کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستان در آخر نامه دوم من متن:If any documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview. آمده است و پایینش
Case Number:
Applicant Name:
Beneficiaries:
نوشته شده اند که البته صحیح است. اینجا یعنی من مدارک من کاملست یا در موارد فوق مشکلی هست؟؟؟؟
امسال گویا بررسیها قبل از مصاحبه دارد انجام میشود و علت تآخیر در دادن نامه ها هم همینه. با توجه به آنچه دوستمان ارشان ۲۰۱۵هم گفته هرکدام از دوستان خبری دارند یا فرم مشابهی با آنچه ایشان میگویند دارند لطفا ما را هم در جریان بگذارند و اگر در نامه آنها هم فرمی مشابه ایشان آمده ما را هم در جریان بگذارید و تصویر فرم ضمیمه را هم بگذارید. امسال سیر و کارهای انجام شده متفاوت است و باید دوستان حتما به هم اطلاع رسانی دقیق بکنند تا خدایی ناکرده برای کسی مشکلی آنهم سر مسائل پیش افتاده پیش نیاید. ولی پیشاپیش خواهشمندم که دوستان در مورد مسئله ای اگر اطلاع ندارند صرفا برای اظهارنظر مطلبی نگویند چون با این شرایط حال حاضر استرس ممکن است بیخود بالا برود
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A
(2014-09-23 ساعت 01:58)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  سلام دوستان

ما مدارکمونو فردا میفرستیم ولی همین الان رفتم تو سایت که چک کنم دیدم یک فرم جدید کذاشتند که باید اونم بفرستیم چند سوال در مورد شغل و مدارسی که رفتیم و مسافرت ها است لطفا مدیرها راهنمایی کنند
این فرم جدید نیست دوست من.
اگه آنکارا هستی باید این فرم رو همراه مدارکت بفرستی واسشون.
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ارشان۲۰۱۵ ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، A_A
(2014-09-23 ساعت 02:36)morida نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 23:29)Pm1212 نوشته:  دوستان لطفا به من بگيد وقتي با kcc تماس مي گيريد بايد انگليسي صحبت كنيد يا فارسي
من اونقدر استرس دارم كه فكر نكنم بتونم فارسي هم حرف بزنم

دقیقا این سوالیه که منم دارم

سلام من دیروز زنگ زدم باید به انگلیسی صحبت کنید
نگران نباشید شخصی که باهاش صحبت میکنید میدونی شما خارجی هستید و خودش سعی میکنه شمرده و از کلمات ساده تر استفاده کنید.شما اگر اشاره ای ام بکنید(بگید ف رفته فرحزاد و برگشته) اون کامل توضیح میده
البته اگه اسپاننیش هم میدونید بسم الله.Big Grin
موفق باشید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، sunflower00 ، Pm1212 ، A_A ، ashkansoso65
(2014-09-22 ساعت 21:30)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان .شبتون خوش.
آقا من امروز بالاخره انتظارم سر اومد و زنگ زدم به KCC
1.تاریخ ارسال نامه و مصاحبه رو بهم گفت ظاهرا زمانبندی شده است.کیسم رو چک کرد و گفت تا 3 هفته دیگه نامت میاد و توی دسامبر میری مصاحبه(البته نگفت چرا اینقد دیر).فکر کنم تمام آپدیت ها گروهی باشه
2.ظاهرا بخاطر الکترونیکی شدن مدارک و تموم شدن fiscal year تاخیر داره.
و در آخر گفت ما رو برای پاسخگویی گذاشتم اینجا و وظیفه داریم پاسخگو باشیم و زنگ زدن شما و ایمیل زدن کاری به پروندتون نداره نگران نباشید.
با خیال راحت زنگ بزنید و از نگرانی در بیاید
موفق باشید
در ضمن خواهش میکنم خواهش میکنم کسایی که اطلاعات کافی ندارن بیخود و بی جهت ایده هاشون رو اینجا نگذارن چون باعث به وجود آمدن استرس بیجا برای بقیه خواهد بود
ممنون قربان. بالاخره یک نفر همت و جرات کرد و زنگ زد از مهاجرسراWink
تاریخ دقیق مصاحبه را به شما گفتند؟

راستی جهت اطلاع سایر دوستان: در فروم ایمیگریشن دیدم سیمون میگفت این هفته امکان داره برای عده ی کمی نامه دوم بیاد. اگر آمد که فبها اگر نیامد باید 3 هفته دیگه منتظرش باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، bahreini.ehsan ، r.bazargan ، babak12 ، laleht ، mamali121 ، A_A
(2014-09-23 ساعت 08:11)behdadK نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 21:30)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان .شبتون خوش.
آقا من امروز بالاخره انتظارم سر اومد و زنگ زدم به KCC
1.تاریخ ارسال نامه و مصاحبه رو بهم گفت ظاهرا زمانبندی شده است.کیسم رو چک کرد و گفت تا 3 هفته دیگه نامت میاد و توی دسامبر میری مصاحبه(البته نگفت چرا اینقد دیر).فکر کنم تمام آپدیت ها گروهی باشه
2.ظاهرا بخاطر الکترونیکی شدن مدارک و تموم شدن fiscal year تاخیر داره.
و در آخر گفت ما رو برای پاسخگویی گذاشتم اینجا و وظیفه داریم پاسخگو باشیم و زنگ زدن شما و ایمیل زدن کاری به پروندتون نداره نگران نباشید.
با خیال راحت زنگ بزنید و از نگرانی در بیاید
موفق باشید
در ضمن خواهش میکنم خواهش میکنم کسایی که اطلاعات کافی ندارن بیخود و بی جهت ایده هاشون رو اینجا نگذارن چون باعث به وجود آمدن استرس بیجا برای بقیه خواهد بود
ممنون قربان. بالاخره یک نفر همت و جرات کرد و زنگ زد از مهاجرسراWink
تاریخ دقیق مصاحبه را به شما گفتند؟

راستی جهت اطلاع سایر دوستان: در فروم ایمیگریشن دیدم سیمون میگفت این هفته امکان داره برای عده ی کمی نامه دوم بیاد. اگر آمد که فبها اگر نیامد باید 3 هفته دیگه منتظرش باشید.
خواهش میکنم قربان. به عنوان وظیفه خودم دونستم که زنگ بزنم و سوالایی رو بپرسم که خیلیا رو از بلا تکلیفی واسترس زیادی که از طرف بعضی از دوستان به بقیه من جمله خودم میشه رو در بیارم.
خیر.چون که وقت سفارت رو باید خود سفارت اعلام کنه.
kcc فقط برای سفارت مشخص میکنه که شما باید توی این ماه اینقدر مصاحبه داشته باشید یا اینجوری بگم باید این کیس نامبر ها رو مصاحبه کنید.
اگرم شماره ای توی این روزا نامش بیاد میبایست همراه با 19 سپتامبری ها اعلام بشه به دلایلی دیر اعلام شده.
در ضمن اون خانومی که صحبت کردم خیال کرد وکیل هستم چون میگفت خیلی از وکیل ها ی ایرانی زنگ میزنن مرتب چک میکنن کیس موکلشون رو.
فکر کنم اینجا بچه ها یه خورده ترس دارن زنگ نمیزننShy
با آرزوی موفقیت برای تمام مهاجرسرایی ها
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، r.bazargan ، HERMES7 ، laleht ، ashkansoso65 ، A_A ، AliReza.Sh

ما مدارکمونو فردا میفرستیم ولی همین الان رفتم تو سایت که چک کنم دیدم یک فرم جدید کذاشتند که باید اونم بفرستیم چند سوال در مورد شغل و مدارسی که رفتیم و مسافرت ها است لطفا مدیرها راهنمایی کنند

سلام
کدوم سایت مد نظرتون هست ؟ ادرس رو بی زحمت بزارید.

با تشکر
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-23 ساعت 03:03)Radwin نوشته:  دوستان در آخر نامه دوم من متن:If any documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview. آمده است و پایینش
Case Number:
Applicant Name:
Beneficiaries:
نوشته شده اند که البته صحیح است. اینجا یعنی من مدارک من کاملست یا در موارد فوق مشکلی هست؟؟؟؟
امسال گویا بررسیها قبل از مصاحبه دارد انجام میشود و علت تآخیر در دادن نامه ها هم همینه. با توجه به آنچه دوستمان ارشان ۲۰۱۵هم گفته هرکدام از دوستان خبری دارند یا فرم مشابهی با آنچه ایشان میگویند دارند لطفا ما را هم در جریان بگذارند و اگر در نامه آنها هم فرمی مشابه ایشان آمده ما را هم در جریان بگذارید و تصویر فرم ضمیمه را هم بگذارید. امسال سیر و کارهای انجام شده متفاوت است و باید دوستان حتما به هم اطلاع رسانی دقیق بکنند تا خدایی ناکرده برای کسی مشکلی آنهم سر مسائل پیش افتاده پیش نیاید. ولی پیشاپیش خواهشمندم که دوستان در مورد مسئله ای اگر اطلاع ندارند صرفا برای اظهارنظر مطلبی نگویند چون با این شرایط حال حاضر استرس ممکن است بیخود بالا برود

بله ظاهرا یه کارهای داره انجام میشه قبل از مصاحبه ولی اینجا گفته اگر کسر مدرکی دارید چه برای خودتان و چه همراهان روز مصاحبه ارائه کنید.

موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 02:34)morida نوشته:  یه شب دیگه هم گذشت و هنوز نامه دوم ما نیومددد

تو رو خدا این کار رو نکنین. میاد ایشالا عجله نکنین. راحت باشین کارنت که شدین نامه تونم حتما میاد این کارتون به ما هم که هنوز کانت نشدیم استرس وارد می کنه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، rezasadeghi
من که زبونم مو در آورد از بس که گفتم در پروسه ای که شما اختیاری ندارید دقیق نشوید. الان موضوعات بسیار مهم تری هست که باید براش استرس داشته باشید. مثل پیدا کردن کار اون طرف.
من که شب و روزم داره میره واسه پول جمع کردن و خوندن برای امتحان مدرک بین المللی. اگر مشکل پول جمع کردن نداشتم با اینکه زبانم بد نیست حتما یک کلاس زبان هم جداگانه میرفتم. داستان گرفتن مدرک، پیدا کردن رزومه مرتبط، جور کردن مدارک کاری، تر و تمیز کردن لینکدین و گرفتن ریکام از همکارا توش و گرفتن ریکام از رئیس رئسا و نتورکینگ با هم کار های آتی تون در شهر مد نظر و صحبت کردن از اونها و پرس و جو کردن کریر ادوایز و خوندن کتاب رزومه نویسی و آداب مصاحبه خودش پروسه ایه که 1 سال بیشتر وقت میبره. وقتی میام میبینم که خیلی ها شب و روزشون رو با انتظار برای نامه دوم و بعدش انتظار برای مصاحبه و بعدش انتظار برای کلیرنس طی میکنند همزمان هم ناراحت میشم هم خنده ام میگیره.
فکر کنید الان 6 ماه 1 سال دیگه است و یک ویزای زیبا خورده پاسپورتتون. حالا تازه میخواهید بگردید ببینید کار رو چه کار کنید؟ کجا خونه بگیرید؟ ماشین چی؟ کلاس بچم رو چه کنم؟ بعدش هم لابد یه جواب سر سری میگیرید و میرید اونجا اول از پولهاتون خرج میکنید بعد که به خودتون اومدید یه کار مینیمم ویج پیدا میکنید و اینجا میایید مینویسید که اشتباه کردید و به بقیه پیشنهاد میدید آمریکا نیایند که اونجوری که فکر میکردید نیست!
جدی پیشنهاد میکنم از نوک دماغتان کمی جلوتر رو ببینید. این طرز تفکر انتظار فقط باعث میشه که استرس اضافه و مریضی و هزینه و ناراحتی و اعصاب خوردی همراهتون باشه و متاسفانه سختی در مهاجرت شما بیشتر میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-09-23 ساعت 09:21)رضا2015 نوشته:  

سلام

با تشکر
تو همون سایت dvlottory.state.gov تو قسمت additional embassy or consulate instructions
تشکر کنندگان: HERMES7
turkey.usembassy.gov/media/pdfs/dv_visa_instructions
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 02:10)شیرین 67 نوشته:  ١٦ ماه يا ١٦ ماه ديگه؟

شیرین جان اشتباه نوشتم اگر به پستم برگردی اصلاح کردم منظورم شانزدهم ماه بوده. Big Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-09-22 ساعت 13:26)mehdiii82 نوشته:  بچه ها كلا انگاري اكتبر كسي واسه مصاحبه دعوت نشده؟!درسته؟!و اين معنيش اين نيست كه مصاحبه ها داره با يك ماه تاخير جلو ميره!!!

من مصاحبه ام اكتبره

كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan
سلام
میشه یکی بگه این فرم چیه نمونه ازش بزارید ؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 10:37)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 09:21)رضا2015 نوشته:  

سلام

با تشکر
تو همون سایت dvlottory.state.gov تو قسمت additional embassy or consulate instructions

سلام

در این قسمت که شما سفارت رو مشخص میکنید و یک فایل پی دی اف دانلود میکنید من چیز دیگری ندیدم! اینجا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان