کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام به همگی چون من کیس نامبرم حدود 450 بود و فرمها رو 22 می سابمیت کردم به کنتاکی نامه زدم که چرا نامه دومم نیامده که جوابشون اینه که چند هفته مهلت بدید تاریخ مصاحبه بر اساس کیس نامبر فرمهایی که بررسیش انجام شده. به نظر من بعضی فرمهای یه نفره با تعداد آدرسها و فیلدهای کمتر سریعتر بررسی می شه. نامه خودم و کنتاکی رو پائین میذارم.
Dear Sir/Mam

I have filled out the online application DS-260 and have submitted it on 22 May, according to the “VISA BULLETIN FOR September 2014 my case number is current. I would appreciate if you could send me the details of our interview should a visa number be available to us.

Respectively

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: milad.nas ، babak12 ، yalii ، A_A ، mamali121 ، afrand ، sportlovly
(2014-08-21 ساعت 03:50)hrghoreshi نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 14:11)برنده 2015 نوشته:  سلام جناب hrghoreishi
ضمن تبریک به شما بابت نامه دوم. 14 اکتبر منظورتون هست؟

ما ابوظبی هستیم. 720 دلار رو کجا اعلام کردن؟ ممنون.
اینجا هنوز 330 دلاره برای لاتاری:
Travel.state.gov/content/visas/english/fees/fees-visa-services.html

بابت فرزندتون هم پیشاپیش تبریک .

عذر میخام.حق با شماست.تاریخ مصاحبه برای 14 اکتبر هست. دوستان کسی هست که اطلاعاتی راجع به usvisa-info داشته باشه؟ از کجا باید وقت مصاحبه رو عقب بندازم؟
سلاو دوست عزیز
سئوال اول اینجا مطرح کنید
سئوال دوم هم اینجا مطرح کنید
تا زودتر به جواب برسید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، نیلان
(2014-08-21 ساعت 09:42)masouleh نوشته:  سلام به همگی چون من کیس نامبرم حدود 450 بود و فرمها رو 22 می سابمیت کردم به کنتاکی نامه زدم که چرا نامه دومم نیامده که جوابشون اینه که چند هفته مهلت بدید تاریخ مصاحبه بر اساس کیس نامبر فرمهایی که بررسیش انجام شده. به نظر من بعضی فرمهای یه نفره با تعداد آدرسها و فیلدهای کمتر سریعتر بررسی می شه. نامه خودم و کنتاکی رو پائین میذارم.
Dear Sir/Mam

I have filled out the online application DS-260 and have submitted it on 22 May, according to the “VISA BULLETIN FOR September 2014 my case number is current. I would appreciate if you could send me the details of our interview should a visa number be available to us.

Respectively

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

به نظر می رسه که این یه جواب از پیش آماده هست که به صورت اتوماتیک به همه میدن و نامه ی مصاحبه رو معمولا ۲ هفته بعد از اینکه کارنت ها روی سایت اومد، به شما میدن، شاید چند روز دیگه براتون نامه ی مصاحبه بیاد
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام دوستان لطف کنید و وضعیت کیس هارو اعلام کنید تا یه اطلاعاتی در مورد حدود مصاحبه ها دستمون بیاد. مثلا اگه کارنت شدید حدود کیس نامبرتون رو اعلام کنید و اگه نامه ی مصاحبه دریافت کردید باز هم به همین ترتیب و اگه شماره ی کیس شما کارنت شده و نامه ی مصاحبه دریافت نکردید باز هم اطلاع رسانی کنید. شاید کمکی برای همه ی ما باشه.
با آرزوی موفقیت برای همه.

(2014-08-20 ساعت 22:30)mamali121 نوشته:  سلام دوستان
وقتی فرم 260 رو تکمیل کردیم یک confirmation number بهمون داد که پائینش هم نوشته بود این ویزا نیست. فکر کنم بر اساس اون عدد نامه دوم هرکس میاد.

فکر کنم هم به اون عدد و هم کیس نامبر بستگی داره
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-20 ساعت 18:06)mordad نوشته:  سلام دوستان
یروزبرای من یه ایمیل اومده که عینا کپی ایمیل قبلی بعد ازپر کردن فرم و ارسالش بود.
اصلا چیزجدیدیبهش اضافه نشده
هنوزم نامه دوم برام جایگزین اولی نشده
10 جون فرم و ارسال کرده بودیم.

حدود کیس نامبرتون رو هم ممکنه بگید؟
تشکر کنندگان: A_A
دوستان تا این ساعت هنوز نامه دوم برای ما نیامده است.
تشکر کنندگان: Rooz ، massii
یک سوالی برام پیش اومده

کسی اینجا هست که توی فرم ds260 اون قسمت مربوط به پاسپورت ، Other Travel Document رو انتخاب کرده باشه و به مصاحبه دعوت نشده باشه ؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من ٢سال پيش ويزا دانشجويي امريكا گرفتم ولي نرفتم. هنوز اعتبار داره ويزام. همسرم برنده لاتاري هست. بنظرتون اينكه قبلا ويزا گرفتم خوبه يا بده؟ ممكنه كلير نخورم ديگه؟

كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان:
غیر ممکنه ویزا براتون صادر بشه حتی یک درصد هم امکان نداره بیخودی وقت صرف نکنید
تشکر کنندگان:
وقتی فرم 260 رو تکمیل کردیم یک confirmation number بهمون داد که پائینش هم نوشته بود این ویزا نیست. فکر کنم بر اساس اون عدد نامه دوم هرکس میاد.

سلام

شما نامه دوم رو دریافت کردید؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 20:17)mah1362 نوشته:  

سلام

شما نامه دوم رو دریافت کردید؟

نه هنوز
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 19:09)jjcale نوشته:  غیر ممکنه ویزا براتون صادر بشه حتی یک درصد هم امکان نداره بیخودی وقت صرف نکنید

دوست عزیز این چه وضع راهنمایی است . شما از کجا اینقدر دقیق میگید که غیر ممکنه. لطفا اطلاعات غلط رو اینقدر با اعتماد به نفس به کسی ندید. ناسلامتی آینده یه شخص هست که دارید خراب میکنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، Rooz ، ashkansoso65 ، SomeOneX ، Sara_lphmkf ، kaamiran ، k1_m_1358 ، mohammad_sepah ، َalikh ، mehdiii82 ، AliReza.Sh
(2014-08-19 ساعت 09:53)ملايي نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 20:16)sahar63 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 22:34)elchin_f نوشته:  سلام منم صبح نامه دومم اومد من 2 اکتبری هستم.

بچه ها دعا کنید . کلی کار دارم

سلام،تبریک میگم،منم دوم اکتبر آنکارا مصاحبه دارم،سوم تا هفتم تعطیل رسمی هست ترکیه،میدونید وضعیت وقت پست گرفتن برای ما چجوریه؟

ببخشيد وقت پست گرفتن يعني چي ؟ ميشه خواهش كنم توضيح بدين.

سلام تبریک میگم به هردوتون

نامه میل شد یا تو سایت dvlottery جایگذین نامه اول شد؟
تشکر کنندگان: Rooz ، babak12
ایییووووول منم نامم اومد
28 اکتبر
فقط مشکل اینه دوشنبس :| شنبه یه شنبه که تعطیلن باید 1 هفته قبلش برم الکی علاف میشم
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، aghamilad ، A_A ، SomeOneX ، Sara_lphmkf ، afrand ، k1_m_1358 ، jilibiliyaee
(2014-08-21 ساعت 20:43)mah1362 نوشته:  
(2014-08-19 ساعت 09:53)ملايي نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 20:16)sahar63 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 22:34)elchin_f نوشته:  سلام منم صبح نامه دومم اومد من 2 اکتبری هستم.

بچه ها دعا کنید . کلی کار دارم

سلام،تبریک میگم،منم دوم اکتبر آنکارا مصاحبه دارم،سوم تا هفتم تعطیل رسمی هست ترکیه،میدونید وضعیت وقت پست گرفتن برای ما چجوریه؟

ببخشيد وقت پست گرفتن يعني چي ؟ ميشه خواهش كنم توضيح بدين.

سلام تبریک میگم به هردوتون

نامه میل شد یا تو سایت dvlottery جایگذین نامه اول شد؟

نامه فقط درسايت قابل رويت هست، اگر هم ايميلي دريافت كنند متنش درباره اين خواهد بود كه برويد سايت رو چك كنيد و اينكه اطلاعات شما در آنجا آپديت شده است
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: Rooz ، babak12 ، A_A ، feidom30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان