کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
با سلام
روزی 10 بار این سایت و چک می کنم
بچه های ارمنستان کسی نامش اومده ؟؟؟ من هر کیو می بینم نامش اومده یا انکاراست یا ابو ظبی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-22 ساعت 00:39)bahreini.ehsan نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 00:28)Melon2015 نوشته:  كيس نامبر ١٩٠٠ هنوز نامه دوم نيومده
تقريبا ساعتي دوبار سايتو چك ميكنم:/
نميدونم پس فردا اگه كليرنس بخورم ميخوام چه كنم!!!
سلام
نگران نباشید مال خیلیا نیومده

ما كه 500 هستيم هم هنوز نيومده...
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A
دوستان عزیز

در مورد آمدن نامه دوم صبور باشید. همانطور که قبلا هم گفتم ربطی نداره که مثلا کسی که شمارش پایینتره ،حتما باید نامه اش زودتر بیاد، ممکنه کاملا برعکس باشه.
بهتره از همین الان تمرین صبر و استقامت کنید.
لاتاری یعنی صبوری یعنی اعتماد داشتن به خداوند.
اولین پله قبول شدنتان بود که موفق شدید .ممطمئن باشید برای بالارفتن از تمامی پله ها خداوند کمکتان میکند.
نگران نباشید،انرژیتان را نگه دارید چون توی ادامه راه خیلی بهش نیاز دارید.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: kimfar ، babak12 ، A_A
(2014-08-22 ساعت 09:21)ensi1981 نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 08:17)fatan57 نوشته:  سلام دوستان من نامه دومم نیامده بنظرتون به kccایمیل برنم یا صبر کنم case من18xx هست ؟تا حالا پیش اومده تو این مرحله کسی نامش نیاد؟

بله کیس نامبر منم به شما نزدیک هست و نامه ای نیومده هنوز.

دوست عزيز ما كه 500 هستيم هم هنوز نيومده نگران نباشيد
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
دوستان محترمی که منتظر نامه دوم هستند حتما به سایت https://www.dvlottery.state.gov/ سر بزنند ٬چون خیلی وقتها ایمیل به دست متقاضی نمیرسه یا اسپم میشه ...امیدوارم همه منتظران هر چه زودتر نامه دومشون رو دریافت کنن.....
خیلی هم نگران نباشید٬سیستم لاتاری امریکا هم اشتباه زیاد داره اولین نامه ای که برای ما گذاشتن مربوط به شخصی بود در ترینیداد توباگو !!!بعد از یک روز حذف کردن و نامه صحیح رو گذاشتن !
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، Rooz ، sunflower00
سلام دوستان عزیزم چرا توجه نمی کنید که این همه دوستان با سابقه و با تجربه میگن صبر کنید پروسه مراحل خودش رو به ترتیب بگذرونه و صبر داشته باشید ...ولی شما هنوز جوهر قلمش خشک نشده هی میگید چیکار کنیم نامه بزنیم ....بابا مگه دوستان نگفتن صبر کنید اگه از حالا هی نامه بزنید که ای وای چی شد چرا نیومد پس کی میاد ...که نشد برادر من خواهر من صبر کنید صبببببر ...OK ....شد انشالله...Smile همه شرایطمون مثل هم هست کم طاقتی رو بزارین کنار لطفا...Rolleyes
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، babak12 ، aghamilad ، Rooz ، A_A ، kaamiran ، goliii
سلام
شماره من كارنت شده اما نامه دوم من هنوًز نيومده

تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 23:46)afrand نوشته:  [quote='aliklz' pid='538999' dateline='1408641612']
ایییووووول منم نامم اومد
28 اکتبر
فقط مشکل اینه دوشنبس :| شنبه یه شنبه که تعطیلن باید 1 هفته قبلش برم

تبریک میگم دوست عزیز شما کی فرمتان را ارسال کردید؟

فکر کنم 10 می بود
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: sunflower00
١٠ مي؟ ارسال فرم از ١٩ مي تازه شروع شد

تشکر کنندگان: kimfar ، Rooz ، A_A
(2014-08-22 ساعت 14:56)شیرین 67 نوشته:  سلام

مياد نامتون، نگران نباشيد، اگر بيشتر از يك ماه شد با كي سي سي تماس بگيريد،
حدود كيس نامبرتون چي هست؟ و در چه تاريخي فرمها رو فرستاديد؟
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-22 ساعت 00:41)areb1356 نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 21:50)aliklz نوشته:  ایییووووول منم نامم اومد
28 اکتبر
فقط مشکل اینه دوشنبس :| شنبه یه شنبه که تعطیلن باید 1 هفته قبلش برم الکی علاف میشم

سلام. 28 اکتبر که سه شنبه هست قربان، دوباره چک کنین Smile

Smile))) 20 اکتبره حواسم نبوود
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، areb1356
[/quote]

(2014-08-22 ساعت 14:56)شیرین 67 نوشته:  سلام

دوست عزیز
هر زوز سایت https://www.dvlottery.state.gov/ در چند نوبت جک کنید
فقط همونطور که دوستان گفتن صبور باشید فقط 10 روز که از زمان کارنت شدن می گذره
دوستان عزیز توجه داشته باشید
از 1 هفته تا 1 ماه متغییر نامه دوم جایگزین میشه
پس جای نگرانی نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، kimfar
من ٦ جوون فرم رو فرستادم كيس نامبرم هم حدود ١٥٠٠ هست

تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 15:49)شیرین 67 نوشته:  ١٠ مي؟ ارسال فرم از ١٩ مي تازه شروع شد

من یادم 2 هفته بعد از وقتی که مقرر شد فرم بفرستیم فرستادم....زیاد تو قید و بنده تاریخ نبودم والا Smile
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A
دوستان منتظر اختلاف ساعت تهران و کنتاکی رو در نظر داشته باشید و بیخودی هر لحظه منتظر نامه نباشید . به امید خدا نامه های ما در ساعت کاری اونها ارسال میشه ( از ساعت حدود 5 بعد از ظهر خودمان تا حوالی یک بامداد هر روز بجز شنبه و یکشنبه ) پس بعد از این ساعات دیگه راحت برید بخوابید و به زندگیتون برسید.
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: babak12 ، azarmidokht ، ashkan.h56 ، A_A ، kimfar ، nazgol hemati ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان