کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-25 ساعت 21:16)neda733 نوشته:  تا نیمه جولای هم نامه ها اومده!

مهم ابنه که تا اول بهار مصاحبه داشته باشیم حالا این ماه نشد ماه بعد .تازه زمستون تو این سرما اصلا حال نمیده سرگردان بشی ها.
Tongue
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا
(2014-11-25 ساعت 11:28)zaara نوشته:  
(2014-11-25 ساعت 10:22)paradisee نوشته:  دوستان من دیشب تماس گرفتم گفتن که بررسی هنوز تموم نشده ماه دسامبر اگه تمام بشه فوریه میرید مصاحبه من فرمم اوایل جولای فرستادم و گفت 15-30 ام هر ماه سایت چک کنید.
کیس نامبر شما چنده؟

**28
تشکر کنندگان:
دوستانی که بهشون گفتن کیستون در حال بررسی هست یا اینکه چند هفته طول میکشه زیاد به این حرفاشون اعتماد نکنید البته نه اینکه دروغ بگن . نه . ولی این چند هفته ممکنه دهها هفته بک شه و یا زمان پروسه 3-4 ماه طول میکشه . نمی خوام زد حال بزنم ولی من خودم 3 ماه پیش بهم گفتن در حال پروسس هست بعد از یک ماه بعد یعنی دو ماه پیش تماس گرفتم گفتن چند هفته طول میکشه و تا به امروز خبری نشده کیس 2300
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، r.bazargan ، A_A
یه چیزی هست که بعضی از دوستان بهش دقت نمیکنن...

شما اگه زنگ بزنید kcc و بگید : نامه ها چی شد ما منتظریم...چرا نیومده...به همه یه جواب مشخص میدن و میگن در حال پروسسه...این به این معنی نیست که کیس شما در حال پروسسه...بلکه یعنی ما داریم رو پرونده های 2015 کار میکنیم حالا ممکنه به کیس شما رسیده باشن یا نرسیده باشن...
اما اگه ازشون بخواهید که مشخصا در مورد کیس شما نظر بدن اگر آدم باحالی اونور خط باشه به شما میگه آیا بررسی پرونده شما شروع شده یا نه...

این مطلبی بود که از تماسهای خودم و تماس بقیه بچه ها دستگیرم شد...
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، h-amin ، soruosh ، ریحانا ، A_A ، m.ghoreishi ، L_haam
خداییش چه خوب که ما حداکثر یکسال انتظار داریم و وضعمون اینه .کیس های کانادا و غیره 4 یا 5سا ل طول داره. تازه خیلی زودترش 2/5 ساله هست که دیگه طرف خیلی خوش شانس باشه اینطوره. واقعا آنها چی می کشند؟؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، aghamilad ، A_A ، m.ghoreishi ، َalikh ، mel
سلام دوستان
من بعد از ارسال فرم 260 مهر ماه ارشد قبول شدم و الان هم شروع كردم به خوندن و پيش بيني مي كنم تا DEC2015 به پايان نامه برسم به نظر شما من اين مطلب رو اعلام كنم و يا تو مصاحبه چيزي راجب دانشگاه و درس خوندن نگم ......... راهنماييم كنين لطفا
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
بگو اشکال نداره که عزیز من !
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2014-11-30 ساعت 13:28)ریحانا نوشته:  خداییش چه خوب که ما حداکثر یکسال انتظار داریم و وضعمون اینه .کیس های کانادا و غیره 4 یا 5سا ل طول داره. تازه خیلی زودترش 2/5 ساله هست که دیگه طرف خیلی خوش شانس باشه اینطوره. واقعا آنها چی می کشند؟؟؟

آره والا. هرچند واسه ما هم این یک سال ...زندگی تو برزخ... به معنای واقعیه.
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، behjat
خسته شدم بس که دلم دنبال یک نامه گشت Big GrinBig Grin

کی میتونه بگه منظور شاعر از نامه ، کدام نامه است؟ Big GrinBig Grin

kcc به زمین داغ بخوری که گولمون زدی هی گفتی تاریخ ارسال فرم مهم نیست بر اساس کیس نامبره ...SadTongueTongueTongue
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A ، ریحانا ، behjat ، ofrfar ، kaamiran ، 2015reza
اقايون مدير كسايي كه اين سري كارنت ميشن ديگه ميرن واسه بعد ژانويه يا هنوز ممكنه ژانويه هم مصاحبه بشن!؟
من نگاه كردم برنامه مصاحبه ژانويه و دسامبر سفارت تركيه رو!خيلي از روزاش خالين!!!هميشه روال همينه ايا؟!
تشکر کنندگان:
دوستان نامه های سری بعد حدودا کی میاد?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-11-30 ساعت 20:11)mehdiii82 نوشته:  اقايون مدير كسايي كه اين سري كارنت ميشن ديگه ميرن واسه بعد ژانويه يا هنوز ممكنه ژانويه هم مصاحبه بشن!؟
من نگاه كردم برنامه مصاحبه ژانويه و دسامبر سفارت تركيه رو!خيلي از روزاش خالين!!!هميشه روال همينه ايا؟!

دوست گرامی با توجه به تعداد ارسال نامه های دوم عزیزان کارنت شده در ماه های گذشته احتمال اینکه کارنتیهای این ماه برا ژانویه به مصاحبه دعوت بشن خیلی ضعیفه. البته فراموش نکنید که "غیر ممکن غیر ممکنه" و احتمال همه چیز وجود داره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، MJAVADIAN ، r.bazargan
(2014-11-30 ساعت 14:28)ملايي نوشته:  سلام دوستان
من بعد از ارسال فرم 260 مهر ماه ارشد قبول شدم و الان هم شروع كردم به خوندن و پيش بيني مي كنم تا DEC2015 به پايان نامه برسم به نظر شما من اين مطلب رو اعلام كنم و يا تو مصاحبه چيزي راجب دانشگاه و درس خوندن نگم ......... راهنماييم كنين لطفا

دوست عزیز بگید که تو این پروسه هیچ چیز بهتراز راست گویی کمکتون نمیکنه. دانشجو بودن شما هیچ نکته منفی براتون تلقی نمیشه. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
يعني كلا سفارت تركيه ٣ روز در هفته واسه لاتاري مصاحبه ميزاره؟!
مثلا الان واسه ١٢/١٦ برنامه گذاشته تا ٥/١ نداشته ديگه!!!هميشه روال اينه؟!يا اين قسمتاي خالي رو باز پر ميكنن با سري بعديا؟!
تشکر کنندگان:
(2014-11-30 ساعت 23:08)mehdiii82 نوشته:  يعني كلا سفارت تركيه ٣ روز در هفته واسه لاتاري مصاحبه ميزاره؟!
مثلا الان واسه ١٢/١٦ برنامه گذاشته تا ٥/١ نداشته ديگه!!!هميشه روال اينه؟!يا اين قسمتاي خالي رو باز پر ميكنن با سري بعديا؟!
سلام دوست عزیز دسامبر مثل اسفند خودمون ماه آخر سال است ودوهفته آخرش خرید کریسمس و آماده شدن برای شروع سال جدید هست و اکثر آمریکاییها مرخصی میگیرن تا کریسمس رو نزد خونواده هاشون باشن ماه ژانویه هم مثل فروردین خودمون ۵روز اولش تعطیلات رسمی هست در ضمن مصاحبه ها در پنج روزهفته یعنی از دوشنبه تا پتج شنبه انجام میشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hameddjj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان