کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام دوستان ما که سفارتمون ایروان هستش و نیاز نیست مدارکمون رو دوهفته زودتر بفرستیم .. باز همون یک ماه مونده به مصاحبه تمکن مالی رو جور کنیم کافیه؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 16:12)hilda60 نوشته:  سلام دوستان ما که سفارتمون ایروان هستش و نیاز نیست مدارکمون رو دوهفته زودتر بفرستیم .. باز همون یک ماه مونده به مصاحبه تمکن مالی رو جور کنیم کافیه؟

سلام
بله مشکلی نیست. اصلا میتوانید یک هفته قبل از رفتن تهیه کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-02-09 ساعت 17:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-09 ساعت 16:12)hilda60 نوشته:  سلام دوستان ما که سفارتمون ایروان هستش و نیاز نیست مدارکمون رو دوهفته زودتر بفرستیم .. باز همون یک ماه مونده به مصاحبه تمکن مالی رو جور کنیم کافیه؟

سلام
بله مشکلی نیست. اصلا میتوانید یک هفته قبل از رفتن تهیه کنید

ممنون‏ ‏از‏ ‏پاسختون....‏ ‏پس‏ ‏بین‏ ‏یک‏ ‏هفته‏ ‏تا‏ ‏یک‏ ‏ماه‏ ‏مونده‏ ‏به‏ ‏مصا‏ حبه‏ ‏هیچ‏ ‏فرقی‏ ‏نداره‏ ‏مرسی..‏ ‏
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
یا یک روز! میگن از یک ماه بیشتر نشه که آفیسر شک کنه اما کمتر از 1 ماه هرچقدر شد فرقی نداره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، HERMES7
سلام دوستان ما فردا به امید خدا میخواییم بریم نامه تمکن مالی بگیریم میشه کمک کنید و ببینید اطلاعاتم (البته با کمک از سایت خوب مهاجرسرا) درسته؟؟؟
یک سری یا دو سری باشه .
بصورت لاتین باشه
سربرگ و مهر برجسته بانک داشته باشه
شامل :
موجودی شخص در تاریخ روزی که از بانک نامه رو میگیریم باشه و بصورت ریال و دلار باشه (راستی ریال و تومان فرقی میکنه؟؟؟ نرخ آزاد و دولتی چطور؟؟؟ آزاد باشه یا دولتی؟؟؟)
تاریخ افتتاح حساب
مشخصات فرد برنده
تاریخ روزی که نامه را درخواست دادیم
بدون گردش حساب باشه (برای ایروان هم نباید گردش داشته باشیم درسته؟؟؟)
موجودیم هم بصورت رند نباشه بهتره درسته؟
ممنون میشم سوالاتم رو پاسخ بدید...
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
کسی به ما یاری نمیرساند؟؟؟!!!!
Sad Sad
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-23 ساعت 20:30)hilda60 نوشته:  سلام دوستان ما فردا به امید خدا میخواییم بریم نامه تمکن مالی بگیریم میشه کمک کنید و ببینید اطلاعاتم (البته با کمک از سایت خوب مهاجرسرا) درسته؟؟؟
یک سری یا دو سری باشه .
بصورت لاتین باشه
سربرگ و مهر برجسته بانک داشته باشه
شامل :
موجودی شخص در تاریخ روزی که از بانک نامه رو میگیریم باشه و بصورت ریال و دلار باشه (راستی ریال و تومان فرقی میکنه؟؟؟ نرخ آزاد و دولتی چطور؟؟؟ آزاد باشه یا دولتی؟؟؟)
تاریخ افتتاح حساب
مشخصات فرد برنده
تاریخ روزی که نامه را درخواست دادیم
بدون گردش حساب باشه (برای ایروان هم نباید گردش داشته باشیم درسته؟؟؟)
موجودیم هم بصورت رند نباشه بهتره درسته؟
ممنون میشم سوالاتم رو پاسخ بدید...

ماشالا خودتون استادين و همه مراحل رو درست نوشتين، طبق توصيه دوستان ٢ سرى باشه بهتره، اخرين موجودى باشه و بانك معمولا به ريال ميده(فرقى نداره) افيسرها از چند نرخى بودن ارز در ايران مطلع هستن و قيمتها رو دارن پس اين موضوع هم زياد مهم نيست، مشخصات صاحب حساب مهمه كه بايد حساب متعلق به نفر اصلى كيس باشه نه همراه ايشون، بدون گردش باشه،سفارتش فرقى نميكنه كجا باشه، مواردى كه اشاره نكردم صحيح بودن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، AliReza.Sh
یه پرسش مهم:
اگه نتونیم کو اسپانسرCo-sponsor پیدا کنیم میتونیم مدارک تمکن مالی خود را به سفارت ارایه کنیم؟
و توضیح بدیم که خودمان توانایی مالی داریم؟
آیا از دوستان هست که تجربه مشابهی داشته باشه؟
من یه چنین وضعیتی برام پیش آمدهSad
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان:
(2015-02-24 ساعت 13:47)masmori نوشته:  یه پرسش مهم:
اگه نتونیم کو اسپانسرCo-sponsor پیدا کنیم میتونیم مدارک تمکن مالی خود را به سفارت ارایه کنیم؟

این سوال یعنی شما اصلا این تاپیک رو مطالعه نکردین چون پاسخ کامل توی این تاپیک هست دوست عزیز
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، masmori

سلام هيچ مشکلي ايجاد نميشه ما هم اسپانسر نداشتيم و تمکن مالي نشون داديم آفيسر ايرادي نگرفت نگران نباشيد.
يه دوست که مصاحبش همزمان با ما بود هم فقط پرينت بانکي ارائه داد و ويزاي يک ضرب گرفت.
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، masmori
(2015-02-24 ساعت 14:34)Leila18 نوشته:  

سلام هيچ مشکلي ايجاد نميشه ما هم اسپانسر نداشتيم و تمکن مالي نشون داديم آفيسر ايرادي نگرفت نگران نباشيد.
يه دوست که مصاحبش همزمان با ما بود هم فقط پرينت بانکي ارائه داد و ويزاي يک ضرب گرفت.

دقيقا
كافيه شما اگه پول كافي هم نداشته باشين
تو بانكهايي مثل پاسارگارد ملي وملت اگه حساب دارين با توجه به خط فقر تو آمريكا معدل رياليشو بزارين ، نامه تمكن مالي بگيرين و بعدش پولتونو در بيارين همونو ببرين سفارت كافيه . اسپانسر دردسرش زياده
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: masmori
درود.ما به یه مشکلی در خصوص دریافت نامه تمکن از بانک تجارت برخوردیم و اون این که شعبه میگه روند پیگیری و دریافت نامه تمکن ممکنه 3 تا 4 هفته طول بکشه.اصولا گویا قصد بر عدم انجام کاره.ما در شهرستان هستیم و راه حل دیگه شون اینه که نامه درخواست رو دستی خودمون ببریم خزانه داری و از اونجا پیگیری کنیم که با توجه به روحیه حاکم بر این بانک فکر نمی کنم اونجا هم همکاری ویژه ای داشته باشن.مصاحبه ما 5 فروردینه و طبیعتا تا قبل از عید باید نامه رو بگیریم.من به بانک پاسارگاد مراجعه کردم و اونا گفتن که در یک روز می تونن گواهی تمکن رو صادر کنن.اما ما باید تازه حساب باز کنیم و پول رو منتقل کنیم و طبیعتا اگه گردش حساب یا تاریخ افتتاح رو ذکر کنن مشخص میشه که حساب، تازه باز شده.به نظر شما از مسیر بانک تجارت پیگیری کنم یا بانک پاسارگاد.
ممنون
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
بنظرم یه روز وقت بزارین ببینید از همون تجارت میشه گرفت یا نه؟ اگه نشد منتقل کنید به پاسارگاد و اونجا بگیرید .
روز مصاحبه هم به افیسر بگید حسابتون رو تغییر دادین چون این بانک خیلی طول میکشید نامه بده.
تشکر کنندگان: laleht ، HTQ
(2015-03-04 ساعت 13:07)HTQ نوشته:  درود.ما به یه مشکلی در خصوص دریافت نامه تمکن از بانک تجارت برخوردیم و اون این که شعبه میگه روند پیگیری و دریافت نامه تمکن ممکنه 3 تا 4 هفته طول بکشه.اصولا گویا قصد بر عدم انجام کاره.ما در شهرستان هستیم و راه حل دیگه شون اینه که نامه درخواست رو دستی خودمون ببریم خزانه داری و از اونجا پیگیری کنیم که با توجه به روحیه حاکم بر این بانک فکر نمی کنم اونجا هم همکاری ویژه ای داشته باشن.مصاحبه ما 5 فروردینه و طبیعتا تا قبل از عید باید نامه رو بگیریم.من به بانک پاسارگاد مراجعه کردم و اونا گفتن که در یک روز می تونن گواهی تمکن رو صادر کنن.اما ما باید تازه حساب باز کنیم و پول رو منتقل کنیم و طبیعتا اگه گردش حساب یا تاریخ افتتاح رو ذکر کنن مشخص میشه که حساب، تازه باز شده.به نظر شما از مسیر بانک تجارت پیگیری کنم یا بانک پاسارگاد.
ممنون

کدوم شهرستان ؟
روال بانک تجارت اینه که نامه معرفی رو میده بخش اینترنشال که معمولا تو شعبه مرکزی مستقر هست و همان موقع تا یکی دو ساعت صادر میکنن بهشون بپرسین میشه در تهران اقدام کنین ؟
اگه نشد راه رضا جان رو برین پاسارگاد باز کنین ولی به آفیسر توضیح بدین چرا تاریخ افتتاح حساب جدیده
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HTQ
دوستان ۱۰ هزار دلار کافیه برای یک نفر؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان