کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستان عزیز من یک برداشتی از این نامه دوم دارم
من فکر می کنم این نامه دوم توسط خود سفارت ها صادر می شه چون تایم کاریشونو خودشون تعیین می کنن ( مثلا ممکنه یه روز تو ی ارمنستان تعطیل باشه که تو کشور های دیگه نیست ) به خاطر همین به نظر من زمان ارسال تاثیری د زمان مصاحبه نداره فقط کیس نامبر هایی که ثبت نام کردن به ترتیب در لیست کاریشون قرار می گیره و نامه براشون میاد .
الان من فکر می کنم نامه کسایی که آنکار هستن اومده و خبری از ارمنستان و ابوظبی نیست
حالا نظر دوستان چیه ؟؟؟
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 13:10)Peymanpepe نوشته:  دوستان عزیز من یک برداشتی از این نامه دوم دارم
من فکر می کنم این نامه دوم توسط خود سفارت ها صادر می شه چون تایم کاریشونو خودشون تعیین می کنن ( مثلا ممکنه یه روز تو ی ارمنستان تعطیل باشه که تو کشور های دیگه نیست ) به خاطر همین به نظر من زمان ارسال تاثیری د زمان مصاحبه نداره فقط کیس نامبر هایی که ثبت نام کردن به ترتیب در لیست کاریشون قرار می گیره و نامه براشون میاد .
الان من فکر می کنم نامه کسایی که آنکار هستن اومده و خبری از ارمنستان و ابوظبی نیست
حالا نظر دوستان چیه ؟؟؟
با توجه به اطلاعاتی که بچه دادن برای هر مورد 1 مثال نقض هست
کسایی بودن که نامه دومشون اومده و سفارتشون ابوظبی بوده
کسایی بودن که کیس نامبرشون 3 رقمی بوده و نامه براشون نیومده
کسایی هم بودن که در اولین فرصت فرم 260 رو فرستادن ولی نامه دومو دریافت نکردن

شاید مجموع این موارد زمان دریافت نامه دومو مشخص کنه, شایدم نکنه !
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، bahreini.ehsan ، برنده 2015 ، shahrooz s ، feidom30
سلام دوستان. دیروز از kcc یک ایمیل برای من آورد به این مضمون که پروفایلتونو تو سایت dvlottery.state.gov چک کنید چون آپدیت شده. پس از اینکه چک کردم علاوه بر اینکه مثل گذشته اعلام قبولی کرده بود، تاریخ مصاحبه بهش اضافه شده بود که مال من 14 aug میباشد.
1_ آیا نامه دوم همین هست؟
2- با توجه به اینکه خانمم 7 ماهه باردار هست و در تاریخ مذکور امکان رفتن وجود ندارد، باید با کجا مکاتبه کرد؟
3- با توج به اینکه ما فرم ds-260 رو بدون ذکر موضوع بارداری خانمم ارسال کردیم، این موضوع رو به کجا باید اطلاع داد و چکار باید کرد؟
4- وقت مجدد رو کی اعلام میکنه؟ ما یا سفارت؟
5- مبلغ کارمزد گویا امسال تغییر کرده و حدودا نفری ۸۲۰ دلار شده. آیا این مطلب درسته؟
6- داستان سایت usvisa- info چیه و روال کار ثبت نام و پرداخت در این سایت قبل از مصاحبه چجوریه؟
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-20 ساعت 13:51)hrghoreshi نوشته:  سلام دوستان. دیروز از kcc یک ایمیل برای من آورد به این مضمون که پروفایلتونو تو سایت dvlottery.state.gov چک کنید چون آپدیت شده. پس از اینکه چک کردم علاوه بر اینکه مثل گذشته اعلام قبولی کرده بود، تاریخ مصاحبه بهش اضافه شده بود که مال من 14 aug میباشد.
2- با توجه به اینکه خانمم 7 ماهه باردار هست و در تاریخ مذکور امکان رفتن وجود ندارد، باید با کجا مکاتبه کرد؟
3- با توج به اینکه ما فرم ds-260 رو بدون ذکر موضوع بارداری خانمم ارسال کردیم، این موضوع رو به کجا باید اطلاع داد و چکار باید کرد؟
5- مبلغ کارمزد گویا امسال تغییر کرده و حدودا نفری ۸۲۰ دلار شده. آیا این مطلب درسته؟
6- داستان سایت usvisa- info چیه و روال کار ثبت نام و پرداخت در این سایت قبل از مصاحبه چجوریه؟
سلام دوست عزیز در مورد ناه دوم چون برای من نیومده از فرمتش خبر ندارم اما توی نامه اول براتون نوشته که برای هر موردی با KCC مستقیم ایمیل بزنید و در مورد هزینه میشه لطف بفرمایید تا منبع تایید شده ای نبود در مورد ایاد استرس برای دیگر دوستا پرهیز کنید ، من دو روز قبل که با کمک یکی از دوستان همین تالار وارد سایت اصلی که شدم نوشته بود 330 دلار برای هر نفر

ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-20 ساعت 14:06)sunn789 نوشته:  [quote='hrghoreshi' pid='538228' dateline='1408526468']
سلام دوستان. دیروز از kcc یک ایمیل برای من آورد به این مضمون که پروفایلتونو تو سایت dvlottery.state.gov چک کنید چون آپدیت شده. پس از اینکه چک کردم علاوه بر اینکه مثل گذشته اعلام قبولی کرده بود، تاریخ مصاحبه بهش اضافه شده بود که مال من 14 aug میباشد.
سلام
فکر نکنم آخه اولین سری مصاحبه ها از اکتبر شروع میشه 2015
حالااگه میتونی قسمتایی از نامه تو بذار ببینیم چیه.
.ایران که نیست اینجوری قیمت بالا بره. همش شایعه است
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: برنده 2015
این قضیه 820 دلار بارها در مهاجر سرا بالا گرفته و هر دفعه چندین نفر رو استرس داده. یه دفعه اش خود من هم در دامش افتادم.
برادران عزیزان دوستان مبلغ 330 دلار هست. شمایی که لینک زیر خاکی از سفارت آنکارا درآوردی به تاریخ PDF ای که خوندی نگاه کن نوشته این فایل 2010 درست شده. بله در زمانهای دور 820 دلار بود که با الکترونیکی شدن پروسه شد 330 دلار.بقیه هم استرس به خودتون راه ندید.
این خط و این نشون که امسال 5-6 بار دیگه هم این قضیه مطرح میشه و کلی دوباره استرس میگیرند. هر کی گفت بگید که من چی گفتم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-08-20 ساعت 11:45)behdadK نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 10:22)َalikh نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 09:11)behdadK نوشته:  حدودی میخواهید 250 نفر از مهاجر سرا و 1000-1200 نفر از ایران. از کجا؟ از نظر سنجی. حالا مشکلتون حل شد؟ حقیقتش کیس بقیه هیچ کمکی به شما نمیکنه!

میشه لطفا بگین اون 1000 تا 1200 از ایران رو چطوری محاسبه کردین؟
اگر فرض بگیریم که هر کیس متوسط از 2 نفر تشکیل شده (که در مهاجر سرا اینطور بوده-تاپیک خلاصه پیشرفت یه میانگین بگیرید- و البته میانگین آسیا هم همینطور هست) و باتوجه به اینکه 500 نفر رنج کیسشون رو در تاپیک انتخاب کردند که حدودا میشود 120-30 کیس که یعنی 250 نفر از مهاجر سرا.
کلا مهاجر سرا 500 کیس یعنی 1000 نفر از 5000 نفر ایرانی برنده اعلام شده اند یعنی از هر 5 ایرانی یکنفر مهاجر سراست که با توجه به نمونه 20% ای یعنی دقت بسیار بسیار بالایی داریم(که تقریبا نمونه اش در علم آمار کم است) در پیش بینی توزیع برندگان ایرانی و ایرانی ها بخواهند با این توزیع تقسیم شوند یعنی 1250 نفر بنده ایرانی در 2500 نفر. من بدبینانه دیدم و فرض کردم از 2.5% تا 20% آمار زیادی اعلام شده باشد (هرچند ممکن است برعکس هم باشد) 2.5% اضافه فرض کردن آمار یعنی 1200 نفر حداقل ایرانی داریم 20% خطا یعنی 1000 نفر ایرانی داریم. البته از اون ورش هم هست یعنی میشود 1300 تا 1500 ایرانی برنده باشند از 2500 نفر
حالا شما به سئوال من جواب بدید. این آمار چه دردی از من که لاتاری قبول شدم دوا میکند؟

ممنون بهداد جان , من فقط فرمول رو می خواستم بدونم این آمار هم برا برنامه ریزیه برا شما که کیس نامبرت پایینه زیاد فایده نداره برای کیسهای بالا مثل ما لازمه Smile
تشکر کنندگان:
چرا لازمه قربان؟ اتفاقا برای شما هم لازم نیست. یه نگاهی بنداز به 2 سال قبل و سال قبل. 2 سال قبل با اون وضع با اینکه 1000 نفر بیشتر برنده داشت اما فقط 200 ویزا کلا کم اومد. پارسال (2014) هم مسئله و مشکل جای دیگه ایه نه پرشدن سهمیه ایران.
شما در این فاز اعداد نرید که به نتیجه نمی رسید. همین امسال بودند کسایی که همین هفته یکضرب گرفتند و بودند کسایی که از ماه اول رفتن در کلیرنس و هنوز بیرون نیومدند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: َalikh ، Sara_lphmkf ، sunflower00
کسی تجربه مصاحبه به زبان انگلیسی رو داشته ؟؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یروزبرای من یه ایمیل اومده که عینا کپی ایمیل قبلی بعد ازپر کردن فرم و ارسالش بود.
اصلا چیزجدیدیبهش اضافه نشده
هنوزم نامه دوم برام جایگزین اولی نشده
10 جون فرم و ارسال کرده بودیم.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: نیلان
سلام دوستان
کسی هست نامه دومش بعد از15Agust اومده باشه
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: Rooz ، mah1362
سلام دوستان
وقتی فرم 260 رو تکمیل کردیم یک confirmation number بهمون داد که پائینش هم نوشته بود این ویزا نیست. فکر کنم بر اساس اون عدد نامه دوم هرکس میاد.
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 16:24)rezasadeghi نوشته:  کسی تجربه مصاحبه به زبان انگلیسی رو داشته ؟؟؟

سلام
رضا جان نیازی نیست اصلا انگلیسی را انتخاب کنه کسی

چون اگر بریم روی انگلیسی برای آقای آفیسر خوب میشه به راحتی همه مدل سوالی میپرسه این از تجربه دوستان 2010 تا 2014 هست

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، نیلان
(2014-08-20 ساعت 14:11)برنده 2015 نوشته:  سلام جناب hrghoreishi
ضمن تبریک به شما بابت نامه دوم. 14 اکتبر منظورتون هست؟

ما ابوظبی هستیم. 720 دلار رو کجا اعلام کردن؟ ممنون.
اینجا هنوز 330 دلاره برای لاتاری:
Travel.state.gov/content/visas/english/fees/fees-visa-services.html

بابت فرزندتون هم پیشاپیش تبریک .

عذر میخام.حق با شماست.تاریخ مصاحبه برای 14 اکتبر هست. دوستان کسی هست که اطلاعاتی راجع به usvisa-info داشته باشه؟ از کجا باید وقت مصاحبه رو عقب بندازم؟
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 03:50)hrghoreshi نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 14:11)برنده 2015 نوشته:  سلام جناب hrghoreishi
ضمن تبریک به شما بابت نامه دوم. 14 اکتبر منظورتون هست؟

ما ابوظبی هستیم. 720 دلار رو کجا اعلام کردن؟ ممنون.
اینجا هنوز 330 دلاره برای لاتاری:
Travel.state.gov/content/visas/english/fees/fees-visa-services.html

بابت فرزندتون هم پیشاپیش تبریک .

عذر میخام.حق با شماست.تاریخ مصاحبه برای 14 اکتبر هست. دوستان کسی هست که اطلاعاتی راجع به usvisa-info داشته باشه؟ از کجا باید وقت مصاحبه رو عقب بندازم؟
سلام یه تاپیک هست عین سوال شما .
یه نیگا بندازی بد نیست
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان