کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-02 ساعت 22:35)mitramagh نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:07)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:00)mitramagh نوشته:  سلام دوستان،
من ایمیل زدم و درخواست آنلاک دادم ، امروز ایمیل اومد که آنلاک شده ولی فقط فرم خودم که برنده اصلی هستم، ولی فرم همسرم که می خواستیم ادیت کنیم باز نشده، الان باید چیکار کنیم؟؟؟
دوباره ایمیل بزنم؟
ممنون

دوست عزیز معمولا بعداز انلاک کردن میشه همه موارد رو تصحیح کرد که اطلاعات همسر و فرزندان هم شامل میشه مگر اینکه شما نامه درخواست انلاک رو بعناوین دیگه ای فرستاده باشید

درخواست انلاک فرم رو نوشته بودم، ولی اسم افراد کیس و جدا جدا ننوشته بودم، زنگ زدم کی سی سی گفتن که باید اسم بقیه رو هم تو ایمیل می نوشتی!!
عرض کردم خدمتتون:
پس هرچه زودتر نامه ای حاوی موارد مورد نظرتون برای تصحیح بفرستین
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mitramagh
من ایمیل زدم و درخواست آنلاک دادم ، امروز ایمیل اومد که آنلاک شده ولی فقط فرم خودم که برنده اصلی هستم، ولی فرم همسرم که می خواستیم ادیت کنیم باز نشده، الان باید چیکار کنیم؟؟؟
دوباره ایمیل بزنم؟
ممنون

در نامه درخواستی برای آنلاک باید نام هرکدام از اعضای خانواده که قصد آپدیت کردن آنها را دارید قید گردد.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
دیشب زنگ زدن kcc
گفت پروسس پرونده شما شروع نشده Sad
به یکی میگن شروع شده به یکی میگن نشده
اصلا نمیشه رو جوابشون حساب کرد
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-12-02 ساعت 22:07)m.ghoreishi نوشته:  
دوباره ایمیل بزنم؟
ممنون

دوست عزیز معمولا بعداز انلاک کردن میشه همه موارد رو تصحیح کرد که اطلاعات همسر و فرزندان هم شامل میشه مگر اینکه شما نامه درخواست انلاک رو بعناوین دیگه ای فرستاده باشید
تجربه من میگه فقط فرمی رو که مشکل داره و اظهار میکنید رو باز میکنن باید دوباره نامه بزنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-12-03 ساعت 09:23)r.bazargan نوشته:  دیشب زنگ زدن kcc
من یه ماه پیش ایمیل زده بودم گفتن که در حال پروسس است در حالی که من 2 سپتامبر فرستادم یعنی چی؟شاید چون شما ازدواج داشتین بعد از قبولی طول کشیده .نمی دونم به خدا که برنامه شون چیه؟
Sad
تشکر کنندگان:
(2014-12-03 ساعت 10:02)omid man نوشته:  
من یه ماه پیش ایمیل زده بودم گفتن که در حال پروسس است در حالی که من 2 سپتامبر فرستادم یعنی چی؟شاید چون شما ازدواج داشتین بعد از قبولی طول کشیده .نمی دونم به خدا که برنامه شون چیه؟
Sad

این ایمیل و به همه میزنن دوست عزیز من تا حالا 3-4 بار میل زدم از 2-3 ماه پیش همین جواب و دادن.
رو جوابشون از طریق ایمیل حساب نکنین.
بر اساس یه پیش بینی غیر قطعی اگه تا اواسط جولای دعوت به مصاحبه شدن احتمالا برای فوریه کسانی که فرمشون و تا اواسط آگوشت فرستادن دعوت به مصاحبه میشن و همین طور تا ....
مثلا میشه پیش بینی کرد که من دی نامه دومم و دریافت کنم و مصاجبه ام اسفند باشه.
حالا منتظریم ببینیم چه شود....Cool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A
(2014-11-24 ساعت 23:45)Mahboy نوشته:  
(2014-11-24 ساعت 23:30)behnazrh نوشته:  دوستان من كيس نامبرم نزديك ٣١٠٠ هست، طبيعي هست نامه نيومده هنوز؟ اين دوستاني كه نوشتن نامشون اومده ميشه كيس نامبراشونم ذكر كنن؟

اگه دوستان و از جمله خود شما زحمت بکشید و یک امضای یک خطی برای خودتون درست کنید جواب همه این سوالات قبل از پرسش داده میشه! Wink

ببخشید امضا چه جوری درست میشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-03 ساعت 15:39)r.bazargan نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 10:02)omid man نوشته:  
Sad
انشالله که با هم تو یه ماه مصاحبه باشه

این ایمیل و به همه میزنن دوست عزیز من تا حالا 3-4 بار میل زدم از 2-3 ماه پیش همین جواب و دادن.
رو جوابشون از طریق ایمیل حساب نکنین.
بر اساس یه پیش بینی غیر قطعی اگه تا اواسط جولای دعوت به مصاحبه شدن احتمالا برای فوریه کسانی که فرمشون و تا اواسط آگوشت فرستادن دعوت به مصاحبه میشن و همین طور تا ....
مثلا میشه پیش بینی کرد که من دی نامه دومم و دریافت کنم و مصاجبه ام اسفند باشه.
حالا منتظریم ببینیم چه شود....Cool
تشکر کنندگان:
(2014-12-04 ساعت 07:42)omid man نوشته:  
(2014-11-24 ساعت 23:30)behnazrh نوشته:  دوستان من كيس نامبرم نزديك ٣١٠٠ هست، طبيعي هست نامه نيومده هنوز؟ اين دوستاني كه نوشتن نامشون اومده ميشه كيس نامبراشونم ذكر كنن؟

اگه دوستان و از جمله خود شما زحمت بکشید و یک امضای یک خطی برای خودتون درست کنید جواب همه این سوالات قبل از پرسش داده میشه! Wink

سلام دوست عزيز
در قسمت بالاي همين صفحه (يا هر يك از صفحه هاي مهاجرسرا) يك نوار خاكستري رنگ ميبينيد. آخرين گزينه اين نوار "كنترل پنل كاربر" رو بزنيد. وارد كه شديد در نوار سمت راست صفحه در بخش "پروفايل شما" گزينه "تغيير امضا" رو كليك كنيد.
پيروز باشيد
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Mahboy
(2014-12-04 ساعت 09:48)reza-alavi نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 07:42)omid man نوشته:  

سلام دوست عزيز
در قسمت بالاي همين صفحه (يا هر يك از صفحه هاي مهاجرسرا) يك نوار خاكستري رنگ ميبينيد. آخرين گزينه اين نوار "كنترل پنل كاربر" رو بزنيد. وارد كه شديد در نوار سمت راست صفحه در بخش "پروفايل شما" گزينه "تغيير امضا" رو كليك كنيد.
پيروز باشيد
توجه

فقط دوستانی که تعداد ارسالهایشان از 10 بیشترباشد میتوانند امضا داشته باشند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام

امشب با kcc تماس گرفتم و گفتن فرمهای شما داره مراحل آخر بررسی رو میگذرونه. 15 دسامبر تماس بگیرین تا بگیم بررسی تموم شده یا نه!

امیدوارم خبر خوبی برای دوستان باشه.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، h-amin ، A_A ، behjat ، m.ghoreishi ، mfte.teacher ، kimfar ، HERMES7 ، rbrb-2015 ، laleht ، r.bazargan
(2014-11-30 ساعت 13:28)ریحانا نوشته:  خداییش چه خوب که ما حداکثر یکسال انتظار داریم و وضعمون اینه .کیس های کانادا و غیره 4 یا 5سا ل طول داره. تازه خیلی زودترش 2/5 ساله هست که دیگه طرف خیلی خوش شانس باشه اینطوره. واقعا آنها چی می کشند؟؟؟

یک نفر پیدا شد حرف دل منو زد برای کبک 4 سال انتظار کشیدم .همه جا جنگ شد.صد بار پرونده ها زیر و رو شد .اینا هم میگذره ولی امیدوارم به خوبی Smile))
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: A_A ، goliii
(2014-12-04 ساعت 23:37)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام

امشب با kcc تماس گرفتم و گفتن فرمهای شما داره مراحل آخر بررسی رو میگذرونه. 15 دسامبر تماس بگیرین تا بگیم بررسی تموم شده یا نه!

امیدوارم خبر خوبی برای دوستان باشه.

خبر خوبی بود من که دیگه جرات ندارم بهشون ز بزنم وضعیت فرمم رو بپرسم
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، r.bazargan
اگه کسی قبل از کارنت شدن کیسش ، بخواد واسه ویزای توریستی آمریکا اقدام کنه و یه سفر بره و برگرده، مشکلی واسه پرونده لاتاریش پیش نمیاد؟ آیا امکان داره که درصورت درخواست ویزای توریستی ، با توجه به اینکه تو پرونده لاتاری هستیم اصلاٌ ویزا بهمون ندن؟ هدف اصلی از این کار اینه که چنانچه پرونده مون به کلیرنس خورد از قبل بدلیل درخواست ویزای توریستی ، توی پروسه کلیرنس قرار گرفته باشیم و کلیرنس پرونده لاتاریمون کوتاهتر بشه. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی تو این زمینه داره راهنمایی کنه.
تشکر کنندگان:
دوست من وضعيت شما رو داشت و وقتي به سفارت رفتن كيسشون رد شد البته نگفتن به اين دليل بوده ولي ويزاي توريستيشون رد شد و بعد كه واسه اقامت پروندشون بررسي شد تونستن برن. منظور به اينكه احتمالش به نظر من زياده كه ويزاي توريستي ندن بهتون. ويزا يك بار گرفتن هم نميتونه دليل خوبي باشه كه دوباره كليرنس بهتون نخوره. خواهر من موقع رفتن اف بي ا چك خورد و بعد رفت و ٣ ماه بعد برگشت دوباره كه خواست بره دوباره اف بي ا چك خورد. رييكش بالاست

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان