کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
Big Grin 
(2014-08-25 ساعت 11:37)ashkan.h56 نوشته:  اقاجان,خوب اونا هم مثل ما آدمن, خوب,الان هم خوابن بنده خداها, ساعت 5 عصر امروزما ساعت شروع بکار اولین روزهفته اوناست,خوب قاعدتا هم نصف شب از تویه خونشون و از داخل رختخوابشون هم نامه هامون رو نمیفرستن,پس نتیجه میگیریم که از ساعت 17 امروز تا 1 بعد از نصف شبمون باید منتظر باشیم,ایشالله خبرای خوبی درراه باشه واسه هممون

(2014-08-25 ساعت 11:07)masouleh نوشته:  نه دوست عزیز تو تمام سایته نوشته که مصاحبه فارسی تو سه تا سفارت ابوظبی آنکارا و ایروان هست گمان هم نکنم تاثیر چندانی رو نظر افسر داشته باشه ولی نباید بی تاثیر هم باشه بعد اون دوستی که میگفت مثل بلبل صحبت می کنن من که شنیدم روزمره خوبن ولی انگلیسی باشه راحت تر میتونن سوال بپرسن از هر چیزی خوب اینجوری ممکنه تاثیر داشته باشه ، ولی دوستانی به نظر من اگه انگلیسی تون خیلی خوب نیست( قبلا تو این موقعیتها امتحان نکردین) ایینجا وقت امتحانش نیست چون یه استرس به استرس هاتون اضافه میکنه

بچه برای کسی امروز نامه دوم اومده (آنکارا)

(2014-08-25 ساعت 11:37)ashkan.h56 نوشته:  اقاجان,خوب اونا هم مثل ما آدمن, خوب,الان هم خوابن بنده خداها, ساعت 5 عصر امروزما ساعت شروع بکار اولین روزهفته اوناست,خوب قاعدتا هم نصف شب از تویه خونشون و از داخل رختخوابشون هم نامه هامون رو نمیفرستن,پس نتیجه میگیریم که از ساعت 17 امروز تا 1 بعد از نصف شبمون باید منتظر باشیم,ایشالله خبرای خوبی درراه باشه واسه هممون

دوست عزیر نامه دوم هارو سفارت میده فکر نکنم الان تو آنکارا خواب باشنSmile
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: نیلان
دوست عزیز من نامه ام 24 شهریور اومد مصاحبه ام 29 آبان بود
اصلا نگران نباشید فرصت کافی داریدSmile
[/quote]
آخه مشکل اینجاست که زمان مصاحبه ما توی اکتبر است و اول یا آخرش برای من بخاطر نوبت دوم واکسنم مهمه! مگر نوبت دوم را اینجا نزنم و برم اونجا!
تشکر کنندگان:
قربان الان بیاید یا آخر شهریور برای شما که فرقی ندارد. شما واکسنتان را بزنید حداقل 1 ماه قبل از مصاحبه نامه تان می آید و اگر دیدید کمتر از 1 ماه تا مصاحبه فاصله دارید در زمان واکسن دوم بگذارید برای مصاحبه تزریق کنید. در کل زود و دیر آمدن نامه دوم مشکل حادی نیست. اگر چک کردید و فرم 260 شما کامل بود برای شما نامه دوم می آید. هیچگونه غربالی قبل از مصاحبه جهت دعوت به مصاحبه صورت نمی گیرد حتی اگر از قبل به خاطر اطلاعاتی که داده اید ریجکتی 100% باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sportlovly ، HERMES7 ، Rooz ، babak12 ، danialلا ، soruosh
سلام به همه دوستان انجمن

باور کنید هر دفعه که وارد انجمن می شم و پست انتظار برای مصاحبه را می خوانم، فقط می بینم که دوستان نوشته اند "نامه دوم کی میاد" و یا "کیس شما چند بود"، و یا "کیس ما مثل شما بود و هنوز نامه دوم برامون نیومده". خود من هم استرس دارم اما با آرامش بهتر کار هایم را انجام می دهم و صبورانه منتظر نامه دوم هستم.

ولی واقعا این زمان انتظار از موقع کارنت شدن کیس تا دریافت نامه دوم چه وضعیه ها، آدم یه حالی داره، انگار که یه مُشت خُرده تو سرش و گیج شده و اصلا برنامه آدم مشخص نیست.

با آرزوی موفقیت در گرفتن ویزا برای همه عزیزان
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، danialلا ، kimfar ، kaamiran ، A_A ، SomeOneX ، milad.nas ، HERMES7 ، shahriar2002 ، jilibiliyaee
(2014-08-25 ساعت 13:01)ziba_sunset نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 10:25)نیلان نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 17:00)quasimodo نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 16:35)rezasadeghi نوشته:  اقا کیا پایه ان به انگلیسی مصاحبه کنیم ؟؟
شاید یه خورده نظر افیسر جلب شد که بهمون یه ضرب بده !!!
دوست من این چیزا هیچ تاثیری روی کنسول نداره وقتی مثل بلبل فارسی حرف میزنن چرا باید به انگلیسی صحبت کنین اونم درست زمانیکه استرس زیادی هم داریدSmile

امکان مصاحبه به فارسی فقط مختص به ابوظبی آنکارا و ایروان هست؟ مصاحبه ی من کوالالامپوره و میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که انتخاب زبان فارسی رو هم می تونم داشته باشم یا نه؟ ممنون

سلام من و همسرم و دخترم هم کوالالامپور هستیم اگه میشه یه پیام خصوصی بدید ممنون

سلام عزیزم، من پیام شما رو گرفتم، متاسفانه پیام خصوصی شما فعال نبود، جواب من ارسال نشدو لطفا پیام خصوصی رو فعال کنید و به من دوباره پیام بدید. ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
بچه ها مطمان هستید که نامه از شهرسفارت ارسال میشود؟یا شاید از همون ایالت کنتاکی ارسال شود؟کسی با اطمینان میتونه جواب بده؟امروز واسه کسی نامه دوم اومد یا نه؟لطفا همه مشارکت کنید
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz
(2014-08-25 ساعت 20:11)ashkan.h56 نوشته:  بچه ها مطمان هستید که نامه از شهرسفارت ارسال میشود؟یا شاید از همون ایالت کنتاکی ارسال شود؟کسی با اطمینان میتونه جواب بده؟امروز واسه کسی نامه دوم اومد یا نه؟لطفا همه مشارکت کنید

براي ما كه خبري نيست،،،
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A
سلام دوستان، کاش می شد منبعی به منظور دریافت اطلاعات معرفی میشد که مثلا تا چه رنجی نامه ارسال شده؟
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: گل٢٠١٥
این kcc کجاست که نامه ها رو نمیفرسته آخه؟
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
(2014-08-26 ساعت 00:32)nazgol hemati نوشته:  این kcc کجاست که نامه ها رو نمیفرسته آخه؟
می فرستن. نگران نباشید.Big Grin
شماره کیس شما حدودش چقدره؟

(2014-08-25 ساعت 22:56)ashkan.h56 نوشته:  سلام دوستان، کاش می شد منبعی به منظور دریافت اطلاعات معرفی میشد که مثلا تا چه رنجی نامه ارسال شده؟ مثل ویزا بولتن، الان دوستی رنجش 3 رقمیه، هنوز اتفاقی نیوفتاده واسش، ممکنه گذاشته باشن، همینجوری یهویی ماله همه رو با هم بفرستن؟یه جایی باید منطقا اطلاع رسانی بکنن که داستان چیه؟ خجستن خداییشTongue

از شروع پروسه ی لاتاری تا آخرش با بی نظمی و مسایل بدون دلیل همراهه.
خیلی نمی شه درگیر این بخش شد.
باید صبور باشید و امیدوار.
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: Rooz ، shahriar2002
(2014-08-23 ساعت 00:27)kaamiran نوشته:  دوستان نامه دوم ما هم هنوز نیامده ولی جای نگرانی نیست بالاخره میاد حالا چند روز اینور و اونور زیاد فرقی نمیکنه. موفق باشید.

برای همه تون میاد.
نگران نباشیدWink
تشکر کنندگان: Rooz
بازم سلام,خوب الان منتظر یه ایمیل و یه نامه هستیم؟کسی میدون کدومشون از سفارت میاد؟کدومش از کنتاکی؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 00:45)نیلان نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 00:27)kaamiran نوشته:  دوستان نامه دوم ما هم هنوز نیامده ولی جای نگرانی نیست بالاخره میاد حالا چند روز اینور و اونور زیاد فرقی نمیکنه. موفق باشید.

برای همه تون میاد.
نگران نباشیدWink

سلام
از دوستان
کسی می تونه تصویر نامه دوم رو بزاره رو سایت ما هم این نامه قشنگ رو رویت کنیمSmile ؟

با سپاس
تشکر کنندگان: Rooz ، danialلا ، feidom30
(2014-08-26 ساعت 12:15)fakhredin نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 00:45)نیلان نوشته:  

برای همه تون میاد.
نگران نباشیدWink

سلام
از دوستان
کسی می تونه تصویر نامه دوم رو بزاره رو سایت ما هم این نامه قشنگ رو رویت کنیمSmile ؟

با سپاس

بله دوستان گرامی اگر امکان داره، یکی از دوستان تصویر نامه دوم و ایمیل رو برای همه در این پست آپلود کنه تا ماها که نامه دوم و ایمیل مون هنوز نیومده، ببینیم و دلمون خوش بشه.Big Grin
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
(2014-08-25 ساعت 20:11)ashkan.h56 نوشته:  بچه ها مطمان هستید که نامه از شهرسفارت ارسال میشود؟یا شاید از همون ایالت کنتاکی ارسال شود؟کسی با اطمینان میتونه جواب بده؟امروز واسه کسی نامه دوم اومد یا نه؟لطفا همه مشارکت کنید
After the Kentucky Consular Center has reviewed your completed Form DS-260 (for DV-2015 program applicants) or Forms DS-230/DSP-122 (for DV-2014 program applicants), you may receive an e-mail from KCC to let you know that an interview has been scheduled at the U.S. Embassy or Consulate you selected on your DS-260 or DS-230 form. The e-mail will instruct you to log into the Entrant Status Check on the Electronic Diversity Visa (E-DV) website, using your DV entry confirmation number, to view the date, time and location of your interview.
منبع
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان