کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
با سلام
شما اگر تاپيك بولتن ويزا وكارنت شدن شماره ها را مطالعه كنين مخصوصا نوشته مدير محترم رادر
اول تاپيك كمكتان
مي كند
وقتي اينجا هستيددر كنا ر تمام اين انسانهاي با مرام جاي براي نگراني نيست
شما هم به اين نتيجه خواهيد رسيد همان گونه كه من رسيدم
خداوند حفظشان كند

تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-20 ساعت 01:24)ensi1981 نوشته:  سلام
من بعد از اینکه متوجه شدم برنده شدم فرم های آنلاین رو پر کردم و بعدش دیگه کاری انجام ندادم و منتظر موندم تا وقت مصاحبه ام اعلام بشه. کامنت ها رو که میخوندم خیلی از کارنت شدن نوشته بودند. این کارنت شدن یعنی چی؟ من باید بعد ازدیدن قبولیم کاری انجام میدادم؟ نامه اول چی هست؟من بجز این سایت کسی رو نمیشناسم که کمکم کنه... لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز

ببینید کیس نامبر های زیر 2500 برای این ماه کارنت شدند یعنی اینکه همون صفحه ی قبولی که چک کرده بودند یه نامه دیگه جای اون جایگزین میشه که توش زده کی و کجا مصاحبشون است .

اگر زیر 2500 هستید چک کنید اون صفحه را مجدد
اگر هم که بالای اون هستید باید صبر پیشه کنید تا اینشاالله نوبت شما شود

پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

دوستان عجله نکنید پارسال نامه دوم من 35 روز بعد از کارنت شدنم اومد
الزامی نیست که حتما 5-6 روز بعد کارنتی بیاد
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: A_A ، mehdiii82
دوستان گلم چه خبرا؟ایمیلی چیزی واسه کسی نیومده؟کاش میشد فهمید از این 2500 تا چندتا مربوط به ایران؟چندتاشون مربوط به مهاجرسران؟اگه می شد چه خوب بود؟[emoji6]
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
حدودی میخواهید 250 نفر از مهاجر سرا و 1000-1200 نفر از ایران. از کجا؟ از نظر سنجی. حالا مشکلتون حل شد؟ حقیقتش کیس بقیه هیچ کمکی به شما نمیکنه!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
با سلام
خیلی جالبه به جز یکی دو نفر که همن اول اعلام کردن که نامشون اومده برای هیچ کس نامه نیومده ، حداقل اگه یکی دو نفر هم بودن یه نور امیدی بود .
من که انقدر چک کردم ایمیلو با سایت که دیگه فکر کنم الان انجا می گن این چقدر هوله .
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
(2014-08-20 ساعت 04:06)Mahmood129 نوشته:  
من بعد از اینکه متوجه شدم برنده شدم فرم های آنلاین رو پر کردم و بعدش دیگه کاری انجام ندادم و منتظر موندم تا وقت مصاحبه ام اعلام بشه. کامنت ها رو که میخوندم خیلی از کارنت شدن نوشته بودند. این کارنت شدن یعنی چی؟ من باید بعد ازدیدن قبولیم کاری انجام میدادم؟ نامه اول چی هست؟من بجز این سایت کسی رو نمیشناسم که کمکم کنه... لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز

ببینید کیس نامبر های زیر 2500 برای این ماه کارنت شدند یعنی اینکه همون صفحه ی قبولی که چک کرده بودند یه نامه دیگه جای اون جایگزین میشه که توش زده کی و کجا مصاحبشون است .

پیروز باشید
کیس نامبرم زیر 2000 هستش و رفتم صفحه ای قبولیم رو دوباره چک کردم . ولی همون نامه ای بود که قبلن بود. پس چرا برای من عوض نشده؟!!!Sad
تشکر کنندگان:

سلام
نامه اول معروف به نامه ای که توش قبولیتونو نوشتن
نامه دوم هم معروق به نامه ای که جایگزین نامه اول میشه و توش زمان و محل مصاحبه رو میگن ( ای نامه رو از همون جایی که دیدی برنده شدی می تونی ببینی )
نامه دوم زمانی بهت می یاد که نوبتت بشه
الان به افرادی که کیس نامبرشون زیر ۲۵۰۰ میفرستند !
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
جدی؟حوالیه کیستون چند بود؟برنده 2015هستین دیگه؟پس ممکنه ایمیل بعد از جایگزینی نامه دوم بیاد؟
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 09:11)behdadK نوشته:  حدودی میخواهید 250 نفر از مهاجر سرا و 1000-1200 نفر از ایران. از کجا؟ از نظر سنجی. حالا مشکلتون حل شد؟ حقیقتش کیس بقیه هیچ کمکی به شما نمیکنه!

میشه لطفا بگین اون 1000 تا 1200 از ایران رو چطوری محاسبه کردین؟
(2014-08-20 ساعت 04:06)Mahmood129 نوشته:  

سلام دوست عزیز

پیروز باشید

عرض سلام و وقت بخیر
کیس نامبر من زیر 250
2 سوال :

1- از تاریخ رویت نامه دوم حدودا چقدر وقت هست تا مصاحبه ؟ اخه بنده شناسنامه رو دادم تعویض (بدلیل مستهلک بودن و عکس بسیار قدیمی ) میخاستم ببینم وقت دارم برا ترجمه و مهر دادگستری و ...

2- اقا باید با همون کدی که برای رویت قبولی لاتاری چک کردیم دوباره بریم چک کنیم . یا با کد دیگه ای ؟

سپاس فراوان

تشکر کنندگان:
با سلام .
ثبت نام گرين كارت 2016 كي شروع ميشه ؟
و كسي ميدونه ايران امسال هم تو ليست هست يا نه ؟
به موضوع تاپيك ارتباطي نداره اما اگه امكانش هست راهنماييم كنيد .
مرسي
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 10:17)ashkan.h56 نوشته:  جدی؟حوالیه کیستون چند بود؟برنده 2015هستین دیگه؟پس ممکنه ایمیل بعد از جایگزینی نامه دوم بیاد؟
سلام به کیس نامبر نیست مال ما هنوز نیومده
کیس نامبر:2015as3xx
California
(2014-08-20 ساعت 10:22)َalikh نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 09:11)behdadK نوشته:  حدودی میخواهید 250 نفر از مهاجر سرا و 1000-1200 نفر از ایران. از کجا؟ از نظر سنجی. حالا مشکلتون حل شد؟ حقیقتش کیس بقیه هیچ کمکی به شما نمیکنه!

میشه لطفا بگین اون 1000 تا 1200 از ایران رو چطوری محاسبه کردین؟
اگر فرض بگیریم که هر کیس متوسط از 2 نفر تشکیل شده (که در مهاجر سرا اینطور بوده-تاپیک خلاصه پیشرفت یه میانگین بگیرید- و البته میانگین آسیا هم همینطور هست) و باتوجه به اینکه 500 نفر رنج کیسشون رو در تاپیک انتخاب کردند که حدودا میشود 120-30 کیس که یعنی 250 نفر از مهاجر سرا.
کلا مهاجر سرا 500 کیس یعنی 1000 نفر از 5000 نفر ایرانی برنده اعلام شده اند یعنی از هر 5 ایرانی یکنفر مهاجر سراست که با توجه به نمونه 20% ای یعنی دقت بسیار بسیار بالایی داریم(که تقریبا نمونه اش در علم آمار کم است) در پیش بینی توزیع برندگان ایرانی و ایرانی ها بخواهند با این توزیع تقسیم شوند یعنی 1250 نفر بنده ایرانی در 2500 نفر. من بدبینانه دیدم و فرض کردم از 2.5% تا 20% آمار زیادی اعلام شده باشد (هرچند ممکن است برعکس هم باشد) 2.5% اضافه فرض کردن آمار یعنی 1200 نفر حداقل ایرانی داریم 20% خطا یعنی 1000 نفر ایرانی داریم. البته از اون ورش هم هست یعنی میشود 1300 تا 1500 ایرانی برنده باشند از 2500 نفر
حالا شما به سئوال من جواب بدید. این آمار چه دردی از من که لاتاری قبول شدم دوا میکند؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، َalikh ، AliReza.Sh ، feidom30
سلام ايا از كساني كه سفارت ارمنستان زده بودن نامه دومشون اومده؟ ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان