کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-21 ساعت 23:02)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 22:50)rainolf نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 22:03)Goldenstar نوشته:  سلام نامه دوم من جمعه رسید. 20 نوامبر
یه سوال. الان به غیر از اماده کردن مدارک و تدارکات سفر چه کار دیگه ای باید انجام بدیم؟ فرم CSC که سالهای پیش بوده چی هست؟

فرم نیست دوست من اگر سفارتتون آنکاراست باید در سایت ثبت نام کنید برای دریافت ویزا از طریق پست.... به تاپیک محل مصاحبتون نقل مکان کنید و جواب بگیرید.

دایی رضا با سلام : شما نظرتون چی هست که تجربش رو هم دارین در مورد بچه هایی که واسه اکتبر کارنت شدن و سری دوم هم نامشون نیومده ؟

نمیخوام نگرانتون کنم ولی با توجه به یک مورد که پارسال بعد از نیومدن نامش و پیگیری از کی سی سی فهمید مدارکش به دستشون نرسیده (هرچند با توجه به فرم DS260 بعیده) پیشنهاد من اینه که از طریق تلفن و ایمیل پیگیری کنید.....
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، Rooz ، behdadK ، ashkansoso65 ، arya25
سلام دوست عزیز منظور از اپ چی‌ هستش?
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 23:58)Habib120 نوشته:  سلام دوست عزیز منظور از اپ چی‌ هستش?

به اوایل تاپیک کلیرنس 2014 مراجعه کن دوست من چون اگر بگم آپ یعنی آپدیت شدن در سایت سیس بلافاصله میگی سیس چیه؟ Wink
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، behdadK ، arya25
سلام نامه دوم من هم اومده، الان چک کردم ، بالاش تاریخ نامه رو ۱۹ سپتامبر زده (تو سه روز اخیر چک نکرده بودم)
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz ، kimfar ، behdadK ، niloofarshirazy ، ashkansoso65 ، amirh20
(2014-09-21 ساعت 21:14)goliii نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 21:08)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 21:03)goliii نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 20:47)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 20:42)goliii نوشته:  سلام به همه دوستان نامه دوم ما هم امد هورررررررررراااااااااا

با سلام نامتون کی اومد ؟ تاریخ مصاحبتون تو اکتبر هست یا نوامبر؟
دیشب اومد 18 نوامبر

یعنی شنبه که تعطیل بود نامتون اومد یا شما دیر چک کردین ؟ ببخشید می پرسم می خوام بدونم تو تعطیلی هم سایت دو چک کنم؟Shy
نه من دیر چک نکردم شب جمعه هم چک کردم ولی نیومده بود
نامه دوم من جمعه شب ساعت ١٢ شب اومد

تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، نیلان ، babak12 ، behdadK ، ashkansoso65
(2014-09-21 ساعت 10:42)behdadK نوشته:  نامه تمام افراد این سری ساعت اداری جمعه 19 سپتامبر به وقت KCC (همون ایالت KY که ساعتش با NY یکیه) اومده. یعنی 5.5 عصر جمعه تا 2.5 بامداد شنبه.

شما واقعا مدير كار درستي هستيد... دقيقا همينطوره كه گفتيد. .. و من از اطلاعات شما واقعا تعجب ميكنم...دعا ميكنم و اميدوارم زحمت هاتون با گرفتن ويزاي يك ضرب جبران بشه

تشکر کنندگان: A_A ، نیلان ، babak12 ، behdadK ، niloofarshirazy ، َalikh ، arya25
دوستان عزیز و گرامی لطفا توجه و دقت فرمایید

از شما تقاضا دارم که لطفا هر چه سریع تر قسمت امضای پروفایل خود را تکمیل نمایید تا همه با هم از روند برنامه ها و شرایط و زمان مصاحبه ها و مراحل بعد از آن بهتر مطلع شویم. لطفا مدیران گرامی پیگیری نمایند و دوستان دیگر هم اطلاع رسانی نمایید.

با سپاس از همه و با آرزوی ویزای یک ضرب همه
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: نیلان ، babak12 ، behdadK ، HERMES7 ، kimfar ، ashkansoso65 ، arya25
(2014-09-21 ساعت 22:03)Goldenstar نوشته:  سلام نامه دوم من جمعه رسید. 20 نوامبر
یه سوال. الان به غیر از اماده کردن مدارک و تدارکات سفر چه کار دیگه ای باید انجام بدیم؟ فرم CSC که سالهای پیش بوده چی هست؟

سلام دوست عزیز، ممکنه کیس نامبر و تاریخ ومحل مصاحبه تون رو ذکر کنید.
مرسی
Rolleyes

(2014-09-22 ساعت 01:28)Rooz نوشته:  دوستان عزیز و گرامی لطفا توجه و دقت فرمایید

از شما تقاضا دارم که لطفا هر چه سریع تر قسمت امضای پروفایل خود را تکمیل نمایید تا همه با هم از روند برنامه ها و شرایط و زمان مصاحبه ها و مراحل بعد از آن بهتر مطلع شویم. لطفا مدیران گرامی پیگیری نمایند و دوستان دیگر هم اطلاع رسانی نمایید.

با سپاس از همه و با آرزوی ویزای یک ضرب همه

دوست عزیز من هم به نشانه ی همراهی پاسخ میدم که بیاد بالا و دوستان بیان و مشارکت کنند.
امیدواریم اطلاعات خوبی به دست بیاد و همه بتونن مصاحبه شون رو تخمین بزنن.
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، ashkansoso65 ، Rooz ، babak12 ، arya25
(2014-09-22 ساعت 00:56)Melon2015 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 21:14)goliii نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 21:08)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 21:03)goliii نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 20:47)ashkansoso65 نوشته:  با سلام نامتون کی اومد ؟ تاریخ مصاحبتون تو اکتبر هست یا نوامبر؟
دیشب اومد 18 نوامبر

یعنی شنبه که تعطیل بود نامتون اومد یا شما دیر چک کردین ؟ ببخشید می پرسم می خوام بدونم تو تعطیلی هم سایت دو چک کنم؟Shy
نه من دیر چک نکردم شب جمعه هم چک کردم ولی نیومده بود
نامه دوم من جمعه شب ساعت ١٢ شب اومد

هورررررررا
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، Rooz ، arya25
سلام
من کیس نامبرم 10xx هست از کارنتی های اکتبر که هنوز نامه دوم نیومده به نظر شما دیگه رفت تا ماه آینده یا هر هفته ممکنه یه سری نامه جدید بیاد؟ با تجربه هاش لطفا نظر بدین.
یکی از دوستان میگه کاری به ایمیل نداشته باش هر روز همون سایت که نامه قبولیت رو دیدی چک کن نامه اونجا جایگزین میشه؟
مرسی از محبت همگی در راهنمایی هایی که میکنین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، A_A ، Rooz ، babak12 ، arya25
(2014-09-22 ساعت 08:54)laleht نوشته:  سلام
من کیس نامبرم 10xx هست از کارنتی های اکتبر که هنوز نامه دوم نیومده به نظر شما دیگه رفت تا ماه آینده یا هر هفته ممکنه یه سری نامه جدید بیاد؟ با تجربه هاش لطفا نظر بدین.
یکی از دوستان میگه کاری به ایمیل نداشته باش هر روز همون سایت که نامه قبولیت رو دیدی چک کن نامه اونجا جایگزین میشه؟
مرسی از محبت همگی در راهنمایی هایی که میکنین

سلام
معمولا و در 90 درصد موارد ایمیل زدند و گفتن که نامه جایگزین شده! البته ممکنه شما سایت رو چک کنید و زود تر از ایمیل ببینید نامه جایگزین شده.
ظاهرا نامه ها رو در اواخر های هفته های میلادی که پنج شنبه جمعه هاست ارسال میکنند که برای این دوستانی که تازه نامه شون اومده این زمان ها بوده.
این که کلا نامه نیاد! یه امر محال هستش و نگران نباشید.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rezasadeghi ، ashkansoso65 ، ریحانا ، A_A ، Rooz ، SAAM_60 ، arya25
دوستان چند نفر شرایط ما رو دارن که اکتبر کارنت شدن و می هم مدارک رو ارسال کرده اند ولی نامه دوم نیومده ؟ مثل اینکه فقط یکی دو نفریم که انقدر بد شانسیم
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، solid_mercury ، Rooz ، arya25 ، amirh20
خواستم بگم اگر دوستان علاقه دارند که آمار بگیرند بهترین کار منتظرسرای 2015 هست که saboteur زحمتش رو کشیده. اگر همه ثبت نام کنند ایشون میتونه ریپورت بگیره که چه درصدی براشون نامه نیومده و چه ربطی به زمان پر شدن و سفارت داشته
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، solid_mercury ، Rooz ، saboteur ، arya25
ممنون میشم دوستان توضیح بدید دقیقا نامه دوم کجا چک میکنید و کیس نامبر بدون صفر میزنید؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 11:26)paradisee نوشته:  ممنون میشم دوستان توضیح بدید دقیقا نامه دوم کجا چک میکنید و کیس نامبر بدون صفر میزنید؟

در همون سايتي كه برنده شدن خودتون رو ديديد (همون نامه كه باركد و كيس نامبرتون رو داشت)، حالا بجاي اون يك نامه ي ديگه جايگزين ميشه بنام نامه ي دوم. كه زمان و مكان مصاحبتون در اون نامه درج شده.
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S...fault.aspx
تشکر کنندگان: paradisee ، A_A ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان