کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
[quote='bahreini.ehsan' pid='551416' dateline='1411405205']
سلام دوستان .شبتون خوش.
آقا من امروز بالاخره انتظارم سر اومد و زنگ زدم به KCC
1.تاریخ ارسال نامه و مصاحبه رو بهم گفت ظاهرا زمانبندی شده است.کیسم رو چک کرد و گفت تا 3 هفته دیگه نامت میاد و توی دسامبر میری مصاحبه(البته نگفت چرا اینقد دیر).فکر کنم تمام آپدیت ها گروهی باشه
2.ظاهرا بخاطر الکترونیکی شدن مدارک و تموم شدن fiscal year تاخیر داره.
و در آخر گفت ما رو برای پاسخگویی گذاشتم اینجا و وظیفه داریم پاسخگو باشیم و زنگ زدن شما و ایمیل زدن کاری به پروندتون نداره نگران نباشید.
با خیال راحت زنگ بزنید و از نگرانی در بیاید
موفق باشید
در ضمن خواهش میکنم خواهش میکنم کسایی که اطلاعات کافی ندارن بیخود و بی جهت ایده هاشون رو اینجا نگذارن چون باعث به وجود آمدن استرس بیجا برای بقیه خواهد بود

----------------------------------------------------------------------
ممنون که اطلاع دادید. ولی شما با شماره 300 چقدر دیر وقت مصاحبتون اگه دسامبر باشه فرمتون هم که may فرستادین!!!!
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، soruosh
(2014-09-22 ساعت 21:20)afrand نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 20:35)masouleh نوشته:  بچه ها من تماس تلفنی گرفتم با کی سی سی
خبر خوب اینه که خوابشون نبرده دارن فرمه رو بررسی می کنن Smile
راجع به کیس من گفتن که فرمها تون تقریبا کامل بررسی شده و احتمالا همین روزها بررسیش تموم بشه تا وقت سفارت مشخص بشه ( مثل اینکه چند مرحله ای بررسی میشهشاید هم نیمه پنهان AP باشه) در ضمن واضح گفت که بر اساس نوبت دریافت فرمها بررسی میکنیم. وقتی هم ازش خواستم که یه حدس تخمینی بزنه گفت ما نوبت بعدی ارسال نامه هامون 15 اکتبر که حدس میزنم شما برای دسامبر وقت مصاحبه بگیرید( ولی بازم میگم این فقط یه حدس که ایشون زده )
پس با این حساب میشه نتیجه گرفت که دیگه تا 15 اکتبر ( حداقل ) نامه ای در کار نیست و دوباره میشه نتیجه گرفت امسال گروهی نظیر ما باید دائم الانتظار باقی بمانند.
من که گفتم نتیجه گیری خاصی نکنید ولی در ضمن خواستم اگه مثل من هر 5 دقیقه یکبار سایتو چک میکنین روزی یبار باشه که لاقل یه تایم فریم داشته باشین
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: ashkansoso65
(2014-09-22 ساعت 21:30)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان .شبتون خوش.
1.تاریخ ارسال نامه و مصاحبه رو بهم گفت ظاهرا زمانبندی شده است.کیسم رو چک کرد و گفت تا 3 هفته دیگه نامت میاد و توی دسامبر میری مصاحبه(البته نگفت چرا اینقد دیر).فکر کنم تمام آپدیت ها گروهی باشه
و در آخر گفت ما رو برای پاسخگویی گذاشتم اینجا و وظیفه داریم پاسخگو باشیم و زنگ زدن شما و ایمیل زدن کاری به پروندتون نداره نگران نباشید.
موفق باشید
در ضمن خواهش میکنم خواهش میکنم کسایی که اطلاعات کافی ندارن بیخود و بی جهت ایده هاشون رو اینجا نگذارن چون باعث به وجود آمدن استرس بیجا برای بقیه خواهد بود
احسان جان میخواستم ببینم شما هم مثل من فرمتون طولانی بود من خیلی با دقت پر کردم و تعداد آدرسها و اطلاعات زیاد بود با اینکه خیلی از اطلاعات رو آماده داشتم برا سه نفر سه روز طول کشید
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-22 ساعت 22:15)masouleh نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 21:30)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان .شبتون خوش.
موفق باشید
احسان جان میخواستم ببینم شما هم مثل من فرمتون طولانی بود من خیلی با دقت پر کردم و تعداد آدرسها و اطلاعات زیاد بود با اینکه خیلی از اطلاعات رو آماده داشتم برا سه نفر سه روز طول کشید
سلام دوست عزیز.
همچین زیاد هم نبود.من درست متوجه نشدم او خانم که جواب داد چی شد.
ولی چیزی که دستگیرم شدگفت تقسیم میکنن کیسها رو بین چند گروه.و پس از بررسی اعلام میشه حالا ممکن یک گروه دیرتر بررسی انجام بده دیرتر پروسه انجام بشه(حتی کیس های پایین مثل ما.)
امیدوارم درست اطلاعاتمو انتقال داده باشم
موفق باشید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، areb1356 ، r.bazargan ، afrand
دوستان لطفا به من بگيد وقتي با kcc تماس مي گيريد بايد انگليسي صحبت كنيد يا فارسي
من اونقدر استرس دارم كه فكر نكنم بتونم فارسي هم حرف بزنم
تشکر کنندگان: sami_rg ، r.bazargan ، afrand
با سلام من فرمم رو دیر پر کردم حدودا 7 مرداد! با این حساب باید نامه دومم خیلی دیر بیاد اگه کارنت شدم درسته؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

بخش فارسی سایت وزارت خارجه آمریکا یه فایل تصویری گذاشته از سارا گرو که در مورد لاتاری 2014 توضیح میده! به همه برندگان مرحله اول 2015 توصیه میکنم این ویدئو رو ببینن! خیلی خوب میتونه انتظاراتتون رو تعدیل کنه!

اینم لینکش:
http://www.radiofarda.com/content/f5-us-...98352.html
https://www.youtube.com/watch?v=Dqcmqeva9Zk#t=181
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
(2014-09-22 ساعت 23:29)Pm1212 نوشته:  دوستان لطفا به من بگيد وقتي با kcc تماس مي گيريد بايد انگليسي صحبت كنيد يا فارسي

سلام. این سوال من هم هست. اگر کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی بنماید
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان: Pm1212
دوستان عزیز
انقدر نگران نباشید
مطمعنا نامه میاد
من با این دید به قضیه نگاه می کنم شاید این دیر اومدن نامه ها یه پروسه چکی هست که احتمال گرفتن ویزای یکضرب رو بیشتر می کنه
من خودمم تماس گرفتم انگلیسی صحبت کردم و دقیقا جواب دادن که منتظر باشید همه چیز در حال بررسی هستش شما هم تماس بگسرسد چسزس بیشتر از این ایدتون نمیشه
دوستانی که واسه نوامبر کارنت شدن و نامه شونم نیومده اونا هم نگران نباشن ما الا 1 ماه و نیم هست منتظریم تازه برای شماها چند روز شده
استرس رو از خودتون دور کنید
با تشکر
بایییییییییی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: L_haam ، r.bazargan ، babak12 ، ashkansoso65 ، afrand ، soruosh ، kimfar
سلام دوستان

ما مدارکمونو فردا میفرستیم ولی همین الان رفتم تو سایت که چک کنم دیدم یک فرم جدید کذاشتند که باید اونم بفرستیم چند سوال در مورد شغل و مدارسی که رفتیم و مسافرت ها است لطفا مدیرها راهنمایی کنند
تشکر کنندگان: HERMES7
با سلام : منم به kcc تماس گرفتم و گفتن پروسه شما در حال کامل شدن هست و اصلاح می کنم تا شانزدهم ماه آینده باید منتظر باشین یعنی تا 16 اکتبر , تا از طریق میل بهتون اعلام کنن.من حساب کردم که 16 اکتبر میشه 5 شنبه . بچه ها اگر می خواین خیالتون راحت بشه شما هم تماس بگیرین . خیلی خوش برخورد هستن و خیلی شمرده حرف می زنن , منم اولش خیلی استرس داشتم ولی الان دیگه می دونم باید تا ماه دیگه صبر کنم . به امید ویزای یه ضرب برای همتون
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، babak12 ، laleht ، mfte.teacher ، afrand ، vahid1432 ، a.farzad ، AliReza.Sh
١٦ ماه يا ١٦ ماه ديگه؟

تشکر کنندگان: ashkansoso65
یه شب دیگه هم گذشت و هنوز نامه دوم ما نیومددد
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65
(2014-09-22 ساعت 23:29)Pm1212 نوشته:  دوستان لطفا به من بگيد وقتي با kcc تماس مي گيريد بايد انگليسي صحبت كنيد يا فارسي

دقیقا این سوالیه که منم دارم
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
دوستان امروز (دوشنبه) برای کسی نامه دوم نیومده؟ فکر کنم باید یک ماه دیگه منتظر بمونیم.Sad
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان