کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2015-01-02 ساعت 22:57)Iaccept نوشته:  سلام ب دوستان گرامی
آقا من یه سوال داشتم برا تمکن مالی
۱.اگه سند ماشین بخوایم ترجمه کنیم همون برگه سبزو میشه ترجمه کرد یا حتما بایستی سند اصلی باشه؟؟؟
سند اصلی ب نام کسی دیگس :-(
آخه میخام پرایدومو نفروشم Smile
۲.بعد این سند با یه تمکن ۱۰ هزار دلاری از بانک کافیه؟!؟؟
۳.بعد نوع بانکم مهمه ؟!؟ من امروز رفتم بانکم ( بانک رسالت) گفت میدیم انگلیشم میدیم، نوپروبلم Smile
در ضمن من سینگلم Smile
ممنون

باسلام
ضمن احترام به نظر تک تک دوستان و پیشکسوتان
شما اگه فقط یک نفر هستین و میتونین تمکن 10 هزار دلاری بگیرید فک نمیکنم که دیگه نیازی به ترجمه سند ماشین و این چیزا باشه . مگه خط فقر ام ری کا چقده که شما بخاین علاوه بر 10 هزار دلار که میشه تقریبا 33 میلیون تومن سند ماشینو این جیزا ببرید دوست عزیز؟
همون مقدار کافیه . والا ما دونفر بودیم و تمکن تقریبا 72 تومن بردیم هیچ مشکلی هم نداشت و ایرادی نگرفتن
از طرفی دوستان پیشکسوت توصیه میکنن که تمکن بالا بردن هم ممکنه باعث حساسیت افیسر هم بشه
باز هم تصمیم با خودتونه دوست عزیز
موفق باشید
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: rbrb-2015
با سلام خدمت دوستان
ما دو نفر هستیم چقدر باید تمکن مالی داشته باشیم؟ از بانک بگم چه فرمی بده که نشون بده؟ آیا دو تا حساب میشه نشون داد؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-21 ساعت 10:42)nima24 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ما دو نفر هستیم چقدر باید تمکن مالی داشته باشیم؟ از بانک بگم چه فرمی بده که نشون بده؟ آیا دو تا حساب میشه نشون داد؟
سلام
لينك زير رو مطالعه بفرماييد (پست شماره ٢ همين تاپيك) كليه اطلاعات لازم رو بهداد جان زحمت كشيدن و نوشتن:

http://www.mohajersara.com/thread-7064-p...#pid524558
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
سلام
من رفتم امروز تمکین مالی از بانک ملت گرفتم دیدم debit , credit رو هم زده برای 180 روزقبل ، بعد بهش میگم چرا اینارو زدی من فقط موجودی میخوام
میگه ما همچین گزارشی نداریم
دوستان این درست هست یا نه؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

(2015-01-31 ساعت 12:32)satan نوشته:  سلام
من رفتم امروز تمکین مالی از بانک ملت گرفتم دیدم debit , credit رو هم زده برای 180 روزقبل ، بعد بهش میگم چرا اینارو زدی من فقط موجودی میخوام
میگه ما همچین گزارشی نداریم
دوستان این درست هست یا نه؟

میشه با حذف مشخصات، عکس نامه ای که بهتون دادن اینجا بذارید؟
منم میخوام نامه تمکن رو از بانک ملت بگیرم.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
بانک ملت از این بازیها در میاره. مبلغ رو ببرید یک بانک خصوصی براتون راحت تمکن میزنند.
بانک دولتی همینه دیگه!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، satan ، m.ghoreishi
من امکاناتش رو ندارم عکس بزارم ولی یه برگه است به انگلیسی که مهر برجسته هم خورده با مشخصات زیر
credit balance of irr 1655693012
debit: irr 131443200
credit : irr 1787120000
این دو تا اخری نمی دونم چی هست من همون مبلغ اولی و ریختم به حساب البته یه تاریخ هم داره که شروع و پایان داره که جمعش و زده 183 روز

اگر این دو تای آخری یعنی گردش حساب این و نبرم
دوستانی که مطلع هستند نظر بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم همینجا اضافه کنم که الان رفتم بانک پاسارگاد یک تمکین مالی دیگه گرفتم و توش فقط موجودی زده با تاریخ افتتاح حساب ولی شکل و شمایل این خیلی بهتر و یه هولوگرام هم داره
بنظرتون کدوم رو بدم؟ ملت یا پاسارگاد
اینم بگم که واسه هر برگه تمکین مالی 6500 تومان کارمزد میگیرن هر دو تا بانک اینجوری بود
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، m.ghoreishi
(2015-01-31 ساعت 13:25)satan نوشته:  من امکاناتش رو ندارم عکس بزارم ولی یه برگه است به انگلیسی که مهر برجسته هم خورده با مشخصات زیر
credit balance of irr 1655693012
debit: irr 131443200
credit : irr 1787120000
این دو تا اخری نمی دونم چی هست من همون مبلغ اولی و ریختم به حساب البته یه تاریخ هم داره که شروع و پایان داره که جمعش و زده 183 روز

اگر این دو تای آخری یعنی گردش حساب این و نبرم
دوستانی که مطلع هستند نظر بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم همینجا اضافه کنم که الان رفتم بانک پاسارگاد یک تمکین مالی دیگه گرفتم و توش فقط موجودی زده با تاریخ افتتاح حساب ولی شکل و شمایل این خیلی بهتر و یه هولوگرام هم داره
بنظرتون کدوم رو بدم؟ ملت یا پاسارگاد
اینم بگم که واسه هر برگه تمکین مالی 6500 تومان کارمزد میگیرن هر دو تا بانک اینجوری بود

سپاس از توضیحاتتون،
با توجه به مشخصاتی که میگید، به نظرم بهتره تمکن مالی پاسارگاد رو ارائه بدید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: satan
با سلام خدمت دوستان
من سال گذشته هم نامه بانک رو گرفته بودم هم سند خونه و ماشین رو ترجمه کردم و فقط نامه بانک رو خواست و بنظرم دوستان پول رو تو یک حساب بریزن و از یک حساب نامه بگیرند بهتره
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، babak12 ، laleht ، m.ghoreishi
سلام
نامه ی بانک اگر تاریخش 2 ماه قبل از مصاحبه باشه ایراد داره؟ من حسابم توی ایرانه ولی خودم 2 ماه قبلش از ایران میرم! حالا نمیدونم قبل از رفتن ، گواهی حساب رو بگیرم یا اینکه مجبورم برگردم ایران و اینکارو بکنم . ممکنه بشه یه نفر دیگه از طرف من این گواهی رو از بانک بگیره؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
کیس نامبر: 2015AS5XXX . سفارت: آنکارا . ارسال اولیه فرم ها: 20 می . ارسال فرم ها بعد از آنلاک : 22 آگوست ، کارنت: 13آوریل ، مصاحبه : 9 جون ، دریافت ویزا یک ضرب
تشکر کنندگان:
اگر دلیل قانع کننده ای دارید که نمیتونستید دیرتر بگیرید (که دارید) مشکلی نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: farslm
(2015-02-08 ساعت 13:05)farslm نوشته:  سلام
نامه ی بانک اگر تاریخش 2 ماه قبل از مصاحبه باشه ایراد داره؟ من حسابم توی ایرانه ولی خودم 2 ماه قبلش از ایران میرم! حالا نمیدونم قبل از رفتن ، گواهی حساب رو بگیرم یا اینکه مجبورم برگردم ایران و اینکارو بکنم . ممکنه بشه یه نفر دیگه از طرف من این گواهی رو از بانک بگیره؟

به هیچ کس جز صاحب حساب نمیدن مگر اینکه پارتی داشته باشی Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-02-08 ساعت 16:01)laleht نوشته:  

به هیچایوایجز صاحب حساب نمیدن مگر اینکه پارتی داشته باشی Wink

اشتباه کردید. به شرط داشتن وکالت محضری میشه. اما خب وقتی که دلیل منطقی دارید مگر مازوخیست داشته باشید که اینقدر دنبال دردسر باشیدWink
تشکر کنندگان: farslm ، laleht ، AliReza.Sh
(2015-02-08 ساعت 18:47)behdadK نوشته:  

اشتباه کردید. به شرط داشتن وکالت محضری میشه. اما خب وقتی که دلیل منطقی دارید مگر مازوخیست داشته باشید که اینقدر دنبال دردسر باشیدWink
والا تابستان به من بانك پارسيان گفت وكالت محضرى نميشه مگه اينكه وكالت تو خود بانك قبلا داده باشين كه من گفتم اگه فرصت باشه كه ايشون بيان بانك وكالت بدن كه خوب همون لحظه در خواست تمكن ميدن Big Grin واسه همين با اطمينان گفتم به هيچ كس جز صاحب حساب نميدن Tongue
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: farslm
(2015-02-08 ساعت 19:50)laleht نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 18:47)behdadK نوشته:  

والا تابستان به من بانك پارسيان گفت وكالت محضرى نميشه مگه اينكه وكالت تو خود بانك قبلا داده باشين كه من گفتم اگه فرصت باشه كه ايشون بيان بانك وكالت بدن كه خوب همون لحظه در خواست تمكن ميدن Big Grin واسه همين با اطمينان گفتم به هيچ كس جز صاحب حساب نميدن Tongue

ممنون از جوابتون

پس اگه بشه وکالت تو خود بانک داد که خوبه ! چون من قبل از رفتن میتونم به یه نفره دیگه وکالت بدم اگه لازم بشه. مرسی Smile
کیس نامبر: 2015AS5XXX . سفارت: آنکارا . ارسال اولیه فرم ها: 20 می . ارسال فرم ها بعد از آنلاک : 22 آگوست ، کارنت: 13آوریل ، مصاحبه : 9 جون ، دریافت ویزا یک ضرب

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان