کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
من فکر میکنم حداقل نیمه اول آگوست این دفعه منتظر باشن. چک کردین تلفنی بهتون گفتن که پروستون تموم شده یا نه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67
اقا بهداد به نظرتون نامه من نمیاد?البته قبلا هم گفتم که کی سی سی گفت مارچ یا بعد از ان، که متوجه نشدم مارچ نامه میاد یا میرم مصاحبه?!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 17:25)neda733 نوشته:  اقا بهداد به نظرتون نامه من نمیاد?البته قبلا هم گفتم که کی سی سی گفت مارچ یا بعد از ان، که متوجه نشدم مارچ نامه میاد یا میرم مصاحبه?!!

ندا جان احتمالا نامه من و شما باهم مياد!من اوايل سپتامبر فرممو آنلاك كردمو فرستادم!هفته پيش هم به كي سي سي ايميل زدم و جواب دادن كه يه چن هفته طول ميكشه تا پراسسش تموم بشه!خدا كنه نامه مون تا ماه ديگه بياد
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
نگفتن ماه مارس نامتون میاد?
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 17:22)behdadK نوشته:  من فکر میکنم حداقل نیمه اول آگوست این دفعه منتظر باشن. چک کردین تلفنی بهتون گفتن که پروستون تموم شده یا نه؟

دفعه قبل (5 دسامبر) گفت تو مراحل آخر پروسس هستین...این سری(15 دسامبر) کسی دیگه ای جواب داد و گفت : "تو لیست فوریه نبودین(غیب گفت)...اگه خواستین میتونین 15 ژانویه زنگ بزنین(لطف کرد)" Big Grin

(2014-12-18 ساعت 17:11)laleht نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 15:49)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به آقا بهداد و باقی بچه ها

ما این سری به نامه امیدوارم باشیم ؟؟؟ Sad

ايشالا هم ما و هم شما تو ليست مصاحبه مارچ هستيم
من هر دفعه ميگم اين دفعه ديگه نوبت ماست ولى فعلا كه دست ما كوتاه و خرما بر نخيل
ايشالا هستيم هم قطار

لاله خانوم اگه با kcc تماس داشتین ممنون میشم خبر بدین.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی بوده تو این سری مصاحبه اش اخر فوریه باشه منظورم 20 ام به بعد؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. مي دونم كه اين سؤال خيلي تكراريه ولي چون دچار استرس زيادي شدم اين سؤال رو مطرح مي كنم. من فرمهام رو اوايل اكتبر فرستادم و كيس نامبرم حدود ٣٠٠٠ هست. ارزيابي شما از زمان مصاحبه من چي هست؟ آيا اميدي هست كه مارچ به مصاحبه برم؟
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان:
با کی سی سی تماس نگرفتید ?!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 19:30)neda733 نوشته:  با کی سی سی تماس نگرفتید ?!

نه ندا جان، تماس با كي سي سي رو به يكي از دوستان صميمي ام تو امريكا سپردم كه به زبان انگليسي خيلي مسلطه. خواستم تا با اپراتور مفصل صحبت كنه و ازش اطلاعات بگيره. متاسفانه اين دوستم الان مسافرته و يك هفته بعد بر مي گرده. تا اون موقع صبر مي كنم.Sad
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
تشکر کنندگان:
احتمالا مصاحبه من و شما مارچ یا ماه بعدشه!البته طبق گفته کی سی سی!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: 2015reza
(2014-12-18 ساعت 19:28)2015reza نوشته:  سلام دوستان. مي دونم كه اين سؤال خيلي تكراريه ولي چون دچار استرس زيادي شدم اين سؤال رو مطرح مي كنم. من فرمهام رو اوايل اكتبر فرستادم و كيس نامبرم حدود ٣٠٠٠ هست. ارزيابي شما از زمان مصاحبه من چي هست؟ آيا اميدي هست كه مارچ به مصاحبه برم؟

احتمالش خیلی کمه الان یک سری از دوستان مثل من که اپدیت فرم داشتن و از قبل جون سابمیت کرده بودن هنوز منتظر نامه هستن. دوستانی که اوایل سپتامبر هم فرستاده بودن هنوز قطعی نیست!
من فکر کنم حتی برای ماه بعد کی سی سی کم کارنت کنه چون بنظرم نامه دوم خیلی ها که اپدیت داشتن هنوز نیومده !Sad
تشکر کنندگان: 2015reza
بنده الان به کی سی سی زنگ میزنم و تکلیفمو روشن میکنم?
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: HERMES7 ، SAAM_60
(2014-12-18 ساعت 19:46)neda733 نوشته:  بنده الان به کی سی سی زنگ میزنم و تکلیفمو روشن میکنم?

عالی استرس نداشته باشید خوب گوش کنید و سوال هاتون رو قبلش بنویسید که یادتون نره
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 19:44)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 19:28)2015reza نوشته:  سلام دوستان. مي دونم كه اين سؤال خيلي تكراريه ولي چون دچار استرس زيادي شدم اين سؤال رو مطرح مي كنم. من فرمهام رو اوايل اكتبر فرستادم و كيس نامبرم حدود ٣٠٠٠ هست. ارزيابي شما از زمان مصاحبه من چي هست؟ آيا اميدي هست كه مارچ به مصاحبه برم؟

احتمالش خیلی کمه الان یک سری از دوستان مثل من که اپدیت فرم داشتن و از قبل جون سابمیت کرده بودن هنوز منتظر نامه هستن. دوستانی که اوایل سپتامبر هم فرستاده بودن هنوز قطعی نیست!
من فکر کنم حتی برای ماه بعد کی سی سی کم کارنت کنه چون بنظرم نامه دوم خیلی ها که اپدیت داشتن هنوز نیومده !Sad

اگه اينطوري باشه، اگه اپريل برم مصاحبه، اگه كليرنس بخورم ، و اگه اتفاقات سال پيش رخ بده ، احتمالا امريكا پَرSadSadSad

(2014-12-18 ساعت 19:48)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 19:46)neda733 نوشته:  بنده الان به کی سی سی زنگ میزنم و تکلیفمو روشن میکنم?

عالی استرس نداشته باشید خوب گوش کنید و سوال هاتون رو قبلش بنویسید که یادتون نره
اگه خبري شد ما رو هم مطلع كنيد لطفا. انشا ... خبرهاي خوب بياريد
تشکر کنندگان:
یک خانوم بداخلاق گفت در حال پروسس هستید!تا فوریه نامتونو میگیرید!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: miyu ، Mahboy ، nilgoon1982

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان