کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
اقا کیا پایه ان به انگلیسی مصاحبه کنیم ؟؟
شاید یه خورده نظر افیسر جلب شد که بهمون یه ضرب بده !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
Wink 
(2014-08-24 ساعت 16:35)rezasadeghi نوشته:  اقا کیا پایه ان به انگلیسی مصاحبه کنیم ؟؟
دوست من این چیزا هیچ تاثیری روی کنسول نداره وقتی مثل بلبل فارسی حرف میزنن چرا باید به انگلیسی صحبت کنین اونم درست زمانیکه استرس زیادی هم داریدSmile
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، danialلا ، sunflower00 ، نیلان
سلام
من مهلت پاسپورتم داره تموم میشه با توجه به کیس نامبرم که زیر 2000 هست .(درواقع تا اواسط ماه دهم میلادی مهلت داره).
میشه راهنمایی کنید که پاسپورتم رو عوض کنم یا نه؟ اگر جدید بگیرم چه توضیحی باید بدم که در فرمی که پر کردم مغایرت داره؟
تشکر کنندگان:
قربان اگر اشتباه نکنم شما 6 ماه مانده به اتمام پاسپورتتون اجازه خروج از کشور رو با اون پاسپورت ندارید. باز میگم اگر اشتباه نکنم همین فردا صبح باید تشریف ببرید و عوضش کنید و شماره جدید رو به KCC اعلام کنید. چرا اینقدر دیر عمل کردید برای تعویض پاسپورت؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، kaamiran
(2014-08-24 ساعت 19:26)behdadK نوشته:  قربان اگر اشتباه نکنم شما 6 ماه مانده به اتمام پاسپورتتون اجازه خروج از کشور رو با اون پاسپورت ندارید. باز میگم اگر اشتباه نکنم همین فردا صبح باید تشریف ببرید و عوضش کنید و شماره جدید رو به KCC اعلام کنید. چرا اینقدر دیر عمل کردید برای تعویض پاسپورت؟
ممنونم که زود پاسخ دادید. نمیدونستم. Sad
چطور باید بهشون اعلام کنم؟ به همون ایمیلی که در نامه اول هست؟
تشکر کنندگان:
به میل KCC. برای شما وقت مصاحبه آمده؟ اگر آمده چک کنید قبل از مصاحبه پاسپورت به دستتان میرسد یا نه. اگر نمیرسه چک کنید که آیا میتوان با پاسپورت با انقضای 1 ماه بعد سفر خارج رفت. البته کشورهایی که نیاز به ویزا دارند مثل امارات حداقل 7-8 ماه اعتبار پاسپورت رو نیاز دارند در غیر اینصورت به شما ویزا نمیدهند.
در آخر اگر دیدید که نه پاسپورت میرسد و نه میتوانید با این پاسپورت سفر کنید به KCC ایمیل بزنید و درخواست عقب انداختن مصاحبه تان را کنید. ایمیل KCC را در تاپیک نمونه نامه ها میتوانید پیدا کنید. اگر نامه دوم شما آمده بایستی علاوه بر KCC با سفارت هم هماهنگ کنید که در تاپیک سفارت ایمیلش را میتوانید پیدا کنید.
البته اگر شماره پاسپورت هم عوض شده پاسپورت قدیمی و جدید را داشته باشید و یک نامه به KCC وسفارت بزنید و اعلام کنید که شماره عوض شده است.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، آزاده_امین ، A_A ، shahriar2002
پاسپورت من سه روزه اومد، اگه پاسپورت كم باشه مهلتش وارد تركيه نميتونين بشين بايد شش ماه تاريخ داشته باشه، يعني راه نميدن
تشکر کنندگان: babak12 ، S.gh ، A_A ، shahriar2002 ، soruosh
طبق اظهار پلیس بعلاوه 10، از زمان تحویل مدارک ، ظرف حداکثر 7 تا 10روز پاسپورت جدید را تحویل می دهند. موفق باشید
تشکر کنندگان: S.gh ، A_A ، shahriar2002 ، babak12
دوستان توی این تاپیک جای مطرح کردن این سوالات نیست,لطفا به تذکرات توجه و این سوالات را در تاپیک های دیگر که از نظر موضوعی نزدیکترند مطرح کنید,حالا اگه ما این کارو انجام میدادیم اقای مدیر کلی جریمه نقدی و غیر نقدی و حبس و شلاق و ...برامون میبرید
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام

لطفا مسیر تاپیک را دقیق مطابق موضوع تاپیک جلو ببرید. این مورد بار ها و بار ها گفته شده .
در خیر این صورت با کاربر خاطی برخورد می شود .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، soruosh
(2014-08-24 ساعت 17:00)quasimodo نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 16:35)rezasadeghi نوشته:  اقا کیا پایه ان به انگلیسی مصاحبه کنیم ؟؟
دوست من این چیزا هیچ تاثیری روی کنسول نداره وقتی مثل بلبل فارسی حرف میزنن چرا باید به انگلیسی صحبت کنین اونم درست زمانیکه استرس زیادی هم داریدSmile

امکان مصاحبه به فارسی فقط مختص به ابوظبی آنکارا و ایروان هست؟ مصاحبه ی من کوالالامپوره و میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که انتخاب زبان فارسی رو هم می تونم داشته باشم یا نه؟ ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: A_A
تا پارسال همین سه سفارت میتوانستید فارسی صحبت کنید. البته فقط همین سه تا هم میتوانستید انتخاب کنید!
امسال که انتخاب ها زیاد شده اگر مثل کیس دانشجویی باشد تاجیکستان و دوبی و ازبکستان و افغانستان هم فکر کنم مثل کیس دانشجویی بتوانید فارسی مصاحبه کنید اما بقیه جاها نمیشود چون آفیسر فارسی زبان ندارند.
تشکر کنندگان: A_A ، shahriar2002
نه دوست عزیز تو تمام سایته نوشته که مصاحبه فارسی تو سه تا سفارت ابوظبی آنکارا و ایروان هست گمان هم نکنم تاثیر چندانی رو نظر افسر داشته باشه ولی نباید بی تاثیر هم باشه بعد اون دوستی که میگفت مثل بلبل صحبت می کنن من که شنیدم روزمره خوبن ولی انگلیسی باشه راحت تر میتونن سوال بپرسن از هر چیزی خوب اینجوری ممکنه تاثیر داشته باشه ، ولی دوستانی به نظر من اگه انگلیسی تون خیلی خوب نیست( قبلا تو این موقعیتها امتحان نکردین) ایینجا وقت امتحانش نیست چون یه استرس به استرس هاتون اضافه میکنه

بچه برای کسی امروز نامه دوم اومده (آنکارا)
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: SomeOneX ، A_A ، shahriar2002
اقاجان,خوب اونا هم مثل ما آدمن, خوب,الان هم خوابن بنده خداها, ساعت 5 عصر امروزما ساعت شروع بکار اولین روزهفته اوناست,خوب قاعدتا هم نصف شب از تویه خونشون و از داخل رختخوابشون هم نامه هامون رو نمیفرستن,پس نتیجه میگیریم که از ساعت 17 امروز تا 1 بعد از نصف شبمون باید منتظر باشیم,ایشالله خبرای خوبی درراه باشه واسه هممون

(2014-08-25 ساعت 11:07)masouleh نوشته:  نه دوست عزیز تو تمام سایته نوشته که مصاحبه فارسی تو سه تا سفارت ابوظبی آنکارا و ایروان هست گمان هم نکنم تاثیر چندانی رو نظر افسر داشته باشه ولی نباید بی تاثیر هم باشه بعد اون دوستی که میگفت مثل بلبل صحبت می کنن من که شنیدم روزمره خوبن ولی انگلیسی باشه راحت تر میتونن سوال بپرسن از هر چیزی خوب اینجوری ممکنه تاثیر داشته باشه ، ولی دوستانی به نظر من اگه انگلیسی تون خیلی خوب نیست( قبلا تو این موقعیتها امتحان نکردین) ایینجا وقت امتحانش نیست چون یه استرس به استرس هاتون اضافه میکنه

بچه برای کسی امروز نامه دوم اومده (آنکارا)

(2014-08-25 ساعت 11:37)ashkan.h56 نوشته:  اقاجان,خوب اونا هم مثل ما آدمن, خوب,الان هم خوابن بنده خداها, ساعت 5 عصر امروزما ساعت شروع بکار اولین روزهفته اوناست,خوب قاعدتا هم نصف شب از تویه خونشون و از داخل رختخوابشون هم نامه هامون رو نمیفرستن,پس نتیجه میگیریم که از ساعت 17 امروز تا 1 بعد از نصف شبمون باید منتظر باشیم,ایشالله خبرای خوبی درراه باشه واسه هممون
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: Rooz ، kimfar
(2014-08-25 ساعت 10:25)نیلان نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 17:00)quasimodo نوشته:  

امکان مصاحبه به فارسی فقط مختص به ابوظبی آنکارا و ایروان هست؟ مصاحبه ی من کوالالامپوره و میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که انتخاب زبان فارسی رو هم می تونم داشته باشم یا نه؟ ممنون

سلام من و همسرم و دخترم هم کوالالامپور هستیم اگه میشه یه پیام خصوصی بدید ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان