کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-25 ساعت 02:25)mfte.teacher نوشته:  
(2014-11-25 ساعت 02:13)L_haam نوشته:  
(2014-11-25 ساعت 01:34)mfte.teacher نوشته:  دوستان سلام اولا به تمام کسایی که تازه و بعد از مدنها انتظار نامه دومشون رسیده تبریک میگم و امیدوارم سایرین هم هر چه سریعتر نامه دومشون برسه. بچه من فرمم رو 4 آگوست فرستادم بعدا هم که پسرم به دنیا اومد مال پسرم رو هم 1 نوامبر سابمیت کردم حالا بر اساس کدوم یکی از این تاریخها نامه دومم دستم میرسه؟
سلام
اول از همه قدم نو رسیده مبارک Smile
من فکر نکنم آپدیتتون توی روند دریافت نامه ی دومتون تاثیری داشته باشه چون یک نوزاد به بررسی چندانی نیاز نداره و بر اساس تاریخ اول یعنی آگوست نامه دوم رو دریافت می کنید Rolleyes

ممنون از لطف تون .پس این قضیه اضافه شدن نفر به کیس جزو برنامه آنلاک شدن حساب نمیشه؟

ببخشید من خیلی دیر این پستتون رو دیدم Sad
یکسری دوستان بودند که فرمشون رو آنلاک کردند و توی روند دریافت نامه ی دوم تاثیری نداشته.برای یک عده هم باعث شده که دیرتر نامه ی دوم رو دریافت کنند.این طور به نظر میرسه که اگر شما تغییر عمده و قابل توجهی که نیاز به بررسی بیشتر کیس شما داشته باشه انجام نداده باشید توی روند بررسی پروندتون و دریافت نامه ی دوم تاثیری نداره. تولد یک نوزاد هم فکر نکنم به بررسی خاصی نیاز داشته باشه که مصاحبتون عقب بیفته Rolleyes
موفق باشید Shy
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: saboteur ، r.bazargan ، ریحانا ، babak12 ، m.ghoreishi ، mfte.teacher
(2014-11-30 ساعت 20:50)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 14:28)ملايي نوشته:  سلام دوستان
من بعد از ارسال فرم 260 مهر ماه ارشد قبول شدم و الان هم شروع كردم به خوندن و پيش بيني مي كنم تا DEC2015 به پايان نامه برسم به نظر شما من اين مطلب رو اعلام كنم و يا تو مصاحبه چيزي راجب دانشگاه و درس خوندن نگم ......... راهنماييم كنين لطفا

دوست عزیز بگید که تو این پروسه هیچ چیز بهتراز راست گویی کمکتون نمیکنه. دانشجو بودن شما هیچ نکته منفی براتون تلقی نمیشه. موفق باشید

دوست عزیز من هم مهر پارسال بعد از شرکت در لاتاری در دانشگاه برای ارشد قبول شدم رشته مدیریت دولتی و رفتم و اردیبهشت که قبولیمو فهمیدم باتوجه به اینکه ترجیح می دادم زمان برای خواندن زبان برای خودم خالی کنم و با توجه به رشته و برای اطمینان خاطر، حذف حتی همون ریسک پایین برای AP خوردن، ترجیح دادم بعد یک ترم و نیم دیگر نرم و رسماً هم انصراف ندادم و در فرم DS260 هم اعلام نکردم و در این خصوص دوستان ایمیگرانجل هم راهنمایی کردند که لازم نیست اشاره ای کنم . درسته که گفتنش ضرری نداره ولی آیا اصل اضافه نگین را زیر پا نمی گذاریم؟ دوست دارم نظر مدیران را هم بدانم البته برای شرایط خودم که متفاوت با این دوست عزیزه که در مراحل پایانی دانشگاهش هست.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rezasadeghi
سلام
کسی می دونه که تا حالا چند تا ویزا صادر شده در کل؟
تشکر کنندگان:
دوستان به نظرتون نیمه دسامبر نامه ها میاد?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 12:18)neda733 نوشته:  دوستان به نظرتون نیمه دسامبر نامه ها میاد?

معمولا بین 20تا 25 هر ماه میلادی نامه ارسال میشه
اما دوست عزیز فکر نکنم نامه شما این ماه بیاد
شاید 2 ماه آینده
هنوز نامه اونایی که از اواسط جولای به بعد فرستادن نیومده
البته ایشااله که بیاد
ما هم منتظریمShy
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat
منم 24 جولای فرمم فرستادم
9 اکتبر شماره ام کارنت شد
14 اکتبر به دلیل ازدواج درخواست آنلاک فرمم کردم
16 اکتبر کی سی سی ایمیل زد که آنلاک شده
17 آکتبر مال خودم آپدیت کردم و فرستادم
19 اکتبر مال همسرم فرستادم
با توجه به کیس نامبرم *299 هنوزم در نتظار نامه دومم هست
به امید ویزای یک ضرب
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان:
سلام دوستان آنلاک کردن فرم با آپدیت کردن اون چه فرقی داره؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 19:47)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان آنلاک کردن فرم با آپدیت کردن اون چه فرقی داره؟

ميشه گفت دوتاش يكيه
تا انلاك نكنى نميتونى اپديت كنى
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 19:47)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان آنلاک کردن فرم با آپدیت کردن اون چه فرقی داره؟

دوست عزیز، آنلاک کردن فرم یعنی بعد از اینکه فرم DS-260 سابمیت و ارسال شد برای اعمال اصلاحاتی در آن ،درخواست باز کردنش برای Kcc ارسال شود و سپس اطلاعات مندرج در فرم اصلاح و آپدیت شده و مجددا سابمیت و ارسال شود.
تشکر کنندگان: babak12
سلام دوستان،
من ایمیل زدم و درخواست آنلاک دادم ، امروز ایمیل اومد که آنلاک شده ولی فقط فرم خودم که برنده اصلی هستم، ولی فرم همسرم که می خواستیم ادیت کنیم باز نشده، الان باید چیکار کنیم؟؟؟
دوباره ایمیل بزنم؟
ممنون
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:
سلام ما هم ۱۸ جولای فرستادین و کیسموم زیر ۲۵۰۰ولی هنوز نامه دوم نیومده
یک سوال تخصصی دارم : ایا وقتی زمان مصاحبه مشخص بشه امکانش,هست فقط,برنده اصلی بره که البته شوهرمن برنده اصلی هست واگر قرار به کلیرنس باشه اون با توجه به موقعیتش میخوره چون من ممکنه اون تاریخ اصلا ایران نباشم لطفا اگر تجربه ای داشتید یا اطلاعات دارید منو راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 22:00)mitramagh نوشته:  سلام دوستان،
من ایمیل زدم و درخواست آنلاک دادم ، امروز ایمیل اومد که آنلاک شده ولی فقط فرم خودم که برنده اصلی هستم، ولی فرم همسرم که می خواستیم ادیت کنیم باز نشده، الان باید چیکار کنیم؟؟؟
دوباره ایمیل بزنم؟
ممنون

دوست عزیز معمولا بعداز انلاک کردن میشه همه موارد رو تصحیح کرد که اطلاعات همسر و فرزندان هم شامل میشه مگر اینکه شما نامه درخواست انلاک رو بعناوین دیگه ای فرستاده باشید
تشکر کنندگان:
يكي از اقوام نزديك من كه ويزاي فاميلي apply كرده بود، بچه كوچكش رو با خودش براي مصاحبه نبرده بود. به خودش و بچه بزرگترش ويزا دادند ولي به بچه كوچكش ويزا ندادند و مجبور شد برگرده و بچه رو دوباره با خودش ببره آنكارا. احتمالا حضور شما لازم هست. مسئله مديكالتون هم كه فقط به صورت حضوري بايد باشه.

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-12-02 ساعت 22:04)sun2015 نوشته:  سلام ما هم ۱۸ جولای فرستادین و کیسموم زیر ۲۵۰۰ولی هنوز نامه دوم نیومده
یک سوال تخصصی دارم : ایا وقتی زمان مصاحبه مشخص بشه امکانش,هست فقط,برنده اصلی بره که البته شوهرمن برنده اصلی هست واگر قرار به کلیرنس باشه اون با توجه به موقعیتش میخوره چون من ممکنه اون تاریخ اصلا ایران نباشم لطفا اگر تجربه ای داشتید یا اطلاعات دارید منو راهنمایی کنید

دوست عزیز
قانون مهاجرت در این مورد صراحتا میگه
کلیه افرادی که اسمشون در کیس هست باید در روز مصاحبه در سفارت حاضر باشند. از فرد برنده تا کوچکترین عضو قید شده در کیس
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk ، kimfar ، soruosh
(2014-12-02 ساعت 22:07)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:00)mitramagh نوشته:  سلام دوستان،
دوباره ایمیل بزنم؟
ممنون

دوست عزیز معمولا بعداز انلاک کردن میشه همه موارد رو تصحیح کرد که اطلاعات همسر و فرزندان هم شامل میشه مگر اینکه شما نامه درخواست انلاک رو بعناوین دیگه ای فرستاده باشید

درخواست انلاک فرم رو نوشته بودم، ولی اسم افراد کیس و جدا جدا ننوشته بودم، زنگ زدم کی سی سی گفتن که باید اسم بقیه رو هم تو ایمیل می نوشتی!!
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان