کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
فکر کنم امشب برای اکثر افراد که نامه دوم نیومده , نامه میاد شایدم تا دوشنبه شب , چون سایت آنکارا زمانبندی جدید مصاحبه ها رو زده اینم لینکش :
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
تشکر کنندگان: h-amin
(2014-11-14 ساعت 23:25)mamali121 نوشته:  
(2014-11-14 ساعت 23:17)َalikh نوشته:  فکر کنم امشب برای اکثر افراد که نامه دوم نیومده , نامه میاد شایدم تا دوشنبه شب , چون سایت آنکارا زمانبندی جدید مصاحبه ها رو زده اینم لینکش :

اين كه تاريخ آپديتش براي 30 اكتبره!!!!
رفرش کنین , الان برای 14 نوامبره داغ داغه Smile
تشکر کنندگان: h-amin
(2014-11-14 ساعت 23:17)َalikh نوشته:  فکر کنم امشب برای اکثر افراد که نامه دوم نیومده , نامه میاد شایدم تا دوشنبه شب , چون سایت آنکارا زمانبندی جدید مصاحبه ها رو زده اینم لینکش :

این که مربوط به مصاحبه‌ها تا آخر دسامبر هست، اگه امشب نیومد ۱۰۰ درصد دوشنبه نامه دوم دوستان میاد.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:

امشب که گذشت احتمالا دوشنبه میاد انشاالله
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Mahboy ، r.bazargan
سلام
اینکه آنکارا تا 16 دسامبر تاریخ مصاحبه ها رو اعلام کرده معنیش اینه که کسایی که پستشون آنکاراست باید جز این لیست باشن تا نامه دومشون این دفه بیاد؟
یا کسانی که ازین تاریخ به بعد باشه تاریخ مصاحبشون هم ممکنه این بار نامه دومشون بیاد؟
ممنون میشم کسی که اطلاع داره پاسخ بده
تشکر کنندگان:
(2014-11-15 ساعت 01:26)key15 نوشته:  سلام
اینکه آنکارا تا 16 دسامبر تاریخ مصاحبه ها رو اعلام کرده معنیش اینه که کسایی که پستشون آنکاراست باید جز این لیست باشن تا نامه دومشون این دفه بیاد؟
یا کسانی که ازین تاریخ به بعد باشه تاریخ مصاحبشون هم ممکنه این بار نامه دومشون بیاد؟
ممنون میشم کسی که اطلاع داره پاسخ بده

سلام دوست عزيز
اين تاريخها مربوط به كساني ميشه كه دوره قبل (نيمه دوم اكتبر) نامشون اومد و در آنكارا مصاحبه دارند. اين تاريخها و شماره كيسها ارتباطي به سري جديد نامه ها نداره.
نامه هاي جديد به احتمال زياد تا آخر هفته جاري مياد.
پيروز باشيد
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: soruosh ، kaamiran ، HERMES7
با توجه به اینکه من همون سری اول کارنت شدم و فرمم رو 26 جون فرستادم و یک نفر هم هستم به نظرتون این سری نامه دومم میاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-15 ساعت 12:24)key15 نوشته:  با توجه به اینکه من همون سری اول کارنت شدم و فرمم رو 26 جون فرستادم و یک نفر هم هستم به نظرتون این سری نامه دومم میاد؟

بله احتمالا تا 15 جولای هرکی فرم ارسال کرده باشه نامه دوم رو دریافت میکنه .
تشکر کنندگان: ofrfar ، r.bazargan ، bogey ، kaamiran ، kimfar ، ashkansoso65
(2014-11-15 ساعت 12:34)رضا2015 نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 12:24)key15 نوشته:  با توجه به اینکه من همون سری اول کارنت شدم و فرمم رو 26 جون فرستادم و یک نفر هم هستم به نظرتون این سری نامه دومم میاد؟

جولای ؟؟
رضا جون اشتباه تایپی داری !
فک کنم ژانویه منظورته .

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
(2014-11-16 ساعت 11:29)rezasadeghi نوشته:  

جولای ؟؟
فک کنم ژانویه منظورته .

آقا رضا 2015 اشتباه نکرده ، در حالت خوش بینانه ممکنه برای کسانیکه در ماه آگست هم فرم DS-260 شان را سابمیت و ارسال کرده باشند نامه دومشان بیاد.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behjat ، HERMES7

جولای ؟؟
فک کنم ژانویه منظورته .

ببینید کی سی سی داره برنامه زمان مصاحبه ها رو برای ژانویه تنظیم میکنه!
کیس نامبر ها که مشخص هستن تا 3250 .
حالا از این دوستان کارنت شده هرکی تا 15 جولای فرم ارسال کرده باشه احتمالا نامه دومشو دریافت میکنه .
موفق باشید
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rezasadeghi ، kimfar ، kaamiran
سلام من و همسرم 13 نوامبر در ايروان مصاحبه داشتيوم و ويزاي يكضرب گرفتيم. به اميد موفقيت همه
(2014-11-16 ساعت 16:02)رضا2015 نوشته:  

جولای ؟؟
فک کنم ژانویه منظورته .

ببینید کی سی سی داره برنامه زمان مصاحبه ها رو برای ژانویه تنظیم میکنه!
کیس نامبر ها که مشخص هستن تا 3250 .
حالا از این دوستان کارنت شده هرکی تا 15 جولای فرم ارسال کرده باشه احتمالا نامه دومشو دریافت میکنه .
موفق باشید

خب دو تا خبر اومد
رو سایت امیگریششن دو نفر زنگ زدن kcc یکی 15 جولای فرم داده گفتن پروسس تموم شده ولی برای ژانویه وقت پره و احتمالا بهت نمیرسه وقت مصاحبه با کیس نامبر 300 .
یکی دیگه هم 2 اگوست فرم پر کرده با کیس 2600 گفتن هنوز پروسست تموم نشده !!
حالا ..... تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!! Smile
تشکر کنندگان: kaamiran ، 2015reza ، r.bazargan ، a.farzad
دوستان عزیز
لطفا برای تبریک از گزینه تبریک و تشکر استفاده کنید
با تشکر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: R-AL ، HERMES7 ، kaamiran ، saboteur ، A_A ، aghamilad ، r.bazargan ، a.farzad
سلام دوستان همراه
من برام مشکلی پیش اومده لطفا اگه میدونید کمکم کنید .من تا مصاحبه هنوز چند ماهی وقت دارم .شماره کیس من ***8 هستش .ولی تا هنگام مصاحبه دخترم که همراهم خواهد بود .و از اول هم تو ثبت نام اولیه و فرم 260 را هم براش پر کردم سنش از 21 میگذره .و یه جایی خواندم که این سنی ها نمیتونن ویزا بگیرن.ایا این درسته ؟ البته در زمان ثبت نام اولیه 19 ساله بوده .
هرکه اطلاع داره پاسخ بده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان