کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-22 ساعت 10:49)afrand نوشته:  دوستان چند نفر شرایط ما رو دارن که اکتبر کارنت شدن و می هم مدارک رو ارسال کرده اند ولی نامه دوم نیومده ؟ مثل اینکه فقط یکی دو نفریم که انقدر بد شانسیم
---------------------------------------------------------------------------------
من هم شرایظ شما رو دارم.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: ashkansoso65
(2014-09-21 ساعت 23:53)rainolf نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 23:02)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 22:50)rainolf نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 22:03)Goldenstar نوشته:  سلام نامه دوم من جمعه رسید. 20 نوامبر
یه سوال. الان به غیر از اماده کردن مدارک و تدارکات سفر چه کار دیگه ای باید انجام بدیم؟ فرم CSC که سالهای پیش بوده چی هست؟

فرم نیست دوست من اگر سفارتتون آنکاراست باید در سایت ثبت نام کنید برای دریافت ویزا از طریق پست.... به تاپیک محل مصاحبتون نقل مکان کنید و جواب بگیرید.

دایی رضا با سلام : شما نظرتون چی هست که تجربش رو هم دارین در مورد بچه هایی که واسه اکتبر کارنت شدن و سری دوم هم نامشون نیومده ؟

نمیخوام نگرانتون کنم ولی با توجه به یک مورد که پارسال بعد از نیومدن نامش و پیگیری از کی سی سی فهمید مدارکش به دستشون نرسیده (هرچند با توجه به فرم DS260 بعیده) پیشنهاد من اینه که از طریق تلفن و ایمیل پیگیری کنید.....

ممنون از جوابتون .
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 10:49)afrand نوشته:  دوستان چند نفر شرایط ما رو دارن که اکتبر کارنت شدن و می هم مدارک رو ارسال کرده اند ولی نامه دوم نیومده ؟ مثل اینکه فقط یکی دو نفریم که انقدر بد شانسیم

سلام تعدادمون فکر کنم یه 10 -15 نفری می شه ولی من آمار دقیق رو ندارم .

(2014-09-22 ساعت 11:34)s.zare نوشته:  
---------------------------------------------------------------------------------
من هم شرایظ شما رو دارم.

منم 24 می فرستادم
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، arya25
دوستان تا الان 8 نفریم اگه دوستان آمار بدن شاید یه چیزایی دستگیرمون بشه
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، r.bazargan ، babak12 ، arya25
(2014-09-22 ساعت 10:55)behdadK نوشته:  خواستم بگم اگر دوستان علاقه دارند که آمار بگیرند بهترین کار منتظرسرای 2015 هست که saboteur زحمتش رو کشیده. اگر همه ثبت نام کنند ایشون میتونه ریپورت بگیره که چه درصدی براشون نامه نیومده و چه ربطی به زمان پر شدن و سفارت داشته
با سلام : منظور از ثبت نام همون امضا هست دیگه ؟ کاش یه آماره درستی می گرفتیم که فکرامون رو روی هم می ریختیم که چه کاری انجام بدیم بهتره ! فکر کنم یکی از بچه ها هم شنبه ایمیل زده بود . زنگ بزنیم چه طوره ؟ بچه ها لطفا همه همکاری کنن .

تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 12:02)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 10:55)behdadK نوشته:  خواستم بگم اگر دوستان علاقه دارند که آمار بگیرند بهترین کار منتظرسرای 2015 هست که saboteur زحمتش رو کشیده. اگر همه ثبت نام کنند ایشون میتونه ریپورت بگیره که چه درصدی براشون نامه نیومده و چه ربطی به زمان پر شدن و سفارت داشته
با سلام : منظور از ثبت نام همون امضا هست دیگه ؟ کاش یه آماره درستی می گرفتیم که فکرامون رو روی هم می ریختیم که چه کاری انجام بدیم بهتره ! فکر کنم یکی از بچه ها هم شنبه ایمیل زده بود . زنگ بزنیم چه طوره ؟ بچه ها لطفا همه همکاری کنن .

http://www.mohajersara.com/thread-7091.html
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-09-21 ساعت 18:34)sami_rg نوشته:  به نظر منم جریان نامه دوم ربطی به تاریخ ارسال فرم نداره چون اگر چنین بود حتما نامه منم رسیده بود .بنابراین دوستان با امیدواری این پروسه را دنبال کنیم حتما انتظار اینطور منجر به دریافت ویزا یک ضرب خواهد شد .

مگه شما کی ارسال کردید که هنوز نامه دوم نیومده
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-22 ساعت 12:13)aria802 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 18:34)sami_rg نوشته:  به نظر منم جریان نامه دوم ربطی به تاریخ ارسال فرم نداره چون اگر چنین بود حتما نامه منم رسیده بود .بنابراین دوستان با امیدواری این پروسه را دنبال کنیم حتما انتظار اینطور منجر به دریافت ویزا یک ضرب خواهد شد .

مگه شما کی ارسال کردید که هنوز نامه دوم نیومده

دوستم کاش امضاتونو کامل می کردین که ما هم بفهمیم که چند نفریم

تشکر کنندگان: A_A
دوستان من هم نامه دومم رو نگرفتم
ايميل هم زدم در جواب يه متنيو كه واسه همه ميفرستن كه در دست بررسيه
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: afrand ، ashkansoso65 ، babak12
بنده که شنبه پیشنهاد کردم اگر میخواهید پیگیری کنید این هفته رو صبر کنید ممکنه کمی از نامه ها باقی مونده باشه. ضمنا با KCC تماس گرفتن بیشتر نتیجه بخش بوده و دو سه نفری که تماس گرفتن جواب گرفته اند که تاریخ مصاحبه شان کی هست و یا اصلا این ماه تاریخ رو دریافت میکنن و یا خیر
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: afrand ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، soruosh ، arya25
(2014-09-22 ساعت 12:26)Peyman123 نوشته:  دوستان من هم نامه دومم رو نگرفتم
ايميل هم زدم در جواب يه متنيو كه واسه همه ميفرستن كه در دست بررسيه
دوست عزیز کی نامه زدی و کی نامه دریافت کردی ؟ دقیقا چی گفت بهتون ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
دوست عزیز somi-rg شما فرمهات را کی سامبیت کردید که هنوز جواب نگرفتین؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
نامه من هم امدBig Grin
case number 28xx تاریخ مصاحبه nov
تشکر کنندگان: aghamilad ، A_A ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، soruosh ، rezasadeghi ، SAAM_60 ، babak12 ، arya25
(2014-09-22 ساعت 13:06)100af نوشته:  نامه من هم امدBig Grin

------------------------------------------------------------------------------------------
نامه شما هم جمعه اومد؟؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 13:15)s.zare نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 13:06)100af نوشته:  نامه من هم امدBig Grin

------------------------------------------------------------------------------------------
نامه شما هم جمعه اومد؟؟؟

بله Big Grin ارسال فرم هم 19 may اعضای کیس 1 نفر
تشکر کنندگان: A_A ، soruosh ، rezasadeghi ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان