کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-10 ساعت 12:35)amirgharibi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:29)r.bazargan نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:11)amirgharibi نوشته:  دوستان
من سفارتم انکارا بود و تغییرش دادم به ارمنستان ، کیس نامبرم : As2015****3500
امروز سایت ویزا بواتون و چک کردم ، تا As3825 واسه ژانویه وقت داده ، اما نامه دوم من هنوز نیومده !
آیا من باید فرمی رو واسه تغیر سفارت میزدم ؟ تو 2014 یه فرم بود اما 2015 گفتن نمیخواد ، درسته ؟!
آیا کسی واسه سفارت ارمنستان نامه دومش اومده ؟
آیا واسه سفارت ارمنستان هم باید مدارک و قبل رفتن پست کرد ؟

ممنون میشم جواب بدین.

دوست عزیز من متوجه نشدم چطور تغییر دادین سفارتتون و
برای تغییر سفارت اگه اشتباه نکنم باید زمان تکمیل فرم DS260 سفارت و تغییر میدادین و یا اینکه به kcc اعلام کنید برای تغییر سفارت

برای سفارتها هم فقط برای ترکیه باید مدارک و پست کنید

برای نامه دوم هم تازه دیروز بولتن اعلام شده و شما بر اساس اینکه چه زمانی فرم 260 رو ارسال کردین میتونین منتظر نامه باشید البته بین 20 تا 25 دسامبر حالا یکی دو روز اینور اونور

ممنون از جوابتون

بله ، همون اولش تو نامه اولم زده بود آنکارا، اما من وقتی فرم 260 رو پر میکردم زدم ارمنستان، جایی هم نگفته بود باید فرم دیگه ای رو پر کنم ، پس یاید منتظر ایمیل باشم بین 20 تا 25 دسامبر ؟

نه نیاز به پر کردن هیچ فرم دیگه ای نیست
بعله منتظر باشید ت اایشااله نامه دعوت به مصاحبه براتون ارسال بشه
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
وقتی مدارک رو به آنکارا ارسال کردی خودشون ایمیل میزنن که مدارکت رو دریافت کردیم یا باید ایمیل بزنیم؟
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
دوستان کیس من***7 است من نمی دونستم توی فرممون می تونیم مکان مصاحبه رو تعیین کنیم می خوام بدونم الان چطوری میشه این کار رو انجام داد و به صلاح هست یا نه؟
تشکر کنندگان:
فروم ایمیگریشن یه نفر به KCC زنگ زده. فرم رو 2 اگوست پر کرده بوده که KCC گفته فرم شما بررسی اش به تازگی تمام شده اما به مصاحبه این ماه نرسیدید. ممکنه اگر شما هم همون حوالی 1-2 آگوست فرم پر کرده باشید یا حتی چند روز دیرتر از این آقا خوش شانس تر باشید و بررسی فرم شما زودتر تمام شده باشه و به مصاحبه رسیده باشید یا حتی برعکس آخر جولای فرم پرکرده باشید و به خاطر بدشانسی همزمان یا دیرتر از ایشون بررسی شما تمام شده باشه و این ماه نامه دریافت نکنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mehdiii82
یه چیز جالب اینه که من وقتی به منتظرسرای 2014 نگاه میکنم میبینم فاصله مصاحبه کسی که کیسش 2000 هست با کسی که حدود 5000 هست فقط 20 روزه.
تشکر کنندگان:
اقای بهداد کیس نامبر این فرد حدودا چنده?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-11-18 ساعت 18:55)laleht نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر مثل خودم
همين الان با kcc حرف زدم بالاخره گوش شيطون كر پروسس پرونده منو كه اواسط آگوست فرستادم شروع كردن اما معلوم نيست كى تموم شه كه بتونن حدود تاريخ مصاحبه رو بهم بگن گفتم چرا اينقدر طول كشيد خيلى استرس دارم نگرانم اگه AP بهم بخوره تا جوابش بياد ويزا تموم شه گفتن نه امسال اونقدر طول نميكشه و بسته به رشته و كار از تاريخ ارسال مدارك حداقل سه ماه ميكشه تا پروسس تموم شه.
جالب بود خيلى واسم وقت گذاشت و حدود ٨-٧ دقيقه با آرامش با من حرف زد درسته هنوز بلاتكليفم ولى حداقل يك كم از استرسم كمتر شد
بنابراين دوستانى كه حدود زمان من مدارك دادن خوشحال باشن بالاخره پروسس پرونده هاى ما هم شروع شد
به اميد خبرهاى خوب واسه همه شما دوستان خوبم
اميدوارم اين توضيح كمكى كرده باشه

(2014-12-10 ساعت 17:57)behdadK نوشته:  فروم ایمیگریشن یه نفر به KCC زنگ زده. فرم رو 2 اگوست پر کرده بوده که KCC گفته فرم شما بررسی اش به تازگی تمام شده اما به مصاحبه این ماه نرسیدید. ممکنه اگر شما هم همون حوالی 1-2 آگوست فرم پر کرده باشید یا حتی چند روز دیرتر از این آقا خوش شانس تر باشید و بررسی فرم شما زودتر تمام شده باشه و به مصاحبه رسیده باشید یا حتی برعکس آخر جولای فرم پرکرده باشید و به خاطر بدشانسی همزمان یا دیرتر از ایشون بررسی شما تمام شده باشه و این ماه نامه دریافت نکنید.
Linkesh agha behdad plz
تشکر کنندگان:
دوستان اگر کسی تماس گرفت لطفا تاریخ ارسال نامه های دوم رو بپرسه . چون اینا دو هفته آخر دسامبر رو فکر کنم تعطیلن پس میمونه این چند روز . یعنی تو این چند روز نامه ها میاد ؟؟؟؟؟ یا میمونه بعد از عید ژانویه که اینجوری باشه فکر کنم بعد از هفته اول ژانویه نامه ها بیاد . ولی حالا خوشبینانه اگر نگاه کنیم یعنی تا 15 دسامبر نامه ها میاد ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 09:16)nikoo2468 نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 03:39)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 02:04)nikoo2468 نوشته:  حدودا چند روز دیگه نامه دوم می یاد؟

دریافت نامه دوم به تاریخ ارسال فرمهاتون بستگی داره

من 28 می فرمها را فرستادم. اگه این ماه نامه دومم بیاد حدودا چند روز بعد می آیاد؟

قاعدتا باید تا اخر دسامبر بیاد نامتون. از 20 دسامبر به بعد منتظر باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: miyu
(2014-12-10 ساعت 17:51)bahar101 نوشته:  دوستان کیس من***7 است من نمی دونستم توی فرممون می تونیم مکان مصاحبه رو تعیین کنیم می خوام بدونم الان چطوری میشه این کار رو انجام داد و به صلاح هست یا نه؟

دوست عزیز انتخاب سفارت در حالت عادی بلا مانع میباشد ولی در مورد شما و باتوجه به کیس نامبرتون و روند دعوت به مصاحبه ی امسال شما به نفعتونه که سفارت رو تغییر ندین
تشکر کنندگان: babak12
(2014-12-10 ساعت 17:46)mamali121 نوشته:  سلام دوستان
وقتی مدارک رو به آنکارا ارسال کردی خودشون ایمیل میزنن که مدارکت رو دریافت کردیم یا باید ایمیل بزنیم؟
بله ایمیل مبنی بردریافت مدارک میاد براتون و مجددا تاریخ مصاحبه و مدارک مورد نیاز رو یاداوری میکنند
تشکر کنندگان: mamali121
شما همه تون وضعتون از من بهتره. شايد جاي من بودين كه فرم رو ٥ اكتبر ساب ميت كردم. خيلي ناراحتم كه فرمم رو دير ارسال كردم. يه بنده خدايي تو forum پر كردن فرم ٢٦٠ مرتب پيغام مي گذاشت كه فرم ها رو با عجله پر نكنين و زود فرستادن فرم هيچ تاثيري نداره . من هم باور كردم و منتظر كارت پايان خدمت جديد موندم و دير پر كردم. شايد قسمت من اين بوده ، هر چي خدا بخواد.

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ofrfar ، hamed shayan ، r.bazargan ، behjat
(2014-12-10 ساعت 12:35)amirgharibi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:29)r.bazargan نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:11)amirgharibi نوشته:  دوستان
من سفارتم انکارا بود و تغییرش دادم به ارمنستان ، کیس نامبرم : As2015****3500
امروز سایت ویزا بواتون و چک کردم ، تا As3825 واسه ژانویه وقت داده ، اما نامه دوم من هنوز نیومده !
آیا من باید فرمی رو واسه تغیر سفارت میزدم ؟ تو 2014 یه فرم بود اما 2015 گفتن نمیخواد ، درسته ؟!
آیا کسی واسه سفارت ارمنستان نامه دومش اومده ؟
آیا واسه سفارت ارمنستان هم باید مدارک و قبل رفتن پست کرد ؟

ممنون میشم جواب بدین.

دوست عزیز من متوجه نشدم چطور تغییر دادین سفارتتون و
برای تغییر سفارت اگه اشتباه نکنم باید زمان تکمیل فرم DS260 سفارت و تغییر میدادین و یا اینکه به kcc اعلام کنید برای تغییر سفارت

برای سفارتها هم فقط برای ترکیه باید مدارک و پست کنید

برای نامه دوم هم تازه دیروز بولتن اعلام شده و شما بر اساس اینکه چه زمانی فرم 260 رو ارسال کردین میتونین منتظر نامه باشید البته بین 20 تا 25 دسامبر حالا یکی دو روز اینور اونور

ممنون از جوابتون

بله ، همون اولش تو نامه اولم زده بود آنکارا، اما من وقتی فرم 260 رو پر میکردم زدم ارمنستان، جایی هم نگفته بود باید فرم دیگه ای رو پر کنم ، پس یاید منتظر ایمیل باشم بین 20 تا 25 دسامبر ؟
با سلام دوست عزیز شماره های تا۳۸۲۵ که تازه اعلام شده است برای ماه فوریه مصاحبه دارند اگر شما فرم ds260را همان ماه های اول یعنی می یا جون وحتی جولای فرستاده باشید ظرف یک هفته تا یک ماه نامه دعوت به مصاحبه جایگزین نامه اولتان (نامه ای که قبولیتان را اعلام کرده )میشود و زمان دقیق مصاحبه شما اعلام میشود ممکن است حتی به شما ایمیل هم نزنند ویا چند روز مانده به مصاحبه برای شما ایمیل بیاید شما فقط سایتی را که برنده شدنتان را اعلام کرده مرتب چک کنید بنابر این از امروز کارهایتان را انجام دهید وآماده شوید برای مصاحبه (کارهی پزشکی در پاستور-ترجمه مدارک -تمکن مالی و ------) بهتر است سفر نامه دوستانی که به مصاحبه رفته اند و یا حتی رهنمود های ۲۰۱۴ ای ها رو هم بخونید و نکات مهم رو یادداشت کنید برنامه ریزی کنید وبدون استرس کار هایتان را انجام دهید شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: h-amin
(2014-12-10 ساعت 19:14)m.ghoreishi نوشته:  

من 28 می فرمها را فرستادم. اگه این ماه نامه دومم بیاد حدودا چند روز بعد می آیاد؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 19:14)m.ghoreishi نوشته:  

ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان