کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
ممنون. اطلاعات خوبي بود. لطفاً بهم بگيد تو كدوم سايت برم چك كنم كه كارنت شدم يا نه؟
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 13:22)1362amin1362 نوشته:  ممنون. اطلاعات خوبي بود. لطفاً بهم بگيد تو كدوم سايت برم چك كنم كه كارنت شدم يا نه؟

لطفا از این پس سوالاتتون رو در تاپیک های مربوطه بپرسید! اینجا تاپیک انتظار برای مصاحبه هست

صرفا برای اینکه سوالتون رو پاسخ داده باشم :
هرماه در سایت ویزا بولتن بولتن هم ماه منتشر میشه که از جدول C میتونید ببینید برای ماه بعدش برای منطقه خودتون ( آسیا ) تا چه شماره ای کارنت میشه! اگر شماره کیس شما کمتر از اون مقدار بود یعنی در اون ماه کارنت میشین!
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، atlantis770 ، َalikh
سلام میخوستم بدونم برای کسی اخیرا نامه دوم اومده برای ما هنوز نیومده و من نگرانم ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 14:46)MAHSA9812 نوشته:  سلام میخوستم بدونم برای کسی اخیرا نامه دوم اومده برای ما هنوز نیومده و من نگرانم ممنون

نه دوست عزيز از ماه پيش تا الان براي كسي نيومده،جاي نگراني نيست ديگه همين روزا مياد [emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، r.bazargan
(2014-09-18 ساعت 14:51)minan نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 14:46)MAHSA9812 نوشته:  سلام میخوستم بدونم برای کسی اخیرا نامه دوم اومده برای ما هنوز نیومده و من نگرانم ممنون

نه دوست عزيز از ماه پيش تا الان براي كسي نيومده،جاي نگراني نيست ديگه همين روزا مياد [emoji5]️

سلام دوست من
واقعاً تا الان برای کسی نیومده؟
پارسال برای ما از اواسط آگوست اومد.
امیدوارم اتفاقای غیر منتظره از الان شروع نشه!
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، r.bazargan
(2014-09-18 ساعت 14:54)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 14:51)minan نوشته:  

سلام دوست من
واقعاً تا الان برای کسی نیومده؟
پارسال برای ما از اواسط آگوست اومد.
امیدوارم اتفاقای غیر منتظره از الان شروع نشه!

سلام دوست
نه آقا این چه حرفیه! Big Grin
برای هیچ کی تو دنیا نیومده و تک و توک برای چند نفر اومده ! Tongue
ما 2015 ها با توجه به اتفاقات 2013 و 2014 کمربند ها سفت بستیم که شل نشه! Cool
انشالله از هفته بعد میاد و مشکل خاصی نیست Smile
تشکر کنندگان: A_A ، Hagh81 ، babak12 ، reza_norouzi ، saboteur ، rezasadeghi ، r.bazargan ، SAAM_60 ، آزاده_امین
مشکل مهاجرسرا که خدا رو شکر حل شد.
برای دوستانی که هنوز نامه دوم دریافت نکرده اند و میخواهند بدونن چه شکلیه

به احتمال بسیار زیاد برای شما هم نامه ای با این مفهوم در ساعات اداری KCC خواهد اومد(البته مواردی بوده که در تعطیلات آخر هفته هم KCC نامه ارسال کرده)
from: noreply@state.gov
subject: Required Entry Status Check for DV Submission

Doe, John:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

این نامه رو که دیدید به سایت دی وی لاتاری میرید و مشخصات رو وارد میکنید میبینید این نامه که عکسش رو گرفتم جایگزین شده.اسم ها و مشخصات خیالی است،اونها رو با مشخصات خودتون وسفارتتون جایگزین کنید(انتظار نداشتید که نامه دوم خودم رو بدون تغییر بگذارم؟!):
[عکس: 23960639334457896516.jpg]

دوستانی که تا آخر May (و هفته اول جول) فرم را برای اولین بار پر کرده و سابمیت کرده بودند (صرف نظر از این که دوباره باز و تغییرش دادن و یا خیر) و برای اکتبر یا نوامبر کارنت شده باشن نامه دومشون رو جمعه و شنبه دریافت کردن. اگر شما هم جزو همین گروه هستید و نامه دوم رو دریافت نکردین میتونین این هفته منتظر باشید و اگر نشد به KCC تماس بگیرید. در فروم Immigration دو سه نفری یکی دو روز قبل از آمدن این سری نامه دوم ها تماس تلفنی گرفتند و زمان مصاحبه رو تلفنی دریافت کردند. البته با توجه به پروسه AP و احتمال تاثیر گذاشتن این تماس ها و نامه نگاری ها پیشنهاد میکنم تا جایی که امکان داره صبر پیشه کنید.
یک نکته دیگه که زمان مصاحبه تا اینجا که من خودم هم دیدم بسته به زمان پر کردن اولیه فرم داره و لاغیر. اگر نیمه دوم جون و جولای فرم پر کرده اید حتی اگر اولین سری کارنتی باشید احتمالا نامه برای شما نیامده و ماه دیگر هم باید منتظر باشید.
کارهاتون رو سریع انجام بدین مدارک رو کامل کنید و روز مصاحبه موفق باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، r.bazargan ، babak12 ، ashkansoso65 ، kimfar ، a.farzad ، Melon2015 ، AliReza.Sh
(2014-09-21 ساعت 07:39)behdadK نوشته:  مشکل مهاجرسرا که خدا رو شکر حل شد.
برای دوستانی که هنوز نامه دوم دریافت نکرده اند و میخواهند بدونن چه شکلیه

به احتمال بسیار زیاد برای شما هم نامه ای با این مفهوم در ساعات اداری KCC خواهد اومد(البته مواردی بوده که در تعطیلات آخر هفته هم KCC نامه ارسال کرده)
from: noreply@state.gov
subject: Required Entry Status Check for DV Submission

Doe, John:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

این نامه رو که دیدید به سایت دی وی لاتاری میرید و مشخصات رو وارد میکنید میبینید این نامه که عکسش رو گرفتم جایگزین شده.اسم ها و مشخصات خیالی است،اونها رو با مشخصات خودتون وسفارتتون جایگزین کنید(انتظار نداشتید که نامه دوم خودم رو بدون تغییر بگذارم؟!):
[عکس: 23960639334457896516.jpg]

دوستانی که تا آخر May (و هفته اول جول) فرم را برای اولین بار پر کرده و سابمیت کرده بودند (صرف نظر از این که دوباره باز و تغییرش دادن و یا خیر) و برای اکتبر یا نوامبر کارنت شده باشن نامه دومشون رو جمعه و شنبه دریافت کردن. اگر شما هم جزو همین گروه هستید و نامه دوم رو دریافت نکردین میتونین این هفته منتظر باشید و اگر نشد به KCC تماس بگیرید. در فروم Immigration دو سه نفری یکی دو روز قبل از آمدن این سری نامه دوم ها تماس تلفنی گرفتند و زمان مصاحبه رو تلفنی دریافت کردند. البته با توجه به پروسه AP و احتمال تاثیر گذاشتن این تماس ها و نامه نگاری ها پیشنهاد میکنم تا جایی که امکان داره صبر پیشه کنید.
یک نکته دیگه که زمان مصاحبه تا اینجا که من خودم هم دیدم بسته به زمان پر کردن اولیه فرم داره و لاغیر. اگر نیمه دوم جون و جولای فرم پر کرده اید حتی اگر اولین سری کارنتی باشید احتمالا نامه برای شما نیامده و ماه دیگر هم باید منتظر باشید.
کارهاتون رو سریع انجام بدین مدارک رو کامل کنید و روز مصاحبه موفق باشید.
بهداد اینجا نوشتی که بسته به زمان پر کردن "اولیه" داره.
یعنی اگه فرم رو واست باز کنن منجر به تاخیر تو کارنت شدن نمیشه؟؟
آخه بعد از ارسال مجدد فرم ها توی اون صفحه آخر که نوشته : این ویزا نیست ، تاریخ تکمیل فرم از اون تاریخ اولیه به این تاریخ جدید تغییر میکنه.

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، jilibiliyaee
چه خوب که مشکل مهاجر سرا حل شد! :دی
نامه ی دوم من 19 سپتامبر اومد. کارنت نوامبر، ارسال فرم 21 می
قربان بنده خودم یک مثال هستم برای این مورد . درسته تاریخ فرم تغییر میکنه اما شماره ای که بعد از پرکردن فرم به شما تعلق میگیره تفاوتی نمیکنه. بنده 19 می فرم رو پر کردم اما یکماه طول کشید تا دوباره برام فرم رو باز کنن.
در عین حال دوستانی که هم زمان با تغییر من فرم رو برای اولین بار پرکردند براشون نامه دوم نیومده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، r.bazargan ، A_A ، rezasadeghi ، soruosh
(2014-09-21 ساعت 08:12)behdadK نوشته:  قربان بنده خودم یک مثال هستم برای این مورد . درسته تاریخ فرم تغییر میکنه اما شماره ای که بعد از پرکردن فرم به شما تعلق میگیره تفاوتی نمیکنه. بنده 19 می فرم رو پر کردم اما یکماه طول کشید تا دوباره برام فرم رو باز کنن.
در عین حال دوستانی که هم زمان با تغییر من فرم رو برای اولین بار پرکردند براشون نامه دوم نیومده

اما منم دقيقا 19 مي فرمهامو پر كردم وفرستادم هيچگونه تغييري هم نداشتم اما هنوز نيومده Sad
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان: niloofarshirazy
این هفته برای شما اگر 19 می فرم رو پر کردین و کارنتی اکتبر هستید باید بیاد. اگر کارنتی نوامبر هستید این هفته منتظر باشید اما ممکنه به همه نوامبری ها این ماه نامه دوم نرسه.
اگر این هفته نامه دوم رو نگرفتید و مطمئن هستید که 19 می فرم رو پر کردید و برای اکتبر کارنت شدید(از اونجا که فرم رو پرکردید چک کنید که جلوش Complete) زده باشه.میتونید به KCC زنگ بزنید و علت رو جویا بشید.
ضمنا تا زمانی که 10 پستتون تکمیل نشده و امکان ادیت امضا ندارید مشخصاتتون رو در پست بگذارید تا بشه بهتر کمکتون کرد.
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، sami_rg ، saboteur ، r.bazargan ، A_A ، rezasadeghi ، soruosh
(2014-09-21 ساعت 08:19)behdadK نوشته:  این هفته برای شما اگر 19 می فرم رو پر کردین و کارنتی اکتبر هستید باید بیاد. اگر کارنتی نوامبر هستید این هفته منتظر باشید اما ممکنه به همه نوامبری ها این ماه نامه دوم نرسه.
اگر این هفته نامه دوم رو نگرفتید و مطمئن هستید که 19 می فرم رو پر کردید و برای اکتبر کارنت شدید(از اونجا که فرم رو پرکردید چک کنید که جلوش Complete) زده باشه.میتونید به KCC زنگ بزنید و علت رو جویا بشید.
ضمنا تا زمانی که 10 پستتون تکمیل نشده و امکان ادیت امضا ندارید مشخصاتتون رو در پست بگذارید تا بشه بهتر کمکتون کرد.

ممنون. من موقعی که فرم رو پر کردم برام ایمیل اومد . اما یادم نمیاد complete رو زده باشم. چطوری چک کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه دوستان گل نامه دوم من آمد سفارت ابوظبی کارنت نوبت دوم بودیم گفتم اطلاع بدم که نگران نباشید بالاخره نامه میاد همه شاد باشیدBig Grin
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، r.bazargan ، behdadK ، rezasadeghi ، babak12 ، atlantis770 ، ashkansoso65 ، A_A ، soruosh
شما قرار نیست چیزی رو زده باشید اگر ایمیل آمده یعنی پروسه تکمیل شده.
در همون سایتی که فرم 260 رو پرکردین دوباره وارد بشید. ببینید جلوی اسم شما و همراهانتون همه Complete زده شده باشه.
مجدد میگم اگر برای اکتبر کارنت شدید و یا اینکه برای نوامبر با عدد نه خیلی نزدیک به 2950 کارنت شده اید و فرم را همان روزهای اول پر کرده اید نامه دوم یا برای شما آمده یا این هفته می آید (به احتمال کم)
اگر فرم را دیر پر کرده اید یا اگر فرم را زود پرکرده اید اما برای اکتبر کارنت شده اید و شماره شما 2949 است و سر سفارت شما شلوغ است برای ماه بعد منتظر باشید.
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، r.bazargan ، A_A ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان