کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-21 ساعت 09:17)behdadK نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 09:07)fatan57 نوشته:  [quote='behdadK' pid='550861' dateline='1411272913']
امضاتون رو کامل کنید ببینیم کی فرم رو فرستادید

کامل کردم
ممنون.
فرم را دیر فرستاده اید. طبیعی است که برای شما نامه دوم نیامده باشد و احتمالا این ماه نمی آید.
احتمالا ماه آینده باید در انتظار نامه دوم باشید

یعنی مصاحبه تو اکتبر نیست؟میشه کارنتی های یک ماه مصاحبشون تو ماه دیگه باشه؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 09:35)fatan57 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 09:17)behdadK نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 09:07)fatan57 نوشته:  [quote='behdadK' pid='550861' dateline='1411272913']
امضاتون رو کامل کنید ببینیم کی فرم رو فرستادید

کامل کردم
ممنون.
فرم را دیر فرستاده اید. طبیعی است که برای شما نامه دوم نیامده باشد و احتمالا این ماه نمی آید.
احتمالا ماه آینده باید در انتظار نامه دوم باشید

یعنی مصاحبه تو اکتبر نیست؟میشه کارنتی های یک ماه مصاحبشون تو ماه دیگه باشه؟
در اکتبر که قطعا نیستید. برای نوامبر هم این هفته نامه نگرفتید (که احتمالا نمی گیرید) می افته برای ماه بعد.
کارنتی به معنی رفتن به مصاحبه دقیقا در اون ماه نیست. به معنی اینه که از این ماه به بعد مصاحبه خواهند رفت. حالا یک نفر ممکنه به کیس نامبر 1 فرمش رو بگذاره آگوست سال بعد پر کنه و بهش سپتامبر سال بعد مصاحبه بیوفته.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
سلام. آقا ما ۳۰ می فرستادیم.نیومده نامه دوم.به نظرم زیاد دیر نفرستادم.
به نظرتون زنگ بزنم؟؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------
من هم وضعیت شما رو دارم و هنوز نامم نیومده؟؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
بهداد جان تبریک Smile
الان سایت سیس کیس شما رو میشناسه؟
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، A_A ، rezasadeghi
خیر. سیس برای 2015 ای ها اصلا کسی را نمیشناسه. میتونید چند تا راندوم از 1 تا مثلا 500 رو امتحان کنید.
پارسال سیس اگر اشتباه نکنم تازه دسامبر کیس ها رو شناخت! امسال هم فکر کنم خیلی خوش شانس باشیم یکی دو روز قبل از مصاحبه کیس ها رو بشناسه.
البته با اتفاقاتی که پارسال افتاد من یکی که تصمیم گرفتم سیس رو چک نکنم. هر کسی تحلیلی میکنه از آپدیت خوردن و نخوردن و آپدیت همگانی و آپدیت از سفارت و KCC و ... . نهایتش هم همه این تحلیل ها تنها یک روز قبل از اعلام سفارت رو پیش بینی میکنه.
آخه چه کاریه این همه استرس و چک بی مورد؟! سفارت ها هم که میگن به سیس کاری ندارند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، rezasadeghi ، AliReza.Sh
(2014-09-21 ساعت 08:43)fatan57 نوشته:  [quote='ramin5589' pid='550853' dateline='1411271683']
سلام خدمت همه دوستان گل نامه دوم من آمد سفارت ابوظبی کارنت نوبت دوم بودیم گفتم اطلاع بدم که نگران نباشید بالاخره نامه میاد همه شاد باشیدBig Grin

سلام دوست عزیز شما جر کارنتیهای نوامبر بودید ونامتون اومد؟میشه بپرسم جه تاریخی نامه دومتون اومد؟من کارنتی اکتبرم وهنوز نامه دوم من نیامده؟

نامه دوم دیروز صبح آمد اوایل نوامبر هم تاریخ مصاحبه هست جای نگرانی نیست حتما تو همین چند روز نامه میادSmile
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
اقا جريان چيه ؟! اصلا كسي از ارمنستان نامه دومش اومده ؟!؟!؟
من كيس نامبرم ٧٠٠ هست ٨ جون هم فرمهامو سابميت كردم !!!
من فكر نمي كنم ربطي به تاريخ ارسال فرمها باشه !!
دوستاني كه مثل من هستن اعلام حضور كنن ببنيم چند چنديم !
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، A_A
نكنه به خاطر اين تحصني كه توي سپتامبر جولوي سفارت ارمنستان كردن الان نامه دوم از اونجا نمي اد ؟!؟
تشکر کنندگان:
بالاخره نامه دوم منم اومد
Rolleyes
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ramin5589 ، ARSAMNEW ، ashkansoso65 ، A_A ، rezasadeghi ، soruosh ، niloofarshirazy
سلام،
نامه دوم من هم اومد.
تشکر کنندگان: ramin5589 ، HERMES7 ، ARSAMNEW ، atlantis770 ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، A_A ، miyu ، solid_mercury ، soruosh ، aidaz ، niloofarshirazy
(2014-09-21 ساعت 09:51)behdadK نوشته:  خیر. سیس برای 2015 ای ها اصلا کسی را نمیشناسه. میتونید چند تا راندوم از 1 تا مثلا 500 رو امتحان کنید.
پارسال سیس اگر اشتباه نکنم تازه دسامبر کیس ها رو شناخت! امسال هم فکر کنم خیلی خوش شانس باشیم یکی دو روز قبل از مصاحبه کیس ها رو بشناسه.
البته با اتفاقاتی که پارسال افتاد من یکی که تصمیم گرفتم سیس رو چک نکنم. هر کسی تحلیلی میکنه از آپدیت خوردن و نخوردن و آپدیت همگانی و آپدیت از سفارت و KCC و ... . نهایتش هم همه این تحلیل ها تنها یک روز قبل از اعلام سفارت رو پیش بینی میکنه.
آخه چه کاریه این همه استرس و چک بی مورد؟! سفارت ها هم که میگن به سیس کاری ندارند

بله ، من فقط میخوام بدونم پرونده ما رو از کی باز کردن! Wink به اپدیت ها اصلا کاری ندارم چون حساب کتاب نداره!
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، A_A ، babak12 ، soruosh
نامه دوم ما هم اومد[emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: HERMES7 ، نیلان ، ARSAMNEW ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، A_A ، miyu ، solid_mercury ، soruosh ، َalikh ، amirh20 ، aidaz ، niloofarshirazy
(2014-09-21 ساعت 10:06)Peyman123 نوشته:  نكنه به خاطر اين تحصني كه توي سپتامبر جولوي سفارت ارمنستان كردن الان نامه دوم از اونجا نمي اد ؟!؟

پیمان جان شما اول یک نفر رو پیدا کن که کارنت شده باشه و جون فرم رو سابمیت کرده باشه و نامه دوم گرفته باشه بعد برو سراغ تئوری های توطئه. البته حق میدم بهت اینجایی که همه ایستاده ایم از بچگی بهمون یاد داده اند همیشه کاسه ای زیر نیم کاسه هست. در جهان سوم این عادت رایجه اما در ایران فکر کنم بیشترین حد موجود هست. دایی جان ناپلئون رو که دیدی؟Wink

از فروم Immigration هم که نگاه کنی میبینی که کسی که از هفته دوم جون به بعد فرم رو سابمیت کرده به مصاحبه دعوت نشده تاحالا. تازه در آسیا و اروپا و آفریقا کشورهایی هستند که به تعداد انگشتان دست مصاحبه شونده دارند و ظرفیت اضافشون فراوونه. حالا این 3 سفارت ما که در 3-4 ماه اول لب به لپ پرند باید دیرتر وقت مصاحبه بدن.
اگر از مزاح بنده رنجیدی پیشاپیش معذرت میخواهم.
تشکر کنندگان: Peyman123 ، saboteur ، babak12 ، r.bazargan ، A_A
معلوم نیست معیار نامه دوم چی هست واقعا ؟ وضعیت ما رو هم یه کارشناس تحلیل کنه ؟

یادمه روزای تکمیل فرم یه بنده خدایی تو فرم کمک برای تکمیل فرم 260 تحلیل آبکی میداد . الان هم ازش اصلا خبری نیست . دوذ شده رفته هوا

بعضی وقتا آدم به نیت بعضی ها شک میکنه . Sad

تشکر کنندگان: milad.nas ، r.bazargan ، soruosh ، niloofarshirazy
دوستاني كه الان اعلام كردن نامشون اومده !! نامشون امروز صبح اومده ؟!؟
ميشه تاريخشو اعلام كنن !!!
تشکر کنندگان: soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان