کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
درسته که روایت زیاده که نباید روی این لاتاری حساب کنید و در زندگیتون تغییر عمده بدین ولی بخواهی هم نمی تونی چون این موضوع را هرقدر هم جدیش نگیری یک جورایی آدمو متوقف میکنه از این لحاظ که دلت نمیره حرکت مثبت اضافه ای کنی مثلاً منِ نوعی در کارم، خودمو به دردسر نمی اندازم فقط درحد انجام وظیفه بنحو مطلوب و پویایی گذشته را ندارم چون سرمایه گذاری کنم بر روی چی ؟ کارم؟ اون که موقتیه.انرژیمو باید ذخیره کنم - دلم نمیره یه سبد برای خونه ام بگیرم (برای آقایان مثبت محسوب میشهWink)و...
جوانب مثبتش اینکه بخاطر مشکلات کاری و ... با خودت می گی "موقتیه یکم دیگه تحمل کن" یا میگی" اگر اینو نتونم هندل کنم چه برسه به مشکلات مهاجرت و تغییرات بزرگی که در راهه...." و از همه مهمتر امید به زندگی میره بالاکه از هرچیزی مهمتره پس خدا ممنون از لطفت و همه مان را عاقبت به خیر کن و امیدمونو ناامیدنکن.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: h-amin ، mfte.teacher ، MJAVADIAN ، A_A ، hameddjj ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، behjat ، SAAM_60 ، Memolk ، rbrb-2015 ، L_haam ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، smpf ، ariana80 ، alinima
همه این تغییرات که گفتین که مثبته دیگه به جز او مورد که دل به کار نمیدین.
مت تو این وضع قاراش میش ارتقا هم خوردم نمیتونستم قبول هم نکنم. فعلا هم مثل اسب از من دارن کار میکشن. هزینه ها رو هم که فعلا آوردیم حداقل دو نفری. البته همسرم کلاس فوق فشرده سفیر میره که کمی هزینه ها رو جبران میکنه:دی در کل اونقدر سرگرم شدیم و میدویم که چند وقت پیش فکر میکردیم کی بشه بریم اون ور یه خورده استراحت کنیمBig Grin
هر روز 6:30 از خونه بزن بیرو 9 برگرد . کارمند ها میدونن یه کارمند به چه بدبختی 2 قرون میتونه جمع کنه. اما چه فایده شبانه روزی هم کار کنم 15 هزار تا اون موقع جمع نمیشه چه برسه به 20 تا. علیرغم میل باطنی تو این سن باید بری دنبال وام بلاعوض فامیل متاسفانه یا وسایل خونه رو حراج کنی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ریحانا ، vahidbaq ، MJAVADIAN ، miyu ، A_A ، hameddjj ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، behjat ، afrand ، Memolk ، rbrb-2015 ، kaamiran ، L_haam ، smpf ، rezasadeghi ، alinima
(2014-12-07 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  همه این تغییرات که گفتین که مثبته دیگه به جز او مورد که دل به کار نمیدین.
مت تو این وضع قاراش میش ارتقا هم خوردم نمیتونستم قبول هم نکنم. فعلا هم مثل اسب از من دارن کار میکشن. هزینه ها رو هم که فعلا آوردیم حداقل دو نفری. البته همسرم کلاس فوق فشرده سفیر میره که کمی هزینه ها رو جبران میکنه:دی در کل اونقدر سرگرم شدیم و میدویم که چند وقت پیش فکر میکردیم کی بشه بریم اون ور یه خورده استراحت کنیمBig Grin
هر روز 6:30 از خونه بزن بیرو 9 برگرد . کارمند ها میدونن یه کارمند به چه بدبختی 2 قرون میتونه جمع کنه. اما چه فایده شبانه روزی هم کار کنم 15 هزار تا اون موقع جمع نمیشه چه برسه به 20 تا. علیرغم میل باطنی تو این سن باید بری دنبال وام بلاعوض فامیل متاسفانه یا وسایل خونه رو حراج کنی
دل به کار میدم ولی درصدد پیشرفت شغلی نیستم البته در محل کارم فاکتور ارتقا یافتن فقط گذشت زمانه تا دو ماه دیگه هم ارتقا پیدا میکنم و درعمل فرقی نکرده ولی اون چیزی که من ارتقا میدونم هیچوقت اینجا اتفاق نمیفته در اینجا GLass ceiling برای خانم ها هست منم دیگر تلاش اضافه نمی کنم ضمن اینکه میدونم باید برای آینده نزدیکمون سرمایه گذاری کنم. ضمنا ً فکر میکنم درمقایسه با آینده که باید خیلی پویا باشیم تا درکارمون موفق بشیم، اینجا فعلا متوقف هستیم .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، r.bazargan ، behjat ، behdadK ، rbrb-2015 ، smpf
دوستان کسی به کی سی سی تماس نگرفته بابت نامه ها?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: hameddjj ، smpf
سلام
بالاخره تا کیس نامبر ۳۸۲۵ برای ماه فوریه کارنت شدیم. با این حساب جبران ماه ژانویه شد و 575 نفر دیگه کارنت شدن، من فرم ۲۶۰ رو ماه جون فرستادم، اما یک اشتباه کرده بودم و پسوند فامیلم رو که ۱۸ سال پیش عوض کرده بودیم توی فرم وارد نکرده بودم، دو هفته پیش از کی سی سی خواستم فرم هامو باز کنن و اونا هم انجام دادن و دوباره فرم رو فرستادم. چون توی ترجمه شناسنامه تغییر فامیل تو توضیحات درج شده، امیدوارم بررسی اونا زیاد طول نکشه و تو فوریه مثل بقیه دوستان برم مصاحبه و این هشت ماه انتظار و دوماه بعدی خوب سپری بشه، از مهاجرسرا واقعا ممنونم
تشکر کنندگان: smpf ، r.bazargan ، a.farzad ، kimfar ، soruosh
سلام دوستان من هم بلاخره كارنت شدم، اين گوشه كنارا يه جا هم به من بدين تا بشينم منتظر نامه دوم، انشاا... كه نامه ها زود مياد برا همه
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، r.bazargan ، ریحانا ، kimfar ، soruosh
آقا يه سوال، من فرم رو روز اول فرستادم، يعني نامه من كي مياد؟ من روند ارسال نامه ها رو نميدونم چجوريه، يعني انشاا... كي قراره نامه بدن اين دفعه؟؟ پيشاپيش ممنون از راهنمايي دوستان و آرزوي ويزاي يكظرب برا همه بچه هاي اين سايت
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
تشکر کنندگان: smpf ، r.bazargan
من چند روز پیش تماس گرفتم گفتش که تا ژانویه نامه دومت میاد
کارنت سری اول 2300
تکمیل فرم آخرای جولای
یا الله. مام اومدیم به جمع تون اضافه شدیم منم فرمم رو 7 مرداد فرستادم. امیدوارم زیاد علاف مون نکن و همه ی کسایی که این ماه کارنت شدن یه ضرب بگیرن. بگو ایشالا

(2014-12-10 ساعت 01:15)amrikale نوشته:  من چند روز پیش تماس گرفتم گفتش که تا ژانویه نامه دومت میاد
کارنت سری اول 2300
تکمیل فرم آخرای جولای

این خبرت واسه من یکی خوب بود چون من اوایل مرداد فرمم رو فرستادم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

حدودا چند روز دیگه نامه دوم می یاد؟
تشکر کنندگان: smpf
(2014-12-10 ساعت 02:04)nikoo2468 نوشته:  حدودا چند روز دیگه نامه دوم می یاد؟

دریافت نامه دوم به تاریخ ارسال فرمهاتون بستگی داره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: smpf ، r.bazargan ، mfte.teacher
سلام وتبريك به همه دوستاني كه كارنت شدن
ما هم به جمع كارنتي ها پيوستيم آقا لطفا يك خورده برو جلوتر ما هم بيايم توصف ???
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: smpf ، ریحانا ، mfte.teacher ، kimfar
(2014-12-10 ساعت 01:07)hamid66 نوشته:  آقا يه سوال، من فرم رو روز اول فرستادم، يعني نامه من كي مياد؟ من روند ارسال نامه ها رو نميدونم چجوريه، يعني انشاا... كي قراره نامه بدن اين دفعه؟؟ پيشاپيش ممنون از راهنمايي دوستان و آرزوي ويزاي يكظرب برا همه بچه هاي اين سايت

دوست عزیز اگر درست متوجه شده باشم و فرمهارو 19 می فرستاده باشیی انشالا از 7-8 روز اینده منتظر نامه دومت باش البته فراموش نکن که هرسال برا خودش یه روند خاصی داره و نمیشه به صورت قطعی پیش بینی کرد.موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2014-12-10 ساعت 03:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 01:07)hamid66 نوشته:  آقا يه سوال، من فرم رو روز اول فرستادم، يعني نامه من كي مياد؟ من روند ارسال نامه ها رو نميدونم چجوريه، يعني انشاا... كي قراره نامه بدن اين دفعه؟؟ پيشاپيش ممنون از راهنمايي دوستان و آرزوي ويزاي يكظرب برا همه بچه هاي اين سايت

دوست عزیز اگر درست متوجه شده باشم و فرمهارو 19 می فرستاده باشیی انشالا از 7-8 روز اینده منتظر نامه دومت باش البته فراموش نکن که هرسال برا خودش یه روند خاصی داره و نمیشه به صورت قطعی پیش بینی کرد.موفق باشی

بله من 20may فرمم رو ارسال كردم، ممنون از راهنماييتون
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، smpf ، bahar101
بولتن ویزا ژانویه هم اومد! آسیا 3,825
ولی چرا انقدر کم؟؟؟‌Sad
_______________________________________________________________________________________________________________________________
شماره کیس: 2015AS 7XXX - تاریخ رویت قبولی:1May2015 - کنسولگری:Ankara - تعداد افراد منظور در کیس :4 - ارسال فرمهای سری اول: 21May
شماره کیس: 2015AS 75XX - تاریخ رویت قبولی:1May2015 - کنسولگری:Ankara -> ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :4 - ارسال فرمهای سری اول: 21May - کارنت شدن کیس: june 10 - مصاحبه: هفته اولAug  - دریافت کلیرنس: بله دریافت ویزا: ۲ نفر- اپدیت: 10,11 Aug &30 Sep ایشود ورود به آمریکا: ۲ نفر درJan2016 - دریافت گرین کارت:Feb2016
۲ نفر جامانده ۲۰۱۵ : F2A و F2B
تشکر کنندگان: smpf ، r.bazargan ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان