه ؟
Do you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security?
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: m007
(2014-05-22 ساعت 15:54)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 15:52)behrayan نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 14:50)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 13:34)behrayan نوشته:  سلام . الان سوالی برام پیش اومد من تنها فرزندم زمان ارسال فرم اولیه لاتاری بالای 21 سال بود و به همین خاطر در فرم نیاوردمش ولی در قسمت باکس تعداد فرزند بجای اینکه جایش را خالی بگزارم ( optional ) عدد 0 گذاشتم
الان مشکلی پیش میاد ؟

نه ولی تو فرم 260 واردش کن

ممنون از جوابتون اما قبل از شما یکی از دوستان گفت ممکنه مشکل پیش بیاد و بهتره با KCC مکاتبه کنی
بلاخره کدومش !؟

خب به نظر من وارد فرم کن.همچنین می تونی با KCC مکاتبه کنی.
چون اگه وارد نکنه وقتی افیسر ببینه بچه داری و وارد نکردی فکر می کنه حتما مشکلی داره.

ولی با KCC هم مکاتبه کن به احتمال زیاد اونم میگه وارد کن
هم چنین اگر بچتون دیگه با شما زندگی نمی کنه و نمی خواد بیاد اینجوری پر کن (چون بالای 21 سال هست مدرک اینکه با شما زندگی نمی کنه نمی خواد به نظر من)

Number of Children: _______________________ تعداد بچه ها
Child Name (1): _______________________ نام فرزند (1)
Date of Birth: _______________________ تاریخ تولد فرزند
City of Birth: _______________________ شهر محل تولد فرزند
State of Birth: _______________________ ایالت محل تولد فرزند
Country/Region of Birth: _______________________ کشور یا ناحیه محل تولد فرزند
Does this child live with you? Yes No آیا این فرزند با شما زندگی میکنه؟ بله خیر
Address: _______________________ ادرس فرزند
City: _______________________ شهر فرزند
State/Province: _______________________ ایالت یا استان فرزند
Postal Zone/ZIP Code: _______________________ منطقه پستی /کد پستی فرزند
Country/Region: _______________________ کشور /منطقه فرزند
Is this child immigrating to the U.S. with you? Yes No ایا این فرزند با شما به آمریکا مهاجرت می کند؟ بله خیر
Is this child immigrating to the U.S. at a later date to join you? Yes [b]No ایا این فرزند بعدا برای پیوستن به شما به آمریکا مهاجرت می کند؟ بله خیر[/b]

خوب دوست من اکثرا بعدا بچه هاشون رو میبرند دیگه
حالا اگه no بزنیم مگه یه جورایی دروغ نمیشه؟ و حالا دروغش به کنار بعدا بخوان برامون اقدام کنند شاید دیگه اجازه ندن؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 20:34)hamed shayan نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 15:54)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 15:52)behrayan نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 14:50)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 13:34)behrayan نوشته:  سلام . الان سوالی برام پیش اومد من تنها فرزندم زمان ارسال فرم اولیه لاتاری بالای 21 سال بود و به همین خاطر در فرم نیاوردمش ولی در قسمت باکس تعداد فرزند بجای اینکه جایش را خالی بگزارم ( optional ) عدد 0 گذاشتم
الان مشکلی پیش میاد ؟

نه ولی تو فرم 260 واردش کن

ممنون از جوابتون اما قبل از شما یکی از دوستان گفت ممکنه مشکل پیش بیاد و بهتره با KCC مکاتبه کنی
بلاخره کدومش !؟

خب به نظر من وارد فرم کن.همچنین می تونی با KCC مکاتبه کنی.
چون اگه وارد نکنه وقتی افیسر ببینه بچه داری و وارد نکردی فکر می کنه حتما مشکلی داره.

ولی با KCC هم مکاتبه کن به احتمال زیاد اونم میگه وارد کن
هم چنین اگر بچتون دیگه با شما زندگی نمی کنه و نمی خواد بیاد اینجوری پر کن (چون بالای 21 سال هست مدرک اینکه با شما زندگی نمی کنه نمی خواد به نظر من)

Number of Children: _______________________ تعداد بچه ها
Child Name (1): _______________________ نام فرزند (1)
Date of Birth: _______________________ تاریخ تولد فرزند
City of Birth: _______________________ شهر محل تولد فرزند
State of Birth: _______________________ ایالت محل تولد فرزند
Country/Region of Birth: _______________________ کشور یا ناحیه محل تولد فرزند
Does this child live with you? Yes No آیا این فرزند با شما زندگی میکنه؟ بله خیر
Address: _______________________ ادرس فرزند
City: _______________________ شهر فرزند
State/Province: _______________________ ایالت یا استان فرزند
Postal Zone/ZIP Code: _______________________ منطقه پستی /کد پستی فرزند
Country/Region: _______________________ کشور /منطقه فرزند
Is this child immigrating to the U.S. with you? Yes No ایا این فرزند با شما به آمریکا مهاجرت می کند؟ بله خیر
Is this child immigrating to the U.S. at a later date to join you? Yes [b]No ایا این فرزند بعدا برای پیوستن به شما به آمریکا مهاجرت می کند؟ بله خیر[/b]

خوب دوست من اکثرا بعدا بچه هاشون رو میبرند دیگه
حالا اگه no بزنیم مگه یه جورایی دروغ نمیشه؟ و حالا دروغش به کنار بعدا بخوان برامون اقدام کنند شاید دیگه اجازه ندن؟

دوست عزیز اینا نظر منه .شما می تونید بزنید بله.این کپی اون پست بالایی هست.چون برای ایشون تحت سرپرستی نیست و نمی تونه بگه می برم.
همچنین من در خط اول این رو نوشتم:هم چنین اگر بچتون دیگه با شما زندگی نمی کنه و نمی خواد بیاد اینجوری پر کن
تشکر کنندگان: hamed shayan ، bia2mob
(2014-05-22 ساعت 20:19)sunn789 نوشته:  سلام نمیدونم چی شد انجمن خوابش برده مثل اینکه همه جوابها رو گرفتن اما من هنوز درگیر جوابها هستم
معنی این چی میشه ؟
Do you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security?

خب این سوال اخر بخشSocial Security Number Information هست
آیا شما اطلاعات این فرم را به وزارت امنیت داخلی، اداره تامین اجتماعی، و دیگر آژانس های دولتی امریکا برای برای صدور و اجازه شماره و کارت تامین اجتماعی میدهید؟ بله خیر
جواب این سوال رو بله بزنید
تشکر کنندگان: sunn789 ، m007
(2014-05-22 ساعت 19:27)litho نوشته:  سلام دوستان عزیز .من سه تا سوال داشتم
2) دیپلم تجربی
با تشکر از راهنماییتون

سلام
اگه کاردانش رو Vocationalمعنی کنیم و معنی گرافیک این باشه:Graphic
( دوستانی که رشتشون زبانه ترجمه ش ایا درسته؟)
1- دیپلم کاردانش: Vocational diploma
دیپلم کاردانش کامپیوتر:
cours of study:COMPUTER SCIENCE
degree:Vocational diploma
دیپلم کاردانش گرافیک:
cours of study:Graphic
degree:Vocational diploma

2-دیپلم تجربی:
cours of study:Experimental science
degree:academic diploma

3- اگه معنی تکنسین اطاق عمل این باشه:Operating room technician
( دوستانی که رشتشون زبانه ترجمه ش ایا درسته؟)
کاردانی تکنسین اطاق عمل:
cours of study:Operating room technician
degree:Associate Degree
تشکر کنندگان: m007
(2014-05-22 ساعت 18:15)kiamehr نوشته:  دوستان سلام. خواهش میکنم کمکم کنین
1- در پر کردن اطلاعات سربازی همسرم باید رسته 33 و درجه ستوان یکم را چه ترجمه کنم؟
2-ما یک سری ترجمه داریم مال سال ۲۰۱۰ هست مربوط به شناسنامه و مدارک تحصیلی و ترجمه سند خونه و ازدواج . میشه این ترجمه ها رو استفاده کرد یا اینکه همشون باید جدید باشن. فک کنم خونه و ازدواج باید تاریخش جدید باشه
از راهنمایی شما ممنونم

1 - به نظر من:

Have you ever served in the military? Yes No آیا تا به حال در ارتش خدمت کرده اید؟ بله خیر
Name of Country/Region: نام کشور/ناحیه
Branch of Service: رسته یا شاخه خدمت(اینجا جایی رو که خدمت کرده بنویسه.مثلا نیروی زمینی سپاه)
Rank/Position: _ رتبه / سمت
Military Specialty: _ تخصص نظامی(مثل درست کردن یا خنثی کردن بمب)
Date of Service From:_ تاریخ شروع خدمت
Date of Service To:_ تاریخ خاتمه خدمت
این هم معنی درجه های نظامی به انگلیسی

2-اگه تغییری در مدرک اصلی ایجاد نشده قبوله البته می تونی ببری پیش یه مترجم اونم با تاریخ جدید تایید کنه
تشکر کنندگان: kiamehr ، سوین
سلام ، من دیپلمم را 45 سال پیش به صورت متفرقه ( یعنی بدون نامنویسی در دبیرستان خاصی ) اخذ کردم و لیسانسم را41 سال پیش گرفتم ، وقتی کسی لیسانس داره یعنی دیپلم داشته که تونسته مدرک کارشناسی بگیره، بهمین دلیل در قسمت مدرک تحصیلی عدد 1 را نوشتم، کسانیکه تجربه مصاحبه را دارید آیا اینمورد را آفیسر ها حساسیت نشان می دهند.( بازنشسته دولت و 65 سالمه و فرمم را سابمیت کرده ام).
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 21:26)kaamiran نوشته:  سلام ، من دیپلمم را 45 سال پیش به صورت متفرقه ( یعنی بدون نامنویسی در دبیرستان خاصی ) اخذ کردم و لیسانسم را41 سال پیش گرفتم ، وقتی کسی لیسانس داره یعنی دیپلم داشته که تونسته مدرک کارشناسی بگیره، بهمین دلیل در قسمت مدرک تحصیلی عدد 1 را نوشتم، کسانیکه تجربه مصاحبه را دارید آیا اینمورد را آفیسر ها حساسیت نشان می دهند.( بازنشسته دولت و 65 سالمه و فرمم را سابمیت کرده ام).
یعنی هیچ مدرک دیپلمی ندارید و ننوشتید؟
در کل اشکالی نداره روز مصاحبه اگر افیسر پرسید می تونید بهش جواب بدید و شرایطتو نو بگین و قانعش کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان