کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-22 ساعت 12:57)aria802 نوشته:  دوست عزیز somi-rg شما فرمهات را کی سامبیت کردید که هنوز جواب نگرفتین؟؟؟؟؟؟؟

من دقيقا 19 مي فرمها رو فرستادم و فكر ميكردم كه زودي نامه دومم رو دريافت مي كنم با توجه به اينكه برا نوامبر كارنت شدم
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان: r.bazargan ، soruosh
بچه ها كلا انگاري اكتبر كسي واسه مصاحبه دعوت نشده؟!درسته؟!و اين معنيش اين نيست كه مصاحبه ها داره با يك ماه تاخير جلو ميره!!!
تشکر کنندگان: r.bazargan ، arya25
(2014-09-22 ساعت 13:26)mehdiii82 نوشته:  بچه ها كلا انگاري اكتبر كسي واسه مصاحبه دعوت نشده؟!درسته؟!و اين معنيش اين نيست كه مصاحبه ها داره با يك ماه تاخير جلو ميره!!!

منم همين فكر رو ميكنم
امروز پاستور بودم يه زوج كه شمارشون سه رقمي بود هم نوامبر تاريخ مصاحبشون بود
خوب اگه قرار باشه مثل هميشه مهلت تا سپتامبر باشه عملا ما بجاي 12 ماه 11 ماه شانس دارم.
اما به نظرم ما نبايد از نوشته هاي اينجا انرژي منفي بگيريم چون همه نظرات شخصي خودشون و اطلاعات محدود خودشون رو اينجا ارايه ميدن.
بنابراين بزارين به اين چيزا فكر نكنيم
و منتظر نامه دوم باشيم
كيس نامبر 10xx كارنتي ماه اكتبر كه هنوز نامه دومم نيومدهSad
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan ، sami_rg ، ashkansoso65 ، soruosh ، arya25
دوستانی که می خواستند بدونند برای ارمنستان کسی نامه دوم دریافت کرده،بله نامه دوم من اومد برای 18 نوامبر.
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، laleht ، ashkansoso65 ، k1_m_1358 ، soruosh
(2014-09-22 ساعت 13:26)mehdiii82 نوشته:  بچه ها كلا انگاري اكتبر كسي واسه مصاحبه دعوت نشده؟!درسته؟!و اين معنيش اين نيست كه مصاحبه ها داره با يك ماه تاخير جلو ميره!!!

نه فکر نکنم چون یه سری از بچه ها حتی 3 اکتبر مصاحبه دارند ولی فکر کنم چون برای ماه اول خیلی کارنت کردند تا نوامبر برای سری اول و دوم کار مصاحبسون تموم میشه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: A_A ، laleht ، soruosh
با سلام
مصاحبه من و چند نفر از دوستان که خبر دارم اکتبر هستش.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: miyu ، r.bazargan ، A_A ، laleht ، ashkansoso65 ، soruosh ، babak12
سلام
ظاهرا اكثرا نامه دومشون همين جمعه اومده.
به نظرتون هر هفته نامه ها رو ميفرستن ؟
يا اينكه الان ديگه منتظر نامه نباشيم تا ماه بعد؟

من كارنتي اكتبر هستم و هنوز نامه دومم نيومده
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ashkansoso65
(2014-09-22 ساعت 10:49)afrand نوشته:  دوستان چند نفر شرایط ما رو دارن که اکتبر کارنت شدن و می هم مدارک رو ارسال کرده اند ولی نامه دوم نیومده ؟ مثل اینکه فقط یکی دو نفریم که انقدر بد شانسیم

سلام. من هم کارنتی اکتبرم ولی هنوز خبری از نامه دومم نشده. البته هم قبولیم رو دیر متوجه شدم و هم فرم هامو به خاطر آماده نبودن گذرنامه و تعویض کارت پایان خدمت کمی دیر ارسال کردم( 10 جولای).
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: soruosh
سلام دوستان منم مثل شما نامه دريافت نكردم?
---------------------
2015as00001730
Ankara
Current 12octobr
4 nafar
First send 22 june
تشکر کنندگان: solid_mercury ، soruosh ، Rooz
منم کارنتی اکتبر هستم, نامم نیومده
ایمیلم زدم یک جواب ساده و مختصر دادن (متن ایمیلم توی مکاتبه با KCC هست)
به نظر من زمان ارسال فرم DS260 خیلی تاثیر داره در زمان مصاحبه ولی فقط این نیست و مسائل دیگه هم روش تاثیر می ذاره
به هر حال به زودی نامه دوم ما هم میاد [عکس: m1233.gif]
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: soruosh ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، HERMES7 ، Rooz ، babak12 ، arya25
(2014-09-22 ساعت 12:32)afrand نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 12:26)Peyman123 نوشته:  دوستان من هم نامه دومم رو نگرفتم
ايميل هم زدم در جواب يه متنيو كه واسه همه ميفرستن كه در دست بررسيه
دوست عزیز کی نامه زدی و کی نامه دریافت کردی ؟ دقیقا چی گفت بهتون ؟

من نامه رو حدود سه هفته پيش زدم ، در جوابمم گفتن كه فرماتون دريافت شده كارتون در حال پيگيريه و اينكه ما داريم كيسارو به ترتيب شماره بررسي مي كنيم .
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: soruosh ، A_A ، afrand ، r.bazargan ، HERMES7 ، Rooz ، babak12 ، arya25
(2014-09-22 ساعت 13:49)laleht نوشته:  سلام

سلام ، با توجه به تجربه من ، یک راه دیگه برای اینکه تاریخ مصاحبه شما کی هست و متوجه بشوید (البته مصاحبه در آنکارا را عرض میکنم ) اینکه از سایت زیر که هر چند وقت یکبار به روز میشه استفاده کنید .
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: afrand ، laleht ، HERMES7 ، r.bazargan ، َalikh ، A_A ، babak12 ، AliReza.Sh
(2014-09-22 ساعت 15:16)soruosh نوشته:  

سلام ، با توجه به تجربه من ، یک راه دیگه برای اینکه تاریخ مصاحبه شما کی هست و متوجه بشوید (البته مصاحبه در آنکارا را عرض میکنم ) اینکه از سایت زیر که هر چند وقت یکبار به روز میشه استفاده کنید .
چه سایت خوبی رو معرفی کردی دوست عزیز ولی به نظر میرسه خیلی دیر به دیر آپدیت میشه
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، Rooz ، A_A ، babak12 ، soruosh
منم نامه دومم نیومده هنوز!!! البته دیر فرستادم! هنوز امضام فعال نشده:

کیس نامبر:
**7****
ارسال فرم: 24 جولای
نامه دوم: هنوز نرسیده!!!!

(2014-09-22 ساعت 15:42)afrand نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 15:16)soruosh نوشته:  

چه سایت خوبی رو معرفی کردی دوست عزیز ولی به نظر میرسه خیلی دیر به دیر آپدیت میشه

آخرین بار اواخر آگوست آپ شده! فک کنم سایت DV رو چک کنیم زودتر نتیجه بگیریمSmileBig Grin
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان: Rooz ، babak12
(2014-09-22 ساعت 14:25)Peyman123 نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 12:32)afrand نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 12:26)Peyman123 نوشته:  دوستان من هم نامه دومم رو نگرفتم
ايميل هم زدم در جواب يه متنيو كه واسه همه ميفرستن كه در دست بررسيه
دوست عزیز کی نامه زدی و کی نامه دریافت کردی ؟ دقیقا چی گفت بهتون ؟

من نامه رو حدود سه هفته پيش زدم ، در جوابمم گفتن كه فرماتون دريافت شده كارتون در حال پيگيريه و اينكه ما داريم كيسارو به ترتيب شماره بررسي مي كنيم .

Fekr konam in javab ro vase hame email mikonan .
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان