کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-18 ساعت 01:19)a_ad نوشته:  سلام. من کیس نامبرم تو رنج 3700 هست و برای فوریه کارنت شدم. ولی فرمهام رو آخر آگوست پر کردم. کسی میدونی مصاحبه ام چه ماهی میافته؟

انشالله مارچ
Smile
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: a_ad
(2014-12-19 ساعت 15:52)ladank نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 01:51)sun2000 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 14:58)َalikh نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 12:37)نیلان نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 10:09)َalikh نوشته:  خیلی استرس دارم نظر همه اساتید و پیشکسوتان همینه؟
دوست عزیز من نظری راجع به اینکه شما احتیاج به این سرتیفیکیت دارید نمی دم، اما راجع به تهیه این سرتیفیکیت، فکر می کنم اکثر کشورها این کار رو اینترنتی کردن و بعد پست می کنن به سفارتی که مد نظر شماست. لطفا توی اسنترنت سرچ کنید. موفق باشید
متاسفانه این کشور همه چیش اینترنتیه جز پلیس سرتیفیکیت!

سلام البته من یکسال نبودم و بصورت ایمیل درخواستم رو فرستادم و هزینه ۴۰فرانک انلاین پرداخت کردم تا سوپیشینه اومد
حالا البته شما میگید اینترنتی نمیشه که کمی عجیبه!!!ببینید کسی اونجا نمی تونه بره براتون بگیره البته اگر خیلی نگران هستید چون کیس شما زیر یکسال بوده و اصلا نیاز نیست

من سه سال یه کشور دیگه دانشجو بودن سرتیفیکیت میخواد؟ هیچ جا تو مدارک ندیدم

دوست عزیز شما چون 3 سال دانشجو در کشور دیگه بودین به طور قطع و 100% نامه عدم سوء پیشینه از پلیس اون کشور رو باید داشته باشی در غیر اینصورت روز مصاحبه نقص مدرک خواهی خورد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Mahboy ، َalikh
سلام خدمت همه دوستان مهاجرسرایی
شماره کیس من ***2015AS8 هستش کاملاً ریلکس دارم به امور روزمره زندگیم میرسم فردا دارم ماشینمو عوض میکنم تمام برنامه ریزی کاری سال آینده مو با محل کارم هماهنگ کردم اکه رفتنی نشدم ترفیع خوبی میگیرم(چون بهشون گفتم ممکنه باشم) و کلاس زبان خصوصییم رو هم مرتب میرم اگه کلیرنس بخورم فکر کنم باید فکر آمریکا رو از سرم بیرون کنم چون جزو آخرین مصاحبه ها هستم خدمت هم سرباز معلم بودم اما سپاه کارت پایان خدمتمو صادر کرده(سرنوشت ما هم اینه دیگه)با تمام این وضعیت نا امید نیستم و خیلی امیدوارم با اینکه تو ایران وضعیت نسبتاً خوبی دارم بسیار مشتاقم زندگی سخت اولیه تو آمریکا رو تجربه کنم و اگه برم میخوام برم کالیفرنیا اگر چه گرونه ولی دوست دارمش .با این حرفا نمیخوام بگم من خیلی خوبم یا... فقط به دوستان میخوام بگم مثل همه امور زندگی کارهایی که به ما مربوط میشه رو با دقت و تلاش به بهترین نحو انجام بدیم و منتظر نتایج سایر امور که دست ما نیست باشیم اگه استرس اونا رو داشته باشیم فقط خودمونو اذیت میکنیم استرس بی جهت به خودمون وارد نکنیم که کلیرنس میخوریم یانمیخوریم و............با زمان حال لذت ببریم
بهترینها رو برای همتون آرزو میکنم
(2014-12-19 ساعت 17:29)mfte.teacher نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 13:27)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبرم **46 هست و فرم Ds260 سیزده جولای فرستادم
دوتا سوال داشتم:
۱: آیا این سری کارنت میشم؟
۲: اگه کارنت بشم ممکنه نامه دومم با تاخیر بیاد یا با توجه به کیس نامبرم که پایین نیست پروسس پروندم تا اون موقع تموم شده باشه Smile و ارسال فرم در جولای باعث تاخیر نشه!؟

ممنون میشم اساتید و علما پاسخ بدن Smile

من بالشخصه بعید می دونم این سری کارنت شین. اگرم ایشالا کارنت شین نامه دوم تون با تاخیر نخواهد آمد چون این دیگه نوبت کسایی که آگست فرستدن و کارنت شدن.
بالای 90% کارنت میشین طبق سنوات قبل از این ماه به بعد سرعت کارنتیها بیشتر میشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 22:21)Caspianman نوشته:  سلام خدمت همه دوستان مهاجرسرایی
شماره کیس من ***2015AS8 هستش کاملاً ریلکس دارم به امور روزمره زندگیم میرسم فردا دارم ماشینمو عوض میکنم تمام برنامه ریزی کاری سال آینده مو با محل کارم هماهنگ کردم اکه رفتنی نشدم ترفیع خوبی میگیرم(چون بهشون گفتم ممکنه باشم) و کلاس زبان خصوصییم رو هم مرتب میرم اگه کلیرنس بخورم فکر کنم باید فکر آمریکا رو از سرم بیرون کنم چون جزو آخرین مصاحبه ها هستم خدمت هم سرباز معلم بودم اما سپاه کارت پایان خدمتمو صادر کرده(سرنوشت ما هم اینه دیگه)با تمام این وضعیت نا امید نیستم و خیلی امیدوارم با اینکه تو ایران وضعیت نسبتاً خوبی دارم بسیار مشتاقم زندگی سخت اولیه تو آمریکا رو تجربه کنم و اگه برم میخوام برم کالیفرنیا اگر چه گرونه ولی دوست دارمش .با این حرفا نمیخوام بگم من خیلی خوبم یا... فقط به دوستان میخوام بگم مثل همه امور زندگی کارهایی که به ما مربوط میشه رو با دقت و تلاش به بهترین نحو انجام بدیم و منتظر نتایج سایر امور که دست ما نیست باشیم اگه استرس اونا رو داشته باشیم فقط خودمونو اذیت میکنیم استرس بی جهت به خودمون وارد نکنیم که کلیرنس میخوریم یانمیخوریم و............با زمان حال لذت ببریم
خیلی عالیه اینکارتون ولی فعلا ما نتونستیم روال عادی رو ادامه بدیم فعلا همه چیز رو معوق کردیم تا ببینیم چی میشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: nilgoon1982
(2014-12-19 ساعت 22:28)houshym نوشته:  
خیلی عالیه اینکارتون ولی فعلا ما نتونستیم روال عادی رو ادامه بدیم فعلا همه چیز رو معوق کردیم تا ببینیم چی میشه

باور کنید خیلی مشتاقم برم آمریکا ولی اگه نشه به جای غصه خوردن دوباره تلاش میکنم به نظر من همه کارها تونو که معموله انجام بدید مثلاً خودم ادامه تحصیلم رو موکول کردم به تعیین تکلیف نهایی، اما با توجه به همه بلاتکلیفیهای رفتن به آمریکا خونه خودمو هم جابه جا کردم شما کیستون خیلی بهتر از منه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، soliimi
من چند روزه که ایمیل زدم به سفارت آنکارا، که مطمئن بشم مدارکم به دستشون رسیده و کامله؟ هنوز جواب ندادند. چی کار باید کنم؟ ایمیل سفارت دقیقا کدومه؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 22:54)pardis2014 نوشته:  من چند روزه که ایمیل زدم به سفارت آنکارا، که مطمئن بشم مدارکم به دستشون رسیده و کامله؟ هنوز جواب ندادند. چی کار باید کنم؟ ایمیل سفارت دقیقا کدومه؟

شما از طریق پست چک کن ببین بسته رسیده به سفارت یا نه وقتی مطمئن شدی اونوقت ایمیل بزن به سفارت و پیگیری کن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 19:46)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 15:52)ladank نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 01:51)sun2000 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 14:58)َalikh نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 12:37)نیلان نوشته:  دوست عزیز من نظری راجع به اینکه شما احتیاج به این سرتیفیکیت دارید نمی دم، اما راجع به تهیه این سرتیفیکیت، فکر می کنم اکثر کشورها این کار رو اینترنتی کردن و بعد پست می کنن به سفارتی که مد نظر شماست. لطفا توی اسنترنت سرچ کنید. موفق باشید
متاسفانه این کشور همه چیش اینترنتیه جز پلیس سرتیفیکیت!

سلام البته من یکسال نبودم و بصورت ایمیل درخواستم رو فرستادم و هزینه ۴۰فرانک انلاین پرداخت کردم تا سوپیشینه اومد
حالا البته شما میگید اینترنتی نمیشه که کمی عجیبه!!!ببینید کسی اونجا نمی تونه بره براتون بگیره البته اگر خیلی نگران هستید چون کیس شما زیر یکسال بوده و اصلا نیاز نیست

من سه سال یه کشور دیگه دانشجو بودن سرتیفیکیت میخواد؟ هیچ جا تو مدارک ندیدم

دوست عزیز شما که 3 سال دانشجو در کشور دیگه بودین به طور قطع و 100% نامه عدم سوء پیشینه از پلیس اون کشور رو باید داشته باشی در غیر اینصورت روز مصاحبه کسر مدرک خواهی خورد

شما نه شک کن و نه ریسک همین امروز برو دنبالش و بگیر , شما الزاما باید داشته باشی
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 22:41)Caspianman نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 22:28)houshym نوشته:  

باور کنید خیلی مشتاقم برم آمریکا ولی اگه نشه به جای غصه خوردن دوباره تلاش میکنم به نظر من همه کارها تونو که معموله انجام بدید مثلاً خودم ادامه تحصیلم رو موکول کردم به تعیین تکلیف نهایی، اما با توجه به همه بلاتکلیفیهای رفتن به آمریکا خونه خودمو هم جابه جا کردم شما کیستون خیلی بهتر از منه
ما اینجا شرایطمون بد نیست برای بهتر شدن داریم تلاش میکنیم. ما اتفاقا میخواستیم قبل از اعلام نتایج جابه جا بشیم و نکردیم اینکار رو خدا داند که کار درستی بوده یا نه فعلا فقط زمان یه سری چیزا رو حل میکنه. به هرحال از نظر م اونایی که هفته ای یک بار بیشتر نمیان اینجا و کارشون هم دارن ادامه میدن کارشون درسته
تشکر کنندگان: ریحانا ، alinima ، Caspianman
(2014-12-19 ساعت 18:18)omid man نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 01:19)a_ad نوشته:  سلام. من کیس نامبرم تو رنج 3700 هست و برای فوریه کارنت شدم. ولی فرمهام رو آخر آگوست پر کردم. کسی میدونی مصاحبه ام چه ماهی میافته؟

انشالله مارچ
Smile
شک نکن که مارچ مصاحبه ات هست دوست عزیز
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: a_ad
(2014-12-10 ساعت 12:35)amirgharibi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:29)r.bazargan نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:11)amirgharibi نوشته:  دوستان
من سفارتم انکارا بود و تغییرش دادم به ارمنستان ، کیس نامبرم : As2015****3500
امروز سایت ویزا بواتون و چک کردم ، تا As3825 واسه ژانویه وقت داده ، اما نامه دوم من هنوز نیومده !
آیا من باید فرمی رو واسه تغیر سفارت میزدم ؟ تو 2014 یه فرم بود اما 2015 گفتن نمیخواد ، درسته ؟!
آیا کسی واسه سفارت ارمنستان نامه دومش اومده ؟
آیا واسه سفارت ارمنستان هم باید مدارک و قبل رفتن پست کرد ؟

ممنون میشم جواب بدین.

دوست عزیز من متوجه نشدم چطور تغییر دادین سفارتتون و
برای تغییر سفارت اگه اشتباه نکنم باید زمان تکمیل فرم DS260 سفارت و تغییر میدادین و یا اینکه به kcc اعلام کنید برای تغییر سفارت

برای سفارتها هم فقط برای ترکیه باید مدارک و پست کنید

برای نامه دوم هم تازه دیروز بولتن اعلام شده و شما بر اساس اینکه چه زمانی فرم 260 رو ارسال کردین میتونین منتظر نامه باشید البته بین 20 تا 25 دسامبر حالا یکی دو روز اینور اونور

ممنون از جوابتون

بله ، همون اولش تو نامه اولم زده بود آنکارا، اما من وقتی فرم 260 رو پر میکردم زدم ارمنستان، جایی هم نگفته بود باید فرم دیگه ای رو پر کنم ، پس یاید منتظر ایمیل باشم بین 20 تا 25 دسامبر ؟

سلام

من نامم اومد ، 22 فوریه خورده زمان مصاحبه ارمنستان
حالا باید چه کنیم ؟ تاپیکی هست که خلاصه نوشته شده باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-20 ساعت 11:14)amirgharibi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 12:35)amirgharibi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:29)r.bazargan نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 10:11)amirgharibi نوشته:  دوستان
من سفارتم انکارا بود و تغییرش دادم به ارمنستان ، کیس نامبرم : As2015****3500
امروز سایت ویزا بواتون و چک کردم ، تا As3825 واسه ژانویه وقت داده ، اما نامه دوم من هنوز نیومده !
آیا من باید فرمی رو واسه تغیر سفارت میزدم ؟ تو 2014 یه فرم بود اما 2015 گفتن نمیخواد ، درسته ؟!
آیا کسی واسه سفارت ارمنستان نامه دومش اومده ؟
آیا واسه سفارت ارمنستان هم باید مدارک و قبل رفتن پست کرد ؟

ممنون میشم جواب بدین.

دوست عزیز من متوجه نشدم چطور تغییر دادین سفارتتون و
برای تغییر سفارت اگه اشتباه نکنم باید زمان تکمیل فرم DS260 سفارت و تغییر میدادین و یا اینکه به kcc اعلام کنید برای تغییر سفارت

برای سفارتها هم فقط برای ترکیه باید مدارک و پست کنید

برای نامه دوم هم تازه دیروز بولتن اعلام شده و شما بر اساس اینکه چه زمانی فرم 260 رو ارسال کردین میتونین منتظر نامه باشید البته بین 20 تا 25 دسامبر حالا یکی دو روز اینور اونور

ممنون از جوابتون

بله ، همون اولش تو نامه اولم زده بود آنکارا، اما من وقتی فرم 260 رو پر میکردم زدم ارمنستان، جایی هم نگفته بود باید فرم دیگه ای رو پر کنم ، پس یاید منتظر ایمیل باشم بین 20 تا 25 دسامبر ؟

سلام

من نامم اومد ، 22 فوریه خورده زمان مصاحبه ارمنستان
حالا باید چه کنیم ؟ تاپیکی هست که خلاصه نوشته شده باشه ؟
نامه اتون الان اومد؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 14:52)Mahboy نوشته:  سلام دوستان
ممکنه آدرس ای-میل سفارت آمریکا در آنکارا رو بگید؟! برای تایید دریافت مدارکم که پست کردم بهشون ای-میل زدم ولی سه روز گذشت و جواب ندادن گفتم یکبار دیگه آدرس ای-میل رو چک کنم اشتباه نشده باشه. راستی معمولا چقدر طول میکشه که جواب ای-میل رو بدن؟!
با آرزوی رسیدن نامه دوم دوستان منتظر WinkWink

كسي نيست كه درباره دريافت مدارك به سفارت اي-ميل زده باشه و بتونه راهنمايي كنه كه معمولا چقدر طول ميكشه كه جواب بدن؟ SadSad
راستي به من اي-ميل زدن كه مصاحبتون برنامه ريزي شده و يكسري ليست مدارك هم دادن كه بايد روز مصاحبه با خودمون ببريم، ميشه از همين اي-ميل برداشت كرد كه مدارك تحويلشون شده چون من تاييد پست DHL رو دارم كه مدارك رو تحويل داده.
و سوال آخر، برخي دوستان نوشته بودن كه اي-ميل براشون اومده كه براي CSC جدا ثبت نام كنيد ولي ما با اينكه يك كيس خانودگي ثبت نام كرديم همچين اي-ميلي برامون نيومد و فقط از من خواسته كه رزومه كاري رو هم ببرم! اين اي-ميل درباره CSC معمولا چند روز قبل مصاحبه ارسال ميشه؟
ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي درباره سوالهاي بالا داره به اشتراك بگذاره Rolleyes
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-12-20 ساعت 15:59)Mahboy نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 14:52)Mahboy نوشته:  سلام دوستان
ممکنه آدرس ای-میل سفارت آمریکا در آنکارا رو بگید؟! برای تایید دریافت مدارکم که پست کردم بهشون ای-میل زدم ولی سه روز گذشت و جواب ندادن گفتم یکبار دیگه آدرس ای-میل رو چک کنم اشتباه نشده باشه. راستی معمولا چقدر طول میکشه که جواب ای-میل رو بدن؟!
با آرزوی رسیدن نامه دوم دوستان منتظر WinkWink

كسي نيست كه درباره دريافت مدارك به سفارت اي-ميل زده باشه و بتونه راهنمايي كنه كه معمولا چقدر طول ميكشه كه جواب بدن؟ SadSad
راستي به من اي-ميل زدن كه مصاحبتون برنامه ريزي شده و يكسري ليست مدارك هم دادن كه بايد روز مصاحبه با خودمون ببريم، ميشه از همين اي-ميل برداشت كرد كه مدارك تحويلشون شده چون من تاييد پست DHL رو دارم كه مدارك رو تحويل داده.
و سوال آخر، برخي دوستان نوشته بودن كه اي-ميل براشون اومده كه براي CSC جدا ثبت نام كنيد ولي ما با اينكه يك كيس خانودگي ثبت نام كرديم همچين اي-ميلي برامون نيومد و فقط از من خواسته كه رزومه كاري رو هم ببرم! اين اي-ميل درباره CSC معمولا چند روز قبل مصاحبه ارسال ميشه؟
ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي درباره سوالهاي بالا داره به اشتراك بگذاره Rolleyes
پس دیگه تمومه چرا خودتون رو اذیت می کنین. در مورد قسمت های دیگه دوستان نظر بدن
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Mahboy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان