کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام،با این وضعیت که نامه دوم واسه خیلی ها نیومده،حقوق این ماه کارمندان kcc حلال نیستا!! تابلوست که تو اداره خوابن،
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: babak12 ، shahriar2002 ، آزاده_امین ، kaamiran ، A_A ، SomeOneX ، goliii ، aghamilad ، nazgol hemati
(2014-08-27 ساعت 11:46)ashkan.h56 نوشته:  ارادتمندیم احسان خان,در هر صورت لطف کردید,با ارزوی موفقیت واسه هممون,و مدیر زحمتکش این تاپیک[emoji5]
ایشاالله همه باهم ویزا میگیریم و میریم دست جمی برا زیارت[emoji1]
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: kimfar ، babak12 ، goliii
دوستان خیلی هم عجله نکنید که زودتر مصاحبه بشید. حتی یک ماه هم که عقب بیوفته داستان اتفاقی نمی افته. در عوض ما ایرانی ها که 99% کلیرنس میخوریم زمان کمتری منتظر می مونیم. من که شخصا انتظار این ور رو به راحتی با انتظار اون طرف معاوضه میکنم.
جهت اطلاع که کلیرنس های گروهی امسال از اردیبهشت شروع شد یعنی شما اگر وسط مهر هم مصاحبه برید و کلیرنس بخورید باید تا اردیبهشت صبر کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، A_A ، babak12 ، نیلان ، HERMES7 ، goliii
(2014-08-27 ساعت 12:11)behdadK نوشته:  دوستان خیلی هم عجله نکنید که زودتر مصاحبه بشید. حتی یک ماه هم که عقب بیوفته داستان اتفاقی نمی افته. در عوض ما ایرانی ها که 99% کلیرنس میخوریم زمان کمتری منتظر می مونیم. من که شخصا انتظار این ور رو به راحتی با انتظار اون طرف معاوضه میکنم.
جهت اطلاع که کلیرنس های گروهی امسال از اردیبهشت شروع شد یعنی شما اگر وسط مهر هم مصاحبه برید و کلیرنس بخورید باید تا اردیبهشت صبر کنید.

نه دوست عزيز متاسفانه براي دوستان 2014 اين اتفاق افتاد...انشاالله كه براي بقيه پيش نمياد
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: aghamilad
سلام
اقا ما به شک افتادیم نکنه برای رویت نامه دوم کد یا عدد دیگه ای میخات .اخه خیلی عجیبه والابا این کیس نامبر هنوز ...
دقیقا باید کد تاییده ثبت نام لاتاری زد ؟

دارم دیونه میشم . زندگیم رو هواست نمیشه واسه اینده درست برنامه ریزی کرد

تشکر کنندگان: goliii
(2014-08-27 ساعت 15:04)bogey نوشته:  سلام
اقا ما به شک افتادیم نکنه برای رویت نامه دوم کد یا عدد دیگه ای میخات .اخه خیلی عجیبه والابا این کیس نامبر هنوز ...

نه عزيزم همون Certification Number و Last/Family Name و Year of Birth كه در ثبت نامه اوليه داريد نياز است
دوست عزيز درك مي كنم ولي چرا اينقدر نگراني همه ما منتظريم ولي بايد صبر كرد
به نظرمن به جاي اين همه نگراني و استرس، واكسنها و ترجمه مدارك كامل كنيد
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، kimfar
پستهایی که نامرتبط به موضوع تاپیک بود پاک شد. دوست عزیزمون هم اسمش رو اینجا نمیارم و در پیغام خصوصی با ایشون ادامه میدم. دوستان هم مثل همیشه از همکاریشون بسیار ممنون.
برای آنهایی که ندیده اند: هرگونه انتقال استرس و منفی کردن جو مورد اعتراض عموم بازدیدکنندگان از جمله خود بنده است. مخصوصا که هیچ بار اطلاعاتی نداشته باشه و کمکی به فروم و تاپیک و دوستان نکنه. روشن کردن و تفهیم حقایق به دوستان امیدواریم هیچ وقت لازم نباشه ولی اگر لازم شد قرارمون سال بعد همین موقع. خودم هم تشویقتان میکنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، babak12 ، feidom30
بله مدیر عزیز.
قبل از اینکه مدیر گرامی، برای چندمین بار بخواهند راجع به پُست ها و مسائل تکراری تذکر دوباره بدهند و راجع به موضوعات استرس آور که در تاپیک مطرح گردیده صحبت کنند، من می خواستم بگم که دوستان این "تاپیک مربوط به انتظار برای مصاحبه می باشد و نه انتظار برای نامه دوم". اما آنقدر که بعضی از دوستان فضای تاپیک را پیچیده می کنند، خُب طبیعی است که دیگران هم دچار استرس شده و به همین موضوع دریافت نامه دوم می پردازند. بیشتر پُست های مطرح شده راجع به دریافت و رسیدن نامه دوم می باشد. دوستان عزیز لطفا صبورانه منتظر باشید. کیس خود من 2 رقمی است و هنوز نامه دوم را دریافت نکرده ام و اینقدر که شما ها نگران هستید من نگران نیستم، چون مطمئن هستم که حتما نامه دوم را دریافت می کنم و به مصاحبه دعوت می شوم.
برای همه شما آرزوی موفقیت و ورود به آمریکا را دارم
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12
لطفا سرفصل ونمونه مسائلی که میتوان در این تایپک مطرح کرد را بفرمائید ، به گمانم طرح سوالات مربوط به دریافت نامه دوم میتواند در ارتباط با تایپک "در انتظار مصاحبه" باشد.
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-27 ساعت 15:17)babak12 نوشته:  
(2014-08-27 ساعت 15:04)bogey نوشته:  سلام

نه عزيزم همون Certification Number و Last/Family Name و Year of Birth كه در ثبت نامه اوليه داريد نياز است
دوست عزيز درك مي كنم ولي چرا اينقدر نگراني همه ما منتظريم ولي بايد صبر كرد
به نظرمن به جاي اين همه نگراني و استرس، واكسنها و ترجمه مدارك كامل كنيد
موفق باشيد

دوست عزیز چرا داری فکرت رو اینقدر درگیر میکنی نامه همه میاد دیر یا زور.الان وقت استرس و نگرانی نیست هنوز برای این چیزا خیلی زوده . اگه خدایی نکرده کلیرنس بخوری میخوای چیکار کنی . تو این راه فقط باید صبور باشیدSmile
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: babak12
دوستان اينقدر استرس نداشته باشيد مطمئن باشيد براي همه نامه ارسال ميشه[emoji5]️فقط اينجور كه من متوجه شدم پانزدهم هر ماه نامه دوم رو ارسال ميكنن...پس با خيال راحت به زندگيتون و كاراتون برسين و با انرژي مثبت پيش برين...[emoji5]️[emoji5]️[emoji5]️
ویزا:
تشکر کنندگان:
البته هر از چندگاهي سايت dvlottery رو چك بكنيد كه خيالتون راحت باشه[emoji5]️
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A
جناب آقای کامیران درست می فرمایند اینجا در خصوص نامه دوم هم میشود صحبت کرد. مسئله چیز دیگری بود. پست هایی زده شده بود که اگر نامه را ندهند چی، امسال همه چیز اشتباه است و به ما مصاحبه نمیرسد و ... . قبلا هم من عرض کردم که پیگیری بکنید اطلاع رسانی بکنید اما صرفا اگر میخواهید بیایید و مدام اظهار نارضایتی بکنید و منفی بافی و انتقال استرس بدون هیچ بار اطلاعاتی اینجا جایش نیست.
خوشبختانه موضوع به خیر و خوشی تمام شد. امیدوارم همین یکی دو هفته ای نامه دوم همه سری اولی ها بیاید و این قضیه فیصله پیدا کند. هرچند ممکن است برخی که خیلی دیر فرم را فرستاده اند و یا بعد از ارسال درخواست ادیت کرده اند اینماه نامه دوم را دریافت نکنند
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Ellizeh ، A_A ، babak12 ، shahriar2002 ، Rooz ، feidom30
سوال: آیا در سالهای گذشته و بخصوص سری های اول کیس نامبرهائی بوده اند که کارنت شده باشند ولی دعوت به مصاحبه نشوند؟ اگر جواب منفی است پس چرا بعضی از دوستان به جرگه دلواپسان! پیوسته اند. بنظر من جای هیچگونه نگرانی نیست و این پروسه مسیر خود را طی خواهد کرد. موفق باشید.
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، babak12 ، HERMES7 ، Rooz
سلام دوستان .فکر کنم به جای دلواپسی بد نباشه تو تاپیک کلرنس 2014 بریم و به اونایی که clear شدن تبریک بگیم.
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: HERMES7 ، salar5452 ، shahriar2002 ، atlantis770 ، A_A ، Rooz ، goliii ، gholamrezaei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان