کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-12 ساعت 15:15)laleht نوشته:  قبل از هر چیز بگم من خودم از همه بیشتر استرسی هستم بنابراین خواهش میکنم کسانی که اطلاعات کافی و وافی ندارن نه چیزی رو تفسیر کنن نه نظر بدن و بیشتر از این به کسی استرس وارد نکنن......ممنون........
و اما
لینک http://britsimonsays.com/embassy-league-...lapissued/

از توی فرم ایمیگریشن گرفتم که یکی از کارشناسانش که بسیار مطلع هست گذاشته و میزان ویزاهای صادره در 2014 در سفارتهای مختلف هست.
دیدم ابوظبی بیشتر از آنکارا کلیرنس زده و تعداد ویزاهای صادره اش هم کمتر بوده
من روز اول سفارتم آنکارا بود که توی فرم 260 تغییر دادم به ابوظبی حالا با دیدن این یک کم استرسم بیشتر شد به نظرتون اشتباه کردم و نامه بزنم دوباره محل سفارت رو عوض کنم؟ یا اینکه موردی اینطور هست و مثلا سالهای قبل بر عکس بوده و .......
فقط خواهشا اگه مطلع هستین نظر بدین که کسی استرس بیجا نگیره و امیدوارم خودم هم با این سوال استرس بیجا ایجاد نکرده باشم
ممنون

دوست گرامی
1. قرار گرفتن فرضی در پروسه کلیرنس منجر به ویزا نگرفتن شما نخواهد شد. هر کسی که در این فرآیند قرار بگیرد با طی کردن مدت زمانی کلیر شده و ویزا خواهد گرفت
2. اگر شرایط کسی به این پروسه نزدیک باشه حتما در این پروسه قرار میگرد حتی اگر در خود واشنگتن مصاحبه شود پس به خودتان برای تغییر سفارت بی جهت استرس وارد نکنید.
برای شما و همگی دوستان برنده 2015 مهاجرتی آرام و لذت بخش به ایالات متحده آرزو می کنم
تشکر کنندگان: Samia ، h-amin ، laleht ، rbrb-2015 ، SAAM_60
(2014-11-12 ساعت 15:15)laleht نوشته:  قبل از هر چیز بگم من خودم از همه بیشتر استرسی هستم بنابراین خواهش میکنم کسانی که اطلاعات کافی و وافی ندارن نه چیزی رو تفسیر کنن نه نظر بدن و بیشتر از این به کسی استرس وارد نکنن......ممنون........
و اما

از توی فرم ایمیگریشن گرفتم که یکی از کارشناسانش که بسیار مطلع هست گذاشته و میزان ویزاهای صادره در 2014 در سفارتهای مختلف هست.
من روز اول سفارتم آنکارا بود که توی فرم 260 تغییر دادم به ابوظبی حالا با دیدن این یک کم استرسم بیشتر شد به نظرتون اشتباه کردم و نامه بزنم دوباره محل سفارت رو عوض کنم؟ یا اینکه موردی اینطور هست و مثلا سالهای قبل بر عکس بوده و .......
فقط خواهشا اگه مطلع هستین نظر بدین که کسی استرس بیجا نگیره و امیدوارم خودم هم با این سوال استرس بیجا ایجاد نکرده باشم
ممنون

من بر اساس اون لینکی که خودتون گذاشتید میبینم که درصد صدور ویزای ابوظبی بیشتر از آنکاراست. باید به درصد نگاه کرد نه تعداد
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: laleht ، ziba_sunset ، r.bazargan ، rbrb-2015 ، SAAM_60
(2014-11-12 ساعت 16:33)mamali121 نوشته:  
و اما

ممنون

من بر اساس اون لینکی که خودتون گذاشتید میبینم که درصد صدور ویزای ابوظبی بیشتر از آنکاراست. باید به درصد نگاه کرد نه تعداد
درصد آنکارا واسه ap بالاتر بوده پارسال و اکثر ap ها ایرانی بودن. مقایسه نکنید چون هیچ سالی شبیه سال قبل نیست
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: laleht ، rbrb-2015
دوستان بحث در مورد اینکه کدوم سفارت خانه بیشتر ویزا میده و کدوم کلیر می زنه در کل بی فایده هست و لطفا در این موارد بحث نکنید کارمندای سفارت بر اساس استاندارد های خودشون کار می کنن و با هیچ کسی پدرکشتگی ندارن و با هیچ کسی هم پسر خاله نیستن و ممکنه کارمندی که امروز تو انکارا کار میکنه فردا تو دبی باشه این حرفا به جز استرس بی خودی هیچ فایده ای نداره . الان کل صفحه شده در مورد
تشکر کنندگان: reza.aa ، m.ghoreishi ، laleht ، behjat ، Mahmood129 ، A_A ، rbrb-2015 ، L_haam ، kimfar ، SAAM_60 ، h-amin ، ریحانا
الان زنگ زدم kcc
گفت این ماه هم از نامه من خبری نیست SadSadSadSad
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: laleht ، R-AL ، h-amin
من حدس میزنم اونهایی که کارنت شدن تا ۱۵ جون نامه دادن میاد.
البته یه حدس دیگه هم میزنم که این ماه ترافیک اتمام پروسس فرم هم داشته باشیم
اولویت نامه ها اینجوری میشه احتمالا
تا تاریخ ۱۵ جون : اتمام پروسس فرم->کارنتی سری اول->کارنتی سری دوم-> کارنتی سری سوم->کارنتی سری چهارم!
تشکر کنندگان:
(2014-11-12 ساعت 21:54)رضا2015 نوشته:  من حدس میزنم اونهایی که کارنت شدن تا ۱۵ جون نامه دادن میاد.
البته یه حدس دیگه هم میزنم که این ماه ترافیک اتمام پروسس فرم هم داشته باشیم
اولویت نامه ها اینجوری میشه احتمالا
تا تاریخ ۱۵ جون : اتمام پروسس فرم->کارنتی سری اول->کارنتی سری دوم-> کارنتی سری سوم->کارنتی سری چهارم!

تا تاريخ ١٨ جون اومده. از اين تاريخ به بعد بايد بياد

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
تشکر کنندگان: kaamiran ، HERMES7
سلام به همه گي
به نظر اساتيد محترم امروز از نامه دوم خبري ميشه يا نه؟؟؟؟؟
لطفا نظر كارشناسيتون رو اعلام كنيد
ممنون

4 people
Ankara
تشکر کنندگان:
(2014-11-13 ساعت 16:42)Pm1212 نوشته:  سلام به همه گي
ممنون

4 people
Ankara

قرار بود که خبری بشه ؟؟؟؟ امروز رو فکر نکنم چون دیشب با کی سی سی تماس گرفتم چیزی نگفت و برای کیس من گفت در حال پروسس هست همون حرفی که 45 روز پیش هم بهم گفت . ولی اگر هم امروز بیاد که چه بهتر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، Mahboy
سلام دوستان

امروز روز مصاحبه من بود با هزار تا فکر و آرزو رفتم برا مصاحبه (چه مصاحبه ای)
شب تا به صبح خوابم نبرد ه بود ،بیخود استرس اومده بود سراغم.آخر هم یک برگ صورتی فقط بخاطر راستگویی نصیبم شد. به خودم گفتم بیخیال حالا با گذشت چند ساعت تازه فهمیدم چی شده . ? ? ? ? ?اینم حالات من به ساعت.دوستان اگر میدونن راهنمایی کنید برا بعدش چه کار باید کرد.بعد از صبر....بعدا اگر شد سفرنامه را مینویسم.راستی امروز کلا هیچکس یکضرب نگرفت چه کیس مجرد خانم و آقا و چه خانواده همه داغون شدن.
تشکر کنندگان: behjat ، m.mehrjoo ، kimfar ، laleht ، hilda60 ، rbrb-2015 ، R-AL ، mick ، ashkansoso65 ، MJAVADIAN ، َalikh ، Darious ، ریحانا ، milad.nas
(2014-11-13 ساعت 21:21)gogolian نوشته:  سلام دوستان

شب تا به صبح خوابم نبرد ه بود ،بیخود استرس اومده بود سراغم.آخر هم یک برگ صورتی فقط بخاطر راستگویی نصیبم شد. به خودم گفتم بیخیال حالا با گذشت چند ساعت تازه فهمیدم چی شده . ? ? ? ? ?اینم حالات من به ساعت.دوستان اگر میدونن راهنمایی کنید برا بعدش چه کار باید کرد.بعد از صبر....بعدا اگر شد سفرنامه را مینویسم.راستی امروز کلا هیچکس یکضرب نگرفت چه کیس مجرد خانم و آقا و چه خانواده همه داغون شدن.
چیو راست گفتی که کلیرنس خوردین؟ معمولا دوستانی که مصاحبه رفتن در بعضی موارد می گفتن که وقتی بسمت آفیسر میرفتن میدیدند که برگه صورتی از قبل روی پرونده بوده پس میشه نتیجه گرفت که همش به راستگویی مربوط نمیشه.
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، mick
(2014-11-13 ساعت 16:59)amrikale نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 16:42)Pm1212 نوشته:  سلام به همه گي
ممنون

4 people
Ankara

قرار بود که خبری بشه ؟؟؟؟ امروز رو فکر نکنم چون دیشب با کی سی سی تماس گرفتم چیزی نگفت و برای کیس من گفت در حال پروسس هست همون حرفی که 45 روز پیش هم بهم گفت . ولی اگر هم امروز بیاد که چه بهتر

اینکه کِی نامه میاد نظری ندارم ولی درمورد تماس (تلفنی/ای-میلی) با KCC تقریبا مطمئنم که فقط وقت تلف کردنه!! فقط یکسری جوابهای تکراری که هیچ چیزی ازش دستگیرت نمیشه تحویل آدم میدن پس پیشنهاد میکنم وقت و پولتون رو هدر ندید و منتظر بمونید تا موضوع خودش پیش بره Sad
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan

نگران نباشین ایشالا زود کلیر میشین , روزگار غریبیست نازنین
میشه لطفا امضاتونو و سفرنامه رو تکمیل کنین
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، samirasafari23

شب تا به صبح خوابم نبرد ه بود ،بیخود استرس اومده بود سراغم.آخر هم یک برگ صورتی فقط بخاطر راستگویی نصیبم شد. به خودم گفتم بیخیال حالا با گذشت چند ساعت تازه فهمیدم چی شده . [emoji57] [emoji45] [emoji17] [emoji22] [emoji24]اینم حالات من به ساعت.دوستان اگر میدونن راهنمایی کنید برا بعدش چه کار باید کرد.بعد از صبر....بعدا اگر شد سفرنامه را مینویسم.راستی امروز کلا هیچکس یکضرب نگرفت چه کیس مجرد خانم و آقا و چه خانواده همه داغون شدن.

ميشه بنويسيد شرايطتون چي بود؟

تشکر کنندگان:
(2014-11-13 ساعت 22:45)Ehsan171 نوشته:  

شب تا به صبح خوابم نبرد ه بود ،بیخود استرس اومده بود سراغم.آخر هم یک برگ صورتی فقط بخاطر راستگویی نصیبم شد. به خودم گفتم بیخیال حالا با گذشت چند ساعت تازه فهمیدم چی شده . [emoji57] [emoji45] [emoji17] [emoji22] [emoji24]اینم حالات من به ساعت.دوستان اگر میدونن راهنمایی کنید برا بعدش چه کار باید کرد.بعد از صبر....بعدا اگر شد سفرنامه را مینویسم.راستی امروز کلا هیچکس یکضرب نگرفت چه کیس مجرد خانم و آقا و چه خانواده همه داغون شدن.
چیو راست گفتی که کلیرنس خوردین؟ معمولا دوستانی که مصاحبه رفتن در بعضی موارد می گفتن که وقتی بسمت آفیسر میرفتن میدیدند که برگه صورتی از قبل روی پرونده بوده پس میشه نتیجه گرفت که همش به راستگویی مربوط نمیشه.

اگرزنگ بزنيد به شما ميگن ، من زنگ زدم وقتي هنوز نامه دوم نيومده بود بهم گفتن مصاحبه تون توي دسامبر يا ژانويه هست ، ٢١ اكتبر نامه من اومد براي ١٥ دسامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان