کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام
لطفا جواب بدین؟
کسی هست تعداد افراد کیسش بالای یک نفر باشه و دعوت به مصاحبه شده باشه؟
شاید kcc کیس های یک نفره رو زودتر بررسی میکنه؟ یعنی اولویت با یک نفره هاست؟

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، k1_m_1358
(2014-10-25 ساعت 15:53)goldfish_729 نوشته:  سلام
لطفا جواب بدین؟
کسی هست تعداد افراد کیسش بالای یک نفر باشه و دعوت به مصاحبه شده باشه؟
شاید kcc کیس های یک نفره رو زودتر بررسی میکنه؟ یعنی اولویت با یک نفره هاست؟

Sent from my GT-P3100

اگر پست هاي قبلي رو بخونيد همراه با امضاشون. ميبينيد كه كيس چند نفره هم هست كه نامشون اومده

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
خوب، مال ما هم اومد
نقل مکان به مسافرت آنکارا
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، Memolk ، kimfar ، goliii
سلام
من یه اشتباهی کردم و نامه اولم رو پرینت نگرفتم و حالا که نامه دومم اومده نمیدونم چطوری میشه به اون دسترسی پیدا کرد؟ یه ماه دیگه هم مصاحبه دارم.
راهی برای دیدن دوباره نامه اول هست؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 16:25)ensi1981 نوشته:  سلام
من یه اشتباهی کردم و نامه اولم رو پرینت نگرفتم و حالا که نامه دومم اومده نمیدونم چطوری میشه به اون دسترسی پیدا کرد؟ یه ماه دیگه هم مصاحبه دارم.
راهی برای دیدن دوباره نامه اول هست؟

فکر کنم نه چون جایگزین شده و چند بار هم تاکید کرده بودن ازش پرینت بگیرین
ولی اصلا دوست ندارم با این جوابم بهتون استرس وارد کنم بازم تحقیق کنین و توی سایتش search کنین

(2014-10-25 ساعت 16:24)amirh20 نوشته:  خوب، مال ما هم اومد
نقل مکان به مسافرت آنکارا

امیر جان پس چرا امضاتون رو بروز نکردین؟ حداقل حدود تاریخ مصاحبه رو بزارین.ممنون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان به نظرتون سری بعد چه زمانی نامه های دوم ارسال میشه؟ اوایل آبان ؟ یا یک ماه دیگه ؟Sad
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان به نظرتون زمان مصاحبه من با توجه به تاریخ ارسال فرم کی میشه؟؟
ضمن اینکه من هنوز پاسپورت ندارم و احتمالا اواسط دی بتونم پاسپورت بگیرم توی فرم ها گزینه Other Document Travel رو انتخاب کردم. آیا این موضوع تأثیری داره؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 16:55)r.bazargan نوشته:  دوستان به نظرتون سری بعد چه زمانی نامه های دوم ارسال میشه؟ اوایل آبان ؟ یا یک ماه دیگه ؟Sad

شما 15 ام هر ماه ميلادي به بعد رو حساب كن كه بياد. سري بعدي نامه ها 15 ام نوامبر به بعد مياد
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
دوستان احتمالش هست که این هفته (پنج شنبه) دوباره نامه ی مصاحبه بیاد یا دیگه رفت تا ماه بعد؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
دوستان به نظرتون احتمالش هست که این هفته پنج شنبه نامه ی مصاحبه باز هم بیاد یا دیگه کلا رفت تا ماه بعد؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
قربان تجربه امسال میگه که این سری هم تمام شد رفت برای ماه بعد همین موقع.
تا پارسال رسم بر این بود که در یک بازه 7 تا 10 روزه همه نامه ها رو بدن اما امسال مثل اینکه اول همه نامه های ماه رو آپلود میکنن و بعد یکجا دستور دسترسی به افراد رو میدن.
ماه بعد بیاین و نامه تون رو پیگیری کنید و در این فاصله به کارهای دیگه تون برسید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، atlantis770 ، نیلان ، ashkansoso65 ، SAAM_60
(2014-10-21 ساعت 18:06)bahreini.ehsan نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 18:04)behdadK نوشته:  دقت کردین که ایشون فرم رو 28 می پر کردن. پس اونهایی که می پرکردن میتونن مطمئن باشند که این سری دریافت میکنن نامه رو
یکی از برادران افریقایی ( [emoji6] ) میگفت یه بار زنگ زده گفتن جون هم داره بررسی میشه
این که میگید جون داره بررسی میشه ، فقط برای کارنتی هایی که جون ارسال کردن داره بررسی میشه یا کلا برای همه ارسالی ها حتی اونهایی که هنوز کارنت نشدن هم داره بررسی میشه؟
تشکر کنندگان:
می بینم که دوستان خیلی عجله دارن برن آمریکا. دوست ، من کارنت نشده که نمیشه کیس کسی رو بررسی کنن
چرا ؟ چون اون موقع کارنت شدن مفهوم خودشو از دست می ده و صرفا هر کسی یه شماره ای داره و هر کی زودتر ثبت نام کنه اون می ره مصاحبه
امسال هم به نظر من چون سری اول کارنتی ها تعداد زیادی را اعلام کردن به خاطر همین هست که نمی تونن برسن و الا یکی دو ماه دیگه درست میشه چون کارنتی های بعدی 300-400 تا بیشتر نبودن و هر کسی کارنت شد نهایتا دو ماه بعدش مصاحبه میره شاید هم زودتر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، h-amin
(2014-10-26 ساعت 11:08)azad229 نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 18:04)behdadK نوشته:  دقت کردین که ایشون فرم رو 28 می پر کردن. پس اونهایی که می پرکردن میتونن مطمئن باشند که این سری دریافت میکنن نامه رو
یکی از برادران افریقایی ( [emoji6] ) میگفت یه بار زنگ زده گفتن جون هم داره بررسی میشه
این که میگید جون داره بررسی میشه ، فقط برای کارنتی هایی که جون ارسال کردن داره بررسی میشه یا کلا برای همه ارسالی ها حتی اونهایی که هنوز کارنت نشدن هم داره بررسی میشه؟

بله . KCC در نامه هاش و همینطور شفاهی به کسانی که زنگ زدن گفته که بررسی فرم ها صرفا بر اساس زمانی که فرم ها ارسال شده شروع شده. حالا شما ممکنه کیستون 20 هزار باشه و همون روز اول فرستاده باشید فرم رو که بررسی اش الان تمام شده و به محض کارنت شدن برنامه مصاحبه تون رو میچینند و در همون ماه نامه رو دریافت میکنید.
یکی هم ممکنه شماره اش 1 باشه و فرمش رو 4 ماه بعد از شما فرستاده باشه که هنوز بررسی فرمش شروع نشده و با اینکه کارنت شده نامه اش نیامده.

در کل برای دریافت نامه 2 اتفاق باید بیوفته.
1- کارنت شده باشید
2- بررسی فرم ها تمام شده باشد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-10-26 ساعت 12:07)behdadK نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 11:08)azad229 نوشته:  

بله . KCC در نامه هاش و همینطور شفاهی به کسانی که زنگ زدن گفته که بررسی فرم ها صرفا بر اساس زمانی که فرم ها ارسال شده شروع شده. حالا شما ممکنه کیستون 20 هزار باشه و همون روز اول فرستاده باشید فرم رو که بررسی اش الان تمام شده و به محض کارنت شدن برنامه مصاحبه تون رو میچینند و در همون ماه نامه رو دریافت میکنید.
یکی هم ممکنه شماره اش 1 باشه و فرمش رو 4 ماه بعد از شما فرستاده باشه که هنوز بررسی فرمش شروع نشده و با اینکه کارنت شده نامه اش نیامده.

در کل برای دریافت نامه 2 اتفاق باید بیوفته.
1- کارنت شده باشید
2- بررسی فرم ها تمام شده باشد
آقا بهداد نظرشون چیز دیگس و‌فک کنم منطقی بگن
(2014-10-26 ساعت 11:43)amrikale نوشته:  می بینم که دوستان خیلی عجله دارن برن آمریکا. دوست ، من کارنت نشده که نمیشه کیس کسی رو بررسی کنن
چرا ؟ چون اون موقع کارنت شدن مفهوم خودشو از دست می ده و صرفا هر کسی یه شماره ای داره و هر کی زودتر ثبت نام کنه اون می ره مصاحبه
امسال هم به نظر من چون سری اول کارنتی ها تعداد زیادی را اعلام کردن به خاطر همین هست که نمی تونن برسن و الا یکی دو ماه دیگه درست میشه چون کارنتی های بعدی 300-400 تا بیشتر نبودن و هر کسی کارنت شد نهایتا دو ماه بعدش مصاحبه میره شاید هم زودتر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان