کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستان عزيز
لطفا سئوالات در تايپيك مربوطه(سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...) مطرح و پيگيري كنيد
با تشكر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: َalikh ، HERMES7 ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، reza.aa ، laleht ، rbrb-2015 ، Memolk ، R-AL ، A_A
(2014-11-11 ساعت 09:52)laleht نوشته:  به این نتیجه رسیدم ادارات آمریکا هم مثل ادارات خودمون هردمبیل هست. دو سه هفته پیش اگه یادتون باشه گفتم زنگ زدم و یه خانم مهربون گفت نگران نباش و رسیدیم به پروسس مدارک تا early august حالا دیشب که زنگ زدم یه خانم بداخلاق گفت شاید تا دو ماه دیگه هم پرونده شما هنوز پروسس نشه Big Grin
احساس کرذم به یه شرکت دولتی تو ایران زنگ زدم Big Grin
ظاهرا همه جا ..... در ..... هست Big Grin

نه اینطوری نیست اتفاقا اونا خیلی هم نظم دارند. من 13 جون فرستادم یعنی 2 ماه زودتر از شما هنوز نامه دومم نیومده! پس اینکه گفته شاید دو ماه دیگه میاد پر بیراه نگفته چون کسانی که تو ماه جون فرستادن برای مصاحبه دعوت نشدن. تازه بعد از جون نوبت جولای هستش بعد نوبت آگوست. منم فکر میکنم دعوت به مصاحبه شما 2 ماه دیگه باشه و مصاحبه تون نزدیکای عید
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan ، turadjk
راستش من و خانمم هر سه ماه قبل یعنی آگوست، سپتامبر و اکتبر برای نامه دوم زنگ زدیم به KCC هر سه بار گفتند که فرمها درحال بررسیه و حالمون گرفته شد. این دفعه جرأت نمیکنم زنگ بزنم چون اگه بگه فرمهاتون در حال بررسیه دیگه دق میکنم Smile
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
(2014-11-11 ساعت 13:41)mamali121 نوشته:  راستش من و خانمم هر سه ماه قبل یعنی آگوست، سپتامبر و اکتبر برای نامه دوم زنگ زدیم به KCC هر سه بار گفتند که فرمها درحال بررسیه و حالمون گرفته شد. این دفعه جرأت نمیکنم زنگ بزنم چون اگه بگه فرمهاتون در حال بررسیه دیگه دق میکنم Smile

ولی اگه چک کنین بودن کسانی که جون فرم فرستادن و رفتن مصاحبه حتی توی فروم های دیگه هم من چک کردم همین بود اونجا بهم گفتن در مورد بعضی ها background check بیشتر طول میکشه واسه همین دیرتر پروسس میشن.الان آقای بهداد فعلا مشغول کارهای مصاحبه هستن و گرنه ایشون خودشون سوال و جواب های منو تو اون فروم ها هم دیده بودن.
در هر صورت دفعه پیش به من گفتن رسیدیم به early august و نگران نباش ولی دیشب اینطور گفتن.
در هر صورت چاره ای جز صبر نیست و این حرفها استرس همه رو زیاد میکنه از جمله خود من .
امیدوارم همگی خبر خوب بشنویم.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behjat ، A_A ، r.bazargan ، turadjk
سلام دوستان. من این سری کارنت شدم اما چون تو ماه آگست یه بار فرممو آنلاک کردم نمیدونم نامه دومم کی میاد, آیا برای گرفتن نامه تمکن از نظر زمانی مشکل پیش میاد حتما باید نزدیک مصاحبه باشه؟ ممنون
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 18:07)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان. من این سری کارنت شدم اما چون تو ماه آگست یه بار فرممو آنلاک کردم نمیدونم نامه دومم کی میاد, آیا برای گرفتن نامه تمکن از نظر زمانی مشکل پیش میاد حتما باید نزدیک مصاحبه باشه؟ ممنون
شما نامه ی تمکن مالی را 2 روزه می تونین بگیرین...فعلا بقیه ی مدارکتون را تکمیل کنید...بعد از اومدن نامه وقت دارین
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: A_A ، laleht
سلام
من دیشب با kcc تماس گرفتم گفتن بررسی فرمم تموم شده ولی هنوز تاریخ مصاحبم مشخص نشده
و اینکه از 15nov تا پایان ماه یه سری نامه دوم میاد ولی معلوم نیس که مال منم بیاد یا نه
26 jun فرستادم و کیسم **7 با توجه به اینکه گفتن بررسی فرمم تموم شده به نظرتون این دفعه دیگه نامم میاد؟
تشکر کنندگان: A_A
(2014-11-11 ساعت 19:43)key15 نوشته:  سلام
من دیشب با kcc تماس گرفتم گفتن بررسی فرمم تموم شده ولی هنوز تاریخ مصاحبم مشخص نشده
و اینکه از 15nov تا پایان ماه یه سری نامه دوم میاد ولی معلوم نیس که مال منم بیاد یا نه
26 jun فرستادم و کیسم **7 با توجه به اینکه گفتن بررسی فرمم تموم شده به نظرتون این دفعه دیگه نامم میاد؟

دوست عزیز سلام
در این مورد هیچکس نمیتونه نظر قطعی به شما بده
فقط به دلیل اینکه میفرمایید گفتن تمام شده بررسی . امیدوار باشید اینشالا این سری بیات
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، kimfar ، Mahboy ، ashkansoso65
شما اگه بررسی فرمتون تموم شده فکر کنم اگه ازشون می پرسیدین چه ماهی میرین مصاحبه بهتون می گفتن ولی زمان دقیقش رو نمی گن تا زمانی که مصاحبه همه برای اون ماه مشخص بشه

ما هم دوباره تماس گرفتیم
حرف های ماه پیش رو دوباره تکرار کرد
به نظر میاد من jan میرم مصاحبه
نمی دونم چرا گفت هفته آخر nov نامه ها میاد!!
من فکر کنم زودتر بیاد (دست بالا رو گفت)
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، Mahboy ، laleht ، ashkansoso65 ، mamali121
(2014-11-11 ساعت 22:01)A_A نوشته:  
شما اگه بررسی فرمتون تموم شده فکر کنم اگه ازشون می پرسیدین چه ماهی میرین مصاحبه بهتون می گفتن ولی زمان دقیقش رو نمی گن تا زمانی که مصاحبه همه برای اون ماه مشخص بشه

ما هم دوباره تماس گرفتیم
حرف های ماه پیش رو دوباره تکرار کرد
به نظر میاد من jan میرم مصاحبه
نمی دونم چرا گفت هفته آخر nov نامه ها میاد!!
من فکر کنم زودتر بیاد (دست بالا رو گفت)
پرسیدم ولی گفتن که نمیتونن بگن و باید صبر کنم تا تاریخ دقیق معلوم بشه
بله فک میکنم دست بالا رو میگن چون به من هم گفتن از اواسط تا اواخر ماه
تشکر کنندگان: Mahboy ، A_A
در ایمیلی هم که دیروز جواب دادن این جمله اومده بود
KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of January
دقیق متوجه منظور این جمله نمیشم
تشکر کنندگان:
ببخشيد اين ايميل کانفرم ارسال فرم 260 برای من نیومده؟برای همه اومده؟یعنی اگر نیاد نرسیده دستشون؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-12 ساعت 00:51)ashkan af نوشته:  ببخشيد اين ايميل کانفرم ارسال فرم 260 برای من نیومده؟برای همه اومده؟یعنی اگر نیاد نرسیده دستشون؟

دوست عزیز اینجا بحث این مورد نیست !!!

اما کلا اگر شما گانفیگر نامبر آخر را گرفتید حله و مشکلی نیست این یعنی شما ثبت شدید س هیچ جای نگرانی نیست
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: sad_sad
(2014-11-11 ساعت 23:11)key15 نوشته:  در ایمیلی هم که دیروز جواب دادن این جمله اومده بود
KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of January
دقیق متوجه منظور این جمله نمیشم

میگه زمان بندی برای ناحیه شما در ماه ژانویه صورت میگیره
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7
قبل از هر چیز بگم من خودم از همه بیشتر استرسی هستم بنابراین خواهش میکنم کسانی که اطلاعات کافی و وافی ندارن نه چیزی رو تفسیر کنن نه نظر بدن و بیشتر از این به کسی استرس وارد نکنن......ممنون........
و اما
لینک http://britsimonsays.com/embassy-league-...lapissued/

از توی فرم ایمیگریشن گرفتم که یکی از کارشناسانش که بسیار مطلع هست گذاشته و میزان ویزاهای صادره در 2014 در سفارتهای مختلف هست.
دیدم ابوظبی بیشتر از آنکارا کلیرنس زده و تعداد ویزاهای صادره اش هم کمتر بوده
من روز اول سفارتم آنکارا بود که توی فرم 260 تغییر دادم به ابوظبی حالا با دیدن این یک کم استرسم بیشتر شد به نظرتون اشتباه کردم و نامه بزنم دوباره محل سفارت رو عوض کنم؟ یا اینکه موردی اینطور هست و مثلا سالهای قبل بر عکس بوده و .......
فقط خواهشا اگه مطلع هستین نظر بدین که کسی استرس بیجا نگیره و امیدوارم خودم هم با این سوال استرس بیجا ایجاد نکرده باشم
ممنون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sad_sad ، h-amin ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان