کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام. دوستانی که به kcc ایمیل زدن، چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 11:22)peyman.rock نوشته:  سلام. دوستانی که به kcc ایمیل زدن، چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟

بستگی داره سرشون شلوغ باشه یا خلوت! گاهی هم انگار فراموش میکنن جواب بدن
من خودم ایمیل زدم کمتر از 24 ساعت نشده جواب دادن. شده گاها یک ماه هم شده جواب ندادن. اگر ایمیل زدین و مدت طولانی طی شده و جوابی ندادن مجدد ایمیل بزنید
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65 ، arya25 ، t_arian_n
دوست عزیز رضا از وقتی تشریف بردید مصاحبه همه ی صفحات رو پر کردید از مساله ی کلیرنس خودتون
سایت همین طوریش با سختی باز میشه الان باید لا به لای مطالب هم سرگیجه بگیریم
یه کم رعایت کنید لطفا
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: hedyhoney ، MJAVADIAN ، behdadK ، saboteur ، babak12 ، k1_m_1358 ، r.bazargan ، َalikh ، t_arian_n
سلام من با کیس۵۳۰۰ خورده مصاحبم تو چه ماهییه تقریبا؟ فرمهامو آخر می فرستادم
تشکر کنندگان:
برو تاپیک بولتن ویزا. اشتباه آمدی
سئوال شما و جواب احتمالی دوستان در این تاپیک به زودی عدم تایید خواهد شد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، t_arian_n
یه خبر خوب تو راهه.
خودش الان میاد بهتون میگه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، ARSAMNEW ، t_arian_n
(2014-10-21 ساعت 17:41)behdadK نوشته:  بگو کسی نیست. الکی جو هم بدی میخوره تو دیوار. اگه اینجا قلقله بود میگفتم کمی teas شون کنی اما الان خودمون سر کاریمBig Grin
Smile
سلام به همه.
عزیزان طی تماسی که کله سحری باهاشون داشتم (kcc ) گفتن دوروز پیش نامه ها رو زدن تاریخ دقیقه مصاحبه مارو هم گفت
ایشالله نامه ها به زودی برای اونایی که پروسسشون تموم شده میاد.
در ضمن خانمه گفت آپدیت کردیم نمیدونم چرا ما نمیبینیم.
موفق باشید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: nazanin_nmk ، R-AL ، Mahboy ، ashkansoso65 ، afrand ، babak12 ، A_A ، HERMES7 ، t_arian_n
(2014-10-21 ساعت 09:40)behdadK نوشته:  یکی از فروم ایمیگریشن جمعه اخر وقت زنگ زده KCC که بهش گفتن هر کسی که قرار بوده در ماه دسامبر مصاحبه بره بررسی اش تمام شده و زمانش داده شده و مشغول آپلود نامه روی سایت هستند.
این یعنی به زودی و به محض آپلود تمام نامه ها، از داخل سایت قابل دسترسی خواهد بود و این اتفاق مثل 2 بار گذشته در یک روز انجام میشه پس این دفعه اگر یک سری نامه گرفتند و شما نامه نگرفتید دوباره یکماه اضافه باید صبر کنید.
دوباره تکرار میکنم که کسی نامه نگرفته تا این لحظه و لازم نیست پیغام بدید که من نگرفتم کسی گرفته. به محض اینکه ارسال نامه ها شروع بشه مثل هر ماه چندین نفر با هم در این تاپیک و ایمیگریشن اعلام خواهند کرد.

اونهایی که مدام ابراز نگرانی میکنند و شاکی هستند که KCC چرا دعوت به مصاحبه براشون نزده به این توجه داشته باشن که در حال حاضر KCC در حال پروسس 125 هزار فرم DS260 هست و این امر واقعا زمانبره و این مشکل مختص به شما تنها نیست و اکثریت افرادی که حتی 1-2 روز فرمها رو دیر فرستاده اند بهش دچار شده اند. حالا یکی از شانسش 7-8 روز فرم رو دیر فرستاده ولی فرمش احتیاج به بررسی آنچنانی نداشته بحثش جداست!

سلام ممنون از اطلاع رسانی
شما زمان حدودی این آپلود نامه ها رو نمی دونین؟
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ashkansoso65
آقا اگه خبر جديدي هست بگيد ما هم استفاده كنيم Shy
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
نامه ها آپلود شده. فقط احتمالا فعلا اجازه دسترسی شما وجود نداره. من فکر میکنم امشب یا نهایتا فردا ببینیدشون
تصورم اینه که گذاشتن همه رو با هم نشون بدن.
اما دوستانی که نگرانند که چرا نامه دوم را نگرفتند و مصاحبه شون نمیدونن کی هست میتونن زنگ بزنن KCC و تاریخ دقیق مصاحبه رو بگیرند. هرچند که از 7-8 ساعت تا روز صبر کسی رو نمیکشه.
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، behjat ، A_A ، rezasadeghi ، atlantis770
(2014-10-21 ساعت 17:45)bahreini.ehsan نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 17:41)behdadK نوشته:  بگو کسی نیست. الکی جو هم بدی میخوره تو دیوار. اگه اینجا قلقله بود میگفتم کمی teas شون کنی اما الان خودمون سر کاریمBig Grin
Smile
سلام به همه.
عزیزان طی تماسی که کله سحری باهاشون داشتم (kcc ) گفتن دوروز پیش نامه ها رو زدن تاریخ دقیقه مصاحبه مارو هم گفت
موفق باشید

سلام دوست عزيز
تبريك ميگم و از خبر خوبتون ممنونم.
نگفتن كي نامه ها مياد روي سايت؟
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، behjat ، A_A ، nazgol hemati
دوستانی که تاریخ مصاحبه دریافت کردند بهترین جا برای مطرح کردن مشکلات و هماهنگی هاشون تاپیک سفره.
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، behjat ، A_A ، HERMES7 ، ARSAMNEW
(2014-10-21 ساعت 17:45)bahreini.ehsan نوشته:  
Smile
سلام به همه.
در ضمن خانمه گفت آپدیت کردیم نمیدونم چرا ما نمیبینیم.
موفق باشید

باز جاي اميدواريه! حالا زمان مصاحبه شما براي كدوم ماهه؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، A_A ، ARSAMNEW ، mbsamani
نیمه اول دسامبر [emoji6]
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: Mahboy ، ashkansoso65 ، behjat ، A_A
دقت کردین که ایشون فرم رو 28 می پر کردن. پس اونهایی که می پرکردن میتونن مطمئن باشند که این سری دریافت میکنن نامه رو
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، m.ghoreishi ، behjat ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان