کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2015-03-05 ساعت 01:12)tara2005 نوشته:  دوستان ۱۰ هزار دلار کافیه برای یک نفر؟

ببینید دوست عزیز مبلغ نرمال برای یکنفر حدود 15 هزار دلاره حالا شما با 10 هزارتا برید نمیشه گفت نقص مدرک میخوری و نه میشه گفت افیسر چه برخوردی میکنه چون این موضوع کاملا به نظر افیسر و البته قوانین تعریف شده برای ایشون بستگی داره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-02-24 ساعت 14:31)laleht نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 13:47)masmori نوشته:  یه پرسش مهم:
اگه نتونیم کو اسپانسرCo-sponsor پیدا کنیم میتونیم مدارک تمکن مالی خود را به سفارت ارایه کنیم؟
و توضیح بدیم که خودمان توانایی مالی داریم؟
آیا از دوستان هست که تجربه مشابهی داشته باشه؟
من یه چنین وضعیتی برام پیش آمدهSad

این سوال یعنی شما اصلا این تاپیک رو مطالعه نکردین چون پاسخ کامل توی این تاپیک هست دوست عزیز

چرا تاپیک را خواندم از دوستان هم بابت پرسش تکراری عذر خواهی می کنم و البته تشکر از دوستان که پاسخ دادن اما یک نکته باریک تر از مو اینجاست که احتمالا ربطی به این تاپیک نداره اما گفتنش بد نیست:
برای گروه F4 اساسا self sponsor وتمکن معنی نداره و قبول نمی کنندبرخلاف برندگان لاتاری و دوم اینکه:
برای گروه اخیر asset خود فرد میتونه در شرایطی جایگزین بشه
با آرزوی موفقیت برای همگی
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: laleht
دوستان يك موضوعي هست كه خواستم مطرح كنم
من چند روز پيش تو بانك سامان دلار گذاشتم و فرداش بهم زنگ زدند كه بيا دلارهاتو بردار چون ممكنه موقعي كه خواستي برداشت كني دلار موجود نباشه و يورو يا ريال مجبور شيم بدهيم.و الانم داشتند به كسايي كه از قبل دلار گذاشته بودند يورو پس ميدادند.
منم مجبور شدم دلارهامو بردارم و برم يك بانك ديگه كه گفت قطعا دلار پس خواهند داد بزارم.
حالا اگه كسي تو بانك سامان دلار گذاشته و به زودي ميخوات برداشت كنه حواسش باشه.
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، barfi1 ، HERMES7 ، AliReza.Sh
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان عزیز
دوستان، این تصویر نامه ی تمکن مالی که گذاشتین تو سایت، یه قسمت داره که نوشته credit balance as of today ، منظورش چی هست؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 12:03)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان عزیز
دوستان، این تصویر نامه ی تمکن مالی که گذاشتین تو سایت، یه قسمت داره که نوشته credit balance as of today ، منظورش چی هست؟

یعنی موجودی تا این لحظه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، samirakn
وای الان بانک دی بودم اشکم در اومد
یعنی گند میزنن تو نامه تمکن مالی در حد تیم ملی
سه بار پرینت گرفت و پاره کرد یه بار تاریخ نداشت یه بار کوتاه مدت و طولانی مدت رو جابجا زده بود ...................................
از دی نامه میگیرین همه چیز رو خط به خط کنترل کنین
هر چی بانک پاسارگاد و پارسیان ماه عمل میکنن بانک دی گلاب به روتون
کلافه شدم سرم درد گرفت
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، hilda60 ، HERMES7 ، miyu
واقعا گنده ! تازه سیستمشون اپدیت شده!
من سال اولی که باز شدم رفتم
یعنی هر وقت کار داشتم مخم یه بار پیاده میشد!
(2015-03-05 ساعت 21:41)tandis_n_m نوشته:  دوستان يك موضوعي هست كه خواستم مطرح كنم
من چند روز پيش تو بانك سامان دلار گذاشتم و فرداش بهم زنگ زدند كه بيا دلارهاتو بردار چون ممكنه موقعي كه خواستي برداشت كني دلار موجود نباشه و يورو يا ريال مجبور شيم بدهيم.و الانم داشتند به كسايي كه از قبل دلار گذاشته بودند يورو پس ميدادند.
منم مجبور شدم دلارهامو بردارم و برم يك بانك ديگه كه گفت قطعا دلار پس خواهند داد بزارم.
حالا اگه كسي تو بانك سامان دلار گذاشته و به زودي ميخوات برداشت كنه حواسش باشه.
اصلا تو بانک نزارین !
بزارین دریافتش با خداست! اولش میگن میدیم ولی بعد هزارتا داستان
یه بار این بلا سر ما اومد! لای مکتا خدایی بهتر است.
ولی بهترین حالت صندوق اماناته بانکه بیخیال سود و اینا!
تشکر کنندگان: hilda60 ، tandis_n_m ، Rock
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، من خودم برنده ي اصلی هستم، سوالم اين که نامه ي تمکن یه بار به نام من گرفته بشه، و بعد پول رو جابجا کنیم ، و به نام همسرم هم بگیریم? یعنی باید پول تقسيم بشه بین ما دو نفر و دو نامه ي جدا بگیریم?
یا این که دو نسخه و هر دو نسخه به نام من?
2. حدود 70 میلیون برا دو نفر مناسب هس?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 21:19)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، من خودم برنده ي اصلی هستم، سوالم اين که نامه ي تمکن یه بار به نام من گرفته بشه، و بعد پول رو جابجا کنیم ، و به نام همسرم هم بگیریم? یعنی باید پول تقسيم بشه بین ما دو نفر و دو نامه ي جدا بگیریم?
یا این که دو نسخه و هر دو نسخه به نام من?
2. حدود 70 میلیون برا دو نفر مناسب هس?

ضمن كسب اجازه از استاديد محترم
نامه تمكن مالي فقط به نام خودتون كه برنده اصلي هستيد كافيه. اگه بتونيد براي هر نفر ١٥٠٠٠ دلار داشته باشيد در يك حساب بهتره. اين طور كه مي فرماييد الان براي هر نفر ١٠٠٠٠ دلار مي خواهيد نشون بديد. من جور كردن اين مبلغ براي خودم هم كه كيسم چهار نفره ست يه مقدار سخته. اما هر چي مي تونيد تلاش كنيد. به نفعتونه.
براي ما هم دعا كنيد

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

ميزان حدودى تمكن مالى كه به سفارت نشان دهيم را از اين جدول ميشه درآورد
١٢٥٪ بالاى خط فقر امريكا براى سال ٢٠١٥
تعداد افراد خانواده / درامد ساليانه
١ / ١٤٧١٣ دلار
٢ / ١٩٩١٣ دلار
٣ / ٢٥١١٣ دلار
٤ / ٣٠٣١٣ دلار
٥ / ٣٥٥١٣ دلار
٦ / ٤٠٧١٣ دلار
٧ / ٤٥٩١٣ دلار
٨ / ٥١١١٣ دلار
به ازاء هر نفر كه به خانواده اضافه شود بايد مبلغ ٥٢٠٠ دلار به اعداد جمع زد
تشکر کنندگان: taba60
خوب لاله خانم يكم توضيح بديد لطفاً ببينيم اين چيه؟؟؟

❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 21:55)1362amin1362 نوشته:  خوب لاله خانم يكم توضيح بديد لطفاً ببينيم اين چيه؟؟؟

نميدونم چرا چپ و چا افتاد Big Grin
مثلا يك خانواده ٣ نفرى بايد حداقل ٢٥١١٣ دلار موجودى نشون بدن كه يعنى تا تقريبا يك سال اگه شغل پيدا نكردن بتونن با حداقل إمكانات سر كنن
https://www.federalregister.gov/articles...elines#t-1
اين لينك هم هست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گل مهاجرسرایی
1.دوستان یکی از استرس های من تمکن مالی هست ،من میتونم پرینت از بانک انصار بگیرم تا سقف70میلیون تومان
سوالم اینه که حتی یه روزم نمیتونم پولو تو حساب نگه دارم چون دارم قرض میکنم.متصدی بانک میگفت اینکه تو این پولو یه روزه میریزی و برداشت میکنی تو پرینت نشون میده(بخاطر معدل حساب و ازاین حرفا که من نفهمیدم) این درسته؟ و آیا اینکار مشکل نداره؟ سفارت نفهمه بیچاره شیم
2.پرینت رو از شعبات ارزی باید بگیریم یا همه بانکها میتونن بدن؟ نامه به لاتین همون پرینته مالیه؟
3. مبلغ 70میلیون برای یکنفر زیاد نیست؟
کمکککککککککککککککککککککک
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 00:41)taba60 نوشته:  سلام دوستان گل مهاجرسرایی
1.دوستان یکی از استرس های من تمکن مالی هست ،من میتونم پرینت از بانک انصار بگیرم تا سقف70میلیون تومان
سوالم اینه که حتی یه روزم نمیتونم پولو تو حساب نگه دارم چون دارم قرض میکنم.متصدی بانک میگفت اینکه تو این پولو یه روزه میریزی و برداشت میکنی تو پرینت نشون میده(بخاطر معدل حساب و ازاین حرفا که من نفهمیدم) این درسته؟ و آیا اینکار مشکل نداره؟ سفارت نفهمه بیچاره شیم
2.پرینت رو از شعبات ارزی باید بگیریم یا همه بانکها میتونن بدن؟ نامه به لاتین همون پرینته مالیه؟
3. مبلغ 70میلیون برای یکنفر زیاد نیست؟
کمکککککککککککککککککککککک

شما هم تو پيامبرا جرجيس رو انتخاب كردي ها. من پيشنهاد مي كنم از انصار نگير. هر كدوممون بالاي ده تا حساب داريم. پول رو يكجاي ديگه بريزيد و ممكنه بگن حداقل يه روز بايد تو حساب بمونه. اينو گفتم كه بد قول نشيد. بانك موظفه مانده حساب رو اعلام كنه. ممكنه به خاطر ماهيتش بخواد شما رو سر بگردونه. پس از يه بانك ديگه استفاده كنيد. من از اقتصاد نوين مي گيرم و با اينكه شعبه ام ارزي نيست نامه تمكن به زبان انگليسي با هر مهري كه خودم بخوام( برجسته يا عادي) بهم مي دن. معقول اينه كه شما ده تا پانزده هزار دلار بايد تو حساب داشته باشي ( البته بين علما اختلافه) نامه اي كه بهتون مي دن چه به ريال و چه به دلار فرقي نمي كنه. فقط انگليسي باشه كه ديگه پول ترجمه نديد.
براي ويزاي ما هم دعا كنيد.

تشکر کنندگان: taba60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان