کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-19 ساعت 11:22)neda733 نوشته:  اره خودشه!همین که در حال پروسس هستیم خیلیه!واقعا امیدوارم این سری نامه های زیادی بیاد چون هنوز پروسه کلیرنس هم در پیش است!البته به من گفت پروسس بین ۳ تا ۶ هفته ست!
كدوم پروسس؟ پروسس اوليه يا كليرانس؟ ٣ تا ٦ هفته خيلي كمه! صحبت از حداقل ٣ ماه بود.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان:
راستش به من دقیقا گفت 3week to 6 week!که در مورد پروسس به من توضیح میداد!این برداشت خودمه!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 11:29)neda733 نوشته:  راستش به من دقیقا گفت 3week to 6 week!که در مورد پروسس به من توضیح میداد!این برداشت خودمه!
فقط اميدوارم تا آخر فروردين مصاحبه رو بريم. چون من قطعا كليرنس خواهم خورد. درسته كه كارم غير دولتيه ولي خدمت سربازي رو پيام آور بهداشت بودم و كارتهاي پايان خدمت پزشكان رو سپاه صادر مي كنهSadSad يعني حداقل ٤ ماه كليرانس و اين يعني آش نخورده و دهن سوختهBig Grin. اميدوارم شما يه ضرب بگيريد. خانمها معمولا يه ضرب مي گيرند يا كليرنس خيلي كوتاهي دارند.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، ریحانا
سلام منم فرم هام و دیر فرستادم
امیدوارم زود تر برسی کنن
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 08:55)matrix84 نوشته:  سلام
هنوز نامه دومم نیومده
کسی مثل من هست که کیس نامبر جلوتر داشته باشه ولی هنوز نامه دومش نیومده باشه ؟
------------------------------------
شماره کیس: 1xxx

سلام دوست عزيز
تنها ملاك ارسال نامه، كيس نامبر نيست. سعي كنيد اطلاعات كاملتري (مشابه امضاء بنده و ساير دوستان) رو ذكر بفرماييد تا بهتر بشه راهنمايي كرد. و البته بعد از اينكه تعداد ارسال هاتون به ١٠ تا رسيد يك امضاء ايجاد كنيد و همين اطلاعات رو توي امضاتون ذكر كنيد. اينجوري دوستان باتجربه بهتر ميتونند راهنمايي كنند.
پيروز باشيد
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من کیس نامبرم **46 هست و فرم Ds260 سیزده جولای فرستادم
دوتا سوال داشتم:
۱: آیا این سری کارنت میشم؟
۲: اگه کارنت بشم ممکنه نامه دومم با تاخیر بیاد یا با توجه به کیس نامبرم که پایین نیست پروسس پروندم تا اون موقع تموم شده باشه Smile و ارسال فرم در جولای باعث تاخیر نشه!؟

ممنون میشم اساتید و علما پاسخ بدن Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
دوستان همسر من با کیس نامبر***7 برنده اصلیه سربازی رفته ولی نه در ارتش و نه سپاه. ضمنا شغلش آزاده . اما خودم فرهنگی هستم به نظر اساتید چطور میشه ؟
تشکر کنندگان:
کجایید؟ هیچکی نیست به داد من برسه؟
تشکر کنندگان:
حتما ویزا میگیرد ولی احتمالا با دوماه تاخیر!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: bahar101
دوستانی که مثل من منتظر نامه دوم هستید نگرانیه همه ما شبیه به همه،ترس از دیر اومدن نامه دوم،کلیرنس،تمام شدن ویزا!به نظر من اگه خودمون رو برای سفر و یک زندگی جدید اماده کنیم هم زمان میگذره وهم همه چیز خیلی بهتر پیش میره!چون این انتظار واقعا سخت و سنگینه و جز عذاب چیز بیشتری برامون نمیاره!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: Nima90 ، bahar101
(2014-12-19 ساعت 11:34)2015reza نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 11:29)neda733 نوشته:  راستش به من دقیقا گفت 3week to 6 week!که در مورد پروسس به من توضیح میداد!این برداشت خودمه!
فقط اميدوارم تا آخر فروردين مصاحبه رو بريم. چون من قطعا كليرنس خواهم خورد. درسته كه كارم غير دولتيه ولي خدمت سربازي رو پيام آور بهداشت بودم و كارتهاي پايان خدمت پزشكان رو سپاه صادر مي كنهSadSad يعني حداقل ٤ ماه كليرانس و اين يعني آش نخورده و دهن سوختهBig Grin. اميدوارم شما يه ضرب بگيريد. خانمها معمولا يه ضرب مي گيرند يا كليرنس خيلي كوتاهي دارند.

درسته که خانم ها ( اکثرا مجرد ها ) یه ضرب میگیرن
شاید هم بشه گفت پسرای دانشجو و سربازی نرفته ی مجرد هم شانسشون برای یه ضرب بالاست ! Cool
اما امیدوارم ، شما هم یه ضرب بگیرین Wink
من به هرکی میرسم میگم ایشاالله یه ضرب بگیری ، چون خودم خیلی یه ضرب دوست دارم !!! Rolleyes Rolleyes Rolleyes

پ.ن : هدف از پیام های خالی از اطلاعات مفید و فقط حاوی تبریک و امیدواری و ان شاالله و ... ، تنها تزریق انرژی مثبت میان مهاجرسرایی ها ( خصوصا در انتطار ) و ارتقای پتانسیل نشاط و شادابی می باشد و دیگر هیچ . Tongue
تشکر کنندگان: bahar101 ، m.ghoreishi ، 2015reza
(2014-12-19 ساعت 01:51)sun2000 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 14:58)َalikh نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 12:37)نیلان نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 10:09)َalikh نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 21:17)m.ghoreishi نوشته:  دوست عزيز طبق گفته ى بچه هاى قديمى مهاجرسرا و مطالعه سفرنامه هاى سالهاى گذشته اين گواهى يا همون پليس سرتفيكت رو فقط از كسى ميخوان كه بيشتراز يكسال در كشور ثالث زندگى كرده باشه، اين رو با اطمينان عرض ميكنم چون بنده هم تجربه اى مشابح به شما دارم، موفق باشيد
خیلی استرس دارم نظر همه اساتید و پیشکسوتان همینه؟
دوست عزیز من نظری راجع به اینکه شما احتیاج به این سرتیفیکیت دارید نمی دم، اما راجع به تهیه این سرتیفیکیت، فکر می کنم اکثر کشورها این کار رو اینترنتی کردن و بعد پست می کنن به سفارتی که مد نظر شماست. لطفا توی اسنترنت سرچ کنید. موفق باشید
متاسفانه این کشور همه چیش اینترنتیه جز پلیس سرتیفیکیت!

سلام البته من یکسال نبودم و بصورت ایمیل درخواستم رو فرستادم و هزینه ۴۰فرانک انلاین پرداخت کردم تا سوپیشینه اومد
حالا البته شما میگید اینترنتی نمیشه که کمی عجیبه!!!ببینید کسی اونجا نمی تونه بره براتون بگیره البته اگر خیلی نگران هستید چون کیس شما زیر یکسال بوده و اصلا نیاز نیست

من سه سال یه کشور دیگه دانشجو بودن سرتیفیکیت میخواد؟ هیچ جا تو مدارک ندیدم
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 13:27)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبرم **46 هست و فرم Ds260 سیزده جولای فرستادم
دوتا سوال داشتم:
۱: آیا این سری کارنت میشم؟
۲: اگه کارنت بشم ممکنه نامه دومم با تاخیر بیاد یا با توجه به کیس نامبرم که پایین نیست پروسس پروندم تا اون موقع تموم شده باشه Smile و ارسال فرم در جولای باعث تاخیر نشه!؟

ممنون میشم اساتید و علما پاسخ بدن Smile

من بالشخصه بعید می دونم این سری کارنت شین. اگرم ایشالا کارنت شین نامه دوم تون با تاخیر نخواهد آمد چون این دیگه نوبت کسایی که آگست فرستدن و کارنت شدن.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
دوستان تو این لحظات در انتظار نامه دوم و کلیرنس یه پیشنهاد میکنم
حتما برین و پیج های زندگی در امریکا رو بخونید .
من فقط چند تا تشکر بچه های امسال رو میبینم که بیشترشون اقا بابک و بهداد هستش.
اگر این اطلاعات رو الان نداشته باشید راحت بگم اونجا یک سال اول کاملا گیج خواهید بود و مثل این دوستانی که دیر اقدام کردن برای نامه دوم اینجوری حرص نمیخورید.
من خودمم خیلی پیگیر نبودم تا چند وقت پیش ولی دیدم زبونم لال اگه نشد انگار دارم تجربه افراد رو بصورت چکیده میخونم.
واقعا این زمان ها حیفه برید بخونید و تشکر بجا بزارید انشاله خودتون رفتید بیاید کاملترش کنید و بقیه لایک کنن.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Mahboy ، َalikh ، ریحانا ، SAAM_60
دوستان بعد چند ماه کارنت شدن و نامه دوم اومدن تکلیف همه باید مشخص شده باشه دفعه بعد نامه ها برای بچه هایی است که اگوست سابمیت کردن.و انشالله دو ماه بعد برای بچه های سپتامبری .پس زیاد ایمیل و زنگ نزنید.و به خودتان استرس ندهید.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان